Sklenárstvo

Najmite si skúseného sklenára z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
14894 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si najať sklenára cez Wilio?

Rezervácia profesionálneho sklenára na Wilio je jednoduchá, pohodlná a bezproblémová. Nebudete musieť strácať čas vyhľadaním firiem v katalógu. Jednoducho zadajte dopyt na Wilio a my vám pomôžeme nájsť miestnych sklenárov, ktorí majú skúsenosti so všetkými druhmi sklenárskych prác, či už pre rezidenčné bývanie alebo administratívne budovy. Vieme, že sklo je krehké a citlivé na všetky druhy poškodenia, či už ide o mechanické poškodenie alebo poškodenie vplyvom extrémnych poveternostných podmienok . Naši Wilio sklenári vyvinú všetko úsilie, aby vám sklenené výplne okien, dverí a iných sklenených povrchov dali do funkčného stavu pre vaše pohodlie a bezpečnosť. Keď zverejníte svoju požiadavku, dostanete ponuky od kvalifikovaných sklenárov vo vašom okolí. Môžete si vybrať toho, kto najlepšie vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu. Či už sa jedná o výmenu zasklenia alebo inštaláciu okna do spálne alebo miestneho výkladu. A vy môžete oddychovať a relaxovať.

Na akých sklenených povrchoch alebo prácach môže sklenár pracovať?

Sklenári ponúkajú širokú škálu sklenárskych služieb a produktov. Ponúkame kvalitné služby na rezanie skla, inštalujeme alebo opravujeme okná, sklenené dvere, výklady obchodov, zrkadlá, sklenené stolové podnože a dosky, interiérové steny a mnoho ďalších prác so sklom. Bez ohľadu na to, či sa jedná o aplikáciu v dome alebo administratívnej budove, najatie profesionálneho sklenára je najlepším a najbezpečnejším spôsobom, ako realizovať projekty s použitím skla. Kvalifikácia a skúsenosti špecializovaných sklenárov im umožňujú robiť prácu profesionálne, včas a bez kompromisov v otázke vašej bezpečnosti.

Aké sú výhody objednania sklenára cez Wilio?

Wilio Vám ponúka profesionálnych sklenárov so správnymi zručnosťami a skúsenosťami. Objednané práce vám zrealizujú kvalitne, bezpečne a za primeranú cenu. Stačí zverejniť objednávku s popisom prác, nastaviť si vlastný harmonogram a finančný rozpočet.

Musím sklenárovi poskytnúť svoje vlastné náradie alebo vybavenie?

Nie nevyhnutne. Väčšina sklenárov na Wilio si donesie potrebné nástroje a náradie, ako sú nástroje na rezanie skla, vákuové prísavky na sklo pre ľahkú manipuláciu, ochranné rukavice a iné. Ak máte svoje nástroje, môžete ich ponúknuť sklenárovi z Wilio, aby ich použil. To si stále prediskutujte cez Wilio ešte do pred realizáciou.

Ako dlho trvá výmena okien s izolačným dvojsklom?

Závisí od typu okna a rozsahu poškodenia Vašich okien. Základné opravy , ako je oprava dreveného rámu – praskliny, môže trvať hodinu alebo dve, zatiaľ čo kompletné výmeny okenných skiel alebo rámov okien môžu trvať aj pol dňa. Ak chcete mať presný časový odhad jednotlivých prác, spýtajte sa cez Wilio priamo sklenára, ktorý vám to ochotne vysvetlí.

Môže mi sklenár z Wilio nainštalovať zrkadlá?

Rozhodne áno! V spoločnosti Wilio poskytujeme rozmanité služby vrátane výroby a inštalácie zrkadiel. Ak hľadáte niekoho, kto vám pomôže bezpečne namontovať zrkadlá do kúpeľne, v spálni alebo zrkadlá v hale – jednoducho zadajte úlohu na Wilio. Nájdeme vám profesionála pre túto úlohu vo vašom okolí.

Aké ďalšie služby na údržbu nehnuteľností si môžem na Wilio rezervovať?

Na Wilio si môžete rezervovať prakticky akýkoľvek typ služby údržby majetku – technické zhodnotenie dlhodobého majetku alebo opravu z praktického hľadiska. Či už sa jedná o projekt renovácie kuchyne alebo rekonštrukcie kúpeľne, máme tu pre vás všetko. Nie je potrebné hľadať nikde inde! Cez našu webovú stránku alebo aplikáciu sa môžete rýchlo spojiť s profesionálmi, ktorí zvládnu prácu bez problémov a za primeranú cenu.

Služby

Čo zahŕňajú služby zasklievania?

Ak potrebujete práce na zasklievaní doma alebo v komerčných priestoroch, prenajmite si profesionálneho sklenára cez spoločnosť Wilio. Pomôžeme Vám nájsť odborníka, ktorý zvládne vaše potreby výmeny a inštalácie zasklenia okien, sklenených dverí. Objednajte si naše služby a rezervujte si miestneho sklenára cez Wilio.

Výmena okien s izolačným dvojsklom

Okná s dvojitým zasklením sú okná, ktoré používajú dve rovnobežné tabule skla, ktoré sa často nazývajú izolačné sklo (dvojsklo, trojsklo) a v priebehu rokov si ho zákazníci obľúbili vďaka mnohým výhodám. Medzi ne patrí vylepšený komfort, nižšia hlučnosť, bezpečnosť a úspora energie – to všetko zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti. Ak zbadáte akékoľvek poškodenie alebo na svojich oknách spozorujete zahmlievanie alebo kondenzáciu, je čas na výmenu okien s izolačným dvojsklom/trojsklom. Wilio Vám môže pomôcť počas celého procesu – od merania veľkosti okna a bezpečnej výmeny poškodených dielov až po následné dokončovacie práce a vyčistenie okolia. Nemusíte sa starať o nič iné, pretože naši profesionálni sklenári zvládnu výmenu dvojitého zasklenia bezpečne a ľahko.

Núdzové zasklievanie

Či už ste nešťastnou obeťou vlámania alebo sú vaše sklenené okná, dvere alebo výklady poškodené náhodou, môžete si rezervovať núdzového sklenára, ktorý vám pomôže znovu zabezpečiť vašu domácnosť alebo firmu. Poškodené sklo totiž predstavuje okamžité riziko pre vašu bezpečnosť. Preto využite služby Wilio - naši sklenári vykonajú službu v najkratšom možnom čase. Stačí zadať požiadavku na Wilio a spoja sa s vami lokálni sklenári z vášho okolia. Od prasknutej okennej tabule až po rozbité dvere môže váš sklenár z Wilio prísť k vám, vyhodnotiť závažnosť poškodenia a rýchlo a efektívne zrealizovať potrebné práce.

Zrkadlo a rezanie skla

Okrem výmeny dvojitého zasklenia a rezania skla si môžete na Wilio najať sklenára aj na vykonávanie prác so zrkadlom. Nemusíte robiť žiadne rizikové domáce práce! Môžete požiadať o pomoc pri výrobe (rezaní), opravách alebo inštalácii zrkadiel, sprchovacích dverí, sklenených stolov, fasád a ďalších prvkov. Môžu dokonca inštalovať tónované sklá, bezpečnostné sklá alebo tvrdené sklá, aby poskytovali ochranu, a vdýchli tak nový život vašim oknám a iným skleneným povrchom. Bez ohľadu na technické parametre a účel môžu naši profesionálni sklenári s vami spolupracovať na vytvorení brúseného skla na mieru pre váš dom alebo firmu.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia