Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Vstavané skrine

Najmite si skúseného odborníka na vstavané skrine z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Vstavané skrine

Potrebujete službu z oblasti vstavané skrine? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na vizualizáciu, zameranie, výrobu a montáž vstavanej skrine. Cena roldor skríň sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: madlá a náklady na dopravu, ktoré vám poskytne niektorý z našich 17240 odborníkov v danej kategórií

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

10 vecí, ktoré potrebujete vedieť o zabudovaných skriniach

Zúfalo hľadáte viac úložného priestoru vo svojej spálni? Nie ste v tom sami. Skrine hýria odevmi, topánkami a čímkoľvek, čo do nich môžeme napchať. Voľne stojace skrine tento problém znásobujú, pretože nevyťažia maximum z priestoru ani neumožňujú prispôsobenie.

Jednoduchý spôsob, ako rozšíriť úložný priestor v spálni, sú vstavané skrine. Okamžite vytvárajú viac priestoru - presnejšie trikrát - a sú k dispozícii vo veľkostiach a povrchových úpravách, ktoré vyhovujú všetkým možným priestorom.

Vstavané skrine okamžite vytvoria viac priestoru a je možné ich prispôsobiť vašej miestnosti a životnému štýlu.

Čítajte ďalej a zistite, čo potrebujete vedieť pred inštaláciou šatníkových skríň.

1. Získate viac priestoru

Samostatne stojace šatníkové skrine majú medzery zhora a nabok, ktoré kričia, aby boli naplnené knihami a prachom. Naproti tomu, vybavené šatníkové skrine je možné prispôsobiť na mieru celej výške miestnosti. Aj keď je spálňa nepríjemného tvaru, vybraná šatníková skriňa dokáže zmeniť aj ten najtesnejší roh na funkčný domov pre veci.

2. Investujete

Na rozdiel od voľne stojaceho šatníka si ju so sebou nemôžete vziať sťahovanú, keď sa sťahujete. Vaša investícia sa vždy vráti, keď predáte dom, vďaka kvalite, ktorú vstavaná skriňa predstavuje a poskytuje, bude aj hodnota miestnosti, a teda domu, o niečo vyššia.

3. Vyberte si zo všetkých úrovní rozpočtu

Existuje vynikajúci výber spoločností ponúkajúcich šatníkové skrine za rôzne ceny. Tie siahajú od maloobchodníkov na masovom trhu až po špecialistov na zariadený nábytok.

Ak to váš rozpočet dovoľuje, nábytková spoločnosť navrhne a vyrobí šatníkové skrine tak, aby vyhovovali vášmu priestoru a štýlu. Je to nákladné, ale výhodou je, že nebudete musieť svoje nápady prispôsobovať štandardnému riešeniu.

6. Dvere robia rozdiel

Pri výbere dverí v šatníku premýšľajte o veľkosti a tvare svojej spálne, ako aj o svojich osobných preferenciách. Ak máte nedostatok miesta, rozhodnite sa pre posuvné alebo dvojsklopné dvere, aby ste nepotrebovali toľko miesta na ich otvorenie.

Malé izby tiež profitujú zo zrkadlových dverí, pretože vytvárajú ilúziu väčšej miestnosti a poskytujú zrkadlo po celej dĺžke bez toho, aby zaberali cennú podlahovú plochu.

7. Príprava je kľúčová

Skôr ako začnete s projektom šatníkovej skrine, musíte vykonať určité merania. Najskôr určte, aká je výška stropu na oboch koncoch miestnosti, ako aj v strede. To odhalí, či je alebo nie je potrebné do šatníka umiestniť zvislý strop.

Po druhé, skontrolujte, či je podlaha vyrovnaná. Toto je ďalšia informácia, ktorú je potrebné poznať, pretože namontovaný nábytok môže byť teraz navrhnutý tak, aby vyhovoval presným rozmerom alebo zmenám v úrovni podlahy. Pokiaľ ide o povrchový materiál podlahy, odporučili by sme, aby boli vaše skrine namontované na tvrdú podlahu. Po namontovaní na koberec sa môže šatníková skriňa časom usadiť v dôsledku usadenia koberca, čo nepochybne ovplyvní jej bezchybnú povrchovú úpravu. 

8. Vyrobené na mieru 

Je v miestnosti potrebné zakrytie zátok alebo soklov? Ak áno, potom zaistite rozmer všetkých vyčnievajúcich pevných detailov. Zmenia to, ako je navrhnutá zadná časť vášho šatníka, takže musia byť prispôsobené tak, aby poskytovali rovný povrch šitý na mieru.

Musia sa pred inštaláciou pohnúť nejaké elektrické zástrčky? Ak presunutie zásuvky nie je možné, potom na mieru vyrobený nábytok poskytne riešenie na skrytie nevzhľadných drôtov, káblov alebo ovládacích prvkov pre integrované osvetlenie, ako aj na zabezpečenie ľahkého prístupu. Nezabudnite tieto požiadavky spomenúť už v čase koncepcie.

9. Budete musieť pripraviť miestnosť

Všeobecne odporúčame, aby ste si pred zariaďovaním nezdobili izbu. Pretože sú naše šatníky štandardne vybavené bez operadiel a bočných strán, pokiaľ plánujete novú výzdobu stien, môžete to urobiť ešte pred inštaláciou, pretože tieto steny sa zobrazia, keď sú dvere otvorené. Ďalej žiadame, aby zákazníci pred inštaláciou odstránili všetok nábytok zo svojej spálne a ak je koberec vybalený, vrátili ho späť do oblasti, kde budú umiestnené nové šatníky. 

10. Vyberte si interiérové možnosti, ktoré vyhovujú vášmu životnému štýlu

Vnútro vášho šatníka musí byť rovnako pekné ako vonkajšok. Určite si vyberte spoločnosť, ktorá ponúka správny rozsah možností pre vaše konkrétne potreby úložiska.

Či už máte dostatok oblekov na mieru alebo vášeň pre kabelky, existuje množstvo skrytých alebo zobrazovacích možností, ktoré vyhovujú vám a vášmu životnému štýlu.

Spýtajte sa na vešiakové lišty, police na topánky a nohavice a špeciálne výsuvné police, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Niektoré spoločnosti ponúkajú aj priestor pre mediálne zariadenia a integrované osvetlenie. 

1. Veľkosť a rozmery

Vyberte si farbu a materiál pre svoj šatník. Naši špecializovaní nábytkoví konzultanti sú vám k dispozícii, ak potrebujete pomôcť s výberom správneho materiálu podľa vašich potrieb.

Náš tip: Aby ste sa ubezpečili, že šatník je možné správne zostaviť, nechajte prosím od steny montážnu vzdialenosť 3 cm.

2. Priehradky

Veľkosť a usporiadanie vnútorných priehradiek sa dá prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám.

Náš tip: Odporúčame, aby šírka stĺpca nepresiahla 100 cm.

3. vnútorné vybavenie

Naša rozmanitá škála vlastných funkcií poskytuje praktické riešenia pre funkčné interiéry šatníkov.

Náš tip: Niektoré interiérové doplnky majú špeciálne požiadavky v závislosti od rozmerov priehradky. Toto je možné zobraziť v konfigurátore a prediskutovať s odborným nábytkovým konzultantom.

4. Fronty

Môžete si vybrať, aby sa váš šatník hodil k jednoduchým, dvojitým alebo posuvným dverám. Ponúkame tiež zásuvky ako vnútorné a vonkajšie doplnky, ktoré doplnia váš kus nábytku. 

5. Odporúčania vedú k najlepším výsledkom

Bez ohľadu na to, kde si kúpite svoje šatníkové skrine, vždy sa opýtajte priateľov alebo rodiny. Prečítajte si tiež online recenzie a nezabudnite navštíviť showroomy, aby ste videli a cítili kvalitu výrobkov. Prejdite aspoň tri, aby ste zúžili svoje možnosti, a nebojte sa klásť otázky, čo spoločnosti ponúkajú.

Ak sa rozhodnete pre nábytkársku spoločnosť na mieru alebo pre miestneho stolára, požiadajte o nahliadnutie do portfólia ich prác. V ideálnom prípade navštívte predchádzajúce projekty a využite príležitosť porozprávať sa s majiteľom domu o spoločnosti, jej službách a spôsobe riešenia problémov.

6. Vyberte si kompletné riešenie

Ak chcete mať všetko jednoduché, vyberte si spoločnosť, ktorá bude riadiť prácu od konceptu po dokončenie, a ktorá pomôže s návrhom, aj inštaláciou. Vyhnete sa tak nákladným chybám, ako aj stresu.

Vzhľadom na to, že zabudované šatníkové skrine sú riešením s dlhou životnosťou, je nevyhnutné zvoliť si možnosť budúcnosti, o ktorej viete, že bude aj v ďalších rokoch vyhovovať vášmu osobnému vkusu. Odporúčame vám určiť farebnú paletu vašej izby skôr, ako začnete pridávať rôzne nábytkové prvky.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS