Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Sťahovanie

Najmite si skúseného odborníka na sťahovanie z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Sťahovanie

Potrebujete službu z oblasti sťahovanie? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na balenie predmetov a oblečenia do krabíc, nakladanie, vykladanie a prevoz nábytku, krabíc a veľkých predmetov. Cena sťahovacích služieb sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: požičanie krabíc, poistenie, doplatok za dopravu mimo vymedzenú oblasť, ktoré vám poskytne niektorý z našich 17976 špecialistov v danej kategórií
Pozrite tiežSťahovanie cena

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Často kladené otázky

Prečo si najímať sťahovacie služby cez Wilio?
Sťahovanie do nového domu alebo kancelárie je vzrušujúci zážitok. Logistika však môže byť stresujúcim procesom, a to už pri balení a následnej demontáži a prenášaní ťažkých predmetov. Ušetrite si všetky starosti rezerváciou sťahovacích služieb cez Wilio. Odborníci na sťahovanie môžu dať veci do poriadku a zvládnuť náročné úlohy za vás. Pomocou Wilio môžete získať hneď niekoľko ponúk. Nech už ste kdekoľvek, môžete vo svojej blízkosti nájsť dôveryhodných odborníkov na sťahovanie. Naši profesináli môžu tiež prispôsobiť svoje služby na základe vašich potrieb a rozpočtu. Či si už rezervujete sťahovanie týždne vopred alebo na poslednú minútu, pomôžeme vám nájsť dostupného a spoľahlivého odborníka na vaše sťahovanie. Získajte bezplatné ponuky od sťahovacích služieb vo vašej blízkosti. Pred prijatím ponuky porovnajte ceny a skontrolujte recenzie. Keď si vyberiete službu sťahovania, naplánujte si termín. Skúsený pracovník na sťahovanie môže vaše veci bezpečne a rýchlo zbaliť a presunúť.
Kedy by som si mal rezervovať službu sťahovania?
Najvhodnejšia je rezervácia sťahovacej služby s predstihom štyroch až ôsmich týždňov. Včasná rezervácia vám dáva viac času na zhromaždenie ponúk a porovnanie vašich možností. A čo viac, odborníci na sťahovanie môžu pripraviť správne vybavenie pre vaše konkrétne potreby alebo vám požičať materiály na zabalenie. Aj keď ide o sťahovanie na poslednú chvíľu, Wilio vám môže pomôcť! Pomôžeme vám nájsť dostupných a spoľahlivých pracovníkov na sťahovanie z vašej oblasti. Najlepšie je objednať si službu sťahovania čo najskôr.
Musím poskytnúť nástroje alebo vybavenie pre sťahovacie služby?
Musím poskytnúť nástroje alebo vybavenie pre sťahovacie služby? Vôbec nie. Sťahovacie spoločnosti alebo jednotliví pracovníci môžu poskytnúť materiály pre vaše potreby. Predtým informujte odborníka o relevantných podrobnostiach. Pri plánovaní mu môžu pomôcť informácie ako napríklad veľkosť domu alebo typy predmetov, ktoré potrebujete presťahovať. Vie poskytnúť všetky demontážne nástroje, laná, debny alebo iný obalový materiál na vaše odvozy. Ale ak máte nejaké materiály už po ruke, pokojne požiadajte odborníka, aby ich tiež použil!
Zmontuje odborník na sťahovanie môj nábytok na novom mieste?
Áno, pracovníci na sťahovanie môžu znova namontovať váš nábytok na novom mieste. Od postelí po fitnescentrum, váš pomocník na sťahovanie môže pomôcť s montážou a nastavením vašich vecí. Upozorňujeme, že niektoré sťahovacie služby iba vyzdvihnú a prepravia predmety. V takom prípade si budete musieť balenie urobiť sami. Ale na Wilio môžete požiadať o sťahovanie, ktoré zahŕňa aj balenie, prepravu a opätovné montovanie nábytku.
Prečo sú sťahovacie služby lepšie ako sťahovanie svojpomocne?
Odborné sťahovacie služby správne zabalia a prepravia váš nábytok. Vo výsledku sa nebudete musieť starať o škody, ktoré by mohli vzniknúť pri premiestňovaní vašich vecí. Skúsený odborník bude mať príslušné nástroje a zručnosti, aby vykonal odstránenie za vás. Ľahko zvládnu aj zdvíhanie ťažkých vecí. Navyše nebudete mať problém pri presúvaní veľkých kusov nábytku, keďže sťahovacia služba bude mať k dispozícii dodávku potrebnej veľkosti.
Mám pomôcť svojim pracovníkom na sťahovanie?
Závisí to od typu sťahovacej služby, ktorú si rezervujete. Ak rozsah vašej požiadavky zahŕňa iba prepravu nábytku, budete musieť všetko zabaliť skôr, ako dorazia pracovníci na sťahovanie. Môžete však požiadať o odvoznú službu, ktorá zahŕňa zabalenie a prepravu. Vďaka tejto možnosti môžu odborníci vykonať všetku prácu, aby ste sa mohli sústrediť na ďalšie úlohy. V každom prípade, ocenia odborníci každú pomoc, ktorú im viete poskytnúť pre bezproblémový proces sťahovania.
Čo zahŕňajú sťahovacie služby?
Ak sa sťahujete alebo predávate nejaký nábytok, naši odborníci sú tu, aby vám pomohli! Sťahovacie služby zahŕňajú demontáž a zabalenie malých a veľkých predmetov vo vašej domácnosti. Potom môže pracovník previesť tieto predmety do novej nehnuteľnosti. Potom môžu položky vo vašich nových priestoroch vybaliť a umiestniť. Wilio vás spojí s dôveryhodnými sťahovacími službami vo vašej blízkosti. Či už potrebujete pomoc s presťahovaním nábytku, alebo zložitého vybavenia, na našej platforme nájdete cenovo dostupných pracovníkov na sťahovanie. Naše služby sú flexibilné pre všetko, čo potrebujete. Tu je prehľad sťahovacích služieb, ktoré si môžete rezervovať na Wilio.

Služby

Demontáž nábytku
K sťahovaniu bytu či domu patrí aj demontáž nábytku a jeho zabalenie tak aby bol vhodný na prepravu. Najmite si skúseného pracovníka cez Wilio. Pomôžeme vám nájsť pracovníkov na sťahovanie, ktorí vedia, ako zbaliť nábytok pre kompaktné a bezpečné skladovanie. Demontáž nábytku sa týka všetkých druhov nábytku, ako sú postele, skrine, stoly a knižnice. Pracovníci môžu demontovať aj ďalší nábytok ako napríklad záhradné posedenia, hojdačky a dokonca aj záhradné grily.
Demontáž fitnes vybavenia
Demontáž fitnes vybavenia môže byť komplikovanejšia ako zabalenie nábytku. Úloha sa môže týkať elektrického zariadenia, extra ťažkých častí a označovania malých komponentov; pracovníci na sťahovanie fitnes vybavenia zvládnu aj tieto zložité úlohy. Naši odborníci vám môžu pomôcť zložiť rotopedy, bežecké pásy, domáce telocvične a ďalšie fitnes vybavenie. Povedzte nám o konkrétnych požiadavkách na sťahovanie a spojíme vás s niekým, kto vám môže pomôcť.
Preprava nábytku
Väčšina sťahovacích služieb vám môže poskytnúť služby sťahovania pomocou dodávky alebo nákladného auta. Pri zverejňovaní svojej žiadosti na Wilio uveďte veľkosť a počet položiek, ktoré potrebujete presťahovať. Máme pracovníkov, ktorí sa špecializujú na mnoho druhov prepravy nábytku a vybavenia. Na našej platforme ľahko nájdete pracovníkov na sťahovanie a dodávku na odvoz. Stačí zverejniť svoju žiadosť a získať bezplatné ponuky od odborníkov na sťahovanie vo vašej blízkosti.
Likvidácia nábytku a odpadu
Okrem sťahovacích služieb ponúka Wilio aj služby pre vaše ďalšie potreby. Naše odvozy odpadu môžu zlikvidovať predmety, ktoré už nepotrebujete. S touto službou môžete mať nový štart bez neporiadku!

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS