Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Varenie

Najmite si skúseného odborníka na varenie z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Varenie

Potrebujete službu z oblasti varenie? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na kurzy varenia pre deti aj dospelých, zážitkovú gastronómia, kurz prípravy sushi. Cena služieb prípravy jedla sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: príprava osobného jedálničku, príprava dezertov a drinkov, ktoré vám poskytne niektorý z našich 2912 kuchárov v danej kategórií
Pozrite tiežVarenie cena

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Často kladené otázky

Hľadáte dôveryhodných kuchárov? Nájdete ich na Wilio
Varenie je zručnosť, ktorú istým spôsobom ovláda každý. Stať sa ale majstrom tohto kulinárskeho umenia trvá celý život. U nás môžete objaviť talent a dať mu priestor pre jeho rozlet. Ste cateringovou spoločnosťou, ktorá zháňa kuchára na veľkú akciu? Ste reštaurácia, čo potrebuje krátkodobú pomoc pri hľadaní spoľahlivého zamestnanca? Alebo ste beznádejný romantik, ktorý zháňa služby súkromného šéfkuchára na oslavu vášho výročia? Teraz môžete získať prístup k obrovskému množstvu talentov, stačí kliknúť na jedno jediné tlačidlo. Čo od vás potrebujeme pre prepojenie s vaším ideálnym kandidátom? Povedzte nám, čo od kuchára vyžadujete a váš finančný rozpočet. Na základe týchto informácii pre vás vyselektujeme tých najvhodnejších a vy začnete dostávať ponuky priamo od dostupných kuchárov. Rozhodne to nebude mačka vo vreci. Profil každého adepta obsahuje podrobné hodnotenie predchádzajúcich prác, takže si môžete byť istý, že človek, pre ktorého ste sa rozhodli, bude spĺňať vaše požiadavky. Jeho výkon môžete tiež spätne ohodnotiť. Tak na čo ešte čakáte? Získajte zadarmo a bez záväzkov ponuky ešte dnes!
Čo robí profesionálny kuchár?
Profesionálni kuchári majú za sebou zvyčajne dlhú prax v odbore, alebo požadovanú kvalifikáciu. Sú platení za prípravu pokrmov a správny chod kuchyne, a to buď v komerčnom prostredí, u vás ako osobný kuchár, alebo môžu pracovať z vlastnej kuchyne doma.
Špecializujú sa niektorí kuchári na rôzne druhy varenia?
Áno. Väčšina kuchárov má svoju špecializáciu. Niekto je majstrom pečenia, iní sa nezľakne morských plodov, ďalší je špecialista na bezlepkovú kuchyňu, alebo vegánske pokrmy či konkrétne svetové kuchyne.
Potrebuje profesionálny kuchár nejakú kvalifikáciu?
Nutne nemusí mať žiadnu odbornú kvalifikáciu. Je ale bežné, že sú profesionálni kuchári držiteľmi certifikátov, alebo majú dlhoročné pracovné skúsenosti v profesionálnej kuchyni.
Prečo si najať súkromného profesionálneho kuchára?
Profesionálny kuchár vám pripraví v pohodlí vášho domova tak kvalitný pokrm, aký by ste dostali aj v reštaurácii. Spoločná večera s priateľmi už nemusí byť organizačné peklo, pokiaľ ju zveríte do rúk profesionála. Vy tak môžete tráviť viac času so svojimi hosťami a minimalizovať následné upratovanie.
Musím svojmu osobnému kuchárovi poskytnúť akékoľvek prísady, spotrebiče alebo vybavenie?
To závisí od toho, či váš kuchár pripravuje jedlo u vás, alebo u seba. Všeobecne platí, že si kuchári k vám prinesú všetky ingrediencie spolu s akýmikoľvek špecifickými spotrebičmi, ktoré potrebujú. Môžu však použiť váš základný riad a taniere.
Koľko stojí najatie kuchára?
Cena za profesionálneho, alebo osobného kuchára sa zvyčajne pohybuje medzi 60 – 85 €, pokiaľ si ho najmete cez Wilio. Suma sa ale môže líšiť, v prípade špecifických požiadaviek, ako nutnosť väčšieho počtu personálu, vyšších nákladov na prísady či dlhšieho času prípravy pokrmov.
Čo zahŕňajú služby varenia?
Môžete si najať kuchára, ktorý vám zabezpečí rôzne druhy pokrmov pre rozmanité príležitosti. Môžete si vybrať prípravu jedál vo vlastnej kuchyni, alebo k vám kuchár prinesie výtvory už hotové. Ten sa tiež postará o všetko: od nákupu surovín až po upratovanie.

Služby

Domáca kuchyňa
Chcete mať doma navarené ako od babičky? S vaším domácim šéfkuchárom sa môžete dohodnúť na pravidelných službách, kedy pre vás bude variť viackrát týždenne. Samozrejme nie je problém dohodnúť len jednorazovú, alebo občasnú výpomoc. Váš súkromný kuchár myslí na vás. Overí si, či náhodou netrpíte na potravinové intolerancie. Zistí, po ktorých jedlách sa vám zbiehajú slinky, a ktorým sa naopak radšej vyhnúť. Overí si tiež, aké prístroje a vybavenie môže používať. Zvyčajne si naplánuje jedálniček vopred, nakúpi ingrediencie, uvarí a kuchyňu tiež vyčistí. Skrátka reštauračný štandard, ale u vás doma!
Osobný cukrár
Chcete ohromiť svoju najlepšiu kamarátku úžasnou tortou na jej narodeninovú oslavu? Alebo ste na rade, aby ste si priniesli niečo sladké do práce ku káve? Najmite si kuchára alebo profesionálneho cukrára, aby vytvoril koláč, sušienky, šišky, alebo čokoľvek iné. Spýta sa vás, pre koľko ľudí má napiecť, na preferencie chutí a na špeciálne dekorácie, ktoré by ste chceli. Váš cukrár bude piecť u seba a hotový výrobok doručí k vám domov, alebo do kancelárie v dohodnutý čas.
Kuchár na večeru
Prečo si nenajať šéfkuchára na plánovanú domácu večeru s priateľmi? Zbavíte sa tak stresu z príprav! Váš profesionálny kuchár vás kontaktuje, aby si overil počet hostí, požadované jedlá a druh akcie. Zvyčajne pripraví väčšinu jedla v mieste konania akcie a po dokončení vyčistí kuchyňu.
Kuchyňa so špeciálnymi požiadavkami
Potrebujete pokrm pre paleo, vegetariánskeho, vegánskeho, alebo bezlepkového stravníka? Tieto špeciálne spôsoby stravovania môžu byť pri príprave pokrmov výzvou. Našťastie má veľa kuchárov skúsenosti s rôznymi požiadavkami, vrátane potravinových intolerancií, špeciálnych diét a alergií. S najatým kuchárom si vyberiete recepty a ingrediencie, ktoré sú vhodné, a skôr, než začne, potvrdí si všetky stravovacie požiadavky. Bude veľmi opatrný, aby sa vyhol krížovej kontaminácii, pokiaľ pripravuje alternatívne jedlá pre členov vašej rodiny, alebo účastníkov večierku.
Príprava a plánovanie jedla
Chcete sa pestro stravovať, ale nakoniec to skončí vždy pri piatich jedlách, ktoré „točíte“ celý mesiac? Prečo si nenajať kuchára na prípravu jedla na tento týždeň? Váš osobný kuchár s vami preberie, koľko jedál chcete, počet ľudí a vaše preferencie. Vyberie jedlá, ktoré sa ľahko skladujú a chutia vynikajúco čerstvé, alebo zohriate. Buď pripraví jedlo vo vašej kuchyni, alebo ich pripraví vo vlastnej kuchyni a dokončené jedlá vám doručí zabalené a pripravené aby ste ich uložili do chladničky, či mrazničky.
Hodiny varenia
Chcete sa naučiť variť niečo fantastické, alebo si rozšíriť svoj repertoár o novú kuchyňu? Môžete si objednať osobného kuchára, ktorý bude viesť hodiny varenia u vás doma. Nielenže sa niečo nové naučíte, ale ešte sa pritom zabavíte a aj najete . Váš šéfkuchár naplánuje plán prípravy pokrmov, recepty, ako aj všetky potrebné ingrediencie. Pripraví kuchynský všetko potrebné a po akcii zas všetko zbalí takže na vás nezostane veľké upratovanie.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS