Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Výrub, pílenie stromov Bratislava

Výrub, pílenie stromov? V tejto kategórii máme 8792 overených firiem a odborníkov z vášho okolia. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Výrub, pílenie stromov Bratislava

Hľadáte výrub, pílenie stromov Bratislava? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Devínskej Novej Vsi, Vrakuni. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Stupava, Dunajská Lužná, Ivanka pri Dunaji. Odborníci v tejto kategórii tiež robia: zabezpečenie posudku vnútorného stavu kmeňa, náklady na odvoz orezaných drevín. Zabezpečia pre vás obhliadku objektu, rizikové orezávanie a pílenie stromov, spiľovanie vetiev a použijú pri tom elektrickú pílu, pílku, sekeru. Vyberte si najlepšiu ponuku pre výrub, pílenie stromov Bratislava z našich odborníkov.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Tri jednoduché kroky, ako si objednať výrub a pílenie stromov na Wilio: 

Krok 1: Otvorte si webovú stránku alebo aplikáciu Wilio (dostupná v Apple Store a Google Play). V ponuke služieb vyhľadajte výrub a pílenie stromov a vytvorte svoj dopyt, v ktorom jednoducho popíšete, čo potrebujete. 

Krok 2: Na váš dopyt vám v krátkom čase zareagujú potenciálni poskytovatelia služby. Prekonzultujte prípadné otázky a vyžiadajte si od nich cenovú ponuku. V prípade potreby zrealizujte obhliadku. Potvrďte si dátum a čas realizácie služby. 

Krok 3: V dohodnutom termíne a čase príde k vám vybraný odborník na výrub / pílenie stromov. Použijú spoľahlivé nástroje na tvarovanie alebo úplné odstránenie stromu efektívnym a bezpečným spôsobom a zrealizujú to, na čom ste sa dohodli.

Profesionálna údržba všetkých druhov stromov a celého vášho dvora. Odborníci zvládnu širokú škálu techník, aby pomohli každému zarastenému stromu zladiť sa s okolitou záhradou. Môžu napríklad orezávať alebo odstraňovať akékoľvek mŕtve alebo prebytočné konáre, aby podporili zdravý rast a bohatú úrodu ovocia. Ak majú vaše stromy veľké koruny stromov, môžu šikovní špecialisti tiež vyliezť na vrchol, aby upravili a orezali nežiadúce konáre a tak vám pomohli vyhnúť sa drahým poškodeniam strechy a odkvapov. Ak by vaše stromy dosiahli nebezpečnú výšku alebo by boli postihnuté nákazou, môže tím tiež skrátiť ich kmene, aby vás a vašich susedov chránili pred poškodením a chránili vaše stromy pred ďalším znehodnotením. 

Udržiavanie stromov v kondícii je dôležité, ale môžete si nás tiež prenajať, aby sme vám upravili a postarali sa vám tiež o trávnik. Získajte úplné odstránenie stromov. Wilio ponúka službu úplného výrubu stromov pre všetky stromy. Na ochranu vášho majetku, záhrady a ostatných ľudí v okolí budú skúsení odborníci používať ochranné vybavenie a pomocou stabilných lán, opatrne spúšťať všetky konáre, pne a iné prírodné úlomky dole na zem. Ak potrebujete pre svoju záhradu celkový rozrastený porast, pomôžeme vám tiež. Poznámka: Niektoré stromy môžu byť chránené zákonom. Predtým, ako nás požiadate o vykonanie akýchkoľvek zákroku na strome, možno budete musieť najskôr získať povolenie od miestneho úradu. 

Ešte viac služieb v oblasti starostlivosti o stromy. S pravidelnou starostlivosťou o záhradu a údržbou môžeme orezávať stromy a kríky až do výšky 3 metrov. Vyššie stromy si už vyžadujú odborníka na výrub a pílenie stromov. Na Wilio si môžete objednať aj ktorúkoľvek z nasledujúcich služieb: 

-    Drvenie: Technici na rezanie a odvoz stromov pomocou výkonného drviča odštiepia všetky zvyšky konárov a zelené odrezky, aby zelený odpad zaberal menej miesta.
-    Odstránenie odpadu: Keď technici vykonajú čistenie koruny stromu, aby rozrezali ďalšie konáre, môžu ich rozsekať na menšie kúsky a vložiť do odolných vriec, aby ich pripravili na likvidáciu. Za príplatok môže tím vykonať aj odvoz odpadu.
-    Brúsenie pňov: Táto služba je práve to, čo potrebujete, ak chcete odstrániť nepríjemný starý pahýľ, ktorý zaberá miesto uprostred vašej záhrady. Tím na to použije ostrý rotujúci kovový kotúč, aby z pahýľa urobil hromadu drevnej štiepky. Tie potom môžete použiť ako voľný mulč na potlačenie buriny alebo na jednoduché vylepšenie vzhľadu vašej záhrady!

Časté otázky 

Otázka: Ako môžem urobiť zmeny v mojom dopyte na Wilio?

Odpoveď: Stačí sa prihlásiť do svojho účtu na Wilio a kliknúť na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete upraviť a v menu Možnosti vyberte Upraviť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť.  Môžete nám tiež zavolať, aby ste hovorili s jedným z našich priateľských zástupcov zákazníckych služieb, ktorý pre Vás zmeny môžu urobiť. 

Otázka: Je odvoz odpadu zahrnutý v cene?

Odpoveď: Nie nevyhnutne. Ak máte záujem aj o odvoz odpadu, uveďte to hneď pri zadávaní dopytu. 

Otázka: Koľko času bude trvať výrub / pílenie stromov?

Odpoveď: Táto služba je hodinová a jej cena bude závisieť od dĺžky práce potrebnej na váš projekt. 

Otázka: Aké nástroje a vybavenie používajú odborníci na výrub / pílenie stromov?

Odpoveď: Odborníci na výrub / pílenie stromov sú plne poistení a boli vyškolení na používanie rôznych nástrojov a bezpečnostných pomôcok. Podľa úlohy môžu priniesť niekoľko druhov motorových píl, bezpečnostných odevov a lán, lezeckých topánok, rebríkov, drvičov, mlynčekov na pne a ďalších. 

Otázka: Musím rezervovať parkovacie miesto?

Odpoveď: Wilio vás o to láskavo žiada, pretože experti prídu v dodávke, ktorá má ťažké pracovné vybavenie. V prípade, že tím nemôže zaparkovať v blízkosti vášho objektu, bude strácať čas presunmi, čo vám zbytočne predraží službu. 

Otázka: Aká je vaša dostupnosť?

Odpoveď: Termín a čas služby si dohadujete priamo s vybraným poskytovateľom. Je to vyslovene na vás dvoch. Môžete si dohodnúť stretnutie na ktorýkoľvek pracovný deň, víkend alebo sviatok, ktorý si vyberiete, v závislosti od dostupnosti vybraného poskytovateľa služby. Snažíme sa však nedeli vyhnúť, pretože služba je hlučná. 

Otázka: Vyžaduje sa moja prítomnosť pri realizácii služby?

Odpoveď: Odporúčame vám stretnúť sa s tímom priamo na mieste, aby im jasne popísali a vysvetlili úlohy tak, aby výsledok zodpovedal vašej vízii. Ak to nie je možné, zanechajte podrobný popis úloh, ktoré musí tím vykonať. 

Otázka: Vie prísť odborník na výrub / pílenie stromov aj urgentne pri núdzových situáciách pri poškodení búrkou?

Odpoveď: Áno, závisí to iba od dostupnosti daného odborníka. Uveďte hneď pri zadávaní dopytu, že ide o urgentnú službu.

 

Všetky regióny

Regióny

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS