Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Tepovanie

Najmite si skúseného odborníka na tepovanie z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Tepovanie

Potrebujete službu z oblasti tepovanie? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na tepovanie auta, kobercov a sedačiek. Cena čistenia rôznych druhov kobercov, sedačiek a interiéru auta sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: odsávanie vody z vytopených kobercov, čistenie kožených sedačiek a kresiel, ktoré vám poskytne niektorý z našich 7022 tepovačov v danej kategórií
Pozrite tiežTepovanie cena

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Často kladené otázky

Prečo si objednať tepovanie kobercov cez Wilio?
Pravidelné tepovanie kobercov je nevyhnutnosťou pre čistý domov a dobre udržiavané koberce. Nemusíte si však zháňať stroj a snažiť sa vytepovať si koberce svojpomocne. Namiesto toho si najmite odborníka na čistenie kobercov z vášho okolia, a užívajte si krásne čisté koberce bez námahy a stresu. Wilio je to najvhodnejšie miesto, kde hľadať tepovanie kobercov. Pomôžeme vám vybrať z tých najlepšie hodnotených a recenzovaných profesionálov, ktorí sa špecializujú na čistenie kobercov. Nestrácajte hodiny porovnávaním ponúk. Stačí zadať váš dopyt na tepovanie kobercov a do niekoľkých minút začnete dostávať ponuky od profesionálov z vášho okolia.
Oplatí sa profesionálne tepovanie kobercov?
Profesionálne tepovanie kobercov vám nielen ušetrí čas, ale aj zaručí kvalitne odvedenú prácu s najlepším dostupným vybavením a chemikáliami, takže váš domov bude čistý a bezpečný a vaše koberce vydržia dlhšie.
Ako často by ste si mali využiť profesionálnu službu tepovania kobercov?
Väčšina domov či bytov potrebuje profesionálne tepovanie kobercov raz ročne.
Ktorá metóda čistenia kobercov je najlepšia?
Tepovanie pomocou profesionálnych prístrojov je účinné a bezpečné. Dobrý profesionál vám odporučí tú najlepšiu voľbu pre vaše koberce, aby vám zaistil skvelý výsledok.
Čo používajú profesionáli na tepovanie kobercov?
Profesionáli prinesú svoje vlastné vybavenie a chemikálie na čistenie kobercov. Budú mať k dispozícii tie správne čistiace prostriedky a nástrojov na rôzne materiály a typy koberca.
Ako nájdem tepovanie kobercov v mojom okolí?
Najlepším miestom na vyhľadanie tepovania kobercov vo vašej blízkosti, ktoré bude zodpovedať vášmu rozpočtu, je zverejnenie dopytu na Wilio. Dostanete ponuky od miestnych odborníkov na tepovanie kobercov, ktoré budete môcť ľahko porovnať a zvoliť si to najvhodnejšie pre váš rozpočet.
Aká je priemerná cena tepovania čistenie kobercov?
Náklady na tepovanie kobercov budú závisieť od vašej polohy, veľkosti vášho bytu či domu, počtu izieb s kobercami a akýchkoľvek ďalších doplnkových služieb, ktoré by ste mohli potrebovať – ako napríklad tepovanie matracov či sedacej súpravy.
Čo zahŕňa tepovanie kobercov?
Obvykle profesionálna služba tepovania kobercov spočíva v čistení parou, chemickom čistení alebo šampónovaní kobercov (v závislosti od preferovaných techník a vybavenia). Ale väčšina profesionálov dokáže oveľa viac než len vyčistiť vaše koberce.

Služby

Bežné tepovanie kobercov
Predtým, ako dorazí odborník, pokúste sa vypratať čo najviac povrchu koberca presunutím malých kúskov nábytku. Podlahu povysávajte, aby ste odstránili povrchové nečistoty, pokiaľ nie je vysávanie zahrnuté v poskytovaných službách., Upozornite odborníka na prípadné škvrny ktorým treba venovať pozornosť. Pred opätovným umiestnením nábytku je ideálne, ak môžete počkať niekoľko hodín, kým koberec vyschne.
Odstránenie škvŕn z koberca
Škvrny sa občas „prihodia“, no nemusíte s nimi žiť večne. Jednoducho vyhľadajte vo svojom okolí odborníka na tepovanie kobercov, ktorý má skúsenosti s odstraňovaním škvŕn od kávy a vína, pasteliek, od pera a nečistôt po domácich miláčikov. Svoje úsilie zameria na odstránenie odolných škvŕn pomocou výkonného vybavenia a chemikálií, aby zaistili, že váš koberec bude vyzerať a voňať znova sviežo. Profesionálne tepovanie kobercov pomôže vášmu kobercu, aby vyzeral ako nový a vydržal roky.
Tepovanie gaučov a čalúnenia
Doprajte svojmu gauču či látkovej sedačke, aby opäť voňala ako nová vďaka profesionálnemu vytepovaniu čalúnenia. Odborník použije špeciálne chemikálie a vybavenie na vyčistenie škvŕn a nahromadenej špiny predtým. Môže trvať až 24 hodín, kým sedačka úplne vyschne.
Tepovanie matraca
Nájdite vo svojom okolí službu, ktorá ponúka aj tepovanie matracov. Doprajte matracu hĺbkové čistenie, aby ste znížili výskyt alergénov, ako sú roztoče. Odborník matrac skontroluje, vysaje a vytepuje.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS