Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Sieťky na okná, sieťky na dvere

Najmite si skúseného odborníka na sieťky na okná či sieťky na dvere, z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Sieťky na okná, sieťky na dvere

Potrebujete službu z oblasti sieťky na okná, sieťky na dvere? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na výrobu a montáž sieťok na okná a dvere. Cena sieťok proti hmyzu na dvere a okná sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: pozárúčný servis a úchyty, ktoré vám poskytne niektorý z našich 15416 špecialistov v danej kategórií

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Sieťky na okná a dvere 

Okenné clony chránia pred hmyzom, no zabezpečujú dostatok čerstvého vzduchu a svetla. Keď je čas vymeniť opotrebované alebo roztrhané okenné sieťky, sme tu, aby sme vám pomohli správne si vybrať z dostupných možností, ktoré vám budú po všetkých stránkach vyhovovať. 

Sieťky zo sklenených vlákien sú pružné a odolné. Poskytujú dostatočné
prúdenie vzduchu, ako aj dobrú viditeľnosť smerom von. 

Hliníkové sieťky sú tiež odolné a neroztrhajú sa tak ľahko ako sklenené vlákna. Sú odolné proti hrdzi a nebudú sa prehýbať. 

Polyesterové zásteny sú odolné proti roztrhnutiu a odolnejšie ako sklolaminát. Sú tiež odolné proti hrdzi, teplu, vyblednutiu, odolné a skvele fungujú ako slnečné tiene. 

Sieťky z nehrdzavejúcej ocele sú vynikajúcou voľbou pre nehnuteľnosti v blízkosti ciest a komunikácii s vysokou premávkou. Sú korózne a ohňovzdorné, poskytujú dobré vetranie a skvelý výhľad von. 

Medené sieťky sú odolné, pevné a poskytujú nádherné architektonické akcenty a pravdepodobne ich uvidíte nainštalované v domoch historických pamiatok. 

Vlastnosti a účel sieťky 

Medzi prvky dobrej sieťky patrí odolnosť, dostatočné vetranie, viditeľnosť smerom von a ochrana pred hmyzom. Niektoré sieťky môžu na oknách pôsobiť matne, zatiaľ čo iné sú zvonka takmer neviditeľné. Na verandy, terasy alebo bazény sú k dispozícii špeciálne sieťky s väčšou šírkou. Tieto sú navrhnuté tak, aby boli dostatočne pevné na to, aby uzavreli veľké otvory, kde je potrebná väčšia pevnosť v širšom rozpätí. 

Sieťky pre domáce zvieratá 
Sieťky odolné voči domácim zvieratám sú navrhnuté tak, aby boli pevné, odolné a minimalizovali možné poškodenie domácich miláčikov.

Slnečné clony 
Čím otvorenejšia sieťka tým viac slnečného žiarenia a tepla, ktoré prenikajú do vašej domácnosti. Solárne clony poskytujú reguláciu tepla a slnenia. Znižujú tiež teplotu v interiéri blokovaním až 90% škodlivých UV lúčov do vašej domácnosti. To pomáha chrániť váš nábytok, koberce a iné textílie pred vyblednutím. 

Sieťky, ktoré nevidno 
Zatiaľ čo štandardné clony fungujú tak, že niektoré druhy hmyzu nepúšťajú, iné sú navrhnuté tak, aby lepšie odpudzovali hmyz. Neviditeľné zásteny, sú pevne tkané zásteny, zvyčajne vyrobené zo sklenených vlákien. Jemná sieťovina chráni pred drobným hmyzom, a pritom stále umožňuje prúdenie vzduchu. 

Sieťky, ktoré chránia súkromie
Pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich vás ochránia sieťky s jemným drôtom (napríklad solárne sieťky) bez toho, aby sa obetovala vonkajšia viditeľnosť. 

 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS