Úprava obočia

Najmite si skúseného odborníka na úpravu obočia z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
626 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať službu úpravy obočia cez Wilio?

Splňte si sen o krásnom a dokonalom obočí a najmite si odborníka na úpravu obočia cez Wilio. Či už chcete mať trendové naturálne husté obočie alebo obočie s tvarom uhladeného oblúka, naši vizážisti a kozmetickí špecialisti ponúkajú tie najspoľahlivejšie služby v oblasti úpravy obočia pre váš lepší vzhľad. Nebudete tak musieť strácať čas hľadaním otvorených salónov vo vašej blízkosti. Len čo zadáte dopyt, oslovia vás špičkoví kozmetici a kozmetičky a ponúknu vám ich ponuky. Neváhajte pozrite si ich profily, porovnávajte hodnotenia a prečítajte si recenzie od predchádzajúcich zákazníkov. Týmto spôsobom si môžete nájsť niekoho, kto sa najlepšie hodí na to, čo hľadáte. Možno si aj takouto cestou nájdete vašu „dvornú“ kozmetičku na trvalo. Vyhľadanie špecialistov na úpravu obočia vo vašom okolí na službe Wilio je rýchle a ľahké! Netrápte sa s pravidelnou úpravou obočia sami a využite spoľahlivé služby úpravy obočia v pohodlí vášho domova. Kliknutím na tlačidlo „Zadať úlohu“ dnes rezervujete termín na depiláciu obočia, vďaka ktorému budete môcť okamžite obdivovať krásne a prirodzene vyzerajúce obočie.

Môže mať moja pokožka po úprave obočia reakciu?

Áno, je to možné. Pokožka okolo obočia je veľmi jemná a môže byť náchylná na podráždenie. Ak po úprave pocítite opuch alebo sčervenanie, naneste na dané miesto krém s obsahom zinku, ktorý je dostupný v obchode, aby ste utíšili zápal. Môžete tiež použiť prírodné prostriedky, ako je čajovníkový olej, aloe vera, na upokojenie čerstvo depilovanej pokožky a zabráneniu infekciám.

Ako dlho trvá úprava obočia?

Ako dlho trvá úprava obočia, závisí od tvaru, textúry a stavu obočia. Spravidla môže štandardný postup úpravy obočia trvať od 10 minút do 45 minút. Zahŕňa to počiatočnú konzultáciu, proces farbenia a pretrhania obočia a niektoré jemné úpravy potom.

Je voskovanie/depilovanie vhodné pre všetky typy pleti?

Technicky je voskovanie/depilovanie vhodné pre všetky typy pleti. Ak však používate lokálne lieky, ako sú retinoidy alebo lieky na akné, ako je Accutane alebo Differin, vyhnite sa zatiaľ depilácii. Tieto lieky majú tendenciu oslabovať pokožku, takže tu sa depilovanie neodporúča. Tí, ktorí majú iné kožné problémy, ako je dermatitída alebo pokožka spálená od slnka, tým tiež odporúčame vyhnúť sa ošetrovaniu voskom.

Čo mám robiť medzi úpravami obočia?

Najlepšie medzi predchádzajúcim a ďalším voskovaním/depilovaním urobíte, ak svoje obočie necháte na pokoji a necháte ho znova dorásť. Môžete však tiež vytrhnúť akékoľvek zatúlané chĺpky, ktoré padajú nad alebo pod tvar obočia. Pamätajte, že sa nikdy nesmiete dotknúť vnútorných častí obočia alebo aktuálneho oblúka. Zatúlané chĺpky jednoducho a ľahko vytrhnite opatrne v smere rastu chĺpkov.

Kedy vopred si mám rezervovať termín na úpravu obočia?

Ideálna je rezervácia schôdzky na úpravu obočia niekoľko dní až týždeň vopred. Avšak v prípade, že potrebujete urgentnú úpravu, to nie je problém. Môžeme vás tiež spojiť s kozmetičkami, ktoré vám môžu upraviť vaše obočie ešte v ten deň alebo v nasledujúci deň.

Služby

Čo zahŕňajú služby voskovania/depilovania/úpravy obočia?

Každá časť tela potrebuje starostlivosť a naše obočie nie je výnimkou. Čisté a dobre upravené obočie môže zmeniť tvár k lepšiemu a lepšie nechať vyniknúť vaše črty. Ak potrebujete pomôcť so skrotením hustých a prírodných oblúkov, Wilio vám pomôže nájsť vo vašej blízkosti špecialistov na úpravu obočia! Od hrubého a plného obočia až po niečo elegantnejšie a uhladenejšie - špecialisti obočia vám môžu pomôcť získať obočie, ktoré vynikne, prostredníctvom nasledujúcich služieb:

Schôdzky na úpravu obočia doma

Máte ťažkosti s udržaním svojho divokého a huňatého obočia pod kontrolou? Zdá sa vám, že vaše obočie má vlastný život? Naša platforma sa môže spojiť s kvalifikovanými špecialistami na obočie vo vašej oblasti, ktorí vám vaše obočie upravia priamo u vás doma. Môžete tak ľahko preskočiť bolesť hlavy z čakania na voľný termín v salóne alebo sedenia v premávke, keď ste tam cestou. Rezervácia odborníčky na úpravu obočia z vašej blízkosti pomocou Wilio znamená, že si môžete obočie nechať urobiť z pohodlia svojho gauča! Naši špecialisti vám môžu pomôcť nájsť správny tvar, objem a klenbu, počnúc konzultáciou. Potom odstránia vaše chĺpky medzi a pod obočím. Ľahké a bezproblémové! Chcete si nechať upraviť obočie na absolventskú fotografiu, firemný životopis alebo modelové portfólio? Existuje tiež veľa talentovaných fotografov, ktorí môžu urobiť vaše profesionálne fotografie. Od nájdenia najlepšieho osvetlenia až po nastavenie požadovanej výbavy fotoaparátu zvládnu všetko, takže vy sa musíte počas fotenia iba ukázať a vyzerať čo najlepšie.

Tónovanie obočia doma

Ak je vaše obočie v tmavších a intenzívnejších oblúkoch, zvážte rezerváciu odborníka vo vašej blízkosti na tónovanie obočia. Tónovanie obočia je rýchly a bezproblémový spôsob vylepšenia a vzhľadu vášho obočia. Odborníčka vyčistí oblasť pred nanesením semipermanentného farbiva. Toto farbivo sa zvyčajne skladá zo základnej a zvýrazňujúcej farby pre dokonalý odtieň, ktorý dodáva vášmu obočiu hĺbku a rozmer. Nechali ste si upraviť a zafarbiť obočie na nadchádzajúcu príležitosť alebo špeciálnu udalosť? Prečo si cez Wilio nenájsť tiež niekoho, kto by vám spravil aj make up? Môžeme vás dokonca spojiť s odborníkmi, ktorí vám okrem iného môžu tiež zastrihnúť a upraviť vlasy a vy tak môžete získať kompletný nový vzhľad, ktorý vám dodá potrebné sebavedomie!

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia