Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Sklenárstvo

Hľadáte sklenára na sklenárstvo? V tejto kategórii máme 13 717 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

30 600 profesionálov na Slovensku

82 435 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

252 005 + inštalácií aplikácie

Sklenárstvo

Potrebujete službu z oblasti sklenárstvo? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na zasklievanie, brúsenie skla, rezanie skla, montáž a demontáž. Cena výrobkov zo skla sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: lepenie, brúsenie a vŕtanie dier do skla, ktoré vám poskytne niektorý z našich 20 227 sklenárov v danej kategórií

Pozrite tiež:CenníkyRady a tipy

30 600 profesionálov na Slovensku

82 435 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

252 005 + inštalácií aplikácie

Poskytovatelia

20 227 poskytovateľov vo vašom okolí

Tibor V.

Živnostník
Zlaté Klasy
5,0

Elektroinštalácia

Vykonávam práce ohľadne elektrických sieti do 1000V(odborná certifikácia), a okenárske práce(servis a údržba plastových okien a dverí a montáž nových žalúzií a sieťok, sieťových dverí). Vykonám aj drobné stavebné práce ako murárčenie a oprava drobných mechanických komponentov. 🙂

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Kristián O.

Živnostník
Sabinov
4,9

Obklady, dlažby

Prax v stavebníctve takmer 10 rokov, klasické aj atypické riešenia, široká ponuka služieb s dôrazom na kvalitu a spokojnosť zákazníka.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Peter A.

Firma
Košice
4,7

Hodinový manžel

Som SZCO a venujem sa zámočníctvu kovovyrobe,stolarstvu,oprave,vyrobe,montáži skrin,servis okien,montáži svetiel,vodarstvu,instalaterstvu a kurenarstvu. Často niečo prerabam vyrabam opravujem. Rád vám pomôžem zo všetkým čo potrebujete.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Milan T.

Živnostník
Piešťany
4,7

Murárske práce

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a rad pomôžem aj keď nebude dostupná

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Branislav H.

Firma
Bratislava
4,7

Obklady, dlažby

Viac ako 20 rocne skusenosti s rekonstrukciami a upravou interierov a exterierov Kreativny pristup Kvalita

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Lukáš S.

Živnostník
Malacky
4,5

Murárske práce

Dobrý deň som viuceni murar z maturitou zaoberáme sa všetkými druhmi murarskych prác, pracujeme kvalitné rýchlo a bez žiadnych skrytich poplatkov na vsetku svoju prácu dávam záruku,mame najlepšie ceni všetko zhotovujeme na 100% vzdi sa dá som ňou dohodnúť ďakujem

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Štefan D.

Živnostník
Trnava
4,3

Hodinový manžel

Dobry den. Mam skusenosti s roznymi pracami s ktorimi sa stretavam v beznom a aj pracovnom zivote nakolko pracujem profesionalne ako udrzbar uz 14 rokov.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Často kladené otázky

Prečo si najať sklenára cez Wilio?
Rezervácia profesionálneho sklenára na Wilio je jednoduchá, pohodlná a bezproblémová. Nebudete musieť strácať čas vyhľadaním firiem v katalógu. Jednoducho zadajte dopyt na Wilio a my vám pomôžeme nájsť miestnych sklenárov, ktorí majú skúsenosti so všetkými druhmi sklenárskych prác, či už pre rezidenčné bývanie alebo administratívne budovy. Vieme, že sklo je krehké a citlivé na všetky druhy poškodenia, či už ide o mechanické poškodenie alebo poškodenie vplyvom extrémnych poveternostných podmienok . Naši Wilio sklenári vyvinú všetko úsilie, aby vám sklenené výplne okien, dverí a iných sklenených povrchov dali do funkčného stavu pre vaše pohodlie a bezpečnosť. Keď zverejníte svoju požiadavku, dostanete ponuky od kvalifikovaných sklenárov vo vašom okolí. Môžete si vybrať toho, kto najlepšie vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu. Či už sa jedná o výmenu zasklenia alebo inštaláciu okna do spálne alebo miestneho výkladu. A vy môžete oddychovať a relaxovať.
Na akých sklenených povrchoch alebo prácach môže sklenár pracovať?
Sklenári ponúkajú širokú škálu sklenárskych služieb a produktov. Ponúkame kvalitné služby na rezanie skla, inštalujeme alebo opravujeme okná, sklenené dvere, výklady obchodov, zrkadlá, sklenené stolové podnože a dosky, interiérové steny a mnoho ďalších prác so sklom. Bez ohľadu na to, či sa jedná o aplikáciu v dome alebo administratívnej budove, najatie profesionálneho sklenára je najlepším a najbezpečnejším spôsobom, ako realizovať projekty s použitím skla. Kvalifikácia a skúsenosti špecializovaných sklenárov im umožňujú robiť prácu profesionálne, včas a bez kompromisov v otázke vašej bezpečnosti.
Aké sú výhody objednania sklenára cez Wilio?
Wilio Vám ponúka profesionálnych sklenárov so správnymi zručnosťami a skúsenosťami. Objednané práce vám zrealizujú kvalitne, bezpečne a za primeranú cenu. Stačí zverejniť objednávku s popisom prác, nastaviť si vlastný harmonogram a finančný rozpočet.
Musím sklenárovi poskytnúť svoje vlastné náradie alebo vybavenie?
Nie nevyhnutne. Väčšina sklenárov na Wilio si donesie potrebné nástroje a náradie, ako sú nástroje na rezanie skla, vákuové prísavky na sklo pre ľahkú manipuláciu, ochranné rukavice a iné. Ak máte svoje nástroje, môžete ich ponúknuť sklenárovi z Wilio, aby ich použil. To si stále prediskutujte cez Wilio ešte do pred realizáciou.
Ako dlho trvá výmena okien s izolačným dvojsklom?
Závisí od typu okna a rozsahu poškodenia Vašich okien. Základné opravy , ako je oprava dreveného rámu – praskliny, môže trvať hodinu alebo dve, zatiaľ čo kompletné výmeny okenných skiel alebo rámov okien môžu trvať aj pol dňa. Ak chcete mať presný časový odhad jednotlivých prác, spýtajte sa cez Wilio priamo sklenára, ktorý vám to ochotne vysvetlí.
Môže mi sklenár z Wilio nainštalovať zrkadlá?
Rozhodne áno! V spoločnosti Wilio poskytujeme rozmanité služby vrátane výroby a inštalácie zrkadiel. Ak hľadáte niekoho, kto vám pomôže bezpečne namontovať zrkadlá do kúpeľne, v spálni alebo zrkadlá v hale – jednoducho zadajte úlohu na Wilio. Nájdeme vám profesionála pre túto úlohu vo vašom okolí.
Aké ďalšie služby na údržbu nehnuteľností si môžem na Wilio rezervovať?
Na Wilio si môžete rezervovať prakticky akýkoľvek typ služby údržby majetku – technické zhodnotenie dlhodobého majetku alebo opravu z praktického hľadiska. Či už sa jedná o projekt renovácie kuchyne alebo rekonštrukcie kúpeľne, máme tu pre vás všetko. Nie je potrebné hľadať nikde inde! Cez našu webovú stránku alebo aplikáciu sa môžete rýchlo spojiť s profesionálmi, ktorí zvládnu prácu bez problémov a za primeranú cenu.
Služby

Čo zahŕňajú služby zasklievania?
Ak potrebujete práce na zasklievaní doma alebo v komerčných priestoroch, prenajmite si profesionálneho sklenára cez spoločnosť Wilio. Pomôžeme Vám nájsť odborníka, ktorý zvládne vaše potreby výmeny a inštalácie zasklenia okien, sklenených dverí. Objednajte si naše služby a rezervujte si miestneho sklenára cez Wilio.
Výmena okien s izolačným dvojsklom
Okná s dvojitým zasklením sú okná, ktoré používajú dve rovnobežné tabule skla, ktoré sa často nazývajú izolačné sklo (dvojsklo, trojsklo) a v priebehu rokov si ho zákazníci obľúbili vďaka mnohým výhodám. Medzi ne patrí vylepšený komfort, nižšia hlučnosť, bezpečnosť a úspora energie – to všetko zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti. Ak zbadáte akékoľvek poškodenie alebo na svojich oknách spozorujete zahmlievanie alebo kondenzáciu, je čas na výmenu okien s izolačným dvojsklom/trojsklom. Wilio Vám môže pomôcť počas celého procesu – od merania veľkosti okna a bezpečnej výmeny poškodených dielov až po následné dokončovacie práce a vyčistenie okolia. Nemusíte sa starať o nič iné, pretože naši profesionálni sklenári zvládnu výmenu dvojitého zasklenia bezpečne a ľahko.
Núdzové zasklievanie
Či už ste nešťastnou obeťou vlámania alebo sú vaše sklenené okná, dvere alebo výklady poškodené náhodou, môžete si rezervovať núdzového sklenára, ktorý vám pomôže znovu zabezpečiť vašu domácnosť alebo firmu. Poškodené sklo totiž predstavuje okamžité riziko pre vašu bezpečnosť. Preto využite služby Wilio - naši sklenári vykonajú službu v najkratšom možnom čase. Stačí zadať požiadavku na Wilio a spoja sa s vami lokálni sklenári z vášho okolia. Od prasknutej okennej tabule až po rozbité dvere môže váš sklenár z Wilio prísť k vám, vyhodnotiť závažnosť poškodenia a rýchlo a efektívne zrealizovať potrebné práce.
Zrkadlo a rezanie skla
Okrem výmeny dvojitého zasklenia a rezania skla si môžete na Wilio najať sklenára aj na vykonávanie prác so zrkadlom. Nemusíte robiť žiadne rizikové domáce práce! Môžete požiadať o pomoc pri výrobe (rezaní), opravách alebo inštalácii zrkadiel, sprchovacích dverí, sklenených stolov, fasád a ďalších prvkov. Môžu dokonca inštalovať tónované sklá, bezpečnostné sklá alebo tvrdené sklá, aby poskytovali ochranu, a vdýchli tak nový život vašim oknám a iným skleneným povrchom. Bez ohľadu na technické parametre a účel môžu naši profesionálni sklenári s vami spolupracovať na vytvorení brúseného skla na mieru pre váš dom alebo firmu.