Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Stavebné práce

Najmite si skúseného odborníka na stavebné práce z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Stavebné práce

Potrebujete službu z oblasti stavebné práce? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na rekonštrukcie, búracie a murárske práce, požičanie stavebných mechanizmov. Cena prác potrebných pre stavbu sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: kladenie podláh, omietky a stierky, maľby, práca so sadrokartónom, obkladačské práce, odvoz stavebného odpadu, ktoré vám poskytne niektorý z našich 21363 stavbárov v danej kategórií

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Často kladené otázky

Prečo nájsť dodávateľa stavby / stavbára cez Wilio?
Kvalifikovaný dodávateľ stavby / stavbár je nevyhnutný pre každý nový stavebný projekt vo vašej domácnosti alebo kancelárii. Stavbári pracujú s rôznymi nástrojmi a zariadeniami na stavbu, inštaláciu alebo renováciu zariadení okolo vašich vnútorných alebo vonkajších obytných priestorov. S profesionálnym lokálnym stavbárom si môžete byť istý, že získate správnu pomoc v správnom čase a so skvelým výsledkom. Či už plánujete veľký alebo malý projekt, Wilio má vo vašom okolí skúseného stavbára, ktorý vám môže pomôcť. Jednoducho zadajte svoju úlohu na Wilio, ozvú sa vám miestni stavbári, a potom si vyberte najlepšieho stavbára, ktorý vám práce zrealizuje.
Čo robia stavbári?
Stavbári môžu v závislosti od svojich skúseností a kvalifikácie zabezpečiť odborné plánovanie, stavebný dozor a realizáciu prác v rámci rôznych stavebných projektov. Mnoho stavbárov pomáha stavať alebo renovovať domy, zatiaľ čo iní sa zameriavajú na vonkajšie stavby, ako sú prístrešky, terasy a príjazdové cesty, alebo fasády.
Potrebuje mať stavbár preukaz alebo licenciu?
Väčšina stavbárov má ukončené učňovské štúdium s praxou v odbore; pre stavbára to však nie je podmienka. Stredoškolské a vysokoškolské stavebné vzdelanie je potrebné pre niektoré vybrané stavbárske profesie, ako napríklad stavby vedúci alebo projektant. Najlepšou vizitkou sú referencie predošlých stavebných prác / diel. Pri zajednávaní stavebných prác cez Wilio si to u dopytujúcich robotníkov preverte.

Služby

Čo zahŕňajú stavebné služby?
Väčšina stavbárov má skúseností s prácou (realizáciou) rôznych typov projektov, s používaním nástrojov a materiálov, hoci niektorí sa špecializujú na poskytovanie konkrétneho typu stavebných prác alebo typu stavieb. Medzi najbežnejšie služby v oblasti stavebníctva patria:
Nové stavby a renovácie
Či už plánujete novú prístavbu alebo renováciu v existujúcom priestore, na vypracovanie plánov a ich realizáciu v praxi budete potrebovať profesionálneho stavbára. Na začiatku každého väčšieho stavebného projektu stojí projektová dokumentácia stavby, ktorá definuje, čo a z akých materiálov sa má postaviť. Navrhovanie zahŕňa kreslenie objektov a plánov v mierke s podrobnosťami, ktoré potom uľahčuje realizáciu stavebného projektu. Medzi najobľúbenejšie typy renovácií a inštalačných projektov patria renovácie kuchýň, kúpeľní a zmena dispozičného riešenia domácnosti. Ak potrebujete demoláciu (búracie práce), Váš stavbár vám môže pomôcť zorganizovať práce a dohliadať na proces pred začatím stavby alebo renovácie. Váš stavbár sa bude riadiť plánmi pre objednávanie, meranie a inštaláciu všetkých materiálov a podľa potreby bude spolupracovať s inými dodávateľmi (stavbármi) na odbornom zostavení a dokončení projektu.
Prístavby a vonkajšie stavby
Chcete si skrášliť svoje vonkajšie prostredie, vybudovať prístrešok alebo zimnú záhradu? Stavitelia môžu pomôcť s projektmi vonkajších stavieb, ako je inštalácia prístrešku, inštalácia altánu alebo dokonca zapustené bazény. Môžu tiež pomôcť s inštaláciou terás alebo pergoly. Váš dodávateľ stavby môže pomôcť s celým procesom, od návrhu, výberu a objednania materiálov, až po betónovanie a montáž základov a konštrukcie. Nakoniec sa môžu doladiť detaily a vonkajšie prevedenie, ako je omietka alebo fasáda. Skúsení stavitelia zhodnotia podrobnosti, ako sú miestne pravidlá, nariadenia a špecifiká, aby sa ubezpečili, že vaša stavba spĺňa všetky potrebné kritériá a bude správne slúžiť svojmu cieľu.
Príjazdové cesty
Potrebujete vybudovať príjazdovú cestu? Váš stavbár vám môže pomôcť vybudovať novú príjazdovú cestu z betónu, zo zámkovej dlažby alebo opraviť existujúci povrch príjazdovej cesty. Pred objednaním potrebných materiálov vám odporučí najlepšie materiály pre príjazdové cesty, aby ste získali požadovaný dizajn a funkčnosť. Pripraví vyrovnaný povrch, zhutní pôdu pod cestou, spevní okraje cesty, vyrobí alebo objedná betón a betónový povrch vyhladia a vyleštia. Stavbár počká niekoľko týždňov, kým betón úplne vytvrdne a potom urobí finálnu povrchovú úpravu.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Murár, Stavebný robotníkEduard T.
Murár, Stavebný robotníkFero Z.
Murár, Stavebný robotníkJaroslav C.
Murár, Stavebný robotníkJozef V.
Murár, Stavebný robotníkJuraj K.
Murár, Stavebný robotníkTomáš B.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS