Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Účtovníctvo

Hľadáte účtovníka na účtovníctvo? V tejto kategórii máme 622 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

4 563 profesionálov na Slovensku

82 598 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

252 005 + inštalácií aplikácie

Účtovníctvo

Potrebujete službu z oblasti účtovníctvo? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na podvojné a jednoduché účtovníctvo, DPH, mzdy a personalistika a kontrolu účtovníctva. Cena účtovníkov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: zakladanie spoločností, audit, poradenstvo, ktoré vám poskytne niektorý z našich 1 366 účtovníkov v danej kategórií

Pozrite tiež:CenníkyRady a tipy

4 563 profesionálov na Slovensku

82 598 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

252 005 + inštalácií aplikácie

Často kladené otázky

Aké služby poskytuje účtovník?
Účtovník sa môže špecializovať na jednu oblasť, alebo ponúka celý rad služieb, akými sú vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní. Účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské či dodávateľské faktúry, a pod.). Vyúčtovanie pracovných ciest. Posudzovanie správnosti faktúr z daňového a účtovného hľadiska. Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek. Vypracovávanie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok a príprava podkladov pre Štatistický úrad. Komunikovanie s audítormi, daňovými úradmi, a ďalšími inštitúciami. Účtovníci bežne kombinujú rôzne služby, aby vám pomohli zoptimalizovať firemné alebo osobné financie.
Ako nájdem dobrého účtovníka alebo daňového poradcu?
Najlepší spôsob, ako nájsť dobrého účtovníka vo vašom okolí, je zadať dopyt a počkať na ponuky od účtovníkov, ktorých skúsenosti a zručnosti zodpovedajú tomu, čo potrebujete. Potom skontrolujte ich recenzie, porovnajte ponuky a vyberte si tú, ktorá vám vyhovuje.
Ako môžem nájsť účtovníka v mojom okolí?
Nájsť miestneho účtovníka môže byť niekedy zložité v závislosti od toho kde, kde bývate. Ak zadáte dopyt, pošleme ho účtovníkom z vášho okolia. Nie vždy je však nutné osobné stretnutie a tak si môžešte vybrať účtovníka aj z iných krajov a komunikovať elektronicky.
Prečo je vhodné najať účtovníka cez Wilio?
Účtovníctvo je jednou z tých služieb, ktoré vám naozaj pomôžu ušetriť. Investovať do služieb účtovníka sa oplatí. Dobrý účtovník vás dokáže upozorniť na chyby a nevyužité príležitosti, ktoré vás stoja peniaze. Nielen, že ušetríte množstvo času, zároveň budete môcť pokojne spávať s istotou, že sú vaše účtovníctvo a dane vedené v poriadku a v súlade so zákonom. Od nájdenia dobrého účtovníka vás vo WIlio delí len pár kliknutí. Stačí jednoducho popísať aké služby potrebujete a počkať na ponuky. Teraz je ten pravý čas na riešenie vášho účtovníctva. Získajte bezplatné ponuky a nájdi šikovného účtovníka ešte dnes. 
Aké služby pre vás urobí účtovník

Daňové priznanie fyzickej osoby 
Každý by mal mať spoľahlivého účtovníka, ktorý za neho každý rok podá daňové priznanie z príjmu fyzických osôb. Zvyčajne je najlepšie kontaktovať účtovníka na začiatku nového roka - v ideálnom prípade najneskôr 3 mesiace pred termínom podania. Nielen preto aby ste mali istotu, že na vás bude mať čas, ale aj preto, aby vám mohol napríklad poradiť čo je ešte možné dať do nákladov pred tým, ako sa účtovníctvo za uplynulý rok uzavrie. Keď nájdete vo svojom okolí účtovníka od ktorého by ste chceli daňové priznanie, najmite ho čo najskôr. Pred podaním daňových priznaní sú účtovníci výrazne zaneprázdnení, takže to nenechávajte na poslednú chvíľu.
Vedenie účtovníctva
Mnoho účtovníkov ponúka služby vedenia účtovníctva a vedia vám pomôcť s pravidelnými uzávierkami, mzdami, faktúrami a podobne. Ak vlastníte malú firmu alebo ste živnostník, najať účtovníka má zmysel, pretože vaše účtovníctvo bude viesť profesionál, ktorý sa postará o dodržanie všetkých zákonov, noriem a predpisov tak, aby ste sa vyhli prípadným problémom s úradmi, ktoré môžu vzniknúť z nevedomosti.
Konzultácie
Účtovník vám môže pomôcť optimalizovať vaše účtovné výdavky. Môžete si dohodnúť schôdzku, kde sa porozprávate o vašich príjmoch a výdavkoch. Potom vám poradí ako postupovať pri optimalizácii. Výhoda mať účtovníka pri príprave rozpočtu je to, že sa bude pozerať na vaše financie objektívne, a vie vyhodnotiť čo si môžete dovoliť nakúpiť, odpísať a akú výšku daní môžete očakávať za daný rok.
Rady a tipy

Cenové ponuky obratom

Nestrácajte čas zháňaním ponúk od rôznych účtovných firiem. Zadajte svoj dopyt a čoskoro začnešte dostávať ponuky od šikovných účtovníkov z okolia.

Neprekročte svoj rozpočet

Ceny za účtovníctvo môžu byť naozaj rôzne. S Wilio si však môžete jednoducho porovnať viaceré ponuky a vybrať si takú, ktorá vyhovuje vášmu rozpočtu.

Nájdite tých najlepších účtovníkov

Do zadania nezabudnite pridať vaše požiadavky na termín dokončenia realizácie. Ak máte určený rozpočet ktorý treba dodržať, upozornite na to poskytovateľa služby už na začiatku.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

ÚčtovníctvoMarián Č.
ÚčtovníctvoMarek B.
ÚčtovníctvoMarcel G.