Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Stavba terasy Bratislava

Stavba terasy? V tejto kategórii máme 18135 overených firiem a odborníkov z vášho okolia. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Stavba terasy Bratislava

Hľadáte stavba terasy Bratislava? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Karlovej Vsi, Dúbravke. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Lozorno, Modra, Záhorská Bystrica. Odborníci v tejto kategórii tiež robia: prípravu podkladu na terasu a betónovú dosku, montáž a prichytenie konštrukcie, pokladanie podlahy, ukotvenie a montáž pilierov, montáž prestrešenia. Zabezpečia pre vás opravy poškodených častí terasy a použijú pri tom tvárnice, drevo, piliere, štetce, farby, laky a nástroje - násobiče momentu, skrutkovač, kladivo a vŕtačku. Vyberte si najlepšiu ponuku pre stavba terasy Bratislava z našich stavbárov.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Prečo si zaobstarať drevenú terasu? Drevená terasa sa dodáva v dvoch variantoch - z dosiek z mäkkého dreva a z dosiek z tvrdého dreva. Rozdiel medzi nimi je hlavne v použitom stromovom dreve, ako aj v jeho údržbe po postavení terasy. Terasa z tvrdého dreva vyžaduje viac údržby ako terasa z mäkkého dreva. Oba však majú podobné výhody a váš výber bude závisieť hlavne od vášho rozpočtu. Tu sú niektoré z výhod, ktoré drevená terasa ponúka: Môže byť ľahko opravená alebo brúsená, ak je poškriabaná alebo poškodená iným spôsobom. Je to cenovo výhodnejšie ako kompozitné terasové dosky, ktoré by ste museli vymeniť. Ak sa rozhodnete pracovať s ihličnatým drevom, pri správnej údržbe môže vydržať aj 15 až 30 rokov. Terasa z dreva je úplne ekologická, pretože sa vyrába z prírodných materiálov. Má prírodný pocit a tradičný vzhľad.

Prečo si nechať postaviť terasu z kompozitných dosiek? Kompozitné terasové dosky sú zvyčajne vyrobené zo zmesi plastových a drevených častíc. Časticami dreva môžu byť piliny, drevná štiepka alebo kúsky recyklovaného dreva. Niektoré plasty je možné tiež recyklovať. Kompozitné terasovky sú veľmi populárne vďaka nasledujúcim výhodám, ktoré ponúkajú: Materiál je nenáročný na údržbu a vyžaduje si iba pravidelné umývanie. Nehnijú, nerastú na nich plesne, nepotrebujú zafarbenie ani naolejovanie. Neprepúšťajú totiž vlhkosť. Povrch nie je klzký, keď je mokrý, čo je veľmi vhodné pre rodiny s deťmi; Pri správnej údržbe vydrží 20 až 30 rokov; Kompozitné terasové dosky majú väčšiu pravdepodobnosť rovnakej farby, aj keď v mierne odlišných odtieňoch.

Často kladené otázky 

Otázka: Potrebujem zmeniť plánovaný termín realizácie. Ako to urobiť?

Odpoveď: Termín a čas služby si dohadujete priamo s vybraným poskytovateľom. Jednoducho napíšte svojmu dodávateľovi služby a potvrďte si s ním nový termín. 

Otázka: Ako dlho trvá vydrží drevená terasa?

Odpoveď: Drevené terasy sú postavené z prírodného dreva alebo kompozitných materiálov odolných voči poveternostným vplyvom, ktoré zaisťujú dlhšiu životnosť. Minimálna životnosť terasy je pri správnej údržbe okolo 15 rokov. 

Otázka: Môžete nainštalovať terasu do svahovitej záhrady?

Odpoveď: Áno, môžeme. Terasy sú v skutočnosti najjednoduchším spôsobom, ako vytvoriť terasu na šikmej záhrade. V prípade potreby prevedieme potrebné terénne úpravy.

Otázka: Môžete mi na terasu nainštalovať svetlá?

Odpoveď: Áno, môžeme. Záhradné svetlá sa dajú ľahko zabudovať do terasovej konštrukcie. Môžete si vybrať medzi rôznymi typmi a dizajnmi záhradných svetiel, vrátane LED svetiel a ďalších riešení na úsporu energie. 

Otázka: Môžete mi na moju terasu nainštalovať vírivku?

Odpoveď: Áno, môžeme. Takéto projekty sme už uskutočnili a s vašimi vám môžeme ľahko pomôcť. 

Otázka: Môžete mi na terasu namontovať altánok, pergolu, záhradný domček alebo inú drevenú konštrukciu?

Odpoveď: Áno, môžeme. Môžeme stavať všetky druhy drevených stavieb. 

Otázka: Z čoho sa vyrábajú kompozitné terasy?

Odpoveď: Kompozitné terasovky sú vyrobené zo zmesi drevených častíc a plastu. 

Otázka: Môžu sa moje podlahové dosky líšiť farebnosťou?

Odpoveď: Farebné variácie nie sú pri terasových doskách nič nenormálne, zvlášť ak ide o prírodné drevo. Všetky stromy majú inú farbu a dokonca aj kompozitné terasovky môžu mať inú pigmentáciu. 

Otázka: Koľko stojí terasa?

Odpoveď: Každý projekt terasy je jedinečný. Preto sa ťažko stanoví cena terasy bez obhliadky vášho priestoru, kde terasu chcete stavať. Terasa však nie je malou položkou a zvyčajne sa jej cena pohybuje od 1000 eur a viac, v závislosti od veľkosti, použitého materiálu a miesta práce.

Otázka: Vykonávate opravy a opätovné ošetrenie terasových dosiek?

Odpoveď: Áno, naši špecialisti robia všetky druhy údržby terasy, vrátane tlakového umývania, olejovania, morenia, maľovania a brúsenia. V prípade potreby môžu tiež vymeniť terasové dosky, či už drevené alebo kompozitné.

 

Všetky regióny

Regióny

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS