Stavebné práce Bratislava

Najmite si skúseného odborníka na stavebné práce z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
18383 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo nájsť dodávateľa stavby / stavbára cez Wilio?

Kvalifikovaný dodávateľ stavby / stavbár je nevyhnutný pre každý nový stavebný projekt vo vašej domácnosti alebo kancelárii. Stavbári pracujú s rôznymi nástrojmi a zariadeniami na stavbu, inštaláciu alebo renováciu zariadení okolo vašich vnútorných alebo vonkajších obytných priestorov. S profesionálnym lokálnym stavbárom si môžete byť istý, že získate správnu pomoc v správnom čase a so skvelým výsledkom. Či už plánujete veľký alebo malý projekt, Wilio má vo vašom okolí skúseného stavbára, ktorý vám môže pomôcť. Jednoducho zadajte svoju úlohu na Wilio, ozvú sa vám miestni stavbári, a potom si vyberte najlepšieho stavbára, ktorý vám práce zrealizuje.

Čo robia stavbári?

Stavbári môžu v závislosti od svojich skúseností a kvalifikácie zabezpečiť odborné plánovanie, stavebný dozor a realizáciu prác v rámci rôznych stavebných projektov. Mnoho stavbárov pomáha stavať alebo renovovať domy, zatiaľ čo iní sa zameriavajú na vonkajšie stavby, ako sú prístrešky, terasy a príjazdové cesty, alebo fasády.

Potrebuje mať stavbár preukaz alebo licenciu?

Väčšina stavbárov má ukončené učňovské štúdium s praxou v odbore; pre stavbára to však nie je podmienka. Stredoškolské a vysokoškolské stavebné vzdelanie je potrebné pre niektoré vybrané stavbárske profesie, ako napríklad stavby vedúci alebo projektant. Najlepšou vizitkou sú referencie predošlých stavebných prác / diel. Pri zajednávaní stavebných prác cez Wilio si to u dopytujúcich robotníkov preverte.

Služby

Čo zahŕňajú stavebné služby?

Väčšina stavbárov má skúseností s prácou (realizáciou) rôznych typov projektov, s používaním nástrojov a materiálov, hoci niektorí sa špecializujú na poskytovanie konkrétneho typu stavebných prác alebo typu stavieb. Medzi najbežnejšie služby v oblasti stavebníctva patria:

Nové stavby a renovácie

Či už plánujete novú prístavbu alebo renováciu v existujúcom priestore, na vypracovanie plánov a ich realizáciu v praxi budete potrebovať profesionálneho stavbára. Na začiatku každého väčšieho stavebného projektu stojí projektová dokumentácia stavby, ktorá definuje, čo a z akých materiálov sa má postaviť. Navrhovanie zahŕňa kreslenie objektov a plánov v mierke s podrobnosťami, ktoré potom uľahčuje realizáciu stavebného projektu. Medzi najobľúbenejšie typy renovácií a inštalačných projektov patria renovácie kuchýň, kúpeľní a zmena dispozičného riešenia domácnosti. Ak potrebujete demoláciu (búracie práce), Váš stavbár vám môže pomôcť zorganizovať práce a dohliadať na proces pred začatím stavby alebo renovácie. Váš stavbár sa bude riadiť plánmi pre objednávanie, meranie a inštaláciu všetkých materiálov a podľa potreby bude spolupracovať s inými dodávateľmi (stavbármi) na odbornom zostavení a dokončení projektu.

Prístavby a vonkajšie stavby

Chcete si skrášliť svoje vonkajšie prostredie, vybudovať prístrešok alebo zimnú záhradu? Stavitelia môžu pomôcť s projektmi vonkajších stavieb, ako je inštalácia prístrešku, inštalácia altánu alebo dokonca zapustené bazény. Môžu tiež pomôcť s inštaláciou terás alebo pergoly. Váš dodávateľ stavby môže pomôcť s celým procesom, od návrhu, výberu a objednania materiálov, až po betónovanie a montáž základov a konštrukcie. Nakoniec sa môžu doladiť detaily a vonkajšie prevedenie, ako je omietka alebo fasáda. Skúsení stavitelia zhodnotia podrobnosti, ako sú miestne pravidlá, nariadenia a špecifiká, aby sa ubezpečili, že vaša stavba spĺňa všetky potrebné kritériá a bude správne slúžiť svojmu cieľu.

Príjazdové cesty

Potrebujete vybudovať príjazdovú cestu? Váš stavbár vám môže pomôcť vybudovať novú príjazdovú cestu z betónu, zo zámkovej dlažby alebo opraviť existujúci povrch príjazdovej cesty. Pred objednaním potrebných materiálov vám odporučí najlepšie materiály pre príjazdové cesty, aby ste získali požadovaný dizajn a funkčnosť. Pripraví vyrovnaný povrch, zhutní pôdu pod cestou, spevní okraje cesty, vyrobí alebo objedná betón a betónový povrch vyhladia a vyleštia. Stavbár počká niekoľko týždňov, kým betón úplne vytvrdne a potom urobí finálnu povrchovú úpravu.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia