Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Výroba nábytku Bratislava

Hľadáte stolára na výrobu nábytku v lokalite Bratislava? V tejto kategórii máme 16155 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

38 664 profesionálov na Slovensku

67 895 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Výroba nábytku Bratislava

Hľadáte výroba nábytku Bratislava? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Lamači, Vajnoroch. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Marianka, Svätý Jur, Šamorín. Odborníci v tejto kategórii tiež robia: olejovanie, morenie pozitívnymi moridlami alebo lakovanie materiálov. Zabezpečia pre vás vizualizáciu, výrobu a montáž nábytku na mieru a použijú pri tom rezivo, kovanie, vŕtačku, skrutky, skrutkovač, vodováhu. Vyberte si najlepšiu ponuku pre výroba nábytku Bratislava z našich stolárov.

38 664 profesionálov na Slovensku

67 895 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Výroba nábytku

Dobrý deň. Hľadám niekoho na opravu dvoch zlomených kresiel v priestoroch kaviarne. Zároveň by sme potrebovali skotrolovať aj ostatné sedenie (kreslá,...Zobraziť viac

Dobrý deň. Hľadám niekoho na opravu dvoch zlomených kresiel v priestoroch kaviarne. Zároveň by sme potrebovali skotrolovať aj ostatné sedenie (kreslá, stoličky). Cena dohodou.

Michaela M.
Lamač
Výroba nábytku

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či by ste vedeli vyhotovit deliacu stenu, ktorá by predelila spací kút od...Zobraziť viac

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či by ste vedeli vyhotovit deliacu stenu, ktorá by predelila spací kút od obývačkovej časti. Deliacu stenu si predstavujeme podobne ako na priloženom obrázku kúpeľne. Rám by bol z MDF dosky alebo podobného materiálu vo vzore čo najbližšom k dubu prírodnému. Stena by mohla byt z dvoch kusov, o rozmeroch cca 1m x 2,60 m. Výplň steny si predstavujeme z mliečneho plexiskla, ktoré prepúšťa aspoň do určitej miery svetlo, ale je nepriehladné. Z rovnakého materiálu (drevo + mliecne plexisklo) by sme k tomu potrebovali 2x posuvné dvere o rozmeroch 0,8m x 2,60m. Prosím o info, či niečo podobné viete zostaviť a o približnú cenovú ponuku.

Jana S.
Bratislava
Výroba nábytku

do nasej novej pracovne potrebujeme zrealizovat na mieru nabytkovu zostavu v zmysle prilohy. termin dodavky optimalne 4 tyzdne po zamerani...Zobraziť viac

do nasej novej pracovne potrebujeme zrealizovat na mieru nabytkovu zostavu v zmysle prilohy. termin dodavky optimalne 4 tyzdne po zamerani max do 15.11. pri zamerani dospecifikujeme zmenu voci projektu, kde potrebujeme rozsirit ulozny priestor. k ponukam prilozit Vase realizacie so zameranim na detail vyhotovenia. uprednostnime cloveka, ktory uz robil nieco podobne. vdaka

Marián M.
Bratislava
Výroba nábytku

Prosím o cenu za kvetináč ako na obrazku z dreva v rozmeroch: 170cm dĺžka, 40cm šírka, 50cm výška. Budem potrebovať...Zobraziť viac

Prosím o cenu za kvetináč ako na obrazku z dreva v rozmeroch: 170cm dĺžka, 40cm šírka, 50cm výška. Budem potrebovať 2ks. Ďakujem

Katka M.
Bratislava
Výroba nábytku

Potreboval by som vyrobiť jednoduchú skrinku na akvárium, ideálne z preglejky 18’mm, alternatívne z iného odolnejšieho meteriálu, rozmerovo 45x27x70. Povrchová...Zobraziť viac

Potreboval by som vyrobiť jednoduchú skrinku na akvárium, ideálne z preglejky 18’mm, alternatívne z iného odolnejšieho meteriálu, rozmerovo 45x27x70. Povrchová úprava - buď biela alebo tmavšia šedá, určite vodeodolná, alternatívne si viem povrchovú úpravu vyriešiť svojpomocne. Nákres a foto prikladám, ďakujem za ponuky.

Peter G.
Devínska Nová Ves
Výroba nábytku

kniznicu dlhu 2,8 metra, 3,5cm hrubka dreva, v podstate ide o policu ako je obrazok v prilohe a farebne prevedenie...Zobraziť viac

kniznicu dlhu 2,8 metra, 3,5cm hrubka dreva, v podstate ide o policu ako je obrazok v prilohe a farebne prevedenie ako je komoda na obrazku. Som pristupna upravam

Barbara C.
Karlova Ves
Ukážky realizácii

Naši poskytovatelia pomohli už vyše 82666 zákazníkom

Kovové plotyJozef V.
Záhradný architektOlívia R.
AltánkyIvan C.
Obklady do kúpeľneDavid M.
Rekonštrukcia kúpeľneDavid M.
Záhrada a vonkajšie práceIgor K.
Montáž, skladanie nábytkuSamuel S.
SklenárstvoMatej P.
Rekonštrukcia kuchyneDavid M.
Drevený obklad na fasáduŠtefan T.
Výroba kuchyneMatúš K.
Montáž kuchyne, nábytkuMatúš K.
Lepenie tapietRoman M.
Záhrada a vonkajšie práceOlívia R.
Obklady do kúpeľneFrantišek B.
Pokladanie alebo výmena podlahyLadislav A.
Ploty a brányJozef V.
Oprava strechyLubomír K.
Údržba bazénuEugen T.
Exteriérové tienenieMichal S.
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Výroba nábytku na mieru

Prečo siahnuť po nábytku na mieru? Existuje hneď niekoľko dôvodov, prečo uprednostniť nábytok na mieru pred nábytkom z továrenskej výroby. Tak sa poďme na ne pozrieť.

Veľkosť
Pri nábytku na mieru neexistujú žiadne limity ani obmedzenia, čo sa veľkosti týka. Viete si dať totiž vyrobiť taký nábytok, ktorý presne zapadne do konkrétneho priestoru.

Funkčnosť
S výrobou nábytku na mieru viete získať nielen estetický doplnok interiéru, ale predovšetkým plne funkčný. Záleží len na vás a vašich potrebách, aké požiadavky na nábytok si pri výrobe zadáte.

Štýl
Výhodou tohto nábytku je aj to, že si ho môžete prispôsobiť tak, aby bol v súlade s už existujúcim interiérom. Jednoducho, aby sa do daného interiéru hodil a návšteva za vašim chrbtom nevravela, tak to sa sem vôbec nehodí.

Remeselné spracovanie
Nábytok na mieru sa v porovnaní s nábytkom továrenskej výroby môže pýšiť výraznou kvalitou a remeselným opracovaním. Kvalita je zabezpečená nielen použitím kvalitných materiálov, ale aj aplikovaním storočiami overených stolárskych techník.

Spokojnosť
Ťažko opísať pocity, ktoré má človek potom, keď mu dorazí domov kus nábytku, ktorý si dal vyrobiť na mieru podľa vlastných predstáv.

Cena
Keďže každý kus nábytku vyrábaného na mieru je originálnym dielom, ťažko konkurovať cenou nábytkom z hobbymarketov. No celková cena závisí v podstate od klienta a jeho požiadaviek.

Niekedy sa môže zdať, že vybrať si nábytok na mieru je skutočná výzva. Nájsť toho pravého stolára, zhmotniť svoje predstavy do konkrétnej objednávky, vybrať materiál, atď. môže pôsobiť ako hotová veda. Aby ste nezačali váhať nad tým, či to má zmysel, spísali sme odpovede na najčastejšie kladené otázky. Veríme, že vám pomôžu pri celom procese výberu.

Čo je regenerované drevo?

Je to zrelé recyklované rezivo vyťažené z pôvodnej štruktúry. Takéto drevo sa získava z rôznych zdrojov, napríklad zo stodoly, z trámov starých budov, zo starých podláh, či starých sudov na víno. Každý kus takto zachráneného dreva je jedinečný a má svoj vlastný príbeh.

Čo znamená Live Edge?

Pojem Live Edge teda „živá hrana“ označuje rez reziva. Ten má namiesto rovnej hrany (okraja) hranu prirodzenú. Častokrát tak máme možnosť vidieť na stoloch so živou hranou napríklad kôru.

Čo je to nábytok v priemyselnom štýle?

Industriálny nábytok je dizajnový štýl ovplyvnený rastom popularity loftov nachádzajúcich sa v bývalých továrňach alebo skladoch. Charakteristickým znakom tohto štýlu je použitie surovej alebo regenerovanej ocele v spojení s regenerovaným drevom.

Je priemyselný nábytok drahý?

Prakticky akýkoľvek typ nábytku môže byť drahý alebo lacný. Samotný užívateľ je ten, kto v konečnom dôsledku povie, tak toto za tie peniaze stálo alebo nestálo. K cene ešte možno dodať jednu vec. Kvalifikovaná pracovná sila nie je lacná a lacná pracovná sila nie je kvalifikovaná.

Ako dlho trvá výroba regenerovaného nábytku na mieru?

Každý kus nábytku je jedinečný a tak neexistujú žiadne tabuľky, podľa ktorých by ste vedeli nájsť dĺžku výroby. Obzvlášť, ak sa na výrobe každého kusu nábytku pracuje s precíznosťou do najmenších detailov.

Je regenerovaný nábytok na dotyk drsný?

Existuje veľa možností, pokiaľ ide o textúru nábytku z regenerovaného dreva. Brúsenie dreva a nanášanie uretánu môže dramaticky znížiť drsnosť a pravdepodobnosť triesok. Je dobré neopieskovať celú textúru, ak máte obyčajné staré drevo.

Aké sú možnosti povrchovej úpravy kovu?

Najbežnejšou povrchovou úpravou pre kovy je lak. Kov však možno natrieť aj práškovou farbou. Práve možnosti práškového lakovania rozširujú škálu farieb, ktoré možno použiť a to od kovovo vyzerajúcich farieb až po farby dúhy.

Čo je surová oceľ?

Surová oceľ je oceľ, ktorá nie ani leštená, ani lakovaná. Je to oceľ v surovej podobe. Takáto oceľ má šupinatú štruktúru, ktorá sa hodí k mnohým štýlom vrátane moderného a priemyselného.