Vodoinštalácia

Najmite si skúseného odborníka na vodoinštalácie z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
17075 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Najlepšie hodnotení

vodoinštalatéri z okolia

Zadať dopyt
Vlastimil L.

Oprava alebo výmena vodovodnej batérie a umývadla

Vymena radiátorov ,vodovodných rozvodov ,kúrenia ,prerábanie bytových jadier, nove rozvody do RD montáž sanyty baterie,wc, dopajanie kuchynských liniek ........

ŽivnostníkMalachov, Slovensko
Michal K.

Oprava alebo výmena vodovodnej batérie a umývadla

Ponúkam montáž rozvodov vody, plynu, ústredného kúrenia a plynové prípojky k stavbám.

ŽivnostníkRožkovany, Slovensko
Jan S.

Vodoinštalácia

Vodoinštalácie, kúrenie, plynoištalácie, elektroinštalácie , revízie plyn, elektro. Servis.

FirmaPrešov, Slovensko
Pavol P.

Hodinový manžel

Profesionálny vodoinštalatér. Odborné vzdelanie, prax 20 rokov s oprávnením na vykonávanie remeselnej činnosti

(VODOINŠTALATÉRSTVO)

Pracujem spoľahlivo a zodpovedne. Moja práca je aj moja vizitka.


...........................................................................................


V galerii su niektore odfotene prace, realizovane cez aplikaciu:

FirmaBratislava, Slovensko
igor c.

Vodár, inštalatér

Vyučený vodoinštalater kúrenar plynar prax
23 rokov

ŽivnostníkHlohovec, Slovensko
Vladimír G.

Murárske práce, murár

Venujeme sa rozvodom vody,kúrenia,kanalizácii,odpadových potrubí,rekonštrukcie bytov,domov,výstavbu plotov a oplotení. Pokládka dlažby,obkladov,zámkovej dlažby, búracie a výkopové práce,maľby....

FirmaKošice, Slovensko
Martin L.

Vodoinštalácia

Dobrý deň. V prípade že máte akýkoľvek problém s vodoinštaláciou, alebo kanalizáciu, kedykoľvek ma kontaktujte. Pracujem vo večerných hodinách,víkendy a sviatky sú samozrejmosťou.

FirmaBratislava, Slovensko
Tomáš B.

Vodoinštalácia

Moje motto
Kde je voda tam som doma 😀

FirmaBratislava, Slovensko
Peter P.

Vodoinštalácia

Poskytujem aj Čistenie a Servis teplovodného podlahového kúrenia a rôzne vodoinštalatérske práce

ŽivnostníkMyjava, Slovensko

Skúsenosti našich spokojných zákazníkov

Priemerné hodnotenie poskytovateľov od našich zákazníkov je 4,6 z 5.

Zadať dopyt
Pavol P.

Bratislava, Slovensko

Vodoinštalácia

Rýchla reakcia, bezproblémový priebeh, nedostatky prišiel hneď ďalší deň napraviť.
Ondrej K.
Zákazník
Pavol P.

Bratislava, Slovensko

Vodoinštalácia

Velka spokojnosť, naozaj mozem len odporučiť. Po zadaní požiadavky velmi rychla odpoved, super komunikácia, termin hneď ako sa dalo (v nedeľu), férova cena, spolahlivost. Vsetko vyriesene k spokojnosti. Dakujeme!
Andrea M.
Zákazník
Rene K.

, Slovensko

Vodoinštalácia

Výborný prístup profesionálne zvládnutá práca odporúčam vsetkym
Jakub R.
Zákazník
Jan S.

, Slovensko

Vodoinštalácia

maximalna spokojnost, remeselnik aa vyzná, opravu zvladol rychlo, kvalitne a za primeranu cenu.
Matej T.
Zákazník
Peter B.

Bratislava, Slovensko

Vodoinštalácia

spokojnost, promptnost, odborne posudene, vyriesene. na jednotku
Eva M.
Zákazník
Juraj O.

Štefanov, Slovensko

Vodoinštalácia

Vsetko super. Iba vynimocne narazim na sikovneho, schopneho a seriozneho profesionala. Super komunikacia, slovo plati, vsetko mal pripravene a premyselene, vysvetlil a poradil. parada!
Jan S.
Zákazník

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Ako zoženiem šikovného majstra na vodoinštalácie?

Najlepší spôsob, ako nájsť odborníka na vodoinštalácie, je zadať dopyt na Wilio, počkať na ponuky od inštalatérov z vášho okolia a prečítať si ich recenzie a hodnotenia od ostatných zákazníkov. V zákazníckych recenziách sa dočítate aj o tom, akú kvalitnú prácu inštalatér robí, či po sebe uprace a či vie spoľahlivo poradiť nielen s riešením ale aj výberom vhodného materiálu.

Koľko stoja vodoinštalácie?

Cena práce bude závisieť od množstva a typu práce, rozsahu práce, a použitých materiálov. Cenu ovplyvní aj to či sa daná práca oceňuje na hodiny, alebo výkonu ako celku, napr. osadenie sprchovej vaničky, výmena umývadla, alebo kompletná montáž podlahového kúrenia a pod. Cenu môže ovplyvniť aj to či je inštalatér nablízku, alebo musí prísť z väčšej vzdialenosti.

Aké inštalatérske práce si môžem urobiť sám?

Mnoho domácich kutilov zvláda drobné opravy ako napríklad výmena kohútikov a sprchových hlavíc. Ak si však práca vyžaduje prístup ku kanalizácii, vodovodným potrubiam, alebo by práca mohla zahŕňať kontakt s elektrinou alebo plynom, je treba zavolať odborníkov.

Ako môžem získať bezplatné ponuky na vodoinštalácie?

Wilio vám umožní jednoducho získať a porovnať rôzne cenové ponuky na vodoinštalácie. Stačí zadať dopyt v ktorom popíšete čo potrebujete urobiť, a za pár minút začnete dostávať bezplatné ponuky od miestnych inštalatérov. Potom stačí len porovnať ponuky a vybrať si tú ponuku, ktorá vám vyhovuje.

Aké zručnosti má inštalatér?

Inštalatér rozumie potrubným systémom. Vie ako inštalovať, opraviť a udržiavať domáce, komerčné a priemyselné vodoinštalácie. Inštaluje potrubia a armatúry v stenách a podlahách. Vie ako otestovať či nevzniká únik vody v potrubí a ako prípadné úniky utesniť. Ovláda a dodržiava bezpečnostné normy a stavebné predpisy. Dokáže robiť tiež zmeny a úpravy v existujúcich vodovodných rozvodoch.

Aké vodoinštalačné práce pre mňa urobí inštalatér?

Inštalatéri sú odborníci, ktorí inštalujú, udržiavajú a opravujú vodovodné potrubia, zariadenia a kanalizáciu. Môžu tiež inštalovať sanitu ako sú vane, umývadlá, toalety, bidety, sprchové kúty a zapájajú prístroje ktoré pracujú s vodou, ako sú umývačky riadu a práčky. Medzi bežné inštalačné práce patrí oprava a odblokovanie toaliet, odblokovanie odtokov, oprava netesností a prevázdka, či oprava niektorých vykurovacích systémov ako napr. teplovodné podlahové kúrenie. Opravia pokazené vodovodné batérie a kohútiky. Uvoľnia alebo nahradia pokazené a upchaté potrubia. Dokážu opraviť alebo inštalovať toalety. Riešia bežné vodoinštalačné práce, vykurovacie systémy a drenážne systémy.

Prečo najať inštalatéra cez Wilio?

Hľadáte spoľahlivého a dobre hodnoteného inštalatéra, ktorý vám pomôže s vodoinštalačnými prácami? Šikovný inštalatér, dokáže zvládnuť aj tie najšpinavšie a najnepríjemnejšie úlohy v domácnosti, či už ide o pretekajúce WC, opravu podomietkových splachovacích nádržiek a batérií, vyčistenie upchatých odtokov, opravu vodovodných potrubí, výmenu vykurovacích telies, alebo pripojenie a servis čerpadiel. Uľahčíme vám hľadanie toho správneho majstra na vodoinštalácie. S Wilio získate kvalitné vodoinštalačné služby naozaj výhodne, či už ide o jednoduchú výmenu vodovodnej batérie, alebo rozsiahlu inštaláciu. Zadajte svoj dopyt a za pár minút dostanete ponuku od skúsených inštalatérov z okolia.

Aké vodoinštalačné práce si môžem objednať

Vodinštalácie

Ak inštalujete novú kuchyňu, kúpeľňu alebo umývačku riadu, na pripojenie potrubí budete potrebovať inštalatéra. Inštalatér pomôže pri inštalácii vodovodného potrubia, toalety, vane, sprchy, umývadla, vodovodných batérii, sprchových hlavíc a ďalších prácach. Skontroluje ako sú existujúce vodoinštalácie usporiadané a potom použije tie správne nástroje a materiály aby napojil čo treba.

Opravy netesností

Jedným z najčastejších problémov s vodoinštaláciami sú netesniace vodovodné batérie, sprchy a kohútiky. Netesniace kohútiky a potrubia môžu mať za následok plytvanie vodou alebo dokonca vytopenie susedov a vysoké účty za vodu. Inštalatér diagnostikuje všetky problémy, opraví všetky netesnosti, prípadne vymení chybné diely.

Opravy a inštalácie kotlov a kúrenia

Nie je o nič horšie, ako keď vám doma prestane tiecť teplá voda, alebo ak v zime prestane kúriť radiátor. Wilio vám pomôže nájsť inštalatéra vo vašom okolí, ktorý zvládne každú núdzovú opravu. Inštalatér posúdi aktuálny stav, doporučí potrebné opravy a potom opraví alebo vymení chybné diely, aby všetko opäť fungovalo ako má.

Opravy potrubí

Potrubia sú nevyhnutné pre prívod čerstvej vody a vypúšťanie odpadovej vody, poškodiť ich môžu mrazy, korene stromov, alebo starnutie a opotrebovanie materiálu. Ak myslíte že máte problém s potrubím, je dôležité nájsť a zavolať inštalatéra čím skôr. Inštalatér ich môže odpojiť od vodovodnej siete a potom poškodenú časť odstrániť a vymeniť.

Zablokované odtoky a toalety

Zablokované odtoky a toalety môžu začať pretekať a vytopiť vás aj susedov. Ak ste sa neúspešne pokúsili vyčistiť blokádu bežne dostupnou chémiou, zavolajte inštalatéra. Použije účinnejšie nástroje na vyčistenie zablokovaných odtokov a toaliet bez poškodenia potrubí a trubiek.

Rady a tipy

01.
A jó feladat a legfontosabb

A vízvezeték-szolgáltatás különbözhet a szaniterek és készülékek felszerelésétől, a kisebb javításoktól a teljes vízvezeték-szerelésig. Írja be az összes feladatot a feladatba, hogy a vízvezeték szerelő el tudja vinni az összes szükséges eszközt és anyagot.

02.
Ellenőrizze a megvalósítást

Annak érdekében, hogy minden munkát jól végezzenek, ellenőrizze a munkát közben és befejezése után is.

03.
Költségvetés és idő

Ne felejtse el hozzáadni a teljesítés dátumára vonatkozó követelményeit a feladathoz. Ha van olyan költségvetése, amelyet teljesíteni kell, akkor azonnal értesítse a szolgáltatót.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia