Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Vizážistka Košice

Vizážistka? V tejto kategórii máme 409 overených firiem a odborníkov z vášho okolia. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Vizážistka Košice

Hľadáte vizážistka Košice? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Kavečanoch, Myslave. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Poproč, Slanec, Bidovce. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:analýzy pleti, tréning líčenia. Zabezpečia pre vás denné, večerné, biznis líčenie, svadobné líčenie a použijú pri tom pleťové krémy, maskary, make-up, ceruzky na oči, rúže, púdre. Vyberte si najlepšiu ponuku pre vizážistka Košice z našich vizážistiek.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

10 otázok, ktoré môžete položiť svadobnej vizážistke

Pred úplným nasadením je vždy dôležité naplánovať si s vašou svadobnou vizážistkou otázky a odpovede. Tu je niekoľko dôležitých otázok, ktoré si musíte položiť predtým, ako sa dáte na to. 

Keď nájdete perfektné svadobné šaty a účes pre váš veľký deň, budete pravdepodobne chcieť prejsť k naplánovaniu svojho svadobného mejkapu. Či už sa rozhodnete pre výrazný alebo prirodzenejší vzhľad, výber správnej svadobnej vizážistky je zásadný. Predtým, ako začnete podpisovať zmluvy a jednať o cene, treba vedieť niekoľko dôležitých vecí, aby ste sa uistili, že ste našli tú pravú. 

Tu sú kľúčové otázky, ktoré môžete položiť svojej svadobnej vizážistke: 

1. Ste k dispozícii v môj svadobný deň? 

Toto je prvá otázka, ktorú by ste sa chceli opýtať. Prečo? Ak umelkyňa vašich snov nie je k dispozícii vo váš deň, je dobré vedieť to čo najskôr. Nezabudnite sa tiež opýtať, kedy bude k dispozícii na skúšku! 

2. Aká je vaša štandardná sadzba a čo zahŕňa? 

Svadobná vizážistka bude zahrnutá do rozpočtu, preto sa opýtajte na cenu. Aj ak bude deklarovať jednu cenu, môže si na vás všimnúť ďalšie náklady navyše (napríklad, máte nejaké tetovanie, ktoré treba zakryť?). 

3. Môžete cestovať na môj svadobný deň? 

Toto je kľúčová otázka, ak svadbu plánujete mimo mesta. Nie vždy sú svadobné vizážistky k dispozícii cestovať, pretože môžu mať iné povinnosti. Opýtajte sa, či je schopná prísť priamo za vami. Ak sa chcete vyhnúť ťažkostiam a nákladom na cestovanie, vyhľadajte takú, ktorá už býva vo vašej svadobnej destinácii alebo v jej okolí. 

4. Môžem si objednať stretnutie so skúškou líčenia? 

Bez ohľadu na to, ako veľmi jej dôverujete, nechcete, aby vaša prvá schôdzka s vizážistkou bola vo váš svadobný deň. Vyžiadajte si jednu alebo dve skúšky, aby ste mohli vyskúšať rôzne štýly a produkty a zistiť, čo funguje, skôr ako sa úplne zaviažete. 

5. Máte portfólio? 

Listovaním v portfóliu vizážistky získate predstavu o jej osobnom štýle a schopnostiach. Ak vaša umelkyňa vyzerá, akoby sa príliš nalíčila a vy chcete pre svoj veľký deň prirodzenejší vzhľad, teraz môže byť ten správny čas začať hľadať ďalšie možnosti. Referencie vám tiež pomôžu zistiť, či ste našli „tú správnu“. 

6. Aké kozmetické výrobky používate? 

Každý, kto má problematickú pokožku, vie, že nesprávny výrobok môže spôsobiť na tvári zmätok. Budete sa chcieť dozvedieť viac o tom, s akými výrobkami a značkami plánuje vizážistka pracovať, aby vaša pokožka na váš veľký deň nezanevrela. Vedľajšia poznámka: Ak vám záleží na veciach, ako sú parabény, značky Cruel free alebo prírodná kozmetika, teraz je čas opýtať sa aj na ne. 

7. Ako dosiahnete, aby môj svadobný make-up vydržal a vyzeral dobre na fotografiách? 

Váš svadobný deň bude dlhý, plný emócií a pravdepodobne zdravej dávky sĺz. Uistite sa, že vaša umelkyňa zvládne úlohu, aby váš svadobný make-up vyzeral pekne bez ohľadu na okolnosti. Spýtajte sa, ako vie minimalizovať lesk, zaistiť si podkladovú bázu a udržať tie slzy na maskary na uzde. 

8. Ste schopná urobiť make-up aj mojim hosťom? 

Ak chcete, aby vaše družičky mali súdržný vzhľad, je nevyhnutné mať rovnakú svadobnú vizážistku. To, že zvládne celú vašu párty, znamená, že nebudete musieť vkladať dôveru do viac ako jednej osoby. Nakoniec, keď robí skvelú prácu, prečo hľadať inde? 

9. Aký vzhľad svadobného líčenia by ste mi navrhli? 

Máte problém s hľadaním seba samej? Získanie niekoľkých tipov od svadobnej vizážistky je dobrý nápad. Existuje veľká šanca, že pracovala na mnohých nevestách s rôznym vzhľadom, vlastnosťami a sfarbením tváre - čo znamená, že má predstavu o tom, čo je žiadúce a čomu sa najlepšie vyhnúť vo svadobný deň. 

10. Môžem vidieť vašu zmluvu? 

V prípade nezodpovedaných otázok by bolo vhodné požiadať o kópiu štandardnej zmluvy. Zmluva by mala obsahovať všetky predsvadobné úkony, služby vo svadobný deň a akékoľvek ďalšie poplatky, ktoré môžu mať vplyv na váš rozpočet (napríklad cestovné, parkovanie atď.). Hneď ako uvidíte koncept, budete presne vedieť, čo vás čaká. 

Regióny

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS