Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Výrub, pílenie stromov Košice

Hľadáte drevorubača na výrub, pílenie stromov v lokalite Košice? V tejto kategórii máme 8851 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Výrub, pílenie stromov Košice

Hľadáte výrub, pílenie stromov Košice? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Dargovských hrdinov, Ťahanovciach. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Poproč, Slanec, Bidovce. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:zabezpečenie posudku vnútorného stavu kmeňa, náklady na odvoz orezaných drevín. Zabezpečia pre vás obhliadku objektu, rizikové orezávanie a pílenie stromov, spiľovanie vetiev a použijú pri tom elektrickú pílu, pílku, sekeru. Vyberte si najlepšiu ponuku pre výrub, pílenie stromov Košice z našich odborníkov.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Výrub, pílenie stromov

- Výrub stromov a náletových drevín v svahovitom teréne, niektoré stromy sú v blízkosti stavieb, plotov, resp. stĺpov s telekom.vedením (stromy sú vyznačené číslami na priloženej mape, náletové dreviny je v mape oblasť A) - Odpratanie a odvoz konárov a vyrúbaných kríkov, - Napílenie kmeňov a hrubých konárov vyrúbaných stromov na dĺžku 1 m a uloženie na pozemku. Doplňujúce info: - v hornej časti pozemku je možné parkovanie, - prístup strojov pravdepodobne možný nie je (vzhľadom na svahovitý terén)

Zuzana S.
Banská Štiavnica
Výrub, pílenie stromov

Bytový dom si chce dať odborne upraviť / orezať (nie spíliť) niekoľko stromov popri plote. Za rozumnú cenu. Skúsenosti a znalosti sú nutné (arborista ideál). Cenová ponuka po obhliadke. Nutný bloček alebo faktúra.

Peter N.
Bratislava
Výrub, pílenie stromov

Potrebujem spíliť starý bútľavý orech. Konáre odviesť a hrubé časti stromu popíliť na drobné časti, aby sa dali narúbať na drevo do kotla. Strom sa nachádza v záhrade vedľa hospodárskej budovy. K stromu sa nedá vojsť autom.

Jana G.
Gajary
Záhrada, záhradník

Hľadám firmu, ktorá nám dodá anglický trávnik + 5cm ornice + zavlažovací systém + zarovnanie pozemku + montáž

Barbara C.
Košice
Záhrada, záhradník

Dobry den , Prosim cenovú ponuku na obrubníky okolo domu - dom 13x8 m , dunajsky strk, zámková dlažba na 45 m2 a úprava terenu pred výsadbou trávnika cca 300m2, pripadne aj s výsadbou trávnika. Dakujem

Martina R.
Veľký Šariš
Záhrada, záhradník

Výrub stromu spilenie strom sa nachadza vedla hlavnej cesty vysoky asi 10 metrov po elektricke vedenie a v blizkosti plynovej pripojky jedna sa mi o spilenie odvoz a likvidaciu si zabezpecim Dakujem

Marcel M.
Kľačany
Záhrada, záhradník

Dobrý deň, Potreboval by som odpratat drevo po čistení pozemku. Ide o staré prehnite dosky, cez malé a stredné veľké stromčeky až po kríky. Spôsob odstránenia stromov nechám na Vás, na pozemku ale nie je elektrika takže sa nedá použiť elektrický drtič. Dakujem.

Matúš P.
Ratkovce
Záhrada, záhradník

Požiadavka: zniženie ( o -10cm? ) a zarovnanie terénu okolo domu na cca. 500m2, odvoz nepotrebnej kamenistej zeminy

Zita Á.
Oľdza
Záhrada, záhradník

Potreboval by som navozit hlinu, zarovat a pripravit pôdu pre siaty travnik, pripadne aj vysiat travnik. Plocha je o rozmere do 100m2

Kubo H.
Slovenský Grob
Záhrada, záhradník

Realizácia trávnika v novostavbe spojená s vytvorením štrkovej drenáže s drenážnymi rúrami okolo domu vyvedenými do vsakovacej jamy- rovinatý pozemok. Súčasný stav - novostavba na vyrovnanom pozemku, zemina obsahujúca kamene - klasická zásypová. Dom nemá okop, len položená nopová folia. Práce: odstránenie cca 20-30 cm pôvodnej kamenistej zeminy, vytvorenie drenážnych okopov s drenážnimi hadicami vyvedenými do vstakovacej jamy, navozenie novej kvalitnej zeminy, vyrovnanie a mierne vyspádovanie pozemku smerom od stavby) a následná pokládka trávnika. Prípadne vytvorenie základov (betónová doska) na záhradný domček. Rozmer pozemku cca 300m2. Slovenský Grob - Malý raj.

Michal Š.
Slovenský Grob
Záhrada, záhradník

Hľadám pilčíka, ktorý by vedel zrezať väčší orech (13m) na záhrade. V blízkosti stromu je vedený elektrický kábel

Zdenko M.
Ivanka pri Dunaji
Záhrada, záhradník

Vymena skodcom napadnutych drevin (tuja smaragdova) za nove podobne, uz odrastene a odolne dreviny. Pozadujem odvoz odstranenych drevin, navrh novych. Nebranim sa projektu revitalizacie celej zahrady so zachovanim aktualnych prvkov.

Vladimir M.
Dunajská Lužná
Záhrada, záhradník

Zhanam cloveka/ludi na par exterierovych prac. Ocistenie fasady dvoch nie velkych domov, upratanie zvysneho odpadu po rekonstrukcii, vyplnit par nerovnosti hlinou, strkom a zamkovou dlazbou. Lokacia: Bratislava/Vrakuna. Potrebujem to zrealizovat co najskor, idealne uz najblizsi vikend.

Milos F.
Bratislava
Záhrada, záhradník

Odstránenie 10 cm plochy trávnatej a buriny z pozemku rozmer cca 7,4x 22,5m ôs zabezpečenie odvozu s likvidácie ( eko dvor? ), časovo sa vieme prispôsobiť

Katarina D.
Bratislava
Záhrada, záhradník

Zhanam sikovneho cloveka ktory by zarovnal maly pozemok o rozlohe cca 50 metrov - upravit teren, prevzdusnit, zasiat travu pripadne polozit travovy koberec.

Alexandra K.
Bratislava
Záhrada, záhradník

Hľadáme záhradníka do rodinného domu na sezónnu údržbu a jednoduchšie záhradné úpravy, výsadbu a čistenie. Nie pravidelne ale príležitostne podľa potreby a dohody. Bratislava Prievoz. 5-7eur/hod

Katarína B.
Bratislavský kraj
Záhrada, záhradník

Potrebujem natiahnuť drôty na stĺpiky viniča (už osadené) + zasadiť korene viniča (stolové rezistentné odrody).

katarina k.
Bratislavský kraj
Záhrada, záhradník

Potrebovala by som nalakovat resp nejak ocistit tuto podlahu..je to cca 8mx2m sama som to uz cistila,len by to trebalo bud naolejovat alebo nejak dodat znova hnedu farbu

Daniela C.
Bratislava
Záhrada, záhradník

Sme firma sidliaca na Zamockej ulici a potrebovali by sme zveladit nase kvety. Niektore kvety uz vadnu a stracaju na pevnosti, niektore by bolo treba presadit. Kochliky, ktore mame by sme ponechali, mame aj niektore prazdne, do ktorych by sa kvety v pripade nutnosti mohli presadit. Je mozne, ze by len trebalo vymenit hlinu alebo dodat kvetom ziviny. Radi by sme poprosili sikovneho zahradnika/cku, ktory by nam s tym vedel pomoct. Ak by mal niekto zaujem poprosim do spravy nevyhnutny rozsah prac a aspon pribliznu cenovu ponuku prace.

Simona S.
Bratislava
Záhrada, záhradník

potrebujem zredukovať korunu stromu pawlonia, v podstate celú spíliť a odviesť drevnú hmotu, strom dosahuje výšku druhého poschodia domu, ďakujem

Miroslav B.
Bratislava
Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Tri jednoduché kroky, ako si objednať výrub a pílenie stromov na Wilio: 

Krok 1: Otvorte si webovú stránku alebo aplikáciu Wilio (dostupná v Apple Store a Google Play). V ponuke služieb vyhľadajte výrub a pílenie stromov a vytvorte svoj dopyt, v ktorom jednoducho popíšete, čo potrebujete. 

Krok 2: Na váš dopyt vám v krátkom čase zareagujú potenciálni poskytovatelia služby. Prekonzultujte prípadné otázky a vyžiadajte si od nich cenovú ponuku. V prípade potreby zrealizujte obhliadku. Potvrďte si dátum a čas realizácie služby. 

Krok 3: V dohodnutom termíne a čase príde k vám vybraný odborník na výrub / pílenie stromov. Použijú spoľahlivé nástroje na tvarovanie alebo úplné odstránenie stromu efektívnym a bezpečným spôsobom a zrealizujú to, na čom ste sa dohodli.

Profesionálna údržba všetkých druhov stromov a celého vášho dvora. Odborníci zvládnu širokú škálu techník, aby pomohli každému zarastenému stromu zladiť sa s okolitou záhradou. Môžu napríklad orezávať alebo odstraňovať akékoľvek mŕtve alebo prebytočné konáre, aby podporili zdravý rast a bohatú úrodu ovocia. Ak majú vaše stromy veľké koruny stromov, môžu šikovní špecialisti tiež vyliezť na vrchol, aby upravili a orezali nežiadúce konáre a tak vám pomohli vyhnúť sa drahým poškodeniam strechy a odkvapov. Ak by vaše stromy dosiahli nebezpečnú výšku alebo by boli postihnuté nákazou, môže tím tiež skrátiť ich kmene, aby vás a vašich susedov chránili pred poškodením a chránili vaše stromy pred ďalším znehodnotením. 

Udržiavanie stromov v kondícii je dôležité, ale môžete si nás tiež prenajať, aby sme vám upravili a postarali sa vám tiež o trávnik. Získajte úplné odstránenie stromov. Wilio ponúka službu úplného výrubu stromov pre všetky stromy. Na ochranu vášho majetku, záhrady a ostatných ľudí v okolí budú skúsení odborníci používať ochranné vybavenie a pomocou stabilných lán, opatrne spúšťať všetky konáre, pne a iné prírodné úlomky dole na zem. Ak potrebujete pre svoju záhradu celkový rozrastený porast, pomôžeme vám tiež. Poznámka: Niektoré stromy môžu byť chránené zákonom. Predtým, ako nás požiadate o vykonanie akýchkoľvek zákroku na strome, možno budete musieť najskôr získať povolenie od miestneho úradu. 

Ešte viac služieb v oblasti starostlivosti o stromy. S pravidelnou starostlivosťou o záhradu a údržbou môžeme orezávať stromy a kríky až do výšky 3 metrov. Vyššie stromy si už vyžadujú odborníka na výrub a pílenie stromov. Na Wilio si môžete objednať aj ktorúkoľvek z nasledujúcich služieb: 

-    Drvenie: Technici na rezanie a odvoz stromov pomocou výkonného drviča odštiepia všetky zvyšky konárov a zelené odrezky, aby zelený odpad zaberal menej miesta.
-    Odstránenie odpadu: Keď technici vykonajú čistenie koruny stromu, aby rozrezali ďalšie konáre, môžu ich rozsekať na menšie kúsky a vložiť do odolných vriec, aby ich pripravili na likvidáciu. Za príplatok môže tím vykonať aj odvoz odpadu.
-    Brúsenie pňov: Táto služba je práve to, čo potrebujete, ak chcete odstrániť nepríjemný starý pahýľ, ktorý zaberá miesto uprostred vašej záhrady. Tím na to použije ostrý rotujúci kovový kotúč, aby z pahýľa urobil hromadu drevnej štiepky. Tie potom môžete použiť ako voľný mulč na potlačenie buriny alebo na jednoduché vylepšenie vzhľadu vašej záhrady!

Časté otázky 

Otázka: Ako môžem urobiť zmeny v mojom dopyte na Wilio?

Odpoveď: Stačí sa prihlásiť do svojho účtu na Wilio a kliknúť na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete upraviť a v menu Možnosti vyberte Upraviť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť.  Môžete nám tiež zavolať, aby ste hovorili s jedným z našich priateľských zástupcov zákazníckych služieb, ktorý pre Vás zmeny môžu urobiť. 

Otázka: Je odvoz odpadu zahrnutý v cene?

Odpoveď: Nie nevyhnutne. Ak máte záujem aj o odvoz odpadu, uveďte to hneď pri zadávaní dopytu. 

Otázka: Koľko času bude trvať výrub / pílenie stromov?

Odpoveď: Táto služba je hodinová a jej cena bude závisieť od dĺžky práce potrebnej na váš projekt. 

Otázka: Aké nástroje a vybavenie používajú odborníci na výrub / pílenie stromov?

Odpoveď: Odborníci na výrub / pílenie stromov sú plne poistení a boli vyškolení na používanie rôznych nástrojov a bezpečnostných pomôcok. Podľa úlohy môžu priniesť niekoľko druhov motorových píl, bezpečnostných odevov a lán, lezeckých topánok, rebríkov, drvičov, mlynčekov na pne a ďalších. 

Otázka: Musím rezervovať parkovacie miesto?

Odpoveď: Wilio vás o to láskavo žiada, pretože experti prídu v dodávke, ktorá má ťažké pracovné vybavenie. V prípade, že tím nemôže zaparkovať v blízkosti vášho objektu, bude strácať čas presunmi, čo vám zbytočne predraží službu. 

Otázka: Aká je vaša dostupnosť?

Odpoveď: Termín a čas služby si dohadujete priamo s vybraným poskytovateľom. Je to vyslovene na vás dvoch. Môžete si dohodnúť stretnutie na ktorýkoľvek pracovný deň, víkend alebo sviatok, ktorý si vyberiete, v závislosti od dostupnosti vybraného poskytovateľa služby. Snažíme sa však nedeli vyhnúť, pretože služba je hlučná. 

Otázka: Vyžaduje sa moja prítomnosť pri realizácii služby?

Odpoveď: Odporúčame vám stretnúť sa s tímom priamo na mieste, aby im jasne popísali a vysvetlili úlohy tak, aby výsledok zodpovedal vašej vízii. Ak to nie je možné, zanechajte podrobný popis úloh, ktoré musí tím vykonať. 

Otázka: Vie prísť odborník na výrub / pílenie stromov aj urgentne pri núdzových situáciách pri poškodení búrkou?

Odpoveď: Áno, závisí to iba od dostupnosti daného odborníka. Uveďte hneď pri zadávaní dopytu, že ide o urgentnú službu.

 

Regióny