Svadby, oslavy, eventy

Najmite si skúseného odborníka na svadby, oslavy, eventy z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
4052 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo najímať koordinátora akcií cez Wilio? Ušetríte si nervy

Uvažujete nad najatím event manažéra pre vašu plánovanú firemnú akciu? Hľadáte niekoho šikovného kto vás zbaví stresu vo váš svadobný deň? Za každou veľkou udalosťou (a mnohými menšími) nájdete jedného koordinátora, ktorý sa stará o celkový bezproblémový priebeh akcie. Minimalizujte svoj stres a najmite odborníka, ktorý vám pomôže so všetkým, od rezervácie miesta a dodávateľov až po organizáciu celého dňa. Na Wilio je ľahké nájsť skúseného event manažéra. Či už organizujete svadbu, veľtrh, konferenciu, športové podujatie, zjazd, večierok alebo niečo iné, ten správny človek sa postará o všetky malé (a veľké) drobnosti v zákulisí, ktoré premenia vašu akciu vo skvelý deň.

Aká je rola event manažéra?

Riadi predbežné plánovanie, organizáciu a logistiku celého dňa. Zaistí, aby vaša udalosť prebiehala hladko, a to vďaka tomu, že má všetko pod kontrolou a monitoruje možné problémové body.

Aké sú výhody prenájmu event manažéra oproti organizovaniu udalosti svojpomocne?

Hlavnou výhodou je veľká úspora času a tiež profesionálnejšie zorganizovaná a teda príjemnejšia udalosť. Skúsený manažér udalostí použije vyskúšané a overené procesy, ktoré fungujú.

Aké zručnosti by ste mali hľadať u event manažéra?

Mal by byť precízny, organizovaný a mal by mať v malíčku efektívne procesy a postupy. Dobré vzťahy s kvalitnými dodávateľmi a tretími stranami sú kľúčom k úspechu. Ďalším bodom k dobru sú predchádzajúce skúsenosti s riadením úspešných akcií.

Potrebujú event manažéri špeciálnu kvalifikáciu?

Od vášho event manažéra sa nevyžaduje, aby mal formálnu kvalifikáciu, mnohí sú však vyštudovaní. Medzi event manažérmi nájdete tiež absolventov obchodných, komunikačných, či marketingových odborov.

Kedy je najlepšie rezervovať si jeho služby?

Dostatočný časový predstih je nevyhnutný. Ideálne je to 3-6 mesiacov pred nadchádzajúcou udalosťou, v závislosti od jej veľkosti. Takto si zaistíte dostatok času na naplánovanie všetkých podrobností a vybavenie potrebných žiadostí a povolení.

Koľko stojí prenájom event manažéra?

Cena prenájmu event manažéra cez Wilio bude záležať od typu a veľkosti akcie. Väčšie akcie vás vyjdú na viac peňazí. Vyžadujú si totiž rozsiahle plánovanie, zdĺhavejšie zákazky, veľké počty hostí, dodávateľov a cesty na dlhé vzdialenosti.

Čo zahŕňajú služby event manažéra?

Váš event manažér sa postará o všetky aspekty vášho dňa a pravdepodobne vyrieši všetky problémy skôr, ako sa o nich dozviete. Pretože event manažér nestojí za témou podujatia, ani dekoráciami (aj keď niektorí túto službu ponúkajú), ale riadi udalosť a jej chod zo zákulisia.

Čo je súčasťou služby

Plánovanie pred udalosťou

Váš event manažér začne diskusiou o predbežnom plánovaní, ktorá potvrdí hrubé časové harmonogramy, vytipuje možné lokácie a rozpočty. Potom zariadi poistenie a povolenia, bude v kontakte s miestnymi samosprávami alebo riadiacimi orgánmi. Event manager môže v prípade potreby spravovať aj komunikáciu s médiami a PR kampane spolu s produkciou marketingového materiálu, aby zabezpečil maximálnu pozornosť vašej akcii. Nakoniec vypracuje podrobný harmonogram.

Miesto a vybavenie

S blížiacim sa termínom akcie začne váš event manažér zaobstarávať potrebné vybavenie a dohodne sa s vami na konečnom mieste podujatia. Bude pracovať na tom, aby pre vás zabezpečil najlepšiu ponuku, a identifikoval vhodné lokácie v rámci vášho rozpočtu pre vami zvolený dátum. Na ňom bude tiež kontrola zmlúv, rokovania o možných miestach podujatia a komunikácia s dodávateľmi Váš event manažér taktiež zabezpečí prenájom vybavenia vrátane toho audiovizuálneho, bannerov, pódií a osvetlenia. Bude koordinovať všetkých týchto dodávateľov.

Prijímanie zamestnancov a styky s tretími stranami

Na kvalitný priebeh udalosti budete potrebovať dostatočné množstvo ľudí. Úlohou event manažéra je zabezpečiť, aby boli všetky pozície obsadené kvalifikovaným, alebo skúseným personálom, ktorý je plne informovaný o očakávaniach podujatia. Počas akcie bude dohliadať na činnosť personálu, aby sa ubezpečil, že je všetko v poriadku. Váš manažér bude tiež v kontakte s tretími stranami vrátane rečníkov a sponzorov.

Správa dňa

Nakoniec váš event manažér pomôže s riadením vašej udalosti v daný deň, keď dorazí ako prvý na scénu a bude tiež pravdepodobne posledným, kto odíde. Všetko bude mať pod kontrolou zo zákulisia, aby zabezpečil bezproblémový zážitok pre všetkých účastníkov. Po celý deň bude odpovedať na všetky otázky týkajúce sa dodávateľov, ako aj zamestnancov a rečníkov. Vy sa môžete sústrediť len a len na samotný priebeh akcie.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia