Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Sťahovanie Košice

Sťahovanie? V tejto kategórii máme 18025 overených firiem a odborníkov z vášho okolia. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Sťahovanie Košice

Hľadáte sťahovanie Košice? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Kavečanoch, Myslave. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Kalša, Seňa, Haniska. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:balenie predmetov a oblečenia do krabíc, nakladanie, vykladanie a prevoz nábytku, krabíc a veľkých predmetov. Zabezpečia pre vás zapožičanie krabíc, obalov a poistenie a použijú pri tom popruhy, obaly, nákladné autá a úžitkové vozidlá. Vyberte si najlepšiu ponuku pre sťahovanie Košice z našich špecialistov.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Táto služba je vhodná pre väčšie sťahovania, ako napríklad sťahovanie dvoj-izbového a väčšieho bytu, domu, presídlenie rodiny, sťahovanie kancelárií alebo komerčnej prevádzky, a podobne.

Ako si zajednať sťahovanie domu na Wilio? 

Krok 1: Choďte na Wilio web stránku alebo si stiahnite Wilio mobilnú aplikáciu (dostupná na Apple Store alebo Google Play). V zozname poskytovaných služieb nájdite sťahovanie a vytvorte dopyt na túto službu. Prostredníctvom formulára jednoducho popíšte vaše sťahovanie a s čím potrebujete pomôcť. 
Krok 2: Ozvú sa vám dostupné sťahovacie služby. Komunikujte s nimi priamo na webe alebo aplikácii Wilio. Prekonzultujte vaše potreby a vyžiadajte si od potenciálnych poskytovateľov služby cenové ponuky. Ak je vaše nehnuteľnosť veľká alebo má veľa položiek, bude možno potrebné urobiť aj video obhliadku. 
Krok 3: Dohodnite a potvrďte si termín a čas realizácie
Krok 4: Zoznámte sa s tímom. V dohodnutom termíne a čase k Vám dorazí tím skúsených pomocníkov na sťahovanie, ktorý vykoná dohodnutú službu – všetko od prípravy vašich predmety na sťahovanie, demontáže alebo zbalenia nábytku a prístrojov až po klavíry a trezory. 
Krok 5: Sťahovacia služba všetko naloží do dodávky a prevezú na miesto určenia, kde to všetko vyložia a poskladajú akýkoľvek nábytok, ktorý predtým rozobrali.

Čo obsahuje vaša služba sťahovania v rámci Slovenska?

Naše sťahovacie služby môžu byť vykonané tímami 2 alebo 3 sťahovačov, v závislosti od rozsahu práce. V prípade väčších rezidenčných sťahovaní, napríklad nehnuteľností s 3 a viac spálňami, vykonáme video obhliadku, aby sme zabezpečili, že tím bude mať dostatočne veľký na vykonanie služby. Na požiadanie môžu na uľahčenie prepravy použiť aj vlastné náradie na rozloženie kancelárskych stolov, knižníc a iného väčšieho nábytku. Vaše položky budú potom znovu namontované na vašom novom mieste. Tím je schopný bezpečne premiestniť najrôznejšie domáce predmety vrátane: nábytku (skrine, samostatné / manželské postele, pohovky, skrinky, jedálenské stoly / stoličky atď .); domáce spotrebiče (chladničky, rúry na pečenie, sporáky, mikrovlnné rúry, televízory a oveľa viac); ostatné predmety (zabalené predmety, kufre, sklenený tovar, klavíry, záhradný nábytok a pod.).

Vylepšíte si svoj zážitok zo sťahovania domu s pomocníkmi na sťahovanie z Wilio. Na Wilio môžete nájsť všetky sťahovacie služby, ktoré by ste mohli potrebovať, keď sa vyrovnávate so stresujúcou úlohou premiestnenia domu alebo firmy. Vieme poskytnúť: 
-    Baliace služby na odevy, sklenené výrobky, umelecké diela a iné menšie domáce predmety - budú starostlivo zabalené a umiestnené do škatule vhodnej veľkosti. Okrem toho môžu špecialisti zabaliť tiež čalúnený nábytok a matrace robustnými plastovými poťahmi, ktoré ich chránia pred škvrnami a poškriabaním. 
-    Demontáž a montáž nábytku - Ak ste sa práve presťahovali na nové miesto a zdá sa vám, že existujúci nábytok trochu chýba, sme tu, aby sme vám pomohli. Stačí si online zakúpiť svoj nový nábytok v IKEA alebo inom online obchode, stiahnuť zoznam a poslať nám ho. Zakúpený nábytok vám doručíme na vaše miesto a zmontujeme ho priamo u vás. 
-    Záverečné upratovanie pri vysťahovaní. Kompletne vybavená upratovacia čata dorazí vo vhodnom čase a bude sa riadiť rozsiahlym kontrolným zoznamom, aby Váš pôvodný byt alebo dom zostal bez škvŕn znečistenia. Naša upratovacia služba je samozrejme rovnako vhodná, ak sa chystáte nasťahovať a chcete, aby sa vaše nové miesto zbavilo nečistôt a prachu zanechaných predchádzajúcimi vlastníkmi. Zbavte sa zbytočného upratovania. Plne vybavená upratovacia čata dorazí v príhodnom čase a bude sa riadiť rozsiahlym kontrolným zoznamom, aby prenajatý byt alebo dom zostal nepoškvrnený. 

Často kladené otázky 

Otázka: Ako dlho bude trvať služba sťahovania?

Odpoveď: Čím viac položiek vlastníte, tým viac času tím potrebuje na ich presun. Trvanie vašej služby bude samozrejme závisieť aj od toho, ako ďaleko sú obe nehnuteľnosti od seba vzdialené. 

Otázka: Môžem s vami cestovať vo vnútri sťahovacej dodávky?

Odpoveď: Bohužiaľ, zo zákona to nie je dovolené. 

Otázka: Musím zariadiť parkovacie miesto pre sťahovaciu službu?

Odpoveď: Áno. Týmto spôsobom od pomocníkov na sťahovanie vyťažíte maximum, pretože tím nebude strácať čas hľadaním parkovacieho miesta a zbytočnými presunmi. 

Otázka: Je sťahovacia služba poistená? Existujú nejaké predmety, ktoré majú výluku zo sťahovania?

Odpoveď: Áno, každá sťahovacia služba by mala mať uzavreté poistenie zodpovednosti za škodu. Neprepravujú sa nasledovné predmety: nebezpečné materiály, zvieratá, sochy, kradnutý alebo rýchlo sa kaziaci tovar, drogy akéhokoľvek druhu, výbušné veci, strelné zbrane. 

Otázka: Môžem si dohodnúť na sťahovanie aj víkend alebo sviatok?

Odpoveď: Absolútne! Sťahovacie služby sú veľmi flexibilné. Očakávajte však, že sťahovanie cez víkend alebo sviatok stojí viac než v bežné pracovné dni. 

Otázka: Môžete mi pomôcť pri balení?

Odpoveď: Áno, sťahovacie služby rady pomôžu s balením. Uveďte svoje potreby hneď pri zadávaní dopytu na Wilio. 

Otázka: Vojdú sa všetky predmety do vašej dodávky?

Odpoveď: Naše partnerské sťahovacie spoločnosti používajú dva typy dodávok – menšie štandardné dodávky typu Transit a väčšie dodávky s nákladnou plošinou. Na základe predpokladaného objemu predmetov použijú to správne vozidlo, aby sa všetky predmety sťahovali naraz v jednom vozidle. Ak to nebude možné, v prípade potreby na vašu adresu pošlú dodatočnú dodávku, prípadne ďalších pomocníkov. Preto je dobré absolvovať video obhliadku domácnosti pred sťahovaním. 

 

Regióny

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS