Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Šofér

Najmite si skúseného šoféra z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Šofér

Potrebujete službu z oblasti šofér? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na služby osobného šoféra v pohodlí vlastného auta, prenájom vozidiel, služby vodičov mikrobusu a autobusu. Cena vodiča sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: administratívne poplatky, non-stop podpora, ktoré vám poskytne niektorý z našich 4930 šoférov v danej kategórií
Pozrite tiežŠofér cena

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Často kladené otázky

Prečo s prenajať osobného šoféra cez Wilio ?
Hľadáte priateľského a skúseného osobného šoféra ? Služby osobného šoféra si môžete prenajať na vyzdvihnutie na letisku, odovzdanie zásielky alebo ako človeka, ktorý vás z času na čas odvezie na spoločenskú udalosť z bodu A do bodu B. Ak už nevlastníte vodičský preukaz alebo len potrebujete šoféra, ktorý pozná miestne komunikácie, táto služba vám určite uľahčí dopravu po mestách a mimo nich. Ste pripravený nájsť svojho osobného šoféra ? Všetko, čo musíte urobiť je zverejniť svoj dopyt na Wilio a my vás spojíme so skúseným a najlepšie hodnoteným šoférom, ktorý bude pripravený pomôcť vám. Je to najlepší spôsob ako nájsť niekoho, kto je profesionál v šoférovaní za tú najlepšiu cenu.
Kto je osobný šofér ?
Osobný šofér prepravuje cestujúcich alebo tovar z jedného miesta na druhé a dbá na to, aby dorazili na miesto určenia bezpečne a včas. Osobní šoféri sa najčastejšie prenajímajú kvôli špeciálnym udalostiam, no čoraz viac sa ich služby využívajú aj na pravidelné dochádzanie alebo vybavovanie osobných záležitostí.
Aké sú najčastejšie dôvody prenajímania šoféra ?
Túto službu môžete využiť, ak nemáte vodičský preukaz, v súčasnosti nie ste majiteľom auta alebo len hľadáte niekoho, kto odšoféruje vaše auto. Prenájom osobného šoféra a vozidla by mohol byť lacnejšou a rýchlejšou voľbou ako rezervácia taxíka alebo hromadná doprava.
Potrebujú šoféri nejaké špecifické kvalifikácie alebo osvedčenia?
Spravidla sa nevyžaduje žiadna formálna kvalifikácia, hoci všetci vodiči musia byť držiteľmi platného vodičského preukazu, ktorý je vhodný pre vozidlo, ktoré riadia.
Môže osobný šofér prepraviť aj môjho domáceho miláčika ?
Áno, veľa osobných šoférov má skúsenosti s prepravou domácich miláčikov. Nájdite službu priateľskú k domácim miláčikom a dajte šoférovi vedieť, že váš miláčik cestuje s vami.
Dokáže osobný šofér zabezpečiť sedačku pre moje dieťa / batoľa ?
Niektorí osobní šoféri poskytujú aj detské autosedačky pre batoľatá, ale aj väčšie deti. Predtým sa ale so šoférom dohodnite o ich prenájme. Je dôležité zabezpečiť, aby boli všetky batoľatá a malé deti v autosedačkách alebo podsedákoch vhodne pripútané a aby sa použili len tie, ktoré sú určené pre ich vek a výšku.
Koľko stojí prenájom osobného šoféra ?
Priemerné náklady na prenájom osobného šoféra závisia najmä od miesta určenia, vzdialenosti, ktorú treba prejsť, počtu prepravovaných osôb ale aj od času, na ktorý si chcete osobného šoféra prenajať.

Služby

Čo všetko zhŕňajú služby osobných šoférov ?
Váš osobný šofér bezpečne do cieľa dopraví vás, vašich spolucestujúcich a batožinu. Nižšie uvádzame niektoré bežne služby osobných šoférov a základné informácie o ich rezervácii:
Letisko
Neplaťte za parkovanie na letisku ani neriešte dopravu na letisko. Namiesto toho si na vyzdvihnutie na letisku objednajte osobného šoféra, aby ste sa bez problémov dostali do cieľa. Vášho osobného šoféra vopred oboznámte s počtom cestujúcich a množstvom batožiny. Ak cestujete s dieťaťom, požiadajte o službu, ktorá vám vie poskytnúť detskú autosedačku (ak nemáte vlastnú). Takto získate šoféra a auto, ktoré bude vyhovovať vaším potrebám. Pre vyzdvihnutie na letisku si so šoférom vopred dohodnite miesto stretnutia, aby ste sa vyhli ruchu letiska. Ak sa chcete dostať na letisko za účelom odletu, váš osobný šofér vás vyzdvihne doma alebo v hoteli a zariadi, aby ste sa na letisko dostali včas.
Vínna cesta
Osobný šofér vás autom dostane bezpečne (a hlavne legálne) z jedného vinárstva do druhého. Táto služba je skvelou možnosťou pre páry, menšie alebo väčšie skupiny. Osobného šoféra oboznámte s počtom cestujúcich, aby vedel, aké veľké auto má pre vás a vašich priateľov zabezpečiť a či bude stačiť malé osobné auto alebo veľký autobus. Šofér bude rád, ak si ho prenajmete na celý deň, prípadne na pol dňa. Vopred ho oboznámte s počtom vinárstiev, ktoré chcete navštíviť a približný čas ukončenia prehliadky, aby si mohol naplánovať harmonogram a poskytnúť vám presnú ponuku.
Cesty domov alebo do práce.
Váš osobný šofér vám pomôže dostať sa domov alebo do práce. Táto služba vám vie zabezpečiť krátke cesty z alebo do domu aj na poslednú chvíľu. Vodiča vopred oboznámte s podrobnosťami a s vašimi podmienkami ako sú napríklad čas, kedy ho budete potrebovať, odkiaľ a kam vás bude viezť. Určite pri správnom výbere šoféra pomôže aj informácia či má auto prevodovku manuálnu alebo automatickú.
Doručovacie služby
Máte balík alebo domáce zvieratko, ktoré potrebujete prepraviť ? Alebo potrebujete službu, ktorá vám dokáže vyzdvihnúť rôzne potraviny ? Presne na to si môžete prenajať osobného šoféra, ktorý vám pomôže s menšími doručovacími službami, ak nemáte auto alebo čas, aby ste si to doručili sami. Šoférovi sprostredkujte všetky dôležité informácie o tovare, ktorí potrebujete prepraviť, rovnako aj informácie o vybavení, ktoré šofér potrebuje a miesto vyzdvihnutia a doručenia. Šofér sa určite postará o tom, aby váš balík doručil nepoškodený a celý a po doručení vám pošle fotografiu, aby ste si boli istý, že balík doručil.
Rekondičné jazdy
Či už ste študent, nový vodič, alebo si chcete za volantom vybudovať sebadôveru, s osobným šoférom získate potrebnú vodičskú prax. Rekondičné jazdy máte pod dohľadom skúseného šoféra v jeho alebo vašom poistenom vozidle. Čas a miesto tejto jazdy si viete so šoférom jednoducho dohodnúť tak, aby vám to vyhovovalo. Počas vašej rekondičnej jazdy vám skúsený vodič rád poskytne dôležité informácie a rady, ktoré pomôžu zlepšiť vaše vodičské schopnosti.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS