Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Záhradníctvo

Najmite si skúseného odborníka na záhradníctvo z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Záhradníctvo

Potrebujete službu z oblasti záhradníctvo? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na návrh projektu a 3D zobrazenie, dodávku drevín, kríkov, okrasných, ovocných stromov a trávnikov. Cena okrasných drevín a záhradného vybavenia sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: kosenie a hnojenie trávnika, záhradkárske náradie, vertikutácia, ktoré vám poskytne niektorý z našich 8791 záhradníkov v danej kategórií
Pozrite tiežZáhradníctvo cena

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Prečo potrebujete celoročný plán výsadby? Prečo sa obmedziť na jeden celoročný dizajn výsadby, keď si môžete počas všetkých ročných období vychutnať širokú škálu farieb a štruktúr? Na Wilio si môžete zajednať záhradníka na návrh výsadby záhrady, ktorý bude obsahovať rôzne rastliny a farby v závislosti od ročného obdobia, ktorý vám to aj zrealizuje. Možný je aj celoročný záhradný dizajn, ktorý nebude vyžadovať, aby sme každú sezónu prichádzali a sadili rôzne kvetinové druhy. Záhradník vypracujeme plán, vďaka ktorému bude vaša záhrada po celý rok zelená a farebná. Bez ohľadu na to, či si vyberiete jednu alebo druhú možnosť, pred vytvorením samotného plánu si urobíme čas a prediskutujeme vzájomné myšlienky a možné postupy. Pre kompletný a dokončený vzhľad záhrady môžete tiež chcieť, aby bola vaša tráva profesionálne pokosená. Kvalitne upravený trávnik a farebné zdravé rastliny vytvárajú vždy úžasný prvý dojem.

Čo môže zahŕňať projekt návrhu a výsadby záhrad okrem rastlín? Vonkajšia výsadba sa nemusí robiť iba na vašej záhrade. Ponúkame mnoho ďalších príležitostí na ozelenenie a doplnenie vášho dvora, terasy alebo balkóna farbou, bez ohľadu na ich veľkosť. Tu je niekoľko riešení výsadby, s ktorými vám môžeme pomôcť: budovanie vyvýšených záhonov a všetky druhy kvetinových záhonov; výsadba drevín dopestovaných v kontajneroch vrátane okenných boxov. Ponúkame tiež okenné boxy na mieru, strešné záhradné a terasové vzory. Môžeme vám pomôcť s rôznymi návrhmi výsadby pre vaše terasy, balkóny, fasády domov, kancelárie, kaviarne a ďalšie; návrhy a výsadby pre malé a veľké záhrady.  Žiadny projekt nie je príliš veľký alebo príliš malý. Požiadajte nás o pomocnú ruku, aj keď potrebujete iba pomoc s niekoľkými rastlinami, alebo ak potrebujete výsadbu kríkov alebo stromov. Poznámka: Práce v záhrade sú jednou z najrezervovanejších služieb na Wilio. A pretože každá nehnuteľnosť potrebuje trochu farieb a zelene, je vhodná pre každého: majiteľov domov, nájomcov, prenajímateľov či už domácností alebo komerčných priestorov.

Často kladené otázky 

Otázka: Ako môžem urobiť zmeny v mojom dopyte na Wilio?

Odpoveď: Stačí sa prihlásiť do svojho účtu na Wilio a kliknúť na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete upraviť a v menu Možnosti vyberte Upraviť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť.  Môžete nám tiež zavolať, aby ste hovorili s jedným z našich priateľských zástupcov zákazníckych služieb, ktorý pre Vás zmeny môžu urobiť.

Otázka: Nechcem výsadbu celej záhrady, pretože mi stačí vysadiť niekoľko kvetov a údržba záhrady. Môžete mi pomôcť?

Odpoveď: Áno, záhradníci z Wilio môžu pomôcť s údržbou existujúceho trávnika / záhonu. 

Otázka: Môžete mi dodať rastliny?

Odpoveď: Áno, môžeme. Záhradníci z Wilio môžu rastliny kúpiť za vás, doručiť ich na miesto a nasadiť do vašej záhrady. Uveďte túto požiadavku pri zadávaní dopytu. Ideálne poskytnete záhradníkovi presný zoznam rastlín a sadzačiek, ktoré chcete použiť. 

Otázka: Koľko stojí výsadba záhrady?

Odpoveď: Každý projekt výsadby je jedinečný, s rôznymi rastlinami a materiálmi použitými v rôznych množstvách. Vo väčšine prípadov vám môžeme poskytnúť cenovú ponuku na základe vašich fotografií. Musíte nám však tiež presne povedať, aký typ a veľkosť rastlín chcete. Upozorňujeme, že pri väčších projektoch a schémach výsadby vám môžeme poskytnúť odhad až potom, čo váš dom navštívi pracovník na obhliadku a vyhodnotí prácu, ktorú je potrebné vykonať. 

Otázka: Kedy je najlepšie začať so sadením kvetov?

Odpoveď: Všetko závisí od druhov kvetov, ktoré chcete vysadiť. Našim zákazníkom však vždy odporúčame, aby si svoje výsadbové projekty naplánovali na jar, aby si ich, keď príde leto, mohli ešte viac vychutnať v záhrade. Existujú však aj kvetinové druhy, ktoré kvitnú v zime a ozdobia tak vašu záhradu aj počas chladných mesiacov. 

Otázka: Môžete sadiť živé ploty?

Odpoveď: Áno, môžeme vysadiť živý plot, ak to potrebujete. 

Otázka: Robíte izbovú výsadbu?

Odpoveď: Áno, naši záhradníci robia aj vnútornú výzdobu. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o službe výsadby v interiéroch, kontaktujte nás. 

Otázka: Môžete nainštalovať a umiestniť závesné koše?

Odpoveď: Áno, môžeme. Pomerne často dostávame požiadavky na výsadbu závesných košov. Sú dobrým riešením pre menšie záhrady, ale je možné ich pripevniť aj k prístreškom, plotom a iným záhradným prvkom.

 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS