Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Vstavané skrine Košice

Hľadáte stolára na vstavané skrine v lokalite Košice? V tejto kategórii máme 17476 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Vstavané skrine Košice

Hľadáte vstavané skrine Košice? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Šebastovciach, Pereši. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Poproč, Slanec, Bidovce. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:rôzny vstavaný nábytok, skrinky na mieru. Zabezpečia pre vás vizualizáciu, zameranie, výrobu a montáž vstavanej skrine a použijú pri tom madlá, vŕtačku, skrutkovač, skrutky, pílku, lepidlo. Vyberte si najlepšiu ponuku pre vstavané skrine Košice z našich odborníkov.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Vstavané skrine

Hľadám niekoho na návrh vstavanej skrine do obývačky a do predsiene (prípadne aj nábytok detskej izby a spálne)

Katka P.
Košice
Vstavané skrine

Dobrý deň! Hľadám skúseného stolára,kt.by vedel vyrobiť vstavanú skriňu na mieru (V2,65m Š1,25m H 0,61m). 2dvere-zrkadlo. Vnútro: 1x dlhé vešanie, 3xpolica. Vystavenie faktúry na firmu registr.v inom EÚ členskom štáte podmienkou(preferujem stolára,kt.je platcom DPH). Ďakujem.

Petra C.
Košice
Vstavané skrine

Hladam niekoho na montaz vstavanej skrine- nove kolajnicky, učkové. Skrina cca 2,8 m siroka, 3 dvere 2,6 m.

Nes T.
Prešov
Vstavané skrine

Vstavana skrina Rolldoor 4 dverova. Listy tam nechcem ziadne, chcem aby to vyzeralo co najviac jednoliato. (Ako keby to bola stena) Klucky tam nechcem len takyto vyrez ako na obrazku nato aby som ich mohla potiahnut do stran. Co sa tyka materialu, vnutro urcite biela drevotrieska a dvere kedze to chcem bez list a vyfrez tak asi masiv lebo na drevotriezke by bolo vidno piliny. co sa tyka tych 4 posuvnych dveri: Chcela by som 3 jednej farby (napr. svetly hodvad alebo svetla siva a pod) a 4te ako su na obrazku.

Stefania B.
Trebišov
Vstavané skrine

Hladám stolára na výrobu a montáž vstavanej skrine. Chcem dostavať ešte jednu skriňu k už existujúcej, staršej vstavanej skrini. Najlepšia je osobná obhliadka.

Miloš J.
Trenčín
Vstavané skrine

Hladam dodavatela pre tri vstavane skrine a dalsie tri skrine na mieru, mam ich namodelovane v3D, nutna obhliadka a rozmeraniem

Jozef J.
Melčice - Lieskové
Vstavané skrine

Dopyt na vstavanú skriňu do rodinného domu. Ide o vstupnú chodbu. Návrhy na zlepšenie sú vítané. Farba skrine by bola biela matna. Otváranie dvierok na stlačenie.

Martin M.
Senica
Vstavané skrine

roldor medzi stenami 158x 285 hĺbka 70cm a 100x285 hĺbka 70cm. dvere otváracie lamelové, nie posuvné.

Martin S.
Hurbanova Ves
Vstavané skrine

Dobrý deň, chcela by som si dať urobiť menšiu vstavanú skriňu o rozmeroch š:1370, v:2480, h:700. Čelá šuplíkov a dvere by mali byť z masívu dub resp. dýha dub.

Gaba D.
Limbach
Vstavané skrine

Dobry vecer, hladam niekoho kto opravuje vstavane skrine. vybieha z kolajnice jedna/ mozno aj dve zo zasuvacich stien + odpojena okrajova lista z bocneho ramu zrkadlovej steny. Dakujem

Lucia L.
Bratislava
Vstavané skrine

Potrebovala by som identifikovat preco mi opatovne vypadavaju rolldor dvere (skrina je uz starsia, asi bude potrebna nejaka revitalizacia systemu 🤷🏼‍♀️dakujem

Lucia L.
Bratislava
Vstavané skrine

Dobrý deň, potrebovala by som dve šatníkové skrine, a dvierka do WC. Farba biela, ale niektoré časti by boli drevené.

Anna H.
Bratislava
Vstavané skrine

Obe veľké posuvné dvere na roll dor skrini idu extra ťažko posúvať (zatvárať, otvárať). Zákazka spočíva v spojazdnení oboch posuvných dverí na roll dor skrini tsk, aby isli posúvať plynulo a ľahučko. Fotky kolajnicuek dverí som priložil.

Peter K.
Bratislava
Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

PRÍRUČKA NA PLÁNOVANIE VAŠEJ MONTOVANEJ SKRINE

Výber šatníkovej skrine pre vašu spálňu je spoľahlivým spôsobom, ako zmeniť priestor od nevýrazného a neprehľadného až po sofistikovaný a usporiadaný, s krásnym výrobkom a so zavedením dokonalého úložného riešenia, ktoré vyhovuje vášmu životnému štýlu.

Rozhodli ste sa pre vybavený šatník do svojej spálne? Skvelé! Teraz je čas začať s prípravami.

Aby sme zaistili, že návrh a inštalácia vášho šatníka prebehnú čo najplynulejšie, zhromaždili sme sprievodcu, ktorý vám pomôže na každom kroku.

1. Zmerajte si spálňu

Nastavili ste teda svoje srdce na šatníkovú skriňu, ale rozhodli ste sa, kam pôjde alebo aká bude veľká? Je čas vytiahnuť zvinovací meter a začať merať svoju spálňu od steny k stene, od podlahy po strop. Všetky tieto údaje si zapíšte, aby ich bolo možné v prípade potreby odovzdať vášmu špecialistovi.

Pri meraní je tiež dôležité pamätať na všetky funkcie vo vašej miestnosti, ktoré by mohli mať vplyv na inštaláciu, ako sú elektrické zásuvky, vypínače a armatúry, rímsy, radiátory a dvere.

Ďalej vám odporúčame vykonať všetky tieto merania a nakresliť svoj priestor na štvorcovú mriežku. Toto poskytne vášmu špecialistovi vizuálnu pomôcku, vďaka ktorej bude proces plánovania rýchlejší a ľahší.

2. Vytvorte beh šatníka

Teraz máte dobrú predstavu o dostupnom priestore a o tom, kam chcete svoj nábytok umiestniť, je čas rozhodnúť sa, aký typ šatníka chcete.

Keď sa rozhodnete, aký veľký chcete mať svoj šatník, či sa bude musieť zmestiť do rohu miestnosti a či chcete, aby z neho boli štandardné skrine, alebo či chcete integrovať písací stôl alebo regál. Ak sa vám do behu nezmestí ďalšia šatníková skriňa, ale napriek tomu by ste chceli, aby váš návrh šiel od steny k stene, je pre tento priestor skvelým spôsobom otvorená policová jednotka.

3. Pridajte koncové panely a výplne

Keď si vyberiete líčenie šatníka, je načase ho dokonale zladiť s vašim priestorom.

V závislosti od toho, či je váš dizajn od steny k stene alebo s otvoreným koncom, budete musieť pridať buď koncový panel, alebo sokel prispôsobený na mieru, aby ste zakryli boky skrinky z ľanovej farby.

4. Pridajte rímsu a sokel

Bez ohľadu na to, aký šatník si vyberiete, na zakrytie konštrukčnej základne bude vždy potrebná dĺžka sokla.

Ak niečo pridáte na vrch svojej skrine, záleží na vašom dizajne, vkuse a priestore. Môžete si zvoliť doplnenie ozdobnej rímsy, alebo môžete zvoliť výplň do stropu pre hladký povrch.

5. Pridanie vnútorných priestorov

Posledným a pravdepodobne najvzrušujúcejším krokom je výber vašich vnútorných priestorov!

Odporúčame venovať chvíľu zhodnoteniu toho, čo vlastníte, čo by ste chceli uložiť, čo sa vám v súčasnosti ťažko ukladá, a vecí, ku ktorým by ste chceli mať najjednoduchší prístup. Vybavená šatníková skriňa je vyrobená tak, aby obstála v skúške času, takže je dôležité, aby ste tento krok spravili správne a navrhli ho tak, aby vyhovoval vášmu životnému štýlu a vkusu. Takto môžete naďalej využívať výhody pre nadchádzajúce roky.

Regióny