Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Umývanie auta

Najmite si skúseného odborníka na umývanie auta z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Umývanie auta

Potrebujete službu z oblasti umývanie auta? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na umývanie a čistenie laku auta, umývanie kolies a svetiel, nanášanie ochranného povlaku. Cena čistenia áut sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: dezinfekcia klimatizácie, vysávanie, hĺbkové čistenie a tepovanie sedadiel, ktoré vám poskytne niektorý z našich 3602 špecialistov v danej kategórií
Pozrite tiežUmývanie auta cena

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Služby

Hĺbkové čistenie auta
Čistenie auta je prospešné ako pre auto, tak aj pre majiteľa. Okrem zjavnej výhody zlepšenia vzhľadu vozidla sa predĺži aj jeho životnosť. Hĺbkovým čistením sa odstránia nečistoty z laku, kože a mechanických častí. Odstráni sa tiež prach a netesnosti z motora, aby mohol opäť bez problémov fungovať. Čistenie auta je z dlhodobého hľadiska ekonomicky výhodné. Predlžovaním životnosti sa znižuje potreba náročnejších opráv. Motor s hladkým chodom vďaka pravidelnému čisteniu tiež spotrebuje menej pohonných hmôt. Čistením sa odstráni prach na koberci a vo ventilačnom systéme, čo prospieva aj zdraviu jazdca.
Súprava na čistenie áut
Štandardná súprava na čistenie áut obsahuje nástroje ako kefy, parné či tlakové čističe a produkty ako leštidlá a vosk na čistenie všetkých povrchov vozidla. Špecialisti majú zvyčajne svoju vlastnú súpravu a výrobky na čistenie, ktorú používajú na čistenie interiérov a exteriérov automobilov.
Čistenie exteriéru auta
Vonkajšie čistenie zahŕňa čistenie karosérie vrátane svetiel, okien, podvozku a kolies. Špecialista začína so štandardným umytím pomocou kief alebo tlakovým čističom, aby sa zbavil základnej špiny. Niektorí poskytovatelia tiež ponúkajú čistenie parou. Po úvodnom čistení môže špecialista naniesť na povrch špeciálny lak a vosk, čím sa predlží životnosť karosérie a vozidlo získa žiarivo čistý vzhľad. Treba brať na vedomie, že čistenie exteriéru automobilu je viac, ako len jednoduché umývanie. Skúsený čistič áut by mal tiež vedieť odstrániť škrabance, čím vaše auto získa vzhľad ako zo showroomu.
Čistenie interiéru auta
Táto služba zahŕňa šampónovanie alebo parné čistenie autosedačiek, dverí a obloženia strechy. Špecialista tiež vyleští palubnú dosku a ďalšie tvrdé povrchy, povysáva podlahu vozidla a vetracie otvory klimatizácie. Čistením interiéru vozidla sa zbavíte prachu, chlpov domácich miláčikov a zápachu. Na obnovenie a udržanie dobrého stavu vozidla je potrebné čistenie exteriéru aj interiéru. Čisté auto zvonku získa opäť vzhľad nového vozidla a vy do neho budete nastupovať znova s hrdosťou. Svieži interiér má zase vplyv na vaše pohodlie a zbaví auto škodlivých mikroorganizmov.

Často kladené otázky

Prečo si objednať službu umývania auta cez Wilio?
Čistenie auta je komplikovaná úloha, najmä pre niekoho, kto je zaneprázdnený pracovnými a rodinnými povinnosťami. Drahocenný čas chce každý venovať dôležitejším veciam, ako je návšteva miestnej autoumyvárne. Mobilné upratovacie služby však môžu prísť až k vám. Najdôležitejšie je ubezpečiť sa, že vozidlo je v správnych rukách, aby nehrozilo napr. poškodenie laku a následný vznik ďalších výdavkov. Wilio vás spojí so spoľahlivými upratovacími službami vo vašej blízkosti. Náš systém hodnotení vám pomôže vybrať si tú správnu osobu. Môžete dokonca nájsť na našej platforme najlacnejšie ponuky. Vyhľadajte si služby umývania auta v okolí hneď teraz.
Čo je umývanie auta?
Umývanie auta je proces údržby exteriéru, prípadne aj interiéru. Špecialista na umývanie auta používa nástroje a výrobky na čistenie ťažko dostupných miest a špeciálnych povrchov auta.
Ako môžem využiť umývanie auta vo svojej blízkosti?
Najprv zverejnite svoju žiadosť na Wilio. Poskytnite podrobnosti o tom, čo konkrétne potrebujete a získajte ponuky od viacerých poskytovateľov umývania áut v okolí. Na Wilio nájdete systém hodnotení a recenzií, ktorý vám pomôže nájsť spoľahlivé služby čistenia automobilov v rámci vášho rozpočtu. Špecialista na umývanie auta príde za vami a vyčistí auto, zatiaľ čo vy budete pokračovať vo svojej práci, prípadne sa budete venovať oddychu s rodinou.
Mám poskytnúť nejaké produkty na čistenie auta?
Mobilní špecialisti na čistenie automobilov majú obvykle svoje vlastné súpravy na čistenie. Tie zahŕňajú prístroje ako kefy, tlakové čističe a prípravky ako sú mydlá, leštidlá a vosky. Ak však preferujete konkrétne výrobky, môžete ich poskytnúť na čistenie. Vo svojej ponuke vždy uveďte vlastné preferencie.
Ako často by sa malo auto čistiť?
Podľa väčšiny odborníkov by sa auto malo čistiť každých 4 až 6 mesiacov (alebo 2 až 3-krát ročne). Frekvencia závisí od vozidla a od toho, ako dobre ho udržiavate. Pravidelné čistenie auta je prospešné pre jeho celkový stav. Ak budete s čistením čakať príliš dlho, v aute sa nahromadia nečistoty a plesne a za neskoršie čistenie tak zaplatíte viac.
Čo zahŕňajú služby čistenia auta?
Tieto služby zahŕňajú dôkladné procesy so špecializovanými nástrojmi. Čistenie auta je lepšie a efektívnejšie ako štandardné umytie v autoumyvárni.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS