Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Vizualizácie

Hľadáte dizajnéra na vizualizácie? V tejto kategórii máme 9258 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

40359 profesionálov na Slovensku

72477 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Vizualizácie

Potrebujete službu z oblasti vizualizácie? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na prípravu vizualizácie interiéru a exteriéru domov, 3D vizualizácie a animácie. Cena 3D návrhov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: finálny výstup vo vysokom rozlíšení a práca cez víkend, ktoré vám poskytne niektorý z našich 9258 návrhárov v danej kategórií

Pozrite tiež:CenníkyRady a tipy

40359 profesionálov na Slovensku

72477 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Ako nájsť odborníka na vizualizácie pomocou Wilio?

Nájsť šikovného projektanta, ktorý vám predstaví aj vizualizáciu vášho nového príbytku vo vašom najbližšom okolí je ozaj jednoduché. Stačí na Wilio zadať dopyt. My na Wilio potom informujeme tých najlepšie hodnotených projektantov, aby vám zaslali svoje cenové ponuky. Vy si len kontrolujte svoju e-mailovú schránku a je to len na nás, koho si vyberiete. Ak si naozaj pri výbere neviete rady, prezrite si recenzie od iných užívateľov Wilio. Vďaka Wilio máte istotu, že získate kvalitné služby za primeranú cenu. 

Prečo by som si mal objednať odborníka na vizualizácie, keď si viem svoj príbytok zariadiť aj sám?

Buďte si istí, že ak nemáte potrebné skúsenosti, tak pre vás bude ozaj ťažké zariadiť a rozmiestniť nábytok, spotrebiče a steny tak, aby to bolo čo najefektívnejšie pre vás a váš byt. Možno sa vám stane, že netrafíte odtieň farby alebo zle pomeriate dĺžku pracovnej dosky v kuchyni a nasledujúcich 10 rokov sa na to budete musieť stále pozerať. Na Wilio vám pomôžeme nájsť odborníka, ktorý má potrebné skúsenosti, vzdelanie, školenia, kvalifikácia a programy potrebné k vyhotoveniu vizualizácie. Verte, že s jeho prácou budete spokojný a na peniaze, ktoré za to zaplatíte veľmi rýchlo zabudnete a začnete sa tešiť z vášho nového domova s dokonalou kuchyňou, obývačkou či kúpeľňou.

Aké zručnosti by som mal u projektanta vizualizácie hľadať?

Profesionálny projektant interiérov alebo aj exteriérov by mal mať určite profesionálne skúsenosti, ktoré vie podložiť aj minulými projektami, ktoré nájdete na jeho internetovej stránke, Facebooku alebo Instagrame. Poriadne si to prezrite a vyberte si toho pravého odborníka na vizualizácie. Skúsený projektant by mal mať softwér na vytváranie vizualizácie, najlepšie taký, ktorý sa nedá stiahnuť zadarmo ale taký, ktorý využívajú ozajstní profesionáli.

Potrebuje projektant vizualizácie špeciálne vzdelanie?

Určite áno. Veľa skúsených projektantov vizualizácii má vysokú školu, ktorá je zameraná práve na projektovanie a vizualizácie. Skúste sa ich opýtať aj na to či si svoje vedomosti rozširovali na rôznych školeniach, po ktorých absolvovaní dostanú certifikát. Opýtajte sa ho na to, aký program bude na vytvorenie vizualizácie vášho príbytku využívať a overte si či je to program voľne dostupný, ale taký, za ktorý si treba priplatiť. Preverte si jeho referencie aj u minulých klientov a zákazníkov. Ak je projektant so svojou prácou stále spokojný, tak určite pre neho nebude problém ukázať vám pár svojich prác alebo vám dať kontakt na minulých zákazníkov, ktorí sa s vami radi podelia o drahocenné skúsenosti s daným odborníkom a pomôžu vám pri výbere.

Musí sa tvorca vizualizácie prísť pozrieť na môj dom?

Určite áno. Je to najlepší spôsob, ako do poslednú detailu naplniť vaše požiadavky. Tvorca vizualizácie príde k vám, pomeria si miestnosti, ktoré chcete, aby preniesol do vizualizácie a porozpráva sa  s vami o tom, čo všetko si v danej miestnosti predstavujete, aký materiál chcete použiť. Odborník na vizualizácie vám bude povedať aj vlastný názor, ako by danú miestnosť zariadil, keďže má potrebné skúsenosti. Odborník si určite urobí pár fotografií, ktoré si potom pri samotnej tvorbe vizualizácie otvorí.

Ak prerábam len jednu izbu, musím si zaplatiť vizualizáciu celého domu/bytu?

Ak si napríklad chcete objednať odborníka na vizualizácie len kvôli rekonštrukcii kúpeľne, tak si určite nebudete musieť platiť vizualizáciu celého domu/bytu. S odborníkom sa dohodnete len na danej miestnosti / miestnostiach, ktoré budete rekonštruovať a zvyšok bytu ponecháte v pôvodnom stave.

Ako dlho trvá vyhotovenie vizualizácie?

Všetko záleží od veľkosti daného projektu. Je zrejmé, že vizualizácia kúpeľne, kuchyne alebo malej garzónky bude trvať kratšie ako vizualizácia veľkého rodinného domu alebo administratívnych priestorov. V priemere však trvá vytvorenie vizualizácie cca 6 dní (3D vizualizácia aj 12 dní). Ak však chcete, aby bola vaša požiadavka na vizualizáciu vybavená urgentne, môžete si za túto službu priplatiť. Väčšinou je cena za takúto urgentnú vizualizáciu vyššia o 25-35% oproti bežnej cene.

Aká je cena za vytvorenie vizualizácie?

Cena za vytvorenie vizualizácie závisí od konkrétneho projektu. Je ozaj veľmi ťažké stanoviť jej cenu takto globálne, keďže to závisí od faktorov ako je komplexnosť projektu, miery potrebného detailu, veľkosť vizualizácie, počet pohľadov. Vďaka všetkých týmto faktorom je každá cena jedinečná a odlišná. Preto je vždy najlepšie sa s odborníkom dohodnúť na osobnom stretnutí, dodať mu potrebné podklady, podeliť sa s ním o vlastnú víziu a doladiť detaily. Na základe toho vám potom odborník urobí cenovú ponuku.

Aký je rozdiel medzi 2D a 3D vizualizáciou?

3D vizualizácia je ozaj silný nástroj, silnejší ako tá 2D, vďaka ktorému je možné ukázať zákazníkovi produkt, ktorý ešte nie je hotový. Zákazník môže svoj vysnívaný dom vidieť ešte predtým, ako je postavený. To je hlavný dôvod prečo sa v dnešnej dobe viac využíva 3D vizualizácia ako tá 2D. 2D vizualizácia neukazuje priestor v 3D formáte. 3D vizualizácie využíva široká škála podnikateľov, ako napríklad realitné kancelárie, developeri alebo interiéroví dizajnéri. 3D vizualizácia je však drahším variantom ako tá 2D, ale o to efektívnejšia.

Na čo všetko môžem využiť služby odborníka na vizualizácie?

Vizualizácia interiéru

Pri rekonštrukcii alebo stavbe nového bytu alebo domu vám určite príde vhod práve táto služba, kedy si objednáte odborníka, ktorý vám poradí ako najlepšie využiť interiér vášho nového alebo zrekonštruovaného príbytku. Nájde správne umiestnenie a rozloženie kuchynskej linky. Rozloží vám vysnívanú obývačku s krbom alebo vyskladá nádhernú jedáleň. Určite bude skvelé tieto služby využiť ešte predtým ako investujete do nového zariadenia. Je vhodné vedieť, že všetko, čo do nového príbytku kúpite vytvorí dokonalú súhru a bude vás tešiť každý deň.

Rekonštruujete len jednu miestnosť? Žiaden problém. Aj vtedy využite túto službu a vaša nová obývačka bude nádherná. Určite by ste nikdy neverili, že vaša kúpeľňa môže byť tak priestranná a verte, že je to tak. Šikovný odborník dokáže urobiť s vašim priestorom hotové zázraky, pretože pozná všetky možné moderné vychytávky na usporiadanie nábytku.

Vizualizácia exteriéru

Túto službu využijete napríklad pri stavbe nového domu, ktorý môže byť veľký, malý, jedno alebo dvojpodlažný, môžu to byť rôzne priemyselné haly alebo sklady. Chcete, aby tieto budovy vyzerali príťažlivejšie a ohúrili každého okoloidúceho? Objednajte si vizualizáciu exteriéru, vďaka ktorej si budete svoj vysnívaný dom hneď predstaviť. Budete vedieť akú farbu použiť na fasádu, aký materiál použiť na sokel a akej farby a sklonu by mala byť vaša strecha.

Vizualizácia exteriéru nie je len o domoch a iných nehnuteľnostiach. Vizualizáciu si môžete nechať vypracovať aj pre záhradu. Šikovný odborník na vizualizácie vám ju navrhne presne podľa vašich predstáv. Navrhne, kde by mohli rásť stromy, ako si urobiť záhradku na zeleninu a ako na kvety. Šikovne zakreslí aj bazén a chodníky. Určite nezabudne ani na malú kôlničku alebo domček pre vaše ratolesti. 

Šikovných odborníkov na exteriérové vizualizácie si dokonca objednávajú aj mestá alebo dediny, aby im skrášlili a ozvláštnili ich mestský park či vytvorili most cez rieku pretekajúcu stredom dediny.

Rady a tipy

1. Cenové ponuky obratom
Nestrácaj čas, zháňaním odborníka vizualizácie interiérov alebo exteriérov po známych a pýtaním si ponúk od rôznych firiem. Zadaj svoj dopyt na Wilio a čoskoro začneš dostávať ponuky od šikovných projektantov priamo z tvojho okolia.

2. Neprekroč tvoj rozpočet
Ceny za vyhotovenie vizualizácie môžu byť naozaj rôzne. S Wilio si však môžeš jednoducho porovnať viaceré ponuky a vybrať si takú, ktorá vyhovuje tvojmu rozpočtu a potrebám.

3. Nájdi toho najlepšieho odborníka na vizualizácie
Najmi si toho najlepšie hodnotené odborníka na vizualizácie interiéru alebo exteriéru z okolia, získaš tak kvalitnú prácu, na ktorú sa môžeš spoľahnúť. Za rozumnú cenu.