Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Záhrada a vonkajšie práce

Najmite si skúseného odborníka na záhradu a vonkajšie práce z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Záhrada a vonkajšie práce

Potrebujete službu z oblasti záhrada a vonkajšie práce? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na kosenie trávnatých plôch, vertikutácia, hnojenie, odburiňovanie trávnikov, realizácia záhrad, starostlivosť o záhrady a zeleň. Cena záhradných úprav a exteriérových prác sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: servis závlahových systémov, starostlivosť o bazény zimná údržba, ktoré vám poskytne niektorý z našich 9449 záhradníkov v danej kategórií

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Poskytovatelia

9449 poskytovateľov vo vašom okolí

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Maroš S.
Firma
Vráble
5,0
Záhrada a vonkajšie práce

záhradnicke práce, vysadba zelene, udržby kosenie, vertikulacia .... všetko spojené zo zahradou

Zadať dopyt
Richard L.
Živnostník
Senec
5,0
Záhrada a vonkajšie práce

Som profesionálny pilčik ktorý robil v Rakúsku a dlhšiu dobu som robil aj Zahradníka. Keďže v Rakúsku ľudia 10krat viac kontrolujú kvalitu som sa naučil svoju prácu vykonávať na 100%

Zadať dopyt
Peter M.
Živnostník
Madunice
5,0
Záhrada a vonkajšie práce

**Ùdržba a realizácia okrasných záhrad**

Zadať dopyt
Kristína K.
Živnostník
Lužianky
4,9
Záhradný architekt

Som vyštudovaná záhradná a krajinná architekta a rada tvorím exteriér podľa Vašich predstáv. Zaoberám sa vypracovaním projektovej dokumentácie, štúdie rodinných záhrad či verejných priestorov, projektovaním a návrhom drobnej architektúry. Podľa potreby viem vypracovať 2D a 3D projekt. Taktiež sa vieme dohodnúť aj na vypracovaní projektu, tak aby si ho vedel vytvoriť každí sám.

Zadať dopyt
Erik L.
Živnostník
Modra
4,2
Záhrada a vonkajšie práce

Kosenie krovnorezom benzínovým záhrady pozemky vinohrady taktiež kosenie a údržba trávnikov benzinovou kosackou traktorovou kosackou uprava a realizacie zahrad

Zadať dopyt
Marcel S.
Živnostník
Modra
4,8
Záhrada a vonkajšie práce

Kosenie krovinorezom, rotačnou kosačkov. Ponúkame služby všetkého druhu.

Zadať dopyt
Ivan F.
Firma
Žilina
4,6
Záhrada a vonkajšie práce

Upravujeme pozemky a zakladame siate travniky. Pozemok upravime uz za 1 den (plochu cca 350 m2). Cena od 1,90 € / m2. Viac info a foto najdete na web stranke www siatytravnik sk.

Zadať dopyt
Zobraziť viac

Často kladené otázky

Aké zručnosti má záhradník?
Skúsený záhradník je odborník a vyzná sa v rôznych témach od ekológie pôdy po fyziológiu rastlín. Poskytne vám konzultácie a pomôže plánovať záhradu. Poradí s výberom rastlín, ktoré sú najvhodnejšie pre klímu a polohu vašej nehnuteľnosti. Poradí s nákupom tých správnych rastlín, alebo semienok. Postará sa o výsadbu nových kvetov a stromov. Zabezpečí zalievanie a hnojenie rastlín. Pomôže s liečbou plesní a chorôb rastlín a predchádzať ich výskytu. Postará sa o udržiavanie pôdy pre optimálny rast rastlín. Zlikviduje buriny a postará sa o ďalšie práce potrebné na udržiavanie záhrady.
Prečo najať záhradníka?
Nemáte čas venovať sa všetkým prácam na záhrade? Skúsený záhradník vám pomôže s vonkajšími prácami - pokosí trávnik, zlikviduje burinu, ostrihá a ošetrí stromy proti škodcom, zasadí kvety a pomôže vám aj s úpravami terénu. Nájdite si skúseného odborníka ktorý sa postará, aby ste nemuseli tráviť vzácne voľné chvíle prácou na záhrade, ale miesto toho moholi využiť tento čas na relax s priateľmi a rodinou.Wilio vám pomôže nájsť šikovných záhradníkov vo vašom okolí, ktorí sú pripravení okamžite sa pustiť do práce.
Čo robí záhradník?
Záhradník je expert v starostlivosti o záhrady vrátane kvetov, stromov, úžitkových rastlín, trávnikov, zabezpečí likvidáciu burín, či ochranu proti škodcom a ďalšie vonkajšie práce. Dokáže vám pomôcť so všetkým, čo potrebujete na záhrade urobiť.
Prečo by som si mal najať profesionálneho záhradníka?
Ak sa obrátite na profesionálneho záhradníka môžete sa spoľahnúť, že bude správne postarané o vašu záhradu a všetky rastliny v nej. Záhradník pozná správne postupy a má dlhoročné skúsenosti so zveľaďovaním rôznych typov záhrad.
Ako nájdem dobrého záhradníka?
Na Wilio jednoducho nájdete šikovného a ochotného záhradníka z vášho okolia. Stačí zadať dopyt, odpovedať na pár otázok o tom, aké záhradné práce treba urobiť a počkať na ponuky od skúsených záhradníkov.
Ako dlho trvá údržba záhrady?
Pravidelná údržba záhrady a kosenie trávnika môže trvať od 30 minút do niekoľkých hodín. Ale ak však ide o väčšiu úlohu, alebo o rozľahlú záhradu, bude potrebovať viac času.
Koľko stojí záhradník?
Cena záhradníckych prác bude závisieť od toho, aké úlohy je potrebné urobiť a od veľkosti pozemku. Cenu tiež ovplyvňuje z akej vzdialenosti bude záhradník cestovať.
Musím svojmu záhradníkovi poskytnúť náradie, alebo spotrebný materiál?
Väčšina záhradníkov si prinesie svoje vlastné vybavenie, vrátane kosačiek na trávu, krovinorezov a iného náradia. Niektorí záhradníci však uprednostňujú použiť vybavenie, ktoré máte doma. Najlepšie je opýtať sa záhradníka aký prístup uprednostňuje.

Rady a tipy

Dobré zadanie je základ

Záhradnícke služby môžu byť naozaj rôzne, od bežného kosenia a údržby záhrady až po návrh a kompletné vysádzanie novej záhrady. Napíšte do zadania všetky úlohy aby záhradník vedel priniesť všetky potrebné nástroje a materiál.

Skontrolujte si realizáciu

Aby ste si mohli byť istí, že všetky práce boli urobené kvalitne, kontrolujte prácu počas jej priebehu, rovnako ako aj po jej dokončení.

Rozpočet a čas

Do zadania nezabudnite pridať vaše požiadavky na termín dokončenia realizácie. Ak máte určený rozpočet ktorý treba dodržať, upozornite na to poskytovateľa služby už na začiatku.

Aké záhradnícke služby si môžem objednať

Údržba a kosenie záhrady
Pravidelná údržba je dôležitá preto, aby záhrada vyzerala čo najlepšie. Kosenie trávnika by malo začať pohrabaním lístia a očistením plochy, ak je to potrebné. Potom záhradník pokosí a pohrabe všetky trávnaté plochy. Potom pomocou krovinorezu oreže živé ploty. Záhradník by mal poprerezávať aj stromy a kríky, aby boli zdravé a krásne po celý rok. V prípade potreby aplikuje pravidelne alebo sezónne aj hnojivá pre konkrétne typy rastlín a trávnikov.
Odstraňovanie buriny a škodcov
Burina a škodcovia ohrozujú zdravie rastlín a záhrady. Záhradník môže týmto problémom zabrániť tak, že vytrhá burinu, pohnojí a postrieka ohrozené rastliny vhodnými prípravkami, aby ich ochránil pred riasami, plesniam, voškami a inými škodcami. Na zabránenie rastu buriny je vhodné vykonať mulčovanie okolo koreňov stromov a kríkov.
Vysadenie záhrady
Záhradník vám môže pomôcť s výberom tých správnych rastlín, ktoré sa budú na vašu záhradu hodiť, vzájomne dobre znášať a a budú rozložené tak, aby si navzájom neprekážali ani o niekoľko rokov od výsadby. Zohľadní pritom faktory ako optimálne umiestnenie rastlín, orientácia na svetové strany, úroveň slnečného žiarenia, úroveň vlhkosti a zrážok, ročné obdobie, potreby na údržbu a pod. Pomôže vám vybrať rastliny, ktoré budú vyzerať dobre a zároveň budú zodpovedať úrovni starostlivosti a údržby, ktorú im chcete poskytnúť.
Obnova trávnika
Ak je váš trávnik prerastený burinou, alebo vyzerá zožltnutý či vysušený, záhradník vám môže pomôcť s jeho obnovou. To môže znamenať vyrovnať nerovnosti, prevzdušniť pôdu, aby bol podporený zdravý rast, pohnojiť a pridať živiny, zasiať správnu odrodu trávy a v prípade potreby upraviť pH pôdy. Záhradník vám pomôže vybrať a založiť ten správny druh trávnika. Môže vám tiež pomôcť navrhnúť, nainštalovať a nastaviť manuálne alebo automatické zavlažovanie.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Záhrada a vonkajšie práceMarian A.
Záhrada a vonkajšie prácePavel B.
Záhrada a vonkajšie prácePalo F.
Záhrada a vonkajšie práceJakub K.
Záhrada a vonkajšie práceJuraj K.
Záhrada a vonkajšie práceRadovan G.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS