Trénovanie psa

Najmite si skúseného odborníka na trénovanie psa z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
585 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať trénera psov cez Wilio?

Hľadáte trénera psov vo vašej blízkosti? Či už máte nové šteňa alebo staršieho psa, je dobré investovať do výcviku psov, ktorý im pomôže dosiahnuť požadovanú úroveň poslušnosti. Takto si môžete užiť viac času so psom a menej frustrácie bez ohľadu na to, v akom prostredí sa nachádzate - doma, v parku, či okolo iných ľudí a zvierat. Wilio je najlepším miestom na vyhľadanie trénera vo vašej blízkosti, ktorý môže z pohodlia domova poskytovať profesionálne kurzy. Všetko, čo musíte urobiť, je zverejniť úlohu s podrobnosťami o vašom psovi a akýmikoľvek výzvami, ktoré s vašim štvornohým priateľom zažívate. Potom sa vám ozvú profesionálni tréneri psov vo vašom okolí, ktorí vám môžu pomôcť. Z vášho drzého šteniatka bude behom chvíľky dobrý psík.

Prečo si najať profesionálneho trénera psov?

Profesionálni tréneri psov majú skúsenosti s prácou so stovkami psov. Môžu diagnostikovať problémy, spozorovať typické prejavy správania a prispôsobiť tréningový plán, ktorý bude pre vášho psa fungovať najlepšie.

S akými bežnými problémami môže tréner psov pomôcť?

Niektoré bežné techniky výcviku psov, ktoré môže váš tréner používať, zahŕňajú: výcvik psov, naučenie psa, kto je jeho pánom, trénovanie pomocou pozitívnych asociácii - odmeňovanie vášho psa za dobré správanie, výcvik pomocou kliknutia - spájanie pozitívneho správania so zvukom klikania.

Aké sú výhody toho, že nájdete trénera psov ktorý príde k vám na rozdiel od školy pre výcvik psov?

Dostať k sebe domov cvičiteľa psov je nielen pohodlné. Môže vášmu psovi pomôcť naučiť sa nové správanie v známom prostredí. Môžete použiť známe signály a spúšťače, ktoré vám uľahčia posilnenie tréningu medzi jednotlivými sedeniami s vaším profesionálnym trénerom.

Ako nájdem najlepších trénerov psov vo svojej blízkosti?

Najlepším spôsobom, ako nájsť najlepších trénerov vo svojom okolí, je zverejniť žiadosť na Wilio. Dostanete ponuky od skúsených trénerov psov vo vašom okolí a môžete si vybrať trénera s najlepším hodnotením, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám.

Koľko stojí výcvik psov?

Náklady na výcvik psov závisia od vašej polohy, od toho, či za vami tréner príde, od skúseností vášho trénera a od typu výcviku. Súkromný tréner psov si môže účtovať kdekoľvek od 15 do 30 eur za lekciu, zatiaľ čo skupinové kurzy výcviku psov stoja kdekoľvek od šesťtýždňového programu do 100 až 200 eur.

Čo obsahuje trieda výcviku psov?

Výcvik psov zahŕňa celý rad techník a lekcií, ktoré vášmu psovi pomôžu naučiť sa poslušnosti, povelom a správnemu správaniu v rôznych prostrediach. Hoci je ideálne, keď začnete trénovať, kým je vaše šteňa mladé (približne 2 - 3 mesiace staré), výcvik pre dospelých môže mať úžitok aj pre zrelšie psy.

Čo je súčasťou služby

Reakcia na príkazy

Výcvik psa vám pomôže vycvičiť psa tak, aby reagoval na hlasové príkazy, ako je sadni zostaň, k nohe a poď na zavolanie. Váš tréner vám môže ukázať, ako naučiť vášho psa, aby počúval vaše príkazy a robil to, čo mu bolo povedané. Bežné používané techniky sú pohyb, hra, očný kontakt, maškrty a pochvala.

Poslušnosť na vôdzke

Pre bezpečné a pohodlné venčenie psa je nevyhnutná poslušnosť na vôdzke, takže môžete byť motivovaní a sebavedomí vziať svojho psa na pravidelné prechádzky. Váš psí tréner postupne predstaví vášmu psovi obojok a vôdzku, a to pomocou času na hranie a odmien, aby si ho spojili s príjemnými zážitkami. Precvičíte si prechádzky so psom na vôdzke v bezpečnej uzavretej oblasti. Len čo sa vaše šteňa na vôdzke cíti pohodlne, môžete ho postupne zoznámiť s rôznymi vonkajšími prostrediami.

Venčenie

Venčenie alebo naučiť vaše šteňa chodiť na toaletu vonku je niečo, čo budete chcieť začať od okamihu, keď privediete svojho psa domov, aby ste minimalizovali nehody. Ak máte vo svojom okolí trénera na výcvik psov, ktorý vám umožní trénovať šteňa doma, bude výcvik psa oveľa jednoduchší. Váš tréner psov vám poskytne tipy na najlepšie harmonogramy kŕmenia, kedy a kam vziať šteniatko aby sa mohlo vyvenčiť, a ako pochváliť a odmeniť za to keď sa psík vyciká či vykaká vonku.

Socializácia

Váš tréner psov vám môže pomôcť socializovať psa – voči iným zvieratám, deťom a cudzím ľudom. Ak organizujú kurzy výcviku psov so skupinou domácich miláčikov a majiteľov, je to bezpečné prostredie, v ktorom si váš pes zvykne byť v prítomnosti iných zvierat a ľudí. Ak sa váš pes ťažko prispôsobuje, váš tréner zakročí s niektorými stratégiami, ako je pravidelné prechádzky vo vhodných oblastiach, trénovanie psíka aby zachoval pokoj v nových situáciách a obmedzenie nových spoločenských udalostí na jedenkrát týždenne.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia