Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Umývanie okien

Najmite si skúseného odborníka na umývanie okien z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Umývanie okien

Potrebujete službu z oblasti umývanie okien? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na umývanie okien, výkladov, presklenných výloh bytových aj nebytových priestorov. Cena čistenia okien sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: profesionálne čistiace prostriedky, náradie, ekologické čistenie parou, ktoré vám poskytne niektorý z našich 11934 špecialistov v danej kategórií

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Krištáľovo čisté okná pre každú príležitosť

Či už potrebujete umývanie okien pre vašu domácnosť alebo spoločnosť, máme znalosti a nástroje, vďaka ktorým budú vaše okná vyzerať ako nové. 
Využijú nás: Majitelia domov, Nájomníci, Prenajímatelia, Realitné kancelárie, Malé a veľké podniky 

Certifikovaní čističi okien majú skúsenosti aj s umývaním dvojitých zasklených okien, mozaikových okien či veľkých francúzskych okien. 
Potrebujete mať po rekonštrukcii nehnuteľnosti svoje okná čisté? Aj s tým vám môžeme pomôcť! Ak si nie ste istí, či je naša služba pre vás vhodná, zavolajte nám a my s vami prekonzultujeme všetky vaše otázky a nejasnosti. 

Teraz ponúkame aj umývanie čelných fasád, ktoré je pre vašu rodinu úplne bezkontaktné a tak maximálne bezpečné. Stačí nám zavolať a požiadať o bezplatnú online konzultáciu! 

Ako funguje naša služba umývania okien? K lesklým oknám bez šmúh vedú iba tri kroky: 

Krok 1: Čističi prichádzajú v dodávke, ktorá je špeciálne vybavená  zariadeniami potrebnými na umývanie okien.  

Krok 2:  Odborníci odstránia všetky odolné stopy a škvrny posúvaním kefového nástavca po okenných rámoch a sklenených tabuliach.

Krok 3: Po vyčistení nečistôt sa nastrieka na okná viac vyčistenej vody, aby sa špina zmyla. Tento postup tiež pomáha vytvoriť ochranný povlak na povrchu okna, ktorý udržuje vaše okná dlhšie čisté. Technik tento krok zopakuje, ak je potrebné aj druhé umytie, a to bez ďalších nákladov. 

Krok 4 (voliteľný): Môžete sa tiež rozhodnúť pre umývanie vnútorných okien, ktoré môže na požiadanie zahŕňať aj hĺbkové umývanie rámov (za predpokladu, že vaše okná sú z PVC). 

Ošetrujeme okná rôznych typov a veľkostí: krídlové a arkierové okná, ako aj strešné okná a zimné záhrady. Spolu s umývaním okenných tabúľ budeme venovať osobitnú pozornosť aj parapetom a rámom.

Prečo my? Umývaním okien môžete stráviť viac ako len jeden deň, a to najmä ak sú vaše okná ťažko dostupné. A tak nechajte túto prácu za vás urobiť čističov okien z Wilio! 

Stačí zariadiť vyzdvihnutie kľúča (na umývanie vnútorných okien), vyhradiť parkovacie miesto do 30 metrov od vášho domu pre dodávku upratovacieho tímu a poskytnúť nerušený prístup k oknám (bez okenných mreží alebo pevných sietí). 

K dispozícii aj:

Ekologické spôsoby čistenia: Bez chemikálií a nezanecháva šmuhy. Okrem toho zmyje všetky predtým použité čistiace prostriedky. 

Pohodlné možnosti rezervácie: Umývanie okien zabezpečujeme aj cez víkendy a sviatky! 

Dostupné ceny: Aj keď sú naše ceny pevné, čas služieb nie je. 

Čo je umývanie okien a ako to funguje? 

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo je to čistá voda a v čom sa líši od bežnej vody? Sledujte video a zistite: Ako sa vyrába čistená voda; Čo znamená reverzná osmóza (RO) a deionizácia (DI); Ako merať čistotu vody pomocou merača TDS; Prečo čističi okien uprednostňujú metódu umývania okien s tyčou napájanou vodou; Ako tento typ zariadenia na umývanie okien pomáha špecialistom vykonávať ich prácu bez narušenia vášho súkromia. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si náš príspevok o výhodách čistenia okien čistou vodou.

Často kladené otázky 

Otázka: Ako dlho bude služba trvať?

Odpoveď: Závisí to od počtu okien a ich stavu. 

Otázka: Koľko pracovníkov príde?

Odpoveď: Väčšinou pošleme jedného čističa, ale v prípade potreby môžeme poslať viac. 

Otázka: Môžete prísť pracovník po 18:00?

Odpoveď: To sa neodporúča. Ak je slnečné svetlo obmedzené, čistič nebude schopný spozorovať všetky škvrny na oknách a konečný výsledok môže byť menej uspokojivý. 

Otázka: Môžete vyčistiť drevené rámy a parapety?

Odpoveď: Zariadenie vypúšťa vodu pod veľmi vysokým tlakom. Z tohto dôvodu nemôžeme drevené prvky okna vodou čistiť, pretože existuje vysoké riziko poškodenia. 

Otázka: Utierate okná po ich vyčistení?

Odpoveď: Nie je potrebné okná po vyčistení utierať, pretože vyčistená voda po sebe nezanecháva šmuhy. 

Otázka: Môžete moje rámy vyčistiť hĺbkovo?

Odpoveď: Áno, ale iba zvnútra a iba ak sú to rámy z PVC. Nie sme schopní zvládnuť ušpinenia od farby, omietky alebo silné trvalé škvrny. 

Otázka: Môžete odstrániť pleseň z mojich rámov?

Odpoveď: Takýmito problémami sa bohužiaľ nezaoberáme. 

Otázka: Mám na balkóne sklenené zábradlie. Môžete vyčistiť jeho vonkajšiu časť?

 

Odpoveď: Ak je prístupné zo zeme, pomocou nášho umývacieho systému ho vyčistíme. Ak nie je prístupné zo zeme, nebolo by bezpečné, aby pracovník čistil vonkajšiu časť zábradlia zo samotného balkóna. 

Otázka: Čo ak je zlé počasie a prší?

Odpoveď: Závisí to od toho, aký silný je dážď. Situácia sa zvyčajne vyhodnotí v deň služby. Ak počasie nie je optimálne, pracovník vás bude informovať, aby ste mohli službu preložiť na iný vhodný deň. 

Otázka: Môžete odstrániť omietku na vonkajších tabuliach skla?

Odpoveď: Iba ak sú okná prístupné z vnútornej strany objektu. Inak nepoznáme žiadny bezpečný spôsob, ako to urobiť zvonka.

 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS