Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Vizážistka

Najmite si skúsenú vizážistku z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Vizážistka

Potrebujete službu z oblasti vizážistka? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na denné, večerné, biznis líčenie, svadobné líčenie. Cena líčenia sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: analýza pleti, tréning líčenia, ktoré vám poskytne niektorá z našich 405 vizážistiek v danej kategórií
Pozrite tiež:Vizážistka cena

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Prečo na svadbu (špeciálnu príležitosť) využívať služby vizážistky? 

Odpoveď je dosť jednoduchá; vzdelanie, skúsenosti a vedomosti vytvárajú pohodlie a odbúravajú stres. Chcete, aby boli všetky veci vo váš svadobný deň dokonalé, a tak to chcú aj oni. To, čo treba zvýrazniť, je Váš make-up. 

Relaxujte a najmite si profesionálnu svadobnú vizážistku, ktorá príde k vám. Získate tak viac času v už aj tak nabitom programe. Vďaka skúsenostiam a zručnostiam je maskérka schopná vytvoriť pre vás vzhľad, ktorý vystihne Vašu osobnosť a vylepší vašu prirodzenú krásu. Ušetríte čas a energiu! 

Ako zistím, ktorý make-up bude pre mňa najlepší v môj špeciálny deň?

Môžete začať hľadať cez pinterest alebo iné sociálne siete a hľadajte fotografie s líčením, ktoré sa vám páčia. Na vašej svadobnej skúške vytvoria vzhľad založený na tom, čo sa vám páči, ktorý vám bude sedieť, a pomôžu vám vytvoriť vzhľad, v ktorý dúfate, že ho dosiahnete, od jednoduchého cez moderný až po prirodzený. Pomôžu vám tiež identifikovať a zdôrazniť vaše najkrajšie vlastnosti, aby ste odhalili svoju prirodzenú krásu. Vizážistka pomôže vytvoriť vzhľad, ktorý chcete.

Čo zahŕňajú skúšky svadby?

Počas skúšky s vizážistkou prediskutujete a vyskúšate štýl líčenia, ktorý ste si vybrali, a doladíte ho tak, aby vám sedel, a v prípade potreby urobíte akékoľvek zmeny. Vďaka testom vám tiež umožní vyskúšať daný make-up cez deň a zistiť, aký je to pocit a či bude vhodný pri príprave na váš svadobný deň. 

Ako dlho vydrží make-up? 

Make-up obvykle vydrží celý deň bez potreby retušovania s výnimkou pier (kvôli jedlu / pitiu atď.). Profesionálna vizážistka je schopná aplikovať váš make-up tak, aby vyzeral rovnako krásne počas prvej hodiny ako aj večer. Obvykle sa používajú tie najlepšie značkové produkty, ktoré sú osobne vyskúšané, aby sa zaistila ich kvalita. Prípravok na starostlivosť o pleť je tiež rozhodujúcou súčasťou procesu aplikácie, aby sa zaistilo, že váš make-up bude dobre držať po celý deň. 

Umelé mihalnice sú obvykle tiež súčasťou služieb vizážistiek. Ich štýly sa líšia od prirodzených po dramatické. 

Sú umelé mihalnice potrebné?

Umelé riasy pekne dotvárajú celkový make-up a vzhľad. Je to konečná úprava, ktorá dodáva iskru, či už je vzhľad prirodzený alebo dramatický. Ak nosíte predĺženie mihalníc, umelé riasy nebudete potrebovať.

Ako dlho trvá úprava vizáže? Ponúkajú vizážistky takéto služby aj iným členom svadby?

Líčenie obvykle trvá hodinu. Môže to trvať i kratšie, ale pre jednu osobu sa rezervuje aspoň jedna hodina, aby bolo líčenie pohodové a bez zhonu. Rovnaký čas sa rezervuje i pre prípadných ďalších záujemcov. 

Je možné si objednať len čiastočnú úpravu, napr. len líčenie očí? 

Aby bol vzhľad celistvý a úplný, je lepšie urobiť kompletné líčenie. To tiež zabezpečí, že make-up vydrží celý deň. 

Aký čas pred svadbou je dobré si objednať vizážistku? 

Odporúča sa čo najskôr. Plánovanie svadby môže byť niekedy veľmi náročné. A keďže poskytovanie služieb líčenia (a úpravy vlasov) je tou najlacnejšou a najjednoduchšou časťou plánovania svadby, odporúča sa v tomto smere odbremeniť a tak zmierniť stres. 

Prichádza vizážistka líčiť v deň svadby? 

Áno! Cestuje k vám vo svadobný deň, vďaka čomu je to pre vás pohodlnejšie, pretože vás nalíči buď v pohodlí vášho domova alebo miesta, kde sa nachádzate. Cestovné náklady vizážistky sa budú odvíjať od polohy. 

Aký je postup zabezpečenia vizážistky na dátum svadby? 

Ak sa rozhodnete rezervovať si vizážistku na svoj svadobný deň, obvykle sa vyžaduje menšia nevratná záloha a zvyšná suma bude splatná v deň svadby alebo pred vašim svadobným dňom. (Skúšobný poplatok je samostatný) 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS