Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Záhradné domčeky, chatky

Najmite si skúseného odborníka na záhradné domčeky, chatky z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Záhradné domčeky, chatky

Potrebujete službu z oblasti záhradné domčeky, chatky? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na prípravu projektu na mieru, dopravu a montáž. Cena záhradných chatiek sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: lakovanie, ošetrenie dreva, ktoré vám poskytne niektorý z našich 17326 tesárov v danej kategórií

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Ako funguje inštalácia záhradných domčekov cez Wilio? 

Naša služba inštalácie záhradných domčekov je pre ľudí, ktorí majú na záhrade veľa predmetov a nemajú ich  kam uložiť. Z búdy/kôlne sa pri troche fantázie môže stať aj útulná čajovňa alebo miesto vašich záľub. Je to vynikajúci záhradný prvok a záhrade dodáva veľmi tradičný vzhľad. Tu je postup, ako zvyčajne prebieha inštalačný proces: Služba začína vyčistením plochy pre nový záhradný domček. Ak je tam stará kôlňa, môžu ju naši robotníci na zemné práce zbúrať a odstrániť, musí však byť prázdna. Je potrebné odstrániť tiež všetku nežiaducu vegetáciu. Plocha určená pre halu sa zhutní a položí sa základová platňa v závislosti od typu záhradného domčeka, ktorý ste si vybrali. Ak už máte vhodný základ, odborníci na zemné práce vyhodnotia jeho stav a povedia vám počas obhliadky, či je dobré ho použiť. Posledným krokom je montáž vášho nového záhradného stromčeka. Technici postavia záhradný domček a ukotvia ho k základovej platni. A je to! Ak chcete, aby bol Váš záhradný domček natretý, morený alebo naolejovaný, môžeme vám s tým tiež pomôcť.

Opravy záhradných domčekov, s ktorým vám môžeme pomôcť. Ak má váš súčasný prístrešok, altánok alebo záhradný domček zhnité alebo poškodené prvky, ktoré je potrebné vymeniť, rozbité okno alebo netesnú strechu, nemusíte meniť celý domček - môžete ho namiesto toho nechať opraviť. Tu je krátky zoznam opráv záhradných domčekov, ktoré môžeme urobiť: Oprava strechy; výmena starých zhnitých dosiek / častí ; oprava rozbitých okien alebo prehnitých okenných rámov. Váš starý domček môžeme zrekonštruovať alebo môžeme vašu starú kôlňu iba obrúsiť, natrieť alebo zafarbiť, aby sme obnovili jej lesklý vzhľad. K vášmu novému alebo už existujúcemu domčeku môžeme pripevniť aj závesné koše alebo iné ozdobné prvky.

Často kladené otázky 

Otázka: Potrebujem zmeniť plánovaný termín realizácie. Ako to urobiť?

Odpoveď: Termín a čas služby si dohadujete priamo s vybraným poskytovateľom. Jednoducho napíšte  svojmu dodávateľovi služby a potvrďte si s ním nový termín.

Otázka: Z čoho by mala byť základová platňa pod záhradný domček?

Odpoveď: Všeobecne platí, že každá stavba potrebuje základ. Na zhotovenie podkladu môžete použiť liaty betón alebo betónové tvárnice, z ktorých vytvoríte betónovú dosku, základové pásy, prípadne betónové pätky. Všetko závisí od typu záhradného domčeka, ktorý si vyberiete, a od mäkkosti pôdy vo vašej záhrade. Pri obhliadke môžete prediskutovať možnosti s odborníkom z Wilio. 

Otázka: Musím každý rok ošetrovať záhradný domček?

Odpoveď: Áno, ak je z mäkkého dreva bude vyžadovať pravidelnú údržbu. Drevo tak uchováte v dobrom stave po dlhšiu dobu a zabránite jeho hnitiu.  Plastové domčeky vyžadujú minimálnu údržbu.  Tieto služby si viete objednať aj cez Wilio. 

Otázka: Koľko stojí stavba búdy?

Odpoveď: Cena inštalácie záhradných domčekov bude veľmi závisieť od vášho projektu - aký veľký a aký typ / z akého materiálu domček je.  Po  fotkách domčeka, prípadne obhliadke miesta vám poskytneme podrobnú cenovú ponuku. 

Otázka: Je materiál drevenej búdy ošetrený?

Odpoveď: Výrobcovia zvyčajne drevo ošetria konzervačnými látkami pred montážou.  Takže áno, je to ošetrené. Budú si však po nejakom čase vyžadovať nový náter. 

 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS