Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Bezplatne

Vyhľadaj šikovných profesionálov

Výklopné garážové brány
Zadať projekt
Spokojný zakazníkSkvelá komunikácia, všetko prebehlo podľa dohody, na miesto projektu došiel presne načas ako sme sa dohodli. Práca spravená super, ako človek veľmi fajn, takže odporúčam :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Prečo Wilio
33 513 profesionálov na Slovensku
92 170 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Výklopné garážové brány

Potrebujete službu z oblasti výklopné garážové brány? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na odstránenie starej brány, osadenie novej sekčnej brány, inštalácia elektroinštalácie. Cena vyklápacích brán na garáže sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: náklady na dopravu, elektroinštalácia, ktoré vám poskytne niektorý z našich špecialistov v danej kategórií

Pozrite tiež:CenníkyRady a tipy
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Výklopné garážové brány

„Posuvné garážové dvere“ sú pojmy, ktoré možno použiť na opísanie mnohých konfigurácií dverí.

Vybrať si môžete priame posuvné výplne dverí, výsuvné a výklopné dverné výplne a posuvné systémy okolo rohových dverí, ktoré sa posúvajú buď na hornú alebo dolnú podporu koľajníc.

Dnes je na trhu široký výber posuvných dverí z ocele, hliníka alebo dreva, ktoré je možné vyrobiť z masívnych panelov alebo čiastočne alebo úplne zasklených. Priamy posuvný účinok jednodielnej dverovej výplne je možné tiež zdvojnásobiť ako dvojdielne alebo prekrývajúce sa usporiadanie a je možné ju namontovať vnútorne alebo zvonka (v závislosti od dostupného priestoru na stene). Je možné veľa rôznych usporiadaní sledovania v závislosti od povrchu terénu, hmotnosti panelov dverí atď., Ale pri dôkladnom premýšľaní môžete vyrobiť veľmi jednoduchý a ľahko použiteľný systém posuvných dverí na dlhodobé použitie s manuálnym alebo elektrickým ovládaním.

Jednou z ďalších hlavných výhod jednodielnych posuvných garážových brán je sloboda dizajnu, ktorú ponúka; všeobecne neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa hrúbky, hmotnosti alebo veľkosti použitých dverových výplní. Posuvné garážové brány ponúkame ako riešenie domácich aj obchodných požiadaviek.

Bočné posuvné drevené garážové vráta

Rovnako, ako rolovacie a sekcionálne garážové brány, vám aj posuvné garážové brány umožňujú parkovať až ku garážovým dverám, pričom ich môžete stále otvárať a zatvárať.

Väčšina posuvných drevených dverí býva namontovaná zvonka, a preto poskytujú maximálnu dĺžku vnútri garáže. Aj pri tomto type dverí pokračuje rozmanitosť množstva rôznych dizajnov, ktoré je možné vytvoriť.

Drevo je veľmi všestranný materiál a hoci väčšina dverí, ktoré sa nainštalovali, bola zvisle zabednená, šírka dosky môže byť pri vlastnostiach uvedených v zozname alebo dobovom type veľmi dôležitá. Posuvný prevodový mechanizmus pre tieto typy garážových brán je jednoduchý, bezúdržbový a tiež veľmi hladký na prevádzku pri takmer všetkých rozmeroch. Aj keď väčšina systémov je manuálna, je možné automatizovať posuvné dvere na diaľkové ovládanie.

Je tiež možné, ak je to potrebné, zavesiť panely dverí zhora a pomocou jednoduchého vodiaceho systému na zemi udržiavať dvere počas prevádzky v jednej línii, čo znamená, že máte systém bez akejkoľvek prahovej hodnoty. 

Skladacie garážové vráta pre komerčné a priemyselné použitie

Skladacie a posuvné komerčné dvere poskytujú dokonalé riešenie, keď je obmedzená bočná miestnosť alebo výška. Skladacie dvere sú zvyčajne vyrobené z oceľových alebo hliníkových profilov, voliteľné zasklievacie profily poskytujú svetlo alebo poskytujú vysokú úroveň viditeľnosti na predaj alebo na pracovné účely, napr. showroomy, workshopy.

Výklopné panely garážových dverí sú po otvorení spojené dohromady a sú k dispozícii ako jeden stoh na jednu stranu alebo dvojité sklopenie na obe strany väčších otvorov. To poskytuje vynikajúce riešenie pre výber buď ľahko použiteľného manuálneho ovládania, alebo komfortu elektrického ovládania na väčších veľkostiach.

Napriek ich veľkosti a neustálemu použitiu je na zabezpečenie toho, aby komerčná skladacia alebo posuvná garážová brána neustále fungovala, potrebná minimálna údržba. Je to čiastočne spôsobené tým, že každé dvere majú veľmi málo pohyblivých častí - ešte menej samozrejme s jednodielnou sadou posuvných dverí - čo vám dáva ďalší pozitívny dôvod rozhodnúť sa pre jednu z našich komerčných posuvných alebo skladacích dverí.

Priemyselné skladacie dvere, ktoré dodávame, je možné inštalovať do extrémne veľkých otvorov, ktoré majú štandardne rozmery do šírky 30m a výšky 8m. Štandardne môžeme ponúknuť 3 až 34 dverných krídel podľa prevádzkových požiadaviek, ktoré je možné neskôr individuálne prispôsobiť potrebám zákazníka.

Skladacie dvere pre komerčné a priemyselné využitie

Komerčné garážové dvere majú vďaka vysokej kvalite svojej konštrukcie mnoho účelov. Môžu ponúknuť tepelnú aj zvukovú izoláciu, ako aj najvyššiu úroveň zabezpečenia. Typické inštalácie pre komerčné a priemyselné posuvné a skladacie garážové brány zahŕňajú veľké továrne a spracovateľské závody, sú však schopné ponúknuť inštaláciu a väčšie vstupy do dielní, showroomov, veľkých domácich garáží, skladov, športových hál, showroomov, arén a viac.

K dispozícii sú tiež možnosti zasklenia, ktoré vám umožňujú premeniť každú veľkú tmavú garáž na svetlejšiu a príťažlivejšiu oblasť.

K dispozícii sú tiež integrované priechodné dvere, vďaka ktorým sú akékoľvek veľké posuvné alebo skladacie dvere priateľskejšie pre chodcov a ľahšie sa používajú. Do hlavného panelu je možné pridať aj dvere pre chodcov, ktoré poskytujú najpraktickejšie riešenie pre vyššiu úroveň premávky.

Nízke riziko poškodenia kolíziou

Po stranách zaparkované krídla dverí podstatne znižujú riziko kolízie; listy sú v zornom poli vodičov. Osadenie dverí krídlami dverí, ktoré sa otvárajú o 180 °, a dostatočným priestorom vedľa nich vedie tiež k maximálnej jazde cez priechodnú šírku.

Konštrukcia nenáročná na údržbu

Priemyselné skladacie dvere boli navrhnuté tak, aby fungovali hladko a mali dlhú životnosť. Táto spoľahlivá konštrukcia je založená len na niekoľkých samostatných, odolných a kvalitných komponentoch. Z toho vyplýva, že požiadavky na údržbu a starostlivosť sú veľmi nízke a dvere časom spôsobujú iba malé následné náklady.

Izolácia a úspora nákladov

Väčšina systémov posuvných dverí používa dvojplášťové izolované panely, ktoré poskytujú vynikajúcu úroveň tepelnej izolácie a zvukovej izolácie. V prípade, že je garáž celistvá alebo je budova vykurovaná, sú výhody použitia izolovaného dverného systému zrejmé a posuvné alebo skladacie dvere môžu túto požiadavku splniť.

Štandard a ochrana

Skladacie a posuvné dvere majú najvyššiu prioritu pri priemyselných skladacích dverách. Na všetky zvislé uzatváracie hrany sú namontované ochranné prvky proti zachytávaniu prstov vyrobené z vysoko kvalitných viackomorových profilov EPDM, vďaka čomu sú skladacie priemyselné dvere bezpečné zvnútra aj zvonka.

Väčšina skladacích dverí má tendenciu byť ručne ovládaná, ale pre väčšie alebo častejšie používané dvere ponúkame elektrické ovládanie s množstvom metód kontroly prístupu.

Skladacie garážové dvere

Skladacie garážové brány predstavujú iný problém a je potrebné ich navrhovať veľmi opatrne, najmä pokiaľ sú väčšie. Môžeme zabezpečiť skladacie dvere takmer všetkých rozmerov pomocou rovnakej dvojplášťovej panelovej konštrukcie s izolovaným jadrom, ale ponúkame tiež hliníkové profilové rámy s čiastočnými alebo úplne zasklenými vložkami v rôznych variantoch zasklenia.

Veľké alebo malé, skladacie dvere sú skvelou voľbou pre každú garáž alebo budovu, ponúkajú ľahkú a plynulú obsluhu, ako aj nízku údržbu z dlhodobého hľadiska s menším namáhaním pohyblivých častí v porovnaní s rolovými alebo sekcionálnymi bránami.