Výmena pneumatík

Najmite si skúseného odborníka na výmenu pneumatík z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
2480 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si objednať servis pneumatík cez Wilio?

Wilio vám uľahčí vyhľadanie spoľahlivého pneuservisu vo vašej blízkosti, či už máte problém s defektom alebo potrebujete núdzovo vymeniť koleso pred dlhšou jazdou. Oboznámte našich profesionálov s aktuálnym stavom pneumatík a tí prídu na pomoc hneď, ako to bude potrebné. Ak sa nachádzate uprostred cesty alebo ak nemôžete opustiť svoj domov prípadne kanceláriu, naši profesionáli prídu až k vám. Jazda s prasknutými alebo prerazenými pneumatikami je nebezpečná, keďže sa guma môže kedykoľvek roztrhnúť. Požiadajte profesionála, aby dôkladne preskúmal vaše pneumatiky, čím predídete strate kontroly nad vozidlom alebo životu nebezpečným situáciám. Profesionáli na Wilio vám pomôžu vyriešiť všetky potrebné opravy a kontroly údržby a zaručia bezpečnosť vás a vášho vozidla. Začnite uverejnením objednávky na našej platforme s informáciou, akú konkrétnu službu hľadáte. Do niekoľkých minút dostanete ponuky od neďalekých profesionálov, ktorí sa môžu tejto služby ujať. Preverte si ich a vyberte toho, kto najlepšie vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu. Potom stačí už len počkať, kým profesionál dorazí na vami určené miesto. Už žiadne drahé odťahovanie a dlhé čakacie rady v pneuservisoch – služba príde priamo k vám!

Ako často by som si mal nechať skontrolovať pneumatiky?

Intervaly údržby pneumatík zvyčajne závisia od frekvencie používania auta. Medzi faktory, ktoré vplývajú na vaše kolesá, patrí terén, po ktorom sa jazdí, priemerná dĺžka jednotlivých jázd a cestné podmienky. Zlatým pravidlom je nechať si raz za rok skontrolovať pneumatiky. Kontroly tlaku vzduchu by sa mali robiť najmenej raz za mesiac a z bezpečnostných dôvodov odporúča vymeniť pneumatiky staršie ako desať rokov.

Aké sú najčastejšie problémy s pneumatikami?

Najčastejšie problémy s pneumatikami súvisia s ich opotrebovaním. Staré pneumatiky strácajú hĺbku dezénu a stenčujú sa, čo výrazne vplýva na riadenie a správu vozidla. Auto stratí trenie o vozovku, čo môže spôsobiť šmyk. Ďalšie bežné problémy, ako sú defekty a trhance vznikajú vonkajšími vplyvmi. Ak dôjde k podobnému poškodeniu, pneumatiku je nutné opraviť, aby sa zabránilo ďalšiemu poškodeniu a znehodnoteniu kolesa.

Ako dlho zvyčajne trvá oprava kolies a pneumatík?

Základné postupy údržby, ako sú kontrola kolies, ich upevnenie, vyrovnanie a vyváženie trvajú od 30 minút až do 2 hodín, v závislosti od vybavenia profesionála. Náročnejšia úprava, ako je napríklad renovácia kolesa, môže trvať dlhšie, od niekoľkých hodín do niekoľkých dní, v závislosti od stavu kolesa.

Ako najlepšie nájdem vo svojom okolí profesionálny pneuservis?

Na Wilio nájdete iba špecialistov na pneumatiky, ktorým môžete dôverovať. Do niekoľkých minút po zverejnení vašej objednávky na platforme vás spojíme so zručnými profesionálmi, ktorí vám budú vedieť pomôcť. Prídu až k vám v preferovanom dátume, čase a mieste, aby vyriešili vaše problémy a vy ste si tak mohli sadnúť späť za volant vášho auta bez obáv o svoju bezpečnosť.

Čo patrí medzi služby s kolesami a pneumatikami?

Tieto služby zahŕňajú akékoľvek opravárenské alebo údržbárske práce na zlepšenie celkového stavu pneumatík vášho vozidla. Štandardné sú tiež jednoduché kontroly tlaku vzduchu a dezénu, najmä ak si súčasný stav vašich kolies vyžaduje úpravu. Tieto postupy pomáhajú zaistiť, aby sa vaše pneumatiky neroztrhli počas cesty a neohrozili tak bezpečnosť vás, ako aj ďalších účastníkov cestnej premávky. Na Wilio tiež môžete nájsť nasledovné služby.

Služby

Montáž pneumatík

Montáž zvyčajne zahŕňa demontáž starých alebo opotrebovaných pneumatík a následnú montáž nových, ktoré vyhovujú značke a modelu vášho vozidla, ako aj existujúcim ráfikom. Pri tejto službe vám špecialista namontuje pneumatiky, skontroluje ich vyváženie a tiež hĺbku dezénu. Ak sú na aute namontované vyduté alebo vážne poškodené pneumatiky, najlepšou voľbou je nechať si ich okamžite vymeniť, aby ste sa vyhli nebezpečenstvu nehody.

Oprava pneumatík

Defekty sú bežne sa vyskytujúcim problémom. Výrazne však vplývajú na bezpečnosť vás a ostatných účastníkov cestnej premávky. Odborník na pneumatiky posúdi ich stav a vykoná potrebné opravy v závislosti od závažnosti poškodenia alebo problému. Malé otvory a vpichy sú obvykle ľahko opraviteľné. Avšak poškodenie bočnej steny alebo vnútornej časti kolesa môže vyžadovať kompletnú výmenu pneumatiky.

Zarovnanie kolies

Zarovnanie kolies je proces zarovnávania pneumatík vášho vozidla podľa špecifikácií výrobcu, aby sa zabránilo problémom s nerovnomerným riadením. Tieto služby sú pre správnu údržbu nevyhnutné a musia sa vykonávať najmenej raz ročne a pri každej výmene kolies. Často sú doplnené o kontrolu vyváženia kolies pre zabezpečenie ich správneho fungovania počas jazdy.

Renovácia kolies

Služby renovácie kolies na Wilio zahŕňajú kozmetické opravy a renovačné postupy, aby vaše pneumatiky získali úplne nový vzhľad a kvalitu, ako na autosalóne. V závislosti od aktuálneho stavu vašich kolies môže professional vykonať renováciu práškovým lakovaním, opracovaním diamantom alebo opravu vykonať metódou SMART (Small to Medium Area Repair Technology).

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia