Umývanie auta Bratislava

Najmite si skúseného odborníka na umývanie auta z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
2739 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si objednať službu umývania auta cez Wilio?

Čistenie auta je komplikovaná úloha, najmä pre niekoho, kto je zaneprázdnený pracovnými a rodinnými povinnosťami. Drahocenný čas chce každý venovať dôležitejším veciam, ako je návšteva miestnej autoumyvárne. Mobilné upratovacie služby však môžu prísť až k vám. Najdôležitejšie je ubezpečiť sa, že vozidlo je v správnych rukách, aby nehrozilo napr. poškodenie laku a následný vznik ďalších výdavkov. Wilio vás spojí so spoľahlivými upratovacími službami vo vašej blízkosti. Náš systém hodnotení vám pomôže vybrať si tú správnu osobu. Môžete dokonca nájsť na našej platforme najlacnejšie ponuky. Vyhľadajte si služby umývania auta v okolí hneď teraz.

Čo je umývanie auta?

Umývanie auta je proces údržby exteriéru, prípadne aj interiéru. Špecialista na umývanie auta používa nástroje a výrobky na čistenie ťažko dostupných miest a špeciálnych povrchov auta.

Ako môžem využiť umývanie auta vo svojej blízkosti?

Najprv zverejnite svoju žiadosť na Wilio. Poskytnite podrobnosti o tom, čo konkrétne potrebujete a získajte ponuky od viacerých poskytovateľov umývania áut v okolí. Na Wilio nájdete systém hodnotení a recenzií, ktorý vám pomôže nájsť spoľahlivé služby čistenia automobilov v rámci vášho rozpočtu. Špecialista na umývanie auta príde za vami a vyčistí auto, zatiaľ čo vy budete pokračovať vo svojej práci, prípadne sa budete venovať oddychu s rodinou.

Mám poskytnúť nejaké produkty na čistenie auta?

Mobilní špecialisti na čistenie automobilov majú obvykle svoje vlastné súpravy na čistenie. Tie zahŕňajú prístroje ako kefy, tlakové čističe a prípravky ako sú mydlá, leštidlá a vosky. Ak však preferujete konkrétne výrobky, môžete ich poskytnúť na čistenie. Vo svojej ponuke vždy uveďte vlastné preferencie.

Ako často by sa malo auto čistiť?

Podľa väčšiny odborníkov by sa auto malo čistiť každých 4 až 6 mesiacov (alebo 2 až 3-krát ročne). Frekvencia závisí od vozidla a od toho, ako dobre ho udržiavate. Pravidelné čistenie auta je prospešné pre jeho celkový stav. Ak budete s čistením čakať príliš dlho, v aute sa nahromadia nečistoty a plesne a za neskoršie čistenie tak zaplatíte viac.

Čo zahŕňajú služby čistenia auta?

Tieto služby zahŕňajú dôkladné procesy so špecializovanými nástrojmi. Čistenie auta je lepšie a efektívnejšie ako štandardné umytie v autoumyvárni.

Služby

Hĺbkové čistenie auta

Čistenie auta je prospešné ako pre auto, tak aj pre majiteľa. Okrem zjavnej výhody zlepšenia vzhľadu vozidla sa predĺži aj jeho životnosť. Hĺbkovým čistením sa odstránia nečistoty z laku, kože a mechanických častí. Odstráni sa tiež prach a netesnosti z motora, aby mohol opäť bez problémov fungovať. Čistenie auta je z dlhodobého hľadiska ekonomicky výhodné. Predlžovaním životnosti sa znižuje potreba náročnejších opráv. Motor s hladkým chodom vďaka pravidelnému čisteniu tiež spotrebuje menej pohonných hmôt. Čistením sa odstráni prach na koberci a vo ventilačnom systéme, čo prospieva aj zdraviu jazdca.

Súprava na čistenie áut

Štandardná súprava na čistenie áut obsahuje nástroje ako kefy, parné či tlakové čističe a produkty ako leštidlá a vosk na čistenie všetkých povrchov vozidla. Špecialisti majú zvyčajne svoju vlastnú súpravu a výrobky na čistenie, ktorú používajú na čistenie interiérov a exteriérov automobilov.

Čistenie exteriéru auta

Vonkajšie čistenie zahŕňa čistenie karosérie vrátane svetiel, okien, podvozku a kolies. Špecialista začína so štandardným umytím pomocou kief alebo tlakovým čističom, aby sa zbavil základnej špiny. Niektorí poskytovatelia tiež ponúkajú čistenie parou. Po úvodnom čistení môže špecialista naniesť na povrch špeciálny lak a vosk, čím sa predlží životnosť karosérie a vozidlo získa žiarivo čistý vzhľad. Treba brať na vedomie, že čistenie exteriéru automobilu je viac, ako len jednoduché umývanie. Skúsený čistič áut by mal tiež vedieť odstrániť škrabance, čím vaše auto získa vzhľad ako zo showroomu.

Čistenie interiéru auta

Táto služba zahŕňa šampónovanie alebo parné čistenie autosedačiek, dverí a obloženia strechy. Špecialista tiež vyleští palubnú dosku a ďalšie tvrdé povrchy, povysáva podlahu vozidla a vetracie otvory klimatizácie. Čistením interiéru vozidla sa zbavíte prachu, chlpov domácich miláčikov a zápachu. Na obnovenie a udržanie dobrého stavu vozidla je potrebné čistenie exteriéru aj interiéru. Čisté auto zvonku získa opäť vzhľad nového vozidla a vy do neho budete nastupovať znova s hrdosťou. Svieži interiér má zase vplyv na vaše pohodlie a zbaví auto škodlivých mikroorganizmov.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia