Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Sklenárstvo Prešov

Hľadáte sklenára na sklenárstvo v lokalite Prešov? V tejto kategórii máme množstvo profesionálov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
33 283 profesionálov na Slovensku
89 824 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Sklenárstvo Prešov

Hľadáte sklenárstvo Prešov? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Vydumaneci, Dúbrave. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Fintice, Kapušany, Medzany. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:zasklievanie, brúsenie skla, rezanie skla, montáž a demontáž. Zabezpečia pre vás lepenie, brúsenie a vŕtanie dier do skla a použijú pri tom rezačku skla a sklených tabúľ, prísavné držiaky a ochranné pomôcky. Vyberte si najlepšiu ponuku pre sklenárstvo Prešov z našich sklenárov.

33 283 profesionálov na Slovensku
89 824 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Obnovte lesklý vzhľad poškriabaných sklenených povrchov. Oprava skla pre váš dom a komerčný objekt. 

Sklo je veľmi chúlostivý materiál, ktorý sa môže počas inštalácie alebo postupne používaním pomerne ľahko poškriabať, poškodiť, popraskať alebo odštiepiť. Za poškodenými sklenenými povrchmi môžu byť tiež abrazívne čistiace prostriedky alebo dokonca vandalizmu. Nech už je dôvod akýkoľvek, tieto nedokonalosti si viete nechať jednoducho odstrániť objednaním si sklenára cez Wilio.  

Spolupracujeme s kvalifikovanými sklenármi, ktorí prídu do vášho domu s kompletným vybavením, bez ohľadu na to, či je to váš domov alebo obchodná prevádzka. Riešia všetky typy poškodenia a zanechajú vám sklo vyzerajúce, akoby ste sa ho nikdy nedotkli. Obnovte svoje okenné tabule, vitríny a stoly, sklenené panely zimnej záhrady, sklenené sprchové dvere a oveľa viac. Odborné vyleštenie skla môže priniesť originálnu nádheru každého zaskleného povrchu. Použitím vysokokvalitných nástrojov, materiálov a odborných znalostí môžeme zabezpečiť, aby boli všetky nedokonalosti vyleštené a povrch skla bol obnovený do čistej a lesklej povrchovej úpravy. 

Službu bez stresu zažijete v pohodlí domova alebo vašej obchodnej prevádzky. Kvalifikovaní sklenári s viacnásobnými certifikátmi a bohatou praxou. 
Naši sklenári sú taktiež priateľskí k životnému prostrediu. Obnova vašich skiel nebude mať pre vás iba úžitok. Šetrí čas a peniaze, ale tiež pomôže životnému prostrediu. Zníženie produkčného odpadu má výrazný vplyv na ekologický stav nášho životného prostredia a kľúčovou súčasťou tohto procesu je preferencia opravy pred výmenou skla.

Služby, ktoré poskytujeme ako opravu skla. Je dôležité si uvedomiť, že rozbité sklo nemôže vyriešiť oprava, pretože bola úplne poškodená štrukturálna integrita sklenej tabule. Oprava je možná v týchto prípadoch: oprava poškriabaného skla, oprava sklenených triesok, odstránenie grafitov, oprava sklenených výrezov, leštenie skla.

Často kladené otázky 

Otázka: Môžem si zavolať sklenára aj na opravu okien mojej reštaurácie?

Odpoveď: Samozrejme! Táto služba je vhodná pre všetky typy komerčných a domácich nehnuteľností. 

Otázka: Ako dlho trvá približne oprava okenného skla?

Odpoveď: Bude to závisieť od typu poškodenia a veľkosti skla a poškodenia. Opravy domáceho skla zvyčajne trvajú asi 2 až 4 hodiny, zatiaľ čo niektoré komerčné práce môžu trvať až 8 hodín. 

Otázka: Musím sklenárovi niečo poskytnúť?

Odpoveď: Nie, nemusíte! Sklenár dorazí kompletne vybavený, takže musíte poskytnúť iba prístup! 

Otázka: Môžete prísť sklenár ešte dnes?

Odpoveď: To závisí vyslovene od dostupnosti daného sklenára. Overte to priamo s nim a uveďte túto vašu potrebu už pri zadávaní vášho dopytu na Wilio.

Otázka: Aké je vaše pokrytie?

Odpoveď: Služba Wilio je dostupná na celom Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách.

Otázka: Čo sa stane v prípade poškodenia?

Odpoveď: Za škodu zodpovedá priamo vami vybraný sklenár. Niektorí remeselníci majú poistenie zodpovednosti za škodu. Overte si to priamo s potenciálnymi sklenármi pri vašom výbere.