Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Vodoinštalácia

Najmite si skúseného odborníka na vodoinštalácie z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Vodoinštalácia

Potrebujete službu z oblasti vodoinštalácia? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na konzultáciu a návrh technického riešenia, realizáciu rozvodov a prevedenie skúšky vodotesnosti. Cena vodoinštalačných prác sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: tesnenie, izolácia a náradie, ktoré vám poskytne niektorý z našich 18939 vodoinštalatérov v danej kategórií

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Poskytovatelia

18939 poskytovateľov vo vašom okolí

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Vlastimil L.
Živnostník
Malachov
5,0
Inštalácia / oprava klimatizácie

Vymena radiátorov ,vodovodných rozvodov ,kúrenia ,prerábanie bytových jadier, nove rozvody do RD montáž sanyty baterie,wc, dopajanie kuchynských liniek ........

Zadať dopyt
Jan S.
Firma
Prešov
4,9
Vodoinštalácia

Vodoinštalácie, kúrenie, plynoištalácie, elektroinštalácie , revízie plyn, elektro. Servis.

Zadať dopyt
Marta N.
Firma
Bratislava
4,9
Hodinový manžel

Profesionálna vodoinštalatérska spoločnosť. Odborné vzdelanie s oprávnením na vykonávanie remeselnej činnosti (VODOINŠTALATÉRSTVO) Pracujeme spoľahlivo a zodpovedne. Naša práca je aj naša vizitka. ( Mob. kontakt v profile je priamo na spoľahlivého vodára, ktorý je Vám k dispozícii. ) ........................................................................................... V galerii su niektore odfotene prace, realizovane cez aplikaciu:

Zadať dopyt
igor c.
Živnostník
Hlohovec
4,3
Vodár, inštalatér

Vyučený vodoinštalater kúrenar plynar prax 23 rokov

Zadať dopyt
Vladimír G.
Firma
Košice
4,6
Murárske práce, murár

Venujeme sa rozvodom vody,kúrenia,kanalizácii,odpadových potrubí,rekonštrukcie bytov,domov,výstavbu plotov a oplotení. Pokládka dlažby,obkladov,zámkovej dlažby, búracie a výkopové práce,maľby....

Zadať dopyt
Martin L.
Firma
Bratislava
4,4
Vodoinštalácia

Dobrý deň. V prípade že máte akýkoľvek problém s vodoinštaláciou, alebo kanalizáciu, kedykoľvek ma kontaktujte. Pracujem vo večerných hodinách,víkendy a sviatky sú samozrejmosťou.

Zadať dopyt
Tomáš B.
Firma
Bratislava
4,7
Vodoinštalácia

Moje motto Kde je voda tam som doma 😀 Remeslo odovzdávame z pokolenia na pokolenie. Filozofia mojej firmi spočíva v spokojnosti zákazníkov a budovaní dôveryhodnej firmi, ktoru chcem odovzdať synovi.

Zadať dopyt
Peter P.
Živnostník
Myjava
4,0
Vodoinštalácia

Poskytujem aj Čistenie a Servis teplovodného podlahového kúrenia a rôzne vodoinštalatérske práce

Zadať dopyt
Zobraziť viac

Referencie

Skúsenosti našich spokojných zákazníkov

Marta N.
Firma
Kvalita
5,0
Prístup
5,0
Cena
Vodoinštalácia

Rýchla reakcia, bezproblémový priebeh, nedostatky prišiel hneď ďalší deň napraviť.

Ondrej K.
Bratislava
Marta N.
Firma
Kvalita
5,0
Prístup
5,0
Cena
Vodoinštalácia

Velka spokojnosť, naozaj mozem len odporučiť. Po zadaní požiadavky velmi rychla odpoved, super komunikácia, termin hneď ako sa dalo (v nedeľu), férova cena, spolahlivost. Vsetko vyriesene k spokojnosti. Dakujeme!

Andrea M.
Bratislava
Rene K.
Živnostník
Kvalita
5,0
Prístup
5,0
Cena
Vodoinštalácia

Výborný prístup profesionálne zvládnutá práca odporúčam vsetkym

Jakub R.
Jan S.
Firma
Kvalita
5,0
Prístup
5,0
Cena
Vodoinštalácia

maximalna spokojnost, remeselnik aa vyzná, opravu zvladol rychlo, kvalitne a za primeranu cenu.

Matej T.
Peter B.
Živnostník
Kvalita
5,0
Prístup
5,0
Cena
Vodoinštalácia

spokojnost, promptnost, odborne posudene, vyriesene. na jednotku

Eva M.
Bratislava
Juraj O.
Živnostník
Kvalita
5,0
Prístup
5,0
Cena
Vodoinštalácia

Vsetko super. Iba vynimocne narazim na sikovneho, schopneho a seriozneho profesionala. Super komunikacia, slovo plati, vsetko mal pripravene a premyselene, vysvetlil a poradil. parada!

Jan S.
Štefanov

Aké vodoinštalačné práce si môžem objednať

Vodinštalácie
Ak inštalujete novú kuchyňu, kúpeľňu alebo umývačku riadu, na pripojenie potrubí budete potrebovať inštalatéra. Inštalatér pomôže pri inštalácii vodovodného potrubia, toalety, vane, sprchy, umývadla, vodovodných batérii, sprchových hlavíc a ďalších prácach. Skontroluje ako sú existujúce vodoinštalácie usporiadané a potom použije tie správne nástroje a materiály aby napojil čo treba.
Opravy netesností
Jedným z najčastejších problémov s vodoinštaláciami sú netesniace vodovodné batérie, sprchy a kohútiky. Netesniace kohútiky a potrubia môžu mať za následok plytvanie vodou alebo dokonca vytopenie susedov a vysoké účty za vodu. Inštalatér diagnostikuje všetky problémy, opraví všetky netesnosti, prípadne vymení chybné diely.
Opravy a inštalácie kotlov a kúrenia
Nie je o nič horšie, ako keď vám doma prestane tiecť teplá voda, alebo ak v zime prestane kúriť radiátor. Wilio vám pomôže nájsť inštalatéra vo vašom okolí, ktorý zvládne každú núdzovú opravu. Inštalatér posúdi aktuálny stav, doporučí potrebné opravy a potom opraví alebo vymení chybné diely, aby všetko opäť fungovalo ako má.
Opravy potrubí
Potrubia sú nevyhnutné pre prívod čerstvej vody a vypúšťanie odpadovej vody, poškodiť ich môžu mrazy, korene stromov, alebo starnutie a opotrebovanie materiálu. Ak myslíte že máte problém s potrubím, je dôležité nájsť a zavolať inštalatéra čím skôr. Inštalatér ich môže odpojiť od vodovodnej siete a potom poškodenú časť odstrániť a vymeniť.
Zablokované odtoky a toalety
Zablokované odtoky a toalety môžu začať pretekať a vytopiť vás aj susedov. Ak ste sa neúspešne pokúsili vyčistiť blokádu bežne dostupnou chémiou, zavolajte inštalatéra. Použije účinnejšie nástroje na vyčistenie zablokovaných odtokov a toaliet bez poškodenia potrubí a trubiek.

Rady a tipy

Dobré zadanie je základ

Vodoinštalačné služby môžu byť naozaj rôzne, od inštalácii sanity a spotrebičov, drobných opráv až po kompletné vodoinštalácie. Napíšte do zadania všetky úlohy aby inštalatér vedel priniesť všetky potrebné nástroje a materiál.

Skontrolujte si realizáciu

Aby ste si mohli byť istí, že všetky práce boli urobené kvalitne, kontrolujte prácu počas jej priebehu, rovnako ako aj po jej dokončení.

Rozpočet a čas

Do zadania nezabudnite pridať vaše požiadavky na termín dokončenia realizácie. Ak máte určený rozpočet ktorý treba dodržať, upozornite na to poskytovateľa služby už na začiatku.

Často kladené otázky

Ako zoženiem šikovného majstra na vodoinštalácie?
Najlepší spôsob, ako nájsť odborníka na vodoinštalácie, je zadať dopyt na Wilio, počkať na ponuky od inštalatérov z vášho okolia a prečítať si ich recenzie a hodnotenia od ostatných zákazníkov. V zákazníckych recenziách sa dočítate aj o tom, akú kvalitnú prácu inštalatér robí, či po sebe uprace a či vie spoľahlivo poradiť nielen s riešením ale aj výberom vhodného materiálu.
Koľko stoja vodoinštalácie?
Cena práce bude závisieť od množstva a typu práce, rozsahu práce, a použitých materiálov. Cenu ovplyvní aj to či sa daná práca oceňuje na hodiny, alebo výkonu ako celku, napr. osadenie sprchovej vaničky, výmena umývadla, alebo kompletná montáž podlahového kúrenia a pod. Cenu môže ovplyvniť aj to či je inštalatér nablízku, alebo musí prísť z väčšej vzdialenosti.
Aké inštalatérske práce si môžem urobiť sám?
Mnoho domácich kutilov zvláda drobné opravy ako napríklad výmena kohútikov a sprchových hlavíc. Ak si však práca vyžaduje prístup ku kanalizácii, vodovodným potrubiam, alebo by práca mohla zahŕňať kontakt s elektrinou alebo plynom, je treba zavolať odborníkov.
Ako môžem získať bezplatné ponuky na vodoinštalácie?
Wilio vám umožní jednoducho získať a porovnať rôzne cenové ponuky na vodoinštalácie. Stačí zadať dopyt v ktorom popíšete čo potrebujete urobiť, a za pár minút začnete dostávať bezplatné ponuky od miestnych inštalatérov. Potom stačí len porovnať ponuky a vybrať si tú ponuku, ktorá vám vyhovuje.
Aké zručnosti má inštalatér?
Inštalatér rozumie potrubným systémom. Vie ako inštalovať, opraviť a udržiavať domáce, komerčné a priemyselné vodoinštalácie. Inštaluje potrubia a armatúry v stenách a podlahách. Vie ako otestovať či nevzniká únik vody v potrubí a ako prípadné úniky utesniť. Ovláda a dodržiava bezpečnostné normy a stavebné predpisy. Dokáže robiť tiež zmeny a úpravy v existujúcich vodovodných rozvodoch.
Aké vodoinštalačné práce pre mňa urobí inštalatér?
Inštalatéri sú odborníci, ktorí inštalujú, udržiavajú a opravujú vodovodné potrubia, zariadenia a kanalizáciu. Môžu tiež inštalovať sanitu ako sú vane, umývadlá, toalety, bidety, sprchové kúty a zapájajú prístroje ktoré pracujú s vodou, ako sú umývačky riadu a práčky. Medzi bežné inštalačné práce patrí oprava a odblokovanie toaliet, odblokovanie odtokov, oprava netesností a prevázdka, či oprava niektorých vykurovacích systémov ako napr. teplovodné podlahové kúrenie. Opravia pokazené vodovodné batérie a kohútiky. Uvoľnia alebo nahradia pokazené a upchaté potrubia. Dokážu opraviť alebo inštalovať toalety. Riešia bežné vodoinštalačné práce, vykurovacie systémy a drenážne systémy.
Prečo najať inštalatéra cez Wilio?
Hľadáte spoľahlivého a dobre hodnoteného inštalatéra, ktorý vám pomôže s vodoinštalačnými prácami? Šikovný inštalatér, dokáže zvládnuť aj tie najšpinavšie a najnepríjemnejšie úlohy v domácnosti, či už ide o pretekajúce WC, opravu podomietkových splachovacích nádržiek a batérií, vyčistenie upchatých odtokov, opravu vodovodných potrubí, výmenu vykurovacích telies, alebo pripojenie a servis čerpadiel. Uľahčíme vám hľadanie toho správneho majstra na vodoinštalácie. S Wilio získate kvalitné vodoinštalačné služby naozaj výhodne, či už ide o jednoduchú výmenu vodovodnej batérie, alebo rozsiahlu inštaláciu. Zadajte svoj dopyt a za pár minút dostanete ponuku od skúsených inštalatérov z okolia.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

VodoinštaláciaIvan D.
VodoinštaláciaPeter H.
VodoinštaláciaKristián N.
VodoinštaláciaBranislav S.
VodoinštaláciaŠtefan S.
VodoinštaláciaTomáš J.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS