Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Výrub, pílenie stromov Banská Bystrica

Hľadáte drevorubača na výrub, pílenie stromov v lokalite Banská Bystrica? V tejto kategórii máme 9 450 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

29 694 profesionálov na Slovensku

71 970 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Výrub, pílenie stromov Banská Bystrica

Hľadáte výrub, pílenie stromov Banská Bystrica? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Podlaviciach, Fončorde. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Hrochoť, Vlkanová, Malachov. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:zabezpečenie posudku vnútorného stavu kmeňa, náklady na odvoz orezaných drevín. Zabezpečia pre vás obhliadku objektu, rizikové orezávanie a pílenie stromov, spiľovanie vetiev a použijú pri tom elektrickú pílu, pílku, sekeru. Vyberte si najlepšiu ponuku pre výrub, pílenie stromov Banská Bystrica z našich odborníkov.

29 694 profesionálov na Slovensku

71 970 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Výrub, pílenie stromov

V záhrade v Banskej Bystrici by som potrebovala úplne vypíliť vyššiu čerešňu, a omladiť dve slivky. Prosím o pomoc.

Ivona P.
Banská Bystrica
Výrub, pílenie stromov

Dobrý večer želám,potrebovali by sme opilit dva agáty asi na polovicu.Poslala by som aj fotky, sú od seba iba pár...Zobraziť viac

Dobrý večer želám,potrebovali by sme opilit dva agáty asi na polovicu.Poslala by som aj fotky, sú od seba iba pár metrov.Pristup s technikou je možný cez záhradu za domom,samozrejme ak bude sucho. Momentálne je zahrada po plytkej orbe.Nachadzame sa V Tekovských Luzanoch.Prosim pošlite vašu ponuku. Ďakujem

Helena L.
Nitriansky kraj
Výrub, pílenie stromov

Hladám človeka na orezanie pomerne vysokých ovocných stromov - marhula, čerešna, višna, radikálne orezanie orecha a skrátenie smreka

eva D.
Nitriansky kraj
Výrub, pílenie stromov

uprava a rez Stromov, konarov, odpratanie a odvoz napileneho odpadu, stiepkovanie odpadu a odvoz , pošlete sazbu, cenou ponku

Vlado L.
Slovenský Grob
Výrub, pílenie stromov

Skratenie tuji o cca 1 m. Tuje su v dĺzke cca 40m a maju vyšku cca 4m. Treba ich skratit...Zobraziť viac

Skratenie tuji o cca 1 m. Tuje su v dĺzke cca 40m a maju vyšku cca 4m. Treba ich skratit o cca 1 meter. Niektore tuje su dost siroke, mozno treba plošinu...

Beata C.
Ivanka pri Dunaji
Výrub, pílenie stromov

Dobry den, potrebovali by sme vyrubat strom (Topol biely) vratane odstranenia korenov. Strom ma 5 kmenov (obvody: 2x70cm, 3x105cm), vyska...Zobraziť viac

Dobry den, potrebovali by sme vyrubat strom (Topol biely) vratane odstranenia korenov. Strom ma 5 kmenov (obvody: 2x70cm, 3x105cm), vyska cca 5-10m. Strom stoji na pozemku v areali jazera Vojka pri Dunaji, na pozemku aj v okoli je dostatocny priestor na bezproblemove vyrubanie stromu a odstranenie zakladov. Pozadovany termin vyrubu 01.10.2021. Dakujem.

Marian M.
Vojka nad Dunajom
Výrub, pílenie stromov

Stromy na orez. Prosím o cenovú kalkulaciu. Platan (obr. 9972), žiaľ tento musíme dať celý dolu, začal schnúť a...Zobraziť viac

Stromy na orez. Prosím o cenovú kalkulaciu. Platan (obr. 9972), žiaľ tento musíme dať celý dolu, začal schnúť a časť je odumretá. Lieska (obr. 6795) zrezať vrchol, cca 2 m a upraviť korunu. Javor (obr. 0884) zrezať vrchol a upraviť korunu. Magnólia (obr. 4705) zrezať vrchol a upraviť korunu Thuje (obr. 0689 a 9055) skrátiť na výšku cca 2,5 m. Nemusi to byť naraz, necháme si poradiť.

Adam B.
Bratislava
Výrub, pílenie stromov

Bytový dom si chce dať odborne upraviť / orezať (nie spíliť) niekoľko stromov popri plote. Za rozumnú cenu. Skúsenosti a znalosti...Zobraziť viac

Bytový dom si chce dať odborne upraviť / orezať (nie spíliť) niekoľko stromov popri plote. Za rozumnú cenu. Skúsenosti a znalosti sú nutné (arborista ideál). Cenová ponuka po obhliadke. Nutný bloček alebo faktúra.

Peter N.
Bratislava
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Tri jednoduché kroky, ako si objednať výrub a pílenie stromov na Wilio: 

Krok 1: Otvorte si webovú stránku alebo aplikáciu Wilio (dostupná v Apple Store a Google Play). V ponuke služieb vyhľadajte výrub a pílenie stromov a vytvorte svoj dopyt, v ktorom jednoducho popíšete, čo potrebujete. 

Krok 2: Na váš dopyt vám v krátkom čase zareagujú potenciálni poskytovatelia služby. Prekonzultujte prípadné otázky a vyžiadajte si od nich cenovú ponuku. V prípade potreby zrealizujte obhliadku. Potvrďte si dátum a čas realizácie služby. 

Krok 3: V dohodnutom termíne a čase príde k vám vybraný odborník na výrub / pílenie stromov. Použijú spoľahlivé nástroje na tvarovanie alebo úplné odstránenie stromu efektívnym a bezpečným spôsobom a zrealizujú to, na čom ste sa dohodli.

Profesionálna údržba všetkých druhov stromov a celého vášho dvora. Odborníci zvládnu širokú škálu techník, aby pomohli každému zarastenému stromu zladiť sa s okolitou záhradou. Môžu napríklad orezávať alebo odstraňovať akékoľvek mŕtve alebo prebytočné konáre, aby podporili zdravý rast a bohatú úrodu ovocia. Ak majú vaše stromy veľké koruny stromov, môžu šikovní špecialisti tiež vyliezť na vrchol, aby upravili a orezali nežiadúce konáre a tak vám pomohli vyhnúť sa drahým poškodeniam strechy a odkvapov. Ak by vaše stromy dosiahli nebezpečnú výšku alebo by boli postihnuté nákazou, môže tím tiež skrátiť ich kmene, aby vás a vašich susedov chránili pred poškodením a chránili vaše stromy pred ďalším znehodnotením. 

Udržiavanie stromov v kondícii je dôležité, ale môžete si nás tiež prenajať, aby sme vám upravili a postarali sa vám tiež o trávnik. Získajte úplné odstránenie stromov. Wilio ponúka službu úplného výrubu stromov pre všetky stromy. Na ochranu vášho majetku, záhrady a ostatných ľudí v okolí budú skúsení odborníci používať ochranné vybavenie a pomocou stabilných lán, opatrne spúšťať všetky konáre, pne a iné prírodné úlomky dole na zem. Ak potrebujete pre svoju záhradu celkový rozrastený porast, pomôžeme vám tiež. Poznámka: Niektoré stromy môžu byť chránené zákonom. Predtým, ako nás požiadate o vykonanie akýchkoľvek zákroku na strome, možno budete musieť najskôr získať povolenie od miestneho úradu. 

Ešte viac služieb v oblasti starostlivosti o stromy. S pravidelnou starostlivosťou o záhradu a údržbou môžeme orezávať stromy a kríky až do výšky 3 metrov. Vyššie stromy si už vyžadujú odborníka na výrub a pílenie stromov. Na Wilio si môžete objednať aj ktorúkoľvek z nasledujúcich služieb: 

-    Drvenie: Technici na rezanie a odvoz stromov pomocou výkonného drviča odštiepia všetky zvyšky konárov a zelené odrezky, aby zelený odpad zaberal menej miesta.
-    Odstránenie odpadu: Keď technici vykonajú čistenie koruny stromu, aby rozrezali ďalšie konáre, môžu ich rozsekať na menšie kúsky a vložiť do odolných vriec, aby ich pripravili na likvidáciu. Za príplatok môže tím vykonať aj odvoz odpadu.
-    Brúsenie pňov: Táto služba je práve to, čo potrebujete, ak chcete odstrániť nepríjemný starý pahýľ, ktorý zaberá miesto uprostred vašej záhrady. Tím na to použije ostrý rotujúci kovový kotúč, aby z pahýľa urobil hromadu drevnej štiepky. Tie potom môžete použiť ako voľný mulč na potlačenie buriny alebo na jednoduché vylepšenie vzhľadu vašej záhrady!

Časté otázky 

Otázka: Ako môžem urobiť zmeny v mojom dopyte na Wilio?

Odpoveď: Stačí sa prihlásiť do svojho účtu na Wilio a kliknúť na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete upraviť a v menu Možnosti vyberte Upraviť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť.  Môžete nám tiež zavolať, aby ste hovorili s jedným z našich priateľských zástupcov zákazníckych služieb, ktorý pre Vás zmeny môžu urobiť. 

Otázka: Je odvoz odpadu zahrnutý v cene?

Odpoveď: Nie nevyhnutne. Ak máte záujem aj o odvoz odpadu, uveďte to hneď pri zadávaní dopytu. 

Otázka: Koľko času bude trvať výrub / pílenie stromov?

Odpoveď: Táto služba je hodinová a jej cena bude závisieť od dĺžky práce potrebnej na váš projekt. 

Otázka: Aké nástroje a vybavenie používajú odborníci na výrub / pílenie stromov?

Odpoveď: Odborníci na výrub / pílenie stromov sú plne poistení a boli vyškolení na používanie rôznych nástrojov a bezpečnostných pomôcok. Podľa úlohy môžu priniesť niekoľko druhov motorových píl, bezpečnostných odevov a lán, lezeckých topánok, rebríkov, drvičov, mlynčekov na pne a ďalších. 

Otázka: Musím rezervovať parkovacie miesto?

Odpoveď: Wilio vás o to láskavo žiada, pretože experti prídu v dodávke, ktorá má ťažké pracovné vybavenie. V prípade, že tím nemôže zaparkovať v blízkosti vášho objektu, bude strácať čas presunmi, čo vám zbytočne predraží službu. 

Otázka: Aká je vaša dostupnosť?

Odpoveď: Termín a čas služby si dohadujete priamo s vybraným poskytovateľom. Je to vyslovene na vás dvoch. Môžete si dohodnúť stretnutie na ktorýkoľvek pracovný deň, víkend alebo sviatok, ktorý si vyberiete, v závislosti od dostupnosti vybraného poskytovateľa služby. Snažíme sa však nedeli vyhnúť, pretože služba je hlučná. 

Otázka: Vyžaduje sa moja prítomnosť pri realizácii služby?

Odpoveď: Odporúčame vám stretnúť sa s tímom priamo na mieste, aby im jasne popísali a vysvetlili úlohy tak, aby výsledok zodpovedal vašej vízii. Ak to nie je možné, zanechajte podrobný popis úloh, ktoré musí tím vykonať. 

Otázka: Vie prísť odborník na výrub / pílenie stromov aj urgentne pri núdzových situáciách pri poškodení búrkou?

Odpoveď: Áno, závisí to iba od dostupnosti daného odborníka. Uveďte hneď pri zadávaní dopytu, že ide o urgentnú službu.