Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Vodár, inštalatér

Najmite si skúseného vodára či inštalatéra z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Vodár, inštalatér

Potrebujete službu z oblasti vodár, inštalatér? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na výmenu umývadiel a batérie, čistenie upchatej kanalizácie, kompletné kurenárske práce, opravy a montáž WC. Cena inštalatérov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: zapojenie umývačiek a práčok, výmena radiátorov a ventilov, havarijná služba, ktoré vám poskytne niektorý z našich 21158 vodárov v danej kategórií

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať miestneho inštalatéra cez Wilio?
Hľadáte spoľahlivého a najlepšie hodnoteného inštalatéra vo vašej blízkosti? Nájdite takého, ktorý vám ochotne pomôže s prácami, ako je čistenie upchatých odtokov či oprava plynových, alebo teplovodných systémov. Nepúšťajte sa do takýchto prác svojpomocne a prenechajte to radšej odborníkom. Ušetríte si tak nielen čas, ale aj nervy a v konečnom dôsledku i peniaze. Najlepším miestom na vyhľadanie inštalatérov vo vašej blízkosti je Wilio. Uľahčujeme hľadanie licencovaných inštalatérskych profesionálov, aby ste mohli získať vynikajúce služby zodpovedajúce vášmu rozpočtu. Nech už ide o jednoduché odblokovanie alebo veľkú inštaláciu, neexistuje žiadna príliš veľká alebo malá úloha (alebo príliš veľká núdzová situácia), ktorú by niektorý z našich inštalatérov nezvládol.
Aké služby poskytujú inštalatéri?
Mnoho majiteľov domov a šikovných domácich majstrov zvládne bez väčších ťažkostí drobné opravy, blokády a výmeny kohútikov či sprchových hlavíc. Ak však práca vyžaduje prístup do kanalizácie, podzemných potrubí alebo môže zahŕňať elektrinu či plyn, je nevyhnutné osloviť odborníkov. Inštalatéri pomáhajú udržiavať, inštalovať a opravovať vodné a kanalizačné služby.
Ako si vybrať najlepšieho inštalatéra?
Prvým krokom pri výbere inštalatéra je uistiť sa, či je inštalatér kvalifikovaný, licencovaný a poistený. Najlepším spôsobom, ako vo svojom okolí nájsť špičkového inštalatéra, je skontrolovať recenzie a hodnotenia dostupných inštalatérov na Wilio. Pri výbere sa zamerajte na ich výsledky práce, čistotu okolia pri práci a poskytovanie praktických rád.
Inštalatér bez licencie nie je ten pravý inštalatér
Nezabúdajte pri výbere aj na to, že profesionálni a kvalifikovaní inštalatéri sú takí, ktorí majú za sebou odborné štúdium a skúšky, vďaka ktorým získali licenciu. Iba licencovaní inštalatéri môžu vydávať osvedčenia o zhode, pracovať bez dozoru a poskytovať celú škálu inštalatérskych služieb.
Ako získať bezplatné ponuky od inštalatérov?
Vďaka Wilio je získavanie inštalatérskych ponúk jednoduché a rýchle, stačí zadať čo hľadáte a v priebehu niekoľkých minút začnete dostávať bezplatné ponuky od miestnych inštalatérov. Potom si už stačí len porovnať ponuky a zvoliť si najlepšieho kandidáta pre vašu úlohu.
Koľko stojí inštalatérstvo?
Náklady na inštalatérske práce závisia od zložitosti práce, ktorú musí inštalatér vykonať.

Služby

Čo zahŕňajú inštalatérske služby?
Inštalatér diagnostikuje akékoľvek problémy, opraví ich na najvyššej úrovni a poradí vám. Presný proces a inklúzie však budú závisieť od druhu inštalatérskych služieb, ktoré potrebujete. Vybrali sme tie najčastejšie.
Inštalácia potrubia
Ak staviate novú kuchyňu, kúpeľňu alebo ste si kúpili umývačku riadu, na pripojenie potrubí budete potrebovať profesionálnu pomoc od inštalatéra. Prezrie váš priestor a existujúce nastavenia, následne pomocou správneho náradia, potrubia a vybavenia zabezpečí, aby bolo všetko prepojené a fungovalo bez problémov. Pomôže vám s inštaláciou vodovodného potrubia, inštaláciou batérií, novými sprchovými hlavicami a podobne.
Oprava netesností
Jedným z najbežnejších problémov spojených s vodovodným potrubím sú netesniace sprchy a vodovodné batérie. Nielenže neustále kvapkanie je veľmi nepríjemné a otravné, ale môže viesť k plytvaniu vodou a nadmerným poplatkom za ňu. Váš inštalatér skontroluje situáciu a potom vypne vodu, aby mohol problém vyriešiť. Opraví všetky problémové miesta a nainštaluje potrebné nové diely.
Opravy a inštalácie teplovodného systému
Nie je nič horšie ako minúť všetku horúcu vodu určenú na sprchovanie, pranie či umývanie riadu. Vyhľadajte inštalatéra vo vašej blízkosti, ktorý vám pomôže s opravou alebo modernizáciou vášho kotla. Alebo si objednajte štandardnú plynovú inštalatérsku službu, aby ste sa ubezpečili, že všetko funguje tak, ako má. Inštalatérsky technik posúdi a odporučí prípadné opravy a následne vaše diely opraví alebo vymení, aby boli všetky opäť funkčné.
Opravy potrubí
Potrubia vo vašom dome či paneláku sú nevyhnutné pre prívod čerstvej vody a odvádzanie odpadovej vody. Ak si myslíte, že máte problém s potrubím, je dôležité vyhľadať vo vašej blízkosti miestneho inštalatéra a čo najskôr ho zavolať na opravu potrubí z PVC, aby sa minimalizovalo poškodenie. Ak sú potrubia odkryté, môže inštalatér odpojiť všetky vodovodné prípojky a potom poškodenú časť odstrániť a vymeniť. Použije vysoko kvalitné lepidlá a tesnenia, aby sa zabezpečilo, že spoje sa nebudú hýbať alebo praskať.
Blokované odtoky a toalety
Blokované odtoky a toalety nespôsobujú len nepríjemný zápach, ale tiež môžu pretekať a spôsobiť rôzne zdravotné problémy. Ak ste sa pokúsili vyčistiť blokádu sami, no neúspešne, tak je potrebné zavolať inštalatéra. Použije pokročilejšie (a výkonnejšie) nástroje na vyčistenie aj tých najodolnejších blokád odtoku a blokovania toaliet bez poškodenia vašich potrubí a tvaroviek.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS