Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Svadby, oslavy, eventy

Hľadáte profesionála na svadby, oslavy, eventy? V tejto kategórii máme množstvo profesionálov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
33 295 profesionálov na Slovensku
89 943 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Svadby, oslavy, eventy

Potrebujete službu z oblasti svadby, oslavy, eventy? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na zabezpečenie priestoru, výzdobu priestoru, osvetlenie a ozvučenie, DJ a hudba, catering. Cena spoločenských podujatí sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: fotograf, kameraman, moderátor, ktoré vám poskytne niektorý z našich špecialistov v danej kategórií

Pozrite tiež:CenníkyRady a tipy
33 295 profesionálov na Slovensku
89 943 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Čo je súčasťou služby
Plánovanie pred udalosťou
Váš event manažér začne diskusiou o predbežnom plánovaní, ktorá potvrdí hrubé časové harmonogramy, vytipuje možné lokácie a rozpočty. Potom zariadi poistenie a povolenia, bude v kontakte s miestnymi samosprávami alebo riadiacimi orgánmi. Event manager môže v prípade potreby spravovať aj komunikáciu s médiami a PR kampane spolu s produkciou marketingového materiálu, aby zabezpečil maximálnu pozornosť vašej akcii. Nakoniec vypracuje podrobný harmonogram.
Miesto a vybavenie
S blížiacim sa termínom akcie začne váš event manažér zaobstarávať potrebné vybavenie a dohodne sa s vami na konečnom mieste podujatia. Bude pracovať na tom, aby pre vás zabezpečil najlepšiu ponuku, a identifikoval vhodné lokácie v rámci vášho rozpočtu pre vami zvolený dátum. Na ňom bude tiež kontrola zmlúv, rokovania o možných miestach podujatia a komunikácia s dodávateľmi Váš event manažér taktiež zabezpečí prenájom vybavenia vrátane toho audiovizuálneho, bannerov, pódií a osvetlenia. Bude koordinovať všetkých týchto dodávateľov.
Prijímanie zamestnancov a styky s tretími stranami
Na kvalitný priebeh udalosti budete potrebovať dostatočné množstvo ľudí. Úlohou event manažéra je zabezpečiť, aby boli všetky pozície obsadené kvalifikovaným, alebo skúseným personálom, ktorý je plne informovaný o očakávaniach podujatia. Počas akcie bude dohliadať na činnosť personálu, aby sa ubezpečil, že je všetko v poriadku. Váš manažér bude tiež v kontakte s tretími stranami vrátane rečníkov a sponzorov.
Správa dňa
Nakoniec váš event manažér pomôže s riadením vašej udalosti v daný deň, keď dorazí ako prvý na scénu a bude tiež pravdepodobne posledným, kto odíde. Všetko bude mať pod kontrolou zo zákulisia, aby zabezpečil bezproblémový zážitok pre všetkých účastníkov. Po celý deň bude odpovedať na všetky otázky týkajúce sa dodávateľov, ako aj zamestnancov a rečníkov. Vy sa môžete sústrediť len a len na samotný priebeh akcie.
Často kladené otázky
Prečo najímať koordinátora akcií cez Wilio? Ušetríte si nervy
Uvažujete nad najatím event manažéra pre vašu plánovanú firemnú akciu? Hľadáte niekoho šikovného kto vás zbaví stresu vo váš svadobný deň? Za každou veľkou udalosťou (a mnohými menšími) nájdete jedného koordinátora, ktorý sa stará o celkový bezproblémový priebeh akcie. Minimalizujte svoj stres a najmite odborníka, ktorý vám pomôže so všetkým, od rezervácie miesta a dodávateľov až po organizáciu celého dňa. Na Wilio je ľahké nájsť skúseného event manažéra. Či už organizujete svadbu, veľtrh, konferenciu, športové podujatie, zjazd, večierok alebo niečo iné, ten správny človek sa postará o všetky malé (a veľké) drobnosti v zákulisí, ktoré premenia vašu akciu vo skvelý deň.
Aká je rola event manažéra?
Riadi predbežné plánovanie, organizáciu a logistiku celého dňa. Zaistí, aby vaša udalosť prebiehala hladko, a to vďaka tomu, že má všetko pod kontrolou a monitoruje možné problémové body.
Aké sú výhody prenájmu event manažéra oproti organizovaniu udalosti svojpomocne?
Hlavnou výhodou je veľká úspora času a tiež profesionálnejšie zorganizovaná a teda príjemnejšia udalosť. Skúsený manažér udalostí použije vyskúšané a overené procesy, ktoré fungujú.
Aké zručnosti by ste mali hľadať u event manažéra?
Mal by byť precízny, organizovaný a mal by mať v malíčku efektívne procesy a postupy. Dobré vzťahy s kvalitnými dodávateľmi a tretími stranami sú kľúčom k úspechu. Ďalším bodom k dobru sú predchádzajúce skúsenosti s riadením úspešných akcií.
Potrebujú event manažéri špeciálnu kvalifikáciu?
Od vášho event manažéra sa nevyžaduje, aby mal formálnu kvalifikáciu, mnohí sú však vyštudovaní. Medzi event manažérmi nájdete tiež absolventov obchodných, komunikačných, či marketingových odborov.
Kedy je najlepšie rezervovať si jeho služby?
Dostatočný časový predstih je nevyhnutný. Ideálne je to 3-6 mesiacov pred nadchádzajúcou udalosťou, v závislosti od jej veľkosti. Takto si zaistíte dostatok času na naplánovanie všetkých podrobností a vybavenie potrebných žiadostí a povolení.
Koľko stojí prenájom event manažéra?
Cena prenájmu event manažéra cez Wilio bude záležať od typu a veľkosti akcie. Väčšie akcie vás vyjdú na viac peňazí. Vyžadujú si totiž rozsiahle plánovanie, zdĺhavejšie zákazky, veľké počty hostí, dodávateľov a cesty na dlhé vzdialenosti.
Čo zahŕňajú služby event manažéra?
Váš event manažér sa postará o všetky aspekty vášho dňa a pravdepodobne vyrieši všetky problémy skôr, ako sa o nich dozviete. Pretože event manažér nestojí za témou podujatia, ani dekoráciami (aj keď niektorí túto službu ponúkajú), ale riadi udalosť a jej chod zo zákulisia.