Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Zapojenie bojlera

Najmite si skúseného odborníka na zapojenie bojlera z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Zapojenie bojlera

Potrebujete službu z oblasti zapojenie bojlera? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na demontáž starého bojlera, inštaláciu nového, kontrola poistného ventilu, pripojenie bojlera k vodovodu, pripojenie elektrického zásobníkového ohrievača vody. Cena inštalácie ohrievača vody sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: servis, údržba, náklady na dopravu, náhradné diely, ktoré vám poskytne niektorý z našich 17624 kúrenárov v danej kategórií

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality
Zobraziť viac
Často kladené otázky

Prečo si cez Wilio najať odborníka na inštaláciu a opravy bojlera?
Len málo vecí vo vašej domácnosti je príjemnejších ako teplá voda kdekoľvek a kedykoľvek. Najmite si odborníka cez Wilio, ktorý vám zabezpečí, že vám z vodovodného kohútika alebo vane bude prúdiť horúca voda nepretržite. Vychutnajte si pohodlie horúceho kúpeľa v chladnom období a uvoľnite boľavé svaly po namáhavom dni v práci (alebo po cvičení). Všetko, čo je potrebné, aby vo vašej domácnosti tiekla horúcu voda, je vytvorenie dopytu. Uveďte všetky dôležité detaily, ako sú technické parametre a umiestnenie elektrického kotla, ktorý je potrebné inštalovať alebo opraviť. Nezabudnite na svoju adresu, rozpočet a kedy budete chcieť prácu dokončiť. Zhotovitelia zareagujú na váš dopyt a dajú vám ponuku zdarma. Vy môžete vidieť ich recenzie a hodnotenia, ktoré vám pomôžu vybrať toho najlepšieho. Po objednaní služby sa dostavia k vám, aby namontovali alebo opravili elektrický kotol. Vy následne zaplatíte vopred dohodnutú sumu a celá práca končí. Aby ste mali doma vždy horúcu vodu, využite Wilio hneď teraz!
Musím kvôli inštalácii alebo oprave bojlera poskytnúť nejaké náradie alebo vybavenie?
Nie, nemusíte poskytovať žiadne nástroje ani vybavenie. Váš odborník na inštaláciu a opravy kotlov má odborné znalosti, skúsenosti a nástroje na vykonávanie tejto služby. Potrebujete len elektrický kotol a všetky jeho časti.
Ako dlho trvá inštalácia alebo oprava kotla?
To závisí od veľkosti kotla a zložitosti inštalačných alebo opravných prác. Ak by práca vyžadovala niekoľko jednoduchých úprav a opráv existujúceho kotla, môže táto služba trvať len hodinu. Odstránenie starého kotla, jeho odstavenie alebo likvidáciu a nahradenie inštaláciou nového kotla však môže trvať celý deň.
Môže mi Wilio inštalatér pomôcť aj s inštaláciou alebo opravou bojlera?
Áno! Ak by ste sami ponúkali inštaláciu alebo opravy bojlera a potrebujete realizovať viac prác naraz, ale nestíhate to, pokojne si najmite pomocníka. Nájdete majstrov pre stovky rôznych úloh, dokonca aj neobvyklých prác, ako je čistenie rúrok, izolácia a opravy spotrebičov. Stačí vytvoriť podrobný dopyt so všetkými vašimi konkrétnymi potrebami, aby vám Wilio inštalatér mohol pomôcť. Takto sa spojíte so správnymi Wilio inštalatérmi a zabránite tak nedorozumeniam.
Môžem si sám inštalovať bojler?
Je možné, že si bojler nainštalujete sami. Pokiaľ máte skúsenosti, zručnosti a správne vybavenie, môžete to určite skúsiť. Môže to však byť fyzicky náročná a komplikovaná úloha. Neriskujte, že si inštaláciu vykonáte sami – ak vám budú chýbať nástroje alebo know-how dostanete sa do problémov. Určite je lepšie použiť Wilio a vyhľadať odborníka, ktorý to urobí za vás.
Čo zahŕňajú služby spojené s inštaláciou a opravami bojlera?
Táto služba zahŕňa všetky úlohy potrebné na to, aby elektrický kotol vo vašej domácnosti pracoval na zásobovaní teplou vodou, či už ide o novú inštaláciu alebo opravu existujúcej. Môže to zahŕňať odstránenie starého ohrievača vody, aby sa uvoľnila cesta pre novú inštaláciu. Medzi ďalšie úlohy môže patriť umiestnenie nádrže, inštalácia potrubí, pripojenie expanznej nádrže, pripojenie teplotného a tlakového ventilu a pripojenie elektrických prípojok a elektrického vedenia. Váš inštalatér môže tiež opraviť poškodené elektrické kotly.
Služby

Demontáž starého ohrievača vody
Inštalatéri kotlov môžu aj demontovať starý ohrievač vody a pripraviť tak priestor pre nový. Váš špecialista začína prerušením napájania v rozvodnej sieti a vypnutím vody. Vedro sa používa na zachytenie akejkoľvek vody uloženej v kotle, ktorá sa bude vylievať z jeho rúrok. Následne sa môžu odpojiť všetky potrubia a prípojky a preniesť starú nádrž na kotol do skladovacieho priestoru. Niektorí inštalatéri elektrických kotlov môžu ponúknuť likvidáciu starej nádrže za vás.
Umiestnenie nového bojlera
Váš prenajatý odborník na kotly dokáže určiť a umiestniť nádrž na kotol na najvhodnejšie miesto a vycentrovať ich na vyvýšenú plošinu pre ľahší prístup a ako bezpečnostné opatrenie proti zaplaveniu. Ak nemáte vyvýšenú plošinu, niektorí špecialisti vám ju môžu vyrobiť za príplatok.
Montáž a inštalácia potrubí
Následne váš odborník nainštaluje rúry. Zmerajú sa rúrky a rozrežú sa na správne šírky a dĺžky. Musia sa odstrániť aj ostrapky na vnútorných častiach rúrok, aby sa zabezpečil lepší prietok. Každé inštalované potrubie je obalené inštalatérskou páskou. V prípade potreby je spájkované a inštalované oboma spôsobmi tak, aby sa zvýšila bezpečnosť a ochrana pred únikmi. Rovnako sú nainštalované príslušné komponenty ako lisovacie matice, krúžky a pružná hadica. Váš špecialista zabezpečí, aby všetky tieto inštalácie mali dokonalé utesnenie a pevné uchytenie.
Pripojenie expanznej nádrže, teplotného a tlakového ventilu
Váš odborník na inštaláciu kotla pripevňuje expanznú nádrž k prívodu studenej vody vedľa alebo nad elektrickým ohrievačom. Rúry, ktoré sa inštalujú, sú narezané na správnu dĺžku, odstrapkované a podľa potreby spájkované. Po nainštalovaní expanznej nádrže musí váš špecialista zladiť tlak v expanznej nádrži s tlakom vo vodovodnom potrubí pomocou ručného vzduchového čerpadla. Dokončí inštaláciu a v prípade potreby spájkuje nádrž a potrubie.
Pripojenie elektrických vedení
Ak je prúd a voda stále vypnutá, váš odborník pripojí elektrické vedenie kotla k vášmu hlavnému ističu. Po dokončení všetkých inštalácií zapne vodu a napájanie a otestuje, či voda vo vašich kohútikoch tečie.
Oprava poškodeného elektrického kotla
Ak potrebujete opravu elektrického kotla, váš odborník skontroluje kotol s vypnutým napájaním a vodou. Kontrolujú sa netesnosti rúrok, spojov a tvaroviek, tlaková nerovnováhu alebo iné problémy. Následne sa robia príslušné opravy.
Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS