Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Stolár

Najmite si skúseného stolára z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Stolár

Potrebujete službu z oblasti stolár? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na vstavané skrine, montáž nábytku, renováciu kuchyne, záhradný nábytok. Cena remeselníka sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: zameranie nábytku, zapojenie spotrebičov, dokončovacie práce, ktoré vám poskytne niektorý z našich 21597 stolárov v danej kategórií.
Pozrite tiež:Stolár cena

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Poskytovatelia

21597 poskytovateľov vo vašom okolí

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Marko H.
Firma
Prešov
5,0
Hodinový manžel

22 rokov. SPŠ Stavebná Priemyslovka. Na stavbách pracujem od 15tich rokov v skoro všetkých oblastiach. Popritom opravujem elektroniku- konkrétne smartfóny/tablety (výmena displejov, batérií...)

Zadať dopyt
Juraj T.
Firma
Nýrovce
5,0
Murárske práce, murár

Som mladý ale velmi skúsený skoro vo všetkom. Môže to byť z dreva, železa, plast, sklo, betón, murárske práce ovládam perfektne, a všetko okolo domu, záhrada.,vyrábame aj záhradné domčeky a altánky na mieru. Veľmi rád poskytnem moje služby a skúsenosti.

Zadať dopyt
Pavol J.
Firma
Trnovec nad Váhom
5,0
Zámočník

Zákazková výroba šitá na mieru kazdého zákazníka, zámočnícke práce, kovovýroba, ploty, brány, zábradlia, schody, kované, nerezové a hliníkové.

Zadať dopyt
Michal B.
Firma
Kučín
5,0
Výroba nábytku

Robím kvalitnú prácu zo zmyslom pre detail. Som vyučený stolár síce s kratšou praxou(venujem sa aj inej profesii), ale o to s väčším odhodlaním urobiť pre Vás maximum. Za svojou prácou si stojím a záruka na vykonanú prácu je u nás samozrejmosťou. Teším sa na spoluprácu.

Zadať dopyt
Anna G.
Firma
Nemecká
5,0
Pokladanie alebo výmena podlahy

Názov firmy: Renovujeme, s.r.o., http://**** Sme stavebná spoločnosť ktorá sa zaoberá renováciou podláh. Kladieme parkety, drevené aj laminát, brúsime parkety bezprašnými profi brúskami BONA, tmelíme, lakujeme, voskujeme. Podlahy pre vás urobíme podľa vašich predstáv... drevo, laminát, vinyl. Renovujeme dvere, zárubne do vinylových fólií. Drevené dvere masív napr. povrchová úprava Osmom .... a kopu ďalších možností.

Zadať dopyt
Vladimír B.
Živnostník
Vlčkovce
4,9
Výroba nábytku

Som vyučený 32 ročný stolár s praxou. 17 rokov sa venujem drevu a povrchovej úprave dreva, inováciám a stále novým technológiam v odbore, kvalita je u mňa na prvom mieste, čo sa týka práce pre požadovaného zákazníka. Plaťte si za kvalitu, nie za rýchlo odrobenú neodbornú prácu, s ktorou nebudete časom spokojný. Preto Vám ponúkam moje služby s praxou. Prajem Vám pekný deň a budem rád ak budem môcť práve pre Vás vytvoriť niečo pekné do Vášho rodinného domu, bytu alebo do Vašej firmy.

Zadať dopyt
Tomáš H.
Živnostník
Skalica
4,9
Hodinový manžel

Mám 10r skúsenosti s prácou na stavbách. Som vyučený elektrotechnik. Mám paragraf 23- Elektrotechnik na riadenie činnosti.

Zadať dopyt
Tomas H.
Firma
Šaštín-Stráže
4,9
Elektrikár

Dobrý deň, pred rokom som sa vrátil z Londýna a pomalí sa zapracovavam na domácej pôde. Robil som v zahraničí veľmi podobnú prácu ako ponúka aplikácia Wilio. Údržbár v dáta centre, rôznych budovách, taktiež programátor inteligentného osvetlenia systemov Lutron, Eaton, a Prolojik. Pracoval so. Aj v stolárskej dielni, oprava elektroniky v oblasti osvetlenia, Mam rad všetky remeslá, opravy vodoinštalačné práce, klimatizácie...

Zadať dopyt
Michal K.
Živnostník
Dolný Vadičov
4,9
Murárske práce, murár

Vykonávame kompletne prerabky bytov, domov. Zateplovanie, murovanie,potery,sadrokarton,omietky hrube-jemne,stierkovanie,sieťky, osadenie dverí a okien, dlažba -obklad,plavajuce podlahy,maľovanie.... Tiež zváracie práce a práce s motorovou pílou. ...Vlastne náradie ,vozík,miešačka .... Sme aj na fb :Miško. Obklady-dlažby, stavebné práce

Zadať dopyt
DU-MON K.
Živnostník
Bratislava
4,9
Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Hodinový Manžel aj čiastočné či celkové rekonštrukcie , opravy , zhotovenia montáže a poradenský servis takmer všetkých stavebných činnosti vrátane inštalačných . V domoch , bytoch , kanceláriách a firmách . S profesionálnym prístupom . Na základe dlhoročných zahraničných skúsenosti., ktoré chcem využit aj na Slovenskom trhu prace . Ako to má byť ! Heslom ,, Náš zákazník , náš pán ! "

Zadať dopyt
Peter K.
Živnostník
Bratislava
4,9
Hodinový manžel

Dobrý deň prajem, ponúkam pomocné práce, tzv "dobrý sused" som zručny vo veľa veciach, viem ako čo rýchlo opraviť a dať do pôvodného stavu, som vyučený murár s diplomom, čiže murárske, maliarske práce, ďalej kutilske, stolárske a záhradné práce sú pre mňa maličkosťou, taktiež pomôžem s demontovanim, montovanim a usadenim a poradenstvom. V prípade záujmu ma kontaktujte rovno do správy. 👌Ďakujem.

Zadať dopyt
Matej S.
Firma
Bratislava
4,9
Stolár

Vyučený stolár s vlastnou kompletne zariadenou stolárskou dielňou so zameraním na nábytok, kuchynské linky, vstavané skrine a podobne. Momentálne je práca s masívom v obmedzenom režime.

Zadať dopyt
Daniel G.
Živnostník
Žilina
4,9
Vodoinštalácia

Zdravím, poskytujem profesionálne služby na platforme Wilio.Zaoberám sa stavebnými inštaláciami a ich servisom a,aj drobnými opravami v oblasti, Elektrika Kúrenie Voda Kanalizácie Plyn Vstavané skrine Kuchyne Murárske práce Zámočnictvo V týchto oblastiach mám dlhoročnú prax ako aj doklady o odbornej spôsobilosti.

Zadať dopyt
Jozef ..
Firma
Bratislava
4,8
Maliarske práce, maliar

Sme rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami, sme tím ktorý si svoju prácu robí kvalitne a spoľahlivo. Na prvom mieste je kvalitná práca, aby naši zákazníci dostali službu čo najskôr a za prijateľnú cenu. Našim cieľom je spokojný zákazník !!! Vaša spokojnosť je na našom prvom mieste !!! Tešíme sa na spoluprácu.

Zadať dopyt
Milan T.
Živnostník
Piešťany
4,8
Murárske práce, murár

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a rad pomôžem aj keď nebude dostupná

Zadať dopyt
Jan P.
Firma
Bratislava
4,8
Maliarske práce, maliar

Finalizovanie interiérov a exteriérov domov, bytov, maliarske a tapetárske práce, pokládka plávajúcej podlahy, montáž obložkových zárubní, povrchové úpravy stien, montáž nábytku vrátane zabudovania spotrebičov , prestrešenia terás lexanom, kompletné rekonštrukcie, poradenstvo, prax. Bratislava, Pezinok, Senec a okolie.

Zadať dopyt
Lukáš R.
Živnostník
Bratislava
4,8
Montáž, skladanie nábytku

Dobrý deň, na platforme willio ponúkam tieto služby: - údrzbárske práce ( voda v domácnosti, drobné opravy ) výmena batérie, oprava WC splachovaca.. - elektroinštalačné práce v domoch a bytoch (opravy elektroinštalácií, odstraňovanie porúch, pripojenie a výmena spotrebičov, svetiel,zásuviek, vypínačov..) - pokladanie plavajucich podláh - skladanie nábytku - kuch. linky (oprava, výmena spotrebičov, drezu, výmena prac. dosky..) a ine.

Zadať dopyt
Radoslav M.
Živnostník
Biely kostol
4,8
Výroba nábytku

Dlhé roky sa venujeme výrobe masívnych jedálenských stolov, konferenčných stolikov, masívnych kúpeľňových políc, barových pultov a iné vychytávky podľa vášho želania. Máme za sebou stovky spokojných zákazníkov. Budeme radi, ak spolu vymyslíme kvalitný a zaujímavý projekt pre vaše potreby. Neváhajte sa nám ozvať. Ďakujeme. Manorac wood Trnava.

Zadať dopyt
Peter M.
Firma
Bratislava
4,7
Upratovanie

Vykonávam pravidelné alebo jednorazové údržby na objektoch v Bratislave a blízkom okolí. Ponúkam nasledovné práce: ◦ kompletné upratovacie služby,◦ kompletné záhradnícke služby, ◦ starostlivosť o interiérové rastliny, ◦ projektovanie a realizáciu okrasných záhrad, ◦ realizáciu a servis automatických závlah, ◦ orezávanie stromov, strihanie stromov a živých plotov, ◦ čistenie zanedbaných pozemkov, ◦ zemné práce, dovoz zeminy, štrkov, pieskov, okrasného kameniva, ◦ rôzne iné práce v interiéroch a exteriéroch nehnuteľností. Prácam sa venujem od roku 2016 v minulosti som pôsobil na objekte administratívnej budovy BBC, momentálne so svojim tímom zabezpečujem údržbu pre bytový dom Na Križovatkách, bytové domy Jégeho Alej, bytový dom Dubravia a rôzne iné nehnuteľnosti v Bratislave. V spolupráci s pražiarňou kávy GORIFEE zabezpečíme pre vašu oslavu, event, svadbu, firemnú akciu či inú akciu zaujímavý kávový catering. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Zadať dopyt
Marek P.
Živnostník
Ružomberok
4,7
Maliarske práce, maliar

Montáž plávajúcich podláh , zárubní , dverí ,výroba a montáž nábytku,maľovanie ,skladanie a montáž IKEA a podobného nábytku

Zadať dopyt
Zobraziť viac

Často kladené otázky

Prečo hľadať stolára na Wilio?
Niet nad ručnú prácu zručného stolára. Aj napriek množstvu moderných materiálov akými sú kov, koža, či dokonca plast, sú výrobky z dreva stále dôležitou súčasťou nášho každodenného života. Dnes sa väčšina nábytku vyrába na automatických linkách, no šikovný stolár pre vás dokáže zhotoviť autentické kúsky na mieru, ktoré budú presne vyhovovať vašim potrebám, predstavám a štýlu. Pomocou špecializovaných nástrojov pre vás stolár zhotoví čokoľvek od kuchynskej linky, cez šatník na mieru, až po unikátne originály akými je napríklad stôl z masívu či naplaveného dreva. Zručného stolára nájdete rýchlo a ľahko pomocou Wilio. Jednoducho napíšte čo potrebujete do svojho dopytu a spojíme vás so stolármi z okolia, ktorí majú všetky potrebné zručnosti. Potom si stačí prezrieť ich profily a prečítať si zákaznícke recenzie aby ste si vybrali toho pravého!
Čo pre mňa vyrobí stolár?
Stolár vyrába rôzne výrobky, akými sú kuchynské linky, šatníky, knižnice, voľne stojace skrine, vstavané skrine, stoly, stoličky, konferenčné stolíky, postele, truhlice, police, dekoratívne prvky a akýkoľvek nábytok z dreva, drevotriesky, či ďalších materiálov.
Aké zručnosti má stolár?
Stolár musí byť technicky zručný, trpezlivý a výnimočne precízny aby mohol vyrábať nábytok podľa presných špecifikácii. Stolári kombinujú kreativitu s praktickým myslením a manuálnymi zručnosťami na výrobu kuchynských liniek, šatníkov, knižníc, skríň, vstavaných skríň, stolov, stoličiek, konferenčných a nočný stolíkov, postelí, truhlíc, políc a ďalšieho nábytku.
Koľko stojí stolár?
Cena práce bude závisieť od toho koľko kusov nábytku sa bude vyrábať a od toho či ide o jednoduchší nábytok ako je stôl, či komplexnejšie prvky ako sú napríklad kuchynské linky. Ak pre vás stolár robí viac kusov nábytku bude si to vyžadovať viac materiálu a aj času na prácu. Cenu bude výrazne ovplyvňovať aj použitý materiál, napríklad či sa bude používať drevotrieska, alebo ide o výrobok z dreveného masívu. Rozhoduje aj to aký druh dreva bude použitý. Cenu môže ovplyvniť či je tesár nablízku, alebo musí hotový nábytok doviesť z väčšej vzdialenosti.
Prečo si mám najať stolára na výrobu nábytku?
Keď stolár vyrába kus nábytku vlastnými rukami, venuje mu veľkú dávku pozornosti. Každý jeden výrobok je jeho vizitkou, preto mu záleží na kvalite a spokojnosti zákazníka. Nábytku vyrobenému na montážnej linke, nie je zďaleka venovaná taká úroveň starostlivosti a kontrola kvality Výhody nábytku na mieru: • Kvalita • Unikátne a originálne výrobky • Perfektne spĺňa vaše požiadavky na funkčnosť aj štýl • Sami si určíte materiál, farbu a rozmery
Ako nájdem dobrého stolára?
Na Wilio jednoducho nájdete šikovného a ochotného stolára z vášho okolia. Stačí zadať dopyt, odpovedať na pár otázok o tom, čo bude treba vyrobiť a počkať na ponuky od skúsených stolárov.
Aké sú výhody kvalitného, ručne vyrobeného nábytku?
Pretože je vyrábaný skúsenými stolármi, je nábytok na mieru je vysoko prispôsobiteľný konkrétnym požiadavkám zákazníka. To vám umožňuje mať nábytok, ktorý je navrhnutý presne v štýle, rozmeroch a z materiálov podľa vášho výberu. Masívny nábytok býva vyrobený z najkvalitnejších drevín. Použité povrchové úpravy sú tiež najvyššej kvality. Ručne vyrábané kusy nábytku sú tiež často nadčasové.
Môžem materiál dodať ja?
Vo väčšine prípadov bude stolár používať vlastný materiál. Vo výnimočných prípadoch môže stolár použiť materiál dodaný od zákazníka, napríklad ak chcete vyrábať stôl z masívu, z konkrétneho kusu dreva. V takom prípade bude stolár potrebovať materiál vidieť aby sa mohol uistiť, že je vhodný na danú prácu.
Aký je rozdiel medzi stolárom a tesárom?
Na rozdiel od stolárov sa tesári sústreďujú na veľké štrukturálne projekty a stavby akými sú krovy, zruby, garážové prístrešky, drevené altánky, brány, vráta, ploty, prípadne schodiská a debnenie. Stolári vyrábajú úžitkové remeselnícke výrobky, od najjednoduchších trojnohých stoličiek až po komplexné stolárske výrobky ako sú kuchynské linky či šatníky a ďalší, prevažne interiérový nábytok.

Aké sú špecializované dekoratívne stolárske techniky?

Rezbárstvo
Spracovanie dreva pomocou nástrojov za účelom vyrezania postáv a ďalších motívov a rezbárskej výzdoby dreveného predmetu.
Ohýbanie dreva
Ohýbanie dreva je forma spracovania dreva, ktorá sa používa na vytváranie drevených predmetov na sústruhu. Tento druhy spracovania dreva sa líši od väčšiny ostatných tým, že drevo sa pohybuje, zatiaľ čo na jeho rezanie a tvarovanie sa používa stacionárny nástroj. Ohýbaním dreva je možné vytvoriť mnoho zložitých tvarov a vzorov.
Pyrografia (vypaľovanie do dreva)
Pyrografia, pálenie dreva alebo pyrogravúra je umenie zdobenia dreva vypaľovaním motívov pomocou vyhrievaného predmetu.
Intarzia (drevené mozaiky)
Intarzia je forma zdobenia dreva, pri ktorej sú kúsky dyhy narezané do tvarov a vložené do inej dýhy, ktorá je potom nalaminovaná na povrch napríklad na truhlice alebo iného kusu nábytku. Ide o mozaikový dizajn, ktorý využíva rôzne tvary, veľkosti a druhy dreva, ktoré spolu vytvárajú motívy a obrazce.

Aké stolárske práce si môžem objednať?

Výroba kuchynskej linky na mieru
Výrobe kuchynských liniek sa venujú veľmi skúsení stolári, ktorí dokážu venovať veľkú pozornosť detailom. Je dôležité aby kuchynská linka nielen vyzerala len pekne ale aby bola aj funkčná a mala dlhú životnosť.
Nábytok na mieru
Dom nie je domovom bez osobných elementov. Niekoľko kúskov nábytku na mieru dodá priestoru atmosféru. Či už potrebujte stoličky, stôl alebo stojan na topánky, Wilio vám pomôže nájsť niekoho kto vám dokáže pomôcť zrealizovať tvoje sny.

Typy materiálov

Masívne (pravé) drevo

Pri výrobe nábytku sa používajú dva druhy pravého dreva: tvrdé a mäkké drevo. Ich popis je uvedený nižšie:

Tvrdé drevo používané na výrobu nábytku

Rezivo z tvrdého dreva pochádza z listnatých stromov, ktoré zvyčajne rastú pomalšie. Vo vysoko kvalitnom masívnom nábytku sa často používajú práve dreviny z rodiny tvrdého dreva: dub, orech, teak, javor, buk, mahagón.

Mäkké drevo používané na výrobu nábytku

Mäkké drevo používané na výrobu nábytku obyčajne pochádza z ihličnatých (alebo neopadavých) stromov, ktoré rastú rýchlejšie. Medzi bežné mäkké dreviny používané pri výrobe nábytku patria smrek, borovica a jedľa.

Ďalšie materiály

Preglejka: vyrába sa 3-5 rezmi z tenkého reziva, ktoré sa spoja lepidlom. Drevotrieska: nazývaná aj drevovláknitá doska, sa vyrába z naštiepaných triesok dreva ktoré sú zlepené dokopy. Lepené drevo: vyrába sa lepením kusov masívneho dreva.

Rady a tipy

Dobré zadanie je základ

Stolár pre vás môže vyrobiť kuchynské linky, šatníky, knižnice, voľne stojace skrine, vstavané skrine, stoly, stoličky, konferenčné stolíky, postele, truhlice, police, aj rôzne dekoratívne prvky. Napíšte do zadania čo najpresnejší popis úlohy aby stolár presne vedel, aká je vaša predstava.

Skontrolujte si realizáciu

Aby ste si mohli byť istí, že všetky práce boli urobené kvalitne, kontrolujte prácu počas jej priebehu, rovnako ako aj po jej dokončení.

Rozpočet a čas

Do zadania nezabudnite pridať vaše požiadavky na termín dokončenia realizácie. Ak máte určený rozpočet ktorý treba dodržať, upozornite na to poskytovateľa služby už na začiatku.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

StolárKristián N.
StolárPatrik Š.
StolárRudolf K.
StolárRudo L.
StolárSamuel M.
StolárSamo L.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS