Sťahovanie

Najmite si skúseného odborníka na sťahovanie z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
17386 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si najímať sťahovacie služby cez Wilio?

Sťahovanie do nového domu alebo kancelárie je vzrušujúci zážitok. Logistika však môže byť stresujúcim procesom, a to už pri balení a následnej demontáži a prenášaní ťažkých predmetov. Ušetrite si všetky starosti rezerváciou sťahovacích služieb cez Wilio. Odborníci na sťahovanie môžu dať veci do poriadku a zvládnuť náročné úlohy za vás. Pomocou Wilio môžete získať hneď niekoľko ponúk. Nech už ste kdekoľvek, môžete vo svojej blízkosti nájsť dôveryhodných odborníkov na sťahovanie. Naši profesináli môžu tiež prispôsobiť svoje služby na základe vašich potrieb a rozpočtu. Či si už rezervujete sťahovanie týždne vopred alebo na poslednú minútu, pomôžeme vám nájsť dostupného a spoľahlivého odborníka na vaše sťahovanie. Získajte bezplatné ponuky od sťahovacích služieb vo vašej blízkosti. Pred prijatím ponuky porovnajte ceny a skontrolujte recenzie. Keď si vyberiete službu sťahovania, naplánujte si termín. Skúsený pracovník na sťahovanie môže vaše veci bezpečne a rýchlo zbaliť a presunúť.

Kedy by som si mal rezervovať službu sťahovania?

Najvhodnejšia je rezervácia sťahovacej služby s predstihom štyroch až ôsmich týždňov. Včasná rezervácia vám dáva viac času na zhromaždenie ponúk a porovnanie vašich možností. A čo viac, odborníci na sťahovanie môžu pripraviť správne vybavenie pre vaše konkrétne potreby alebo vám požičať materiály na zabalenie. Aj keď ide o sťahovanie na poslednú chvíľu, Wilio vám môže pomôcť! Pomôžeme vám nájsť dostupných a spoľahlivých pracovníkov na sťahovanie z vašej oblasti. Najlepšie je objednať si službu sťahovania čo najskôr.

Musím poskytnúť nástroje alebo vybavenie pre sťahovacie služby?

Musím poskytnúť nástroje alebo vybavenie pre sťahovacie služby? Vôbec nie. Sťahovacie spoločnosti alebo jednotliví pracovníci môžu poskytnúť materiály pre vaše potreby. Predtým informujte odborníka o relevantných podrobnostiach. Pri plánovaní mu môžu pomôcť informácie ako napríklad veľkosť domu alebo typy predmetov, ktoré potrebujete presťahovať. Vie poskytnúť všetky demontážne nástroje, laná, debny alebo iný obalový materiál na vaše odvozy. Ale ak máte nejaké materiály už po ruke, pokojne požiadajte odborníka, aby ich tiež použil!

Zmontuje odborník na sťahovanie môj nábytok na novom mieste?

Áno, pracovníci na sťahovanie môžu znova namontovať váš nábytok na novom mieste. Od postelí po fitnescentrum, váš pomocník na sťahovanie môže pomôcť s montážou a nastavením vašich vecí. Upozorňujeme, že niektoré sťahovacie služby iba vyzdvihnú a prepravia predmety. V takom prípade si budete musieť balenie urobiť sami. Ale na Wilio môžete požiadať o sťahovanie, ktoré zahŕňa aj balenie, prepravu a opätovné montovanie nábytku.

Prečo sú sťahovacie služby lepšie ako sťahovanie svojpomocne?

Odborné sťahovacie služby správne zabalia a prepravia váš nábytok. Vo výsledku sa nebudete musieť starať o škody, ktoré by mohli vzniknúť pri premiestňovaní vašich vecí. Skúsený odborník bude mať príslušné nástroje a zručnosti, aby vykonal odstránenie za vás. Ľahko zvládnu aj zdvíhanie ťažkých vecí. Navyše nebudete mať problém pri presúvaní veľkých kusov nábytku, keďže sťahovacia služba bude mať k dispozícii dodávku potrebnej veľkosti.

Mám pomôcť svojim pracovníkom na sťahovanie?

Závisí to od typu sťahovacej služby, ktorú si rezervujete. Ak rozsah vašej požiadavky zahŕňa iba prepravu nábytku, budete musieť všetko zabaliť skôr, ako dorazia pracovníci na sťahovanie. Môžete však požiadať o odvoznú službu, ktorá zahŕňa zabalenie a prepravu. Vďaka tejto možnosti môžu odborníci vykonať všetku prácu, aby ste sa mohli sústrediť na ďalšie úlohy. V každom prípade, ocenia odborníci každú pomoc, ktorú im viete poskytnúť pre bezproblémový proces sťahovania.

Čo zahŕňajú sťahovacie služby?

Ak sa sťahujete alebo predávate nejaký nábytok, naši odborníci sú tu, aby vám pomohli! Sťahovacie služby zahŕňajú demontáž a zabalenie malých a veľkých predmetov vo vašej domácnosti. Potom môže pracovník previesť tieto predmety do novej nehnuteľnosti. Potom môžu položky vo vašich nových priestoroch vybaliť a umiestniť. Wilio vás spojí s dôveryhodnými sťahovacími službami vo vašej blízkosti. Či už potrebujete pomoc s presťahovaním nábytku, alebo zložitého vybavenia, na našej platforme nájdete cenovo dostupných pracovníkov na sťahovanie. Naše služby sú flexibilné pre všetko, čo potrebujete. Tu je prehľad sťahovacích služieb, ktoré si môžete rezervovať na Wilio.

Služby

Demontáž nábytku

K sťahovaniu bytu či domu patrí aj demontáž nábytku a jeho zabalenie tak aby bol vhodný na prepravu. Najmite si skúseného pracovníka cez Wilio. Pomôžeme vám nájsť pracovníkov na sťahovanie, ktorí vedia, ako zbaliť nábytok pre kompaktné a bezpečné skladovanie. Demontáž nábytku sa týka všetkých druhov nábytku, ako sú postele, skrine, stoly a knižnice. Pracovníci môžu demontovať aj ďalší nábytok ako napríklad záhradné posedenia, hojdačky a dokonca aj záhradné grily.

Demontáž fitnes vybavenia

Demontáž fitnes vybavenia môže byť komplikovanejšia ako zabalenie nábytku. Úloha sa môže týkať elektrického zariadenia, extra ťažkých častí a označovania malých komponentov; pracovníci na sťahovanie fitnes vybavenia zvládnu aj tieto zložité úlohy. Naši odborníci vám môžu pomôcť zložiť rotopedy, bežecké pásy, domáce telocvične a ďalšie fitnes vybavenie. Povedzte nám o konkrétnych požiadavkách na sťahovanie a spojíme vás s niekým, kto vám môže pomôcť.

Preprava nábytku

Väčšina sťahovacích služieb vám môže poskytnúť služby sťahovania pomocou dodávky alebo nákladného auta. Pri zverejňovaní svojej žiadosti na Wilio uveďte veľkosť a počet položiek, ktoré potrebujete presťahovať. Máme pracovníkov, ktorí sa špecializujú na mnoho druhov prepravy nábytku a vybavenia. Na našej platforme ľahko nájdete pracovníkov na sťahovanie a dodávku na odvoz. Stačí zverejniť svoju žiadosť a získať bezplatné ponuky od odborníkov na sťahovanie vo vašej blízkosti.

Likvidácia nábytku a odpadu

Okrem sťahovacích služieb ponúka Wilio aj služby pre vaše ďalšie potreby. Naše odvozy odpadu môžu zlikvidovať predmety, ktoré už nepotrebujete. S touto službou môžete mať nový štart bez neporiadku!

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia