Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Zabezpečenie a alarmy do domu

Hľadáte elektromechanika na zabezpečenie a alarmy do domu? V tejto kategórii máme 19780 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

40249 profesionálov na Slovensku

72093 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Zabezpečenie a alarmy do domu

Potrebujete službu z oblasti zabezpečenie a alarmy do domu? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na obhliadku objektu, montáž elektronických zabezpečovacích systémov, nastavenie systému, používateľské školenie, aplikáciu na diaľkové ovládanie systému. Cena kamerového systému do domu sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: záručný a pozáručný servis, nonstop servisná linka, ktoré vám poskytne niektorý z našich 19780 špecialistov v danej kategórií

Pozrite tiež:CenníkyRady a tipy

40249 profesionálov na Slovensku

72093 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Užitočné informácie

Čo potrebujem vedieť

Prečo si pre svoju inštaláciu CCTV zvoliť Wilio? 

U odborníkov na Wilio môžete nájsť rôzne bezpečnostné riešenia, od vnútorného sledovania cez kameru až po rad vonkajších káblových a bezdrôtových IP / HD CCTV kamerových systémov. Či už teda chcete zvýšiť ochranu svojho majetku uprostred nárastu vandalizmu a krádeží vlámaním, alebo chcete dávať pozor na zraniteľného príbuzného alebo svoje dieťa v interiéri, existujú pre vás bohaté možnosti. Na Wilio nájdete plne vybavených inštalatérov celého radu CCTV kamerových systémov s výbavou, kvalifikáciou, skúsenosťami a poistením. Profesionáli z Wilio su vždy vybavení správnymi nástrojmi pre prácu. Neriskujte, že si svoju CCTV kameru nainštalujete sami, a ohrozíte tým bezpečnosť vášho majetku! Namiesto toho zverte prácu profesionálovi, ktorý vie, čo robí, a má skúsenosti na dokončenie úlohy vo vysokom štandarde. Wilio poskytuje ľahké nájdenie odborníka z vášho okolia. Toho správneho odborníka na inštaláciu CCTV si na Wilio nájdete jednoducho vytvorením krátkeho dopytu či už na webovej stránke Wilio alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie Wilio (na stiahnutie v App Store aj Google Play). Môžete tiež použiť možnosť chatu alebo nám jednoducho zavolať! Agent zákazníckej podpory vám pomôže so zadaním požiadavky.

Kompletný servis a široká škála bezpečnostných riešení nehnuteľnosti. Zabráňte každému neoprávnenému prístupu do vašej nehnuteľnosti a zlepšite jej bezpečnosť pomocou profesionálnych služieb inštalácie kamerového systému CCTV od odborníkov z Wilio! Bez ohľadu na to, či potrebujete jednu vonkajšiu HD CCTV kameru alebo niekoľko bezdrôtových kamier nainštalovaných na kľúčových miestach v interiéroch, môžeme vám pomôcť. To, že nie ste doma, ešte neznamená, že nemôžete sledovať, čo vaše deti alebo domáce zvieratá robia, alebo dávať pozor na svoj majetok, keď cestujete. Bezpečnostné kamery vám umožňujú sledovať, čo sa vo vašej domácnosti deje, v reálnom čase, keď ste preč. Môžete si byť teda istí, že s nami budete môcť znížiť riziko vandalizmu, pokusov o vlámanie alebo iného typu nečestnej hry a asociálneho správania. Môžeme dodať širokú škálu riešení zabezpečenia majetku, tak prečo si pozrieť nasledujúci zoznam? 

Drôtové a bezdrôtové CCTV systémy: Ako už bolo spomenuté, môžete si vybrať z možností inštalácie káblovej alebo bezdrôtovej CCTV kamery pre bezpečnostné potreby vášho domu. Rozdiel medzi týmito dvoma typmi zariadení je samozrejmý, ale preskúmajme niekoľko rozdielov podrobnejšie. 

Drôtové CCTV systémy: Drôtové CCTV sledovacie systémy sú veľmi populárne a spoliehajú sa na nepretržité pripojenie pomocou kábla z kamery do monitorovacieho zariadenia. Sú známe svojou spoľahlivosťou, pretože je nepravdepodobné, že by všetky spojenia medzi smerovačom, záznamovým zariadením, kamerou a monitorom trpeli akýmkoľvek rušením a poruchami signálu. Inštalácia káblových kamier však má malú nevýhodu. Neoprávnená osoba môže byť schopná vyhľadať káble, predĺženia a konektory a poškodiť ich. Preto bezpečnosť vášho majetku môže utrpieť, ak elektroinštalácia nebola správne zakrytá alebo zabezpečená spôsobom, ktorý je ťažko dosiahnuteľný. 

Bezdrôtové CCTV systémy: Bezdrôtové zariadenia využívajú energiu internetu na prenos snímok späť do monitorovacieho zariadenia, ale bez káblového pripojenia. Toto je často pohodlný spôsob zabezpečenia domácich nehnuteľností, keď nie je ich majiteľ, pretože systém je možné prepojiť s aplikáciou, a tak môže sledovať svoj domov na cestách prostredníctvom svojho mobilného zariadenia. Bezdrôtové kamery sú ideálne pre nájomcov a dočasné pobyty, pretože sa dajú ľahko odinštalovať a presunúť na iné miesto. Zjavnou nevýhodou bezdrôtových sledovacích systémov je, že sú citlivé na výpadok signálu/internetu, čo môže narušiť ochranu vášho majetku. Preto je nevyhnutné mať kvalitné internetové pripojenie.

Často kladené otázky 

Potrebujem urobiť zmeny v mojom dopyte na Wilio. Ako to urobím?  

Stačí sa prihlásiť do svojho účtu na Wilio a kliknúť na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete upraviť a v menu Možnosti vyberte Upraviť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť.  Môžete nám tiež zavolať, aby ste hovorili s jedným z našich priateľských zástupcov zákazníckych služieb, ktorý pre Vás zmeny môžu urobiť. 

Môže inštalatér CCTV prísť aj cez víkend? 

To závisí vyslovene od jeho dostupnosti. Konkrétny termín a čas inštalácie si dohadujete priamo s poskytovateľom služby. Väčšina z nich sa však snaží byť čo najviac flexibilná a poskytovať služby 7 dní v týždni vrátane štátnych sviatkov. 

Dodávate CCTV kamery? 

Wilio je iba platforma, ktorá Vám sprostredkúva kontakt s poskytovateľom služby. Priamo s ním si môžete dohodnúť, či Vám má dodať aj kamery alebo iba ich inštaláciu. Zadajte svoje požiadavky priamo v dopyte na Wilio. 

Ako dlho trvá inštalácia CCTV kamery? 

Bude to závisieť od počtu a typu CCTV kamier, ktoré potrebujete nainštalovať. V priemere môže technik nainštalovať napríklad bezdrôtovú kameru asi za 1 hodinu.