Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Tepovanie sedačiek

Najmite si skúseného odborníka na tepovanie sedačiek z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Tepovanie sedačiek

Potrebujete službu z oblasti tepovanie sedačiek? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na tepovanie a čistenie sedačiek, kresiel a postelí. Cena čistenia povrchov sedačiek sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: impregnácia a dezinfekcia ozónom, ktoré vám poskytne niektorý z našich 6949 tepovačov v danej kategórií

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Antivírusová dezinfekcia čalúnenia na zničenie 99,99% baktérií a vírusov 

1: Najprv nastriekajte matrac a čalúnenie antivírusovými čistiacimi prostriedkami 
Pred vykonaním tepovania horúcou vodou na matraci alebo čalúnení naši technici  predbežne ošetria váš matrac alebo pohovku čistiacim prostriedkom. Takéto roztoky majú neutrálne pH, čo ich robí bezpečnými pre akýkoľvek na mokro čistiteľný povrch. Taktiež úplne odstránia usadený moč, zápach z varenia, zápach z domácich zvierat a dymu z čalúneného nábytku a kobercov. 

Krok 2: Nanesenie čistiaceho prostriedku, aby sa usmrtilo ešte viac choroboplodných zárodkov Pomocou špeciálnej striekacej techniky naše certifikované čistiace prostriedky na čalúnenie zapracujú prací prostriedok do vášho nábytku alebo matraca, aby sa antivírusový dezinfekčný prostriedok dostal do hĺbky a zabil choroboplodné zárodky. To umožňuje antivírusovému čistiacemu prostriedku dôkladne preniknúť na povrch a eliminovať choroboplodné zárodky. 

Krok 3: Vykonanie tepovania horúcou vodou na zaistenie dôkladnej dezinfekcie a rýchleho vysušenia 
Po 15 minútach čakania čistiaci prostriedok eliminoval 99,999% všetkých mikróbov vo vašom čalúnení vrátane vírusov ako Coronavirus, MRSA a Hepatitis B. Naši špecialisti potom vykonajú čistenie horúcou vodou a extrakčné čistenie na úplnú sanitáciu vášho nábytku.

Hĺbkové čistenie matracov a pohoviek vo vašej blízkosti. Profesionálne čistenie pohoviek a matracov tepovaním horúcou vodou.

Málokedy si ľudia uvedomia, že ich pohovka a matrace taktiež potrebujú určitú formu údržby. Časom sa aj na nich nahromadí značné množstvo prachu a určite sú napadnuté aj mikroskopickými plošticami, ktoré sa nazývajú roztoče. Na vyčistenie vášho matraca / pohovky môžeme použiť tepovanie horúcou vodou, ktoré je veľmi efektívne, pretože si veľmi dobre poradí s nahromadenými nečistotami a mnohými druhmi odolných škvŕn. Majte však na pamäti, že niektoré škvrny skutočne poškodia tkaninu a nemôžu byť úplne odstránené. Nevýhodou je, že matracom trvá ich sušenie na vzduchu o niečo dlhšie. 

Ako funguje tepovanie horúcou vodou 

Technik dokáže určiť druh škvrny a použiť najvhodnejší čistiaci prostriedok. So sebou si prinesie rôzne čistiace prostriedky, ktoré sa používajú na odstraňovanie odolných škvŕn, ako je napríklad káva, mastné jedlá, krv, atrament, pastelky, zvratky, vlastne všetko, na čo si spomeniete. Majte však na pamäti, že sú škvrny, ktoré trvale poškodzujú tkaninu a nemôžu byť odstránené, napríklad farba na vlasy alebo stopy po vode. Je dôležité, aby ste sa nepokúšali vyčistiť škvrnu svojpomocne, pretože by ju mohli vtlačiť ešte hlbšie do látky a znemožniť jej vyčistenie. 

Tepovanie horúcou vodou 

Je to doteraz najefektívnejšia metóda čistenia čalúnenia. Funguje to takto: Po počiatočnej predbežnej úprave tkaniny sa použije špičkový profesionálny stroj na vstrekovanie horúcej vody do hĺbky vlákna. Takto sa efektívne odstráni nahromadená špina a prach. Tryska má sací nástavec, ktorý takmer súčasne odvádza z textilu asi 95% vlhkosti (spolu s prípadnými uvoľnenými nečistotami). Takto vám ostane dokonale vyčistené a svieže čalúnenie, ktoré sa samo o sebe vysuší na vzduchu za pár hodín.

Vždy používajte najvhodnejšiu metódu chemického čistenia čalúnenia. Technik starostlivo skontroluje vaše jemné čalúnenie, aby určil najlepší spôsob jeho vyčistenia. Tu sa môžete pozrieť na metódy, ktoré používame na osvieženie aj tých najčastejšie používaných látok. 

Čistenie suchým rozpúšťadlom 

Čistiaci prostriedok používaný na tento typ čistenia nábytku neobsahuje a vôbec nevyžaduje použitie vody. Je špeciálne navrhnutý tak, aby sa spojil s nečistotami na mikroskopickej úrovni, čo však nijako neovplyvňuje tkaninu, takže neexistuje šanca na jej poškodenie. Po správnom nanesení sa čistiaci prostriedok odstráni vysávačom, ktorý tiež účinne zbaví ošetrené čalúnenie zvyškov nečistôt. 

Čistenie suchou penou 

Po predbežnej úprave sa na tkaninu nanáša čistiaci prostriedok s nízkou vlhkosťou. Vtiera sa rotujúcou kefou, čo je pre látku absolútne bezpečné. Na záver sa pena povysáva a zostane vám len čisté a  svieže čalúnenie. 

Čistenie koženej pohovky

Čistenie koženého nábytku pohoviek, pohoviek a kresiel sa vykonáva pomocou profesionálnych čistiacich prostriedkov, ktoré sa opatrne nanášajú pomocou bavlnených látok a potom sa vytrú. Úspešne čistíme gauče vyrobené z anilínovej, chránenej a nubukovej kože. Ak je však koža niečím zafarbená, existuje veľká šanca, že poškodenie bude trvalé a čistiace prostriedky na koženú pohovku ju nebudú môcť odstrániť.

POZNÁMKA: Každý čistiaci roztok je starostlivo vybraný tak, aby zodpovedal vlastnostiam vášho nábytku, aby omladil jeho farbu a zabránil zafarbeniu. u a zabránil zafarbeniu.

Profesionálne čistenie čalúnenia a matracov 

Syntetické a zmiešané 

Dôrazne odporúčame metódu tepovania horúcou vodou (známou tiež ako parné čistenie) pre väčšinu typov nábytku, na ktoré je možné použiť mokré čistenie. Patria sem pohovky, kreslá, jedálenské stoličky a ďalšie. Túto techniku používame aj na čistenie matracov. 

Jemné / prírodné vlákno a koža 

Existujú samozrejme výnimky, ktoré sa nedajú vyčistiť na mokro. Môžeme však ponúknuť celý rad ďalších možných alternatív. Napríklad naša profesionálna služba čistenia kože je úplne schopná vašu koženú a semišovú pohovku dokonale vyčistiť. Keď už bude profesionál u vás doma, tak určite určí najvhodnejšiu metódu čistenia textílií pre váš bytový textil. Sme certifikovaní

Často kladené otázky 

Otázka: Používate na čistenie chemikálie? 

Odpoveď: Áno, čistiace prostriedky používané našou spoločnosťou sú pre vašu rodinu a domáce zvieratá úplne bezpečné. Ak ste však citliví na určité chemikálie, upozornite nás vopred, aby sme vám mohli poskytnúť vhodnú alternatívu. 

Otázka: Koľko stojí čistenie čalúnenia? 

Odpoveď: Zvyčajne sa náklady na čistenie kresla pohybujú od 5 do 10 eur, v prípade dvojmiestnej pohovky od 8 do 15 eur. Čistenie matraca môže stáť okolo 10 eur. Najbežnejšie cenotvorné faktory sú typ nábytku, textílií a spôsob čistenia. 

Otázka: Koľko času bude trvať, kým čalúnenie / matrac vyschnú? 

Odpoveď: Pri väčšine druhov čalúnenia to trvá 4 až 8 hodín. Avšak matracom to trvá o niečo dlhšie - okolo 12 až 24 hodín. Samozrejme, veľa závisí od teploty miestnosti a prúdenia vzduchu. Na požiadanie môže váš špecialista na čistenie pohovky umiestniť sušič do blízkosti čisteného predmetu, aby sa urýchlil proces sušenia. 

Otázka: Ako môžem zistiť, ktorá metóda je vhodná pre moje čalúnené predmety? 

Odpoveď: Je v poriadku, ak to neviete, ale nebojte sa. My  vyberieme najvhodnejší spôsob ich čistenia. Na štítkoch sa však nachádzajú niektoré z kódov: S: iba rozpúšťadlá, žiadna voda. Položka môže byť chemicky vyčistená; X: iba vysávanie alebo kefovanie. Žiadna voda. Položka nemôže byť hlboko vyčistená; Ž: voda je bezpečná. Položka môže byť vyčistená parou; WS: jemný čistiaci prostriedok alebo čistiaci prostriedok na suchú penu. Navrhuje sa suché ošetrenie. 

Otázka: Čo ak sa počas čistenia poškodí čalúnenie? 

Odpoveď: Šanca, že sa niečo také stane, je veľmi malá. V prípade nehody však nezabúdajte, že táto služba čistenia čalúneného nábytku je 100% poistená a budete úplne odškodnení. 

Otázka: Ako funguje čistenie parou na čalúnení? 

Odpoveď: Čistenie parou, ako už názov napovedá, využíva vodu pod tlakom na vytvorenie pary, ktorou je textilný nábytok ošetrený. Voda pod tlakom je dostatočne silná na to, aby odstránila väčšinu prachu a nečistôt na tkanine, a zároveň dostatočne jemná na to, aby textil neroztrhla. Je dôležité vedieť, či je možné váš čalúnený nábytok čistiť parou. Ak si nie ste istí, môžete zavolať náš zákaznícky servis, ktorý vám rád pomôže. 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS