Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Zapojenie spotrebičov

Najmite si skúseného odborníka na zapojenie spotrebičov z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Zapojenie spotrebičov

Potrebujete službu z oblasti zapojenie spotrebičov? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na demontáž starých spotrebičov, umiestnenie a pripevnenie nového spotrebiča, napojenie komínového digestora na existujúci rozvod, zväčšenie otvoru pre rozvody, výmenu plynového kohúta, skúšku funkčnosti a školenie o obsluhe a údržbe. Cena inštalácie elektrických spotrebičov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: odvoz a ekologická likvidácia starých spotrebičov, ktoré vám poskytne niektorý z našich 18470 elektrikárov v danej kategórií

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Často kladené otázky

Prečo hľadať odborníka na oravu spotrebičov na Wilio?
Keď sa pokazí domáci spotrebič, rýchlo si uvedomíme ako veľmi je v našom každodennom živote potrebný. Od hromady špinavých riadov, cez mrazničku plnú topiacich sa potravín, až po vytopenú kúpeľňu, pokazený spotrebič znamená kopu problémov. Či už potrebujete opraviť pokazenú práčku, chladničku, mikrovlnku či umývačku riadu, šikovný technik dokáže zistiť kde nastala chyba a urobí všetko pre to aby pokazené spotrebiče opäť fungovali. Na Wilio nájdete odborníkov na opravu domácich spotrebičov, ktorí sú pripravení ochotne vám pomôcť a prísť urobiť opravy vtedy keď to potrebujete.
Aké zručnosti má opravár spotrebičov?
Opravár spotrebičov je šikovný technik, ktorý dokáže preskúmať spotrebič a zistiť príčinu chyby. Vykonáva údržbárske práce na rôznych zariadeniach a vie odhadnúť, koľko bude stáť ich oprava, alebo kúpa náhradných dielov. Dokáže vám poradiť ako sa správne starať o spotrebič aby ste predišili poškodeniam v budúcnosti. Pomôže vám aj s odbornou inštaláciou rôznych spotrebičov ako sú umývačky, vstavené rúry a sporáky.
Ako nájdem šikovného opravára?
Vytvorenie dopytu na Wilio je rýchly a jednoduchý spôsob, ako nájsť šikovného opravára, ktorý dokáže opraviť ten typ spotrebiča, ktorý sa pokazil. Wilio vám pomôže nájsť opravára, ktorý sa vám dokáže časovo prispôsobiť a vykonať opravu vtedy keď ju potrebujete.
Koľko stojí opravár spotrebičov?
Cena závisí od typu spotrebiča, zložitosti opravy, potrebného času, náhradných súčiastok, dielov, a aj od toho či je opravár nablízku, alebo musí prísť z väčšej vzdialenosti.
Kedy zavolať opravára?
Ak budete opravu poškodených spotrebičov príliš dlho odkladať, ľahko sa môžu poškodiť ďalšie súčasti a oprava sa tak výrazne predraží. Väčšina dnešných domácich spotrebičov sú zložité prístroje, ktoré by nemal skúšať opravovať laik, ale iba skúsený odborník. Na Wilio nájdete skúsených opravárov spotrebičov, ktorí majú správne vybavenie, nástroje, vedomosti, a prístup k náhradným dielom, aby dokázali zvládnuť každú opravu.
Aké typy prác robí opravár spotrebičov?
Opravár spotrebičov je šikovný technik, ktorý opravuje poškodené, alebo nefunkčné domáce spotrebiče, inštaluje spotrebiče a stará sa o ich údržbu. Opravy môže vykonávať priamo na mieste u zákazníka alebo v servise, v závislosti od veľkosti spotrebiča a druhu požadovanej práce. Wilio vám pomôže nájsť šikovného opravára spotrebičov, z vášho okolia, ktorý ochotne pomôže vtedy, keď vám to vyhovuje.

Aké služby poskytujú opravári spotrebičov?

Oprava kuchynských spotrebičov
Spotrebiče sú neoddeliteľnou súčasťou každej funkčnej kuchyne. Či už váš kuchynský spotrebič nepodáva žiadaný výkon, alebo je poškodený na Wilio nájdete šikovných opravárov, ktorý poruchu odstránia.
Oprava mrazničky
Správne fungujúca mraznička je potrebná aby sa všetky potraviny nerozmrazili a nepokazili. Od poškodeného tesnenia dverí, upchaté vodné filtre až po nefunkčné mrazenie na Wilio nájdete opravára mrazničiek, ktorý to zvládne.
Oprava umývačky riadu
Ak po umývacom cykle zostávajú riady zakalené a špinavé, či stojaca voda na dne umývačky, asi bude potrebný servis umývačky riadu. Ak zavoláte opravára včas zabránite tak ďalšiemu poškodeniu, alebo pretekaniu.
Oprava rúry a sporákov
V prípade plynového sporáku môžu byť problematické horáky, ktoré sa nezapínajú, alebo naopak môže hroziť nebezpečenstvo unikajúceho plynu. V prípade sklokeramických varných dosiek môže dôjsť k zlyhaniu zahrievania na správnu teplotu, alebo naopak k prehrievaniu samotnej dosky, ktoré spôsobí jej prasknutie. Pri rúrach často zlyháva samotný ohrev, niektorý z dostupných programov, alebo ventilátor zabezpečujúci teplovzdušné pečenie. Obráťte sa preto na profesionála, ktorý vám pomôže.
Oprava mikrovlnnej rúry
Ak sa v mikrovlnnej rúre iskrí, prestal otáčať tanier naspodku, alebo nesvieti, radšej zavolajte opravára.
Oprava chladničky
Na pokazenú chladničku nie je vhodný čas nikdy, no najhoršie je to v letných mesiacoch. Ak chladnička správne nechladí, ak sa v nej začne hromadiť námraza, alebo z nej vyteká voda je najvyšší čas zavolať opravára.
Oprava práčky
Či už má vaša práčka plnenie zvrchu alebo spredu, môžu s ňou nastať problémy, ako sú únik vody, strata rotácie v dôsledku poškodenia hnacieho remeňa, zablokované dvierka, neodtekajúca voda, nános vodného kameňa a mnohé ďalšie. Šikovný opravár vám dokáže pomôcť.
Oprava chladničky na víno
Zážitok z pitia vína si tak neužijete ak vaša chladnička na víno nedrží fľaše vína na správnej teplote. Najčastejšie dochádza k poruchám prehriatím a následným spálením motora či generátora alebo jeho častí.
Oprava digestora
Opravára treba zavolať ak spozorujete slabý výkon odsávania digestora, zvláštne zvuky vychádzajúce z motora či potrubia ventilátora, alebo ak je ovládanie samotného digestora nefunkčné.
Oprava sušičky na prádlo
Sušičky na prádlo môžu mať príliš veľkú spotrebu energie a ak nie sú správne udržiavané pri zlyhaní môžu spôsobiť požiar. S pravidelnou údržbou a opravami sušičiek môžete zabrániť príliš horúcim, alebo príliš chladným cyklom a udržať nielen svoju sušičku funkčnú ale aj svoje oblečenie dlhšie pekné a nepoškodené.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Oprava spotrebičovČano P.
Oprava spotrebičovMatúš C.
Oprava spotrebičovRadovan G.
Oprava spotrebičovRado M.
Oprava spotrebičovRadoslav T.
Oprava spotrebičovStano K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS