Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Zámočník

Najmite si skúseného zámočníka z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Zámočník

Potrebujete službu z oblasti zámočník? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na otváranie dverí, otváranie áut, výmenu zámkov, zámočnícke práce. Cena kľúčových služieb sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: výjazd mimo vymedzenú oblasť, náklady na nový zámok, výroba náhradných kľúčov, ktoré vám poskytne niektorý z našich 16786 zámočníkov v danej kategórií
Pozrite tiežZámočník cena

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať zámočníka cez Wilio?
Práce súvisiace so zámkom sú nevyhnutne naliehavou záležitosťou. Či už ste sa vymkli vo svojom dome alebo mate dôvod na výmenu zámkov, pravdepodobne budete chcieť prácu zrealizovať čo najskôr. To môže viesť mnohých k tomu, že si jednoducho najmú prvého zámočníka, ktorý bude k dispozícii. Táto naliehavosť môže spôsobiť, že uvedené práce sa vám predražia. Pre tých, ktorí potrebujú pomoc zámočníka, ponúka Wilio zlatú strednú cestu medzi rýchlosťou a cenou. Wilio je on-line platforma, ktorá spája profesionálov (napr. zámočníkov) s jednotlivými zákazníkmi alebo organizáciami, ktoré potrebujú dodanie služby. Nájdenie kvalitného zámočníka za rozumnú cenu nebolo nikdy jednoduchšie. Všetko, čo musíte urobiť, je zadať na Wilio webovej stránke alebo mobilnej aplikácii, čo potrebujete urobiť, a čakať na ponúky od poskytovateľov služieb využívajúcich platformu Wilio. Dostanete hodnotenie a recenzie každého zámočníka a bezplatné ponuky, ktoré obdržíte, sú nezáväzné. Celý proces môže trvať len pár minút! Vaša situácia so zámkom môže byť urgentná, ale to neznamená, že by ste mali preplácať. Pomocou Wilio môžete vyriešiť svoje problémy so zámkom lacno, rýchlo a s úsmevom.
Aké sú bežné zámočnícke služby?
Medzi bežné zámočnícke služby patrí vyberanie (demontáž) zámkov, oprava a výmena zámkov v obytných domoch alebo dverách automobilov. Môžu však tiež navrhovať bezpečné uzamykacie systémy (vrátane elektronických vstupných systémov) a vykonávať bezpečnostné audity obytných a komerčných budov.
Môže zámočník otvoriť/odomknúť akýkoľvek zámok?
To bude závisieť od od samotného zámku a nástrojov, ktoré má konkrétny zámočník k dispozícii. Zatiaľ čo mnoho štandardných zámkov je možné vybrať rýchlo a ľahko, niekedy je zámok starý alebo tak sofistikovaný, že je rýchlejšie zámok vyvŕtať a rozbiť mechanizmus, aby ste získali prístup do domácnosti.
Čo by ste mali robiť, ak ste vymknutí zo svojho domu?
Zabuchli ste si dvere do domu alebo bytu? Vymkli ste si dom/byt? Navštívte aplikáciu Wilio a zadajte že potrebujete dostupného zámočníka. Miestny zámočník vás osloví a použitím správnych nástrojov sa môžete rýchlo a bezpečne dostať do vášho domu/bytu, a to s minimálnymi škodami na majetku.
Čo sa stane, keď si objednáte zámočníka cez Wilio?
Keď sa cez platformu Wilio dohodnete na počiatočnej cene a podrobnostiach práce, váš mobilný zámočník navštívi váš domov alebo auto, aby posúdil zámok a následne vykonal prácu. Ak sa objavia neočakávané problémy, váš zámočník po vyhodnotení situácie navrhne spôsob opravy a potvrdí konečnú cenovú ponuku.
Koľko stojí zámočník?
Priemerné náklady na zámočnícke služby sú cca 50eur; cena však bude závisieť od zložitosti práce a od toho, či je potrebné namontovať nové zámky. Automobilové zámočnícke práce môžu stáť viac.

Služby

Čo zahŕňa naše zámočníctvo?
Aj keď zámočníkov často využívame v havarijných situáciách, môžete si objednať zámočníka aj na iné typy situácii / úlohy súvisiacimi so zámkami. Tu uvádzame rôzne úlohy, na ktoré si môžete zámočníka objednať.
Pohotovostný zámočník
Núdzoví zámočníci sú k dispozícii v krátkom čase a často pracujú aj mimo štandardných pracovných hodín. V ideálnom prípade by ste chceli nájsť vo svojom okolí zámočníka, aby sa k vám dostal čo najrýchlejšie a minimalizoval čas čakania. Núdzový zámočník sa najskôr pokúsi demontovať (vybrať) vaše zámky a závory (slúžia na zabezpečenie dverí), aby ste sa dostali späť do svojho domova. Ak zlyhajú nenásilné metódy, mnohé nekryté zámky sa dajú otvoriť vyvŕtaním zámku s následnou okamžitou inštaláciou nového, aby váš domov bol zabezpečený.
Opravy poškodených zámkov
Zámky a kľúče nefungujú večne, používaním dochádza k ich opotrebovaniu a poškodeniu, dokonca sa môžu zlomiť. Zámočník vám môže pomôcť s opravou zámku na vašich vchodových dverách, dverách automobilu, garážových bránach, poštovej schránke a na vnútorných dverách vedúcich do izieb (dokonca aj na oknách a posuvných dverách). Poruchový (poškodený) zámok buď opravia alebo ho vymenia za nový. Nezabudnite, že pravidelný servis zámkov predlžuje ich životnosť a je taktiež najlepšou prevenciou.
Inštalácia zámku
Ak mate nové dvere, pokazený (poškodený) zámok alebo nie ste si istí, či váš súčasný bezpečnostný systém je dostatočný, možno budete musieť nainštalovať nový zámok. Je to dobrý nápad v prípade, ak ste stratili kľúče alebo nemáte prehľad o tom, kto má prístup do vášho domova. Nájdite si vo svojom okolí cez Wilio zámočníka na núdzové otváranie dverí a na inštalovanie vylepšeného bezpečnostného systému. Pri zadávaní úlohy nezabudnite uviesť, aký typ zámku potrebujete namontovať , či už zámok máte, alebo či potrebujete, aby vám ho poskytol zámočník.
Auto zámočník
Ak poškodíte alebo stratíte kľúč od auta alebo ho uzamknete vo svojom aute, môžete si prenajať (objednať) automobilového zámočníka. Pomôžu vám odomknúť auto a dostať sa k uzamknutým kľúčom alebo vymeniť zámok za nový. Auto zámočníci vám môžu pomôcť aj s namontovaním zámkov automobilov, upevnením kľučiek dverí automobilu a výmenou sviečok zapaľovania.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS