Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Vstavané skrine Bratislava

Vstavané skrine? V tejto kategórii máme 17232 overených firiem a odborníkov z vášho okolia. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Vstavané skrine Bratislava

Hľadáte vstavané skrine Bratislava? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Starom Meste, Podunajských Biskupiciach. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Lozorno, Modra, Záhorská Bystrica. Odborníci v tejto kategórii tiež robia: rôzny vstavaný nábytok, skrinky na mieru. Zabezpečia pre vás vizualizáciu, zameranie, výrobu a montáž vstavanej skrine a použijú pri tom madlá, vŕtačku, skrutkovač, skrutky, pílku, lepidlo. Vyberte si najlepšiu ponuku pre vstavané skrine Bratislava z našich odborníkov.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

PRÍRUČKA NA PLÁNOVANIE VAŠEJ MONTOVANEJ SKRINE

Výber šatníkovej skrine pre vašu spálňu je spoľahlivým spôsobom, ako zmeniť priestor od nevýrazného a neprehľadného až po sofistikovaný a usporiadaný, s krásnym výrobkom a so zavedením dokonalého úložného riešenia, ktoré vyhovuje vášmu životnému štýlu.

Rozhodli ste sa pre vybavený šatník do svojej spálne? Skvelé! Teraz je čas začať s prípravami.

Aby sme zaistili, že návrh a inštalácia vášho šatníka prebehnú čo najplynulejšie, zhromaždili sme sprievodcu, ktorý vám pomôže na každom kroku.

1. Zmerajte si spálňu

Nastavili ste teda svoje srdce na šatníkovú skriňu, ale rozhodli ste sa, kam pôjde alebo aká bude veľká? Je čas vytiahnuť zvinovací meter a začať merať svoju spálňu od steny k stene, od podlahy po strop. Všetky tieto údaje si zapíšte, aby ich bolo možné v prípade potreby odovzdať vášmu špecialistovi.

Pri meraní je tiež dôležité pamätať na všetky funkcie vo vašej miestnosti, ktoré by mohli mať vplyv na inštaláciu, ako sú elektrické zásuvky, vypínače a armatúry, rímsy, radiátory a dvere.

Ďalej vám odporúčame vykonať všetky tieto merania a nakresliť svoj priestor na štvorcovú mriežku. Toto poskytne vášmu špecialistovi vizuálnu pomôcku, vďaka ktorej bude proces plánovania rýchlejší a ľahší.

2. Vytvorte beh šatníka

Teraz máte dobrú predstavu o dostupnom priestore a o tom, kam chcete svoj nábytok umiestniť, je čas rozhodnúť sa, aký typ šatníka chcete.

Keď sa rozhodnete, aký veľký chcete mať svoj šatník, či sa bude musieť zmestiť do rohu miestnosti a či chcete, aby z neho boli štandardné skrine, alebo či chcete integrovať písací stôl alebo regál. Ak sa vám do behu nezmestí ďalšia šatníková skriňa, ale napriek tomu by ste chceli, aby váš návrh šiel od steny k stene, je pre tento priestor skvelým spôsobom otvorená policová jednotka.

3. Pridajte koncové panely a výplne

Keď si vyberiete líčenie šatníka, je načase ho dokonale zladiť s vašim priestorom.

V závislosti od toho, či je váš dizajn od steny k stene alebo s otvoreným koncom, budete musieť pridať buď koncový panel, alebo sokel prispôsobený na mieru, aby ste zakryli boky skrinky z ľanovej farby.

4. Pridajte rímsu a sokel

Bez ohľadu na to, aký šatník si vyberiete, na zakrytie konštrukčnej základne bude vždy potrebná dĺžka sokla.

Ak niečo pridáte na vrch svojej skrine, záleží na vašom dizajne, vkuse a priestore. Môžete si zvoliť doplnenie ozdobnej rímsy, alebo môžete zvoliť výplň do stropu pre hladký povrch.

5. Pridanie vnútorných priestorov

Posledným a pravdepodobne najvzrušujúcejším krokom je výber vašich vnútorných priestorov!

Odporúčame venovať chvíľu zhodnoteniu toho, čo vlastníte, čo by ste chceli uložiť, čo sa vám v súčasnosti ťažko ukladá, a vecí, ku ktorým by ste chceli mať najjednoduchší prístup. Vybavená šatníková skriňa je vyrobená tak, aby obstála v skúške času, takže je dôležité, aby ste tento krok spravili správne a navrhli ho tak, aby vyhovoval vášmu životnému štýlu a vkusu. Takto môžete naďalej využívať výhody pre nadchádzajúce roky.

Všetky regióny

Regióny

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS