Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Zapojenie spotrebičov Košice

Hľadáte opravára na zapojenie spotrebičov v lokalite Košice? V tejto kategórii máme 15 691 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

32 070 profesionálov na Slovensku

84 026 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

252 005 + inštalácií aplikácie

Zapojenie spotrebičov Košice

Hľadáte zapojenie spotrebičov Košice? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Kavečanoch, Myslave. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Čaňa, Kechnec, Jasov. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:demontáž starých spotrebičov, zväčšenie otvoru pre rozvody, výmenu plynového kohúta a školenie o obsluhe a údržbe. Zabezpečia pre vás umiestnenie a pripevnenie nového spotrebiča, napojenie komínového digestora na existujúci rozvod, skúšku funkčnosti a použijú pri tom kabeláž, vŕtačku, skrutkovač, skrutky. Vyberte si najlepšiu ponuku pre zapojenie spotrebičov Košice z našich elektrikárov.

32 070 profesionálov na Slovensku

84 026 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

252 005 + inštalácií aplikácie

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Zapojenie spotrebičov

Dobry den pre nasho zakaznika 5000040065 potrebujeme najst majstra, ktory zapoji odsavac par v kuchyni, zakaznik si prosi vediet aka by bola cena za pracu a kedy by mohol pracovnik prist ak si nas zakaznik zakupi spotrebic, dakujem

innogy S.
Košický kraj
Zapojenie spotrebičov

Potrebujem namontovať existujúce predné drevené dvierka na vstavanú umývačku riadu (60cm) značky electrolux. Mne sa dvierka nepodarilo namontova. Štandarný rozmer umývačky i dvierok

Peter S.
Košický kraj
Zapojenie spotrebičov

Potrebujem výmenu pokazeného prívodného ventilu studenej vody do práčky a pripojenie novej práčky a sušičky s montážou medzikusu na sebe.

Jozef J.
Košice
Zapojenie spotrebičov

Potrebovala by som zapojiť pračku na prívod vody (prívod je urobený) a do odpadu (takisto len zapojiť, netreba nič prerábať).

Danica M.
Považská Bystrica
Zapojenie spotrebičov

Mária Nitra zapojiť novú umývačku, navŕtať obraz, nastaviť pánty na nábytku, vyčistiť gebelit - syčí WC, asi je zanesené

Mária L.
Dolné Obdokovce
Zapojenie spotrebičov

Dobrý deň. Potreboval by som niekoho kto mi vymení plynovú varnú dosku za elektrickú. Ivanka pri Nitre

Rastislav B.
Nitriansky kraj
Zapojenie spotrebičov

potrebovala by som napojit novú umývačku, no treba prisposobit odpad a priod vody,do ponuk prosim piste cenu práce

Diana D.
Nitra
Zapojenie spotrebičov

Zdravím Vás , potrebujeme zapojiť vstavané spotrebiče- el.rúra, chladnička a umývačka riadu. Bývame neďaleko Vás. kontakt : 0903 407 221

Peter M.
Malé Zálužie
Zapojenie spotrebičov

Montaz a instalacia systemu na doúpravu pitnej vody eSpring - vyvrtat dieru na kohutik + zapojenie privodu vody

Michal D.
Tvrdošovce
Zapojenie spotrebičov

Na pozadovanom mieste je v sucasnosti plynovy prietokovy ohrievac, nutnost potiahnut elektrinu z kupelne.

Dušan J.
Nové Mesto nad Váhom
Zapojenie spotrebičov

Odpojiť starý sporák a pripojiť novú varnú dosku, priniesť si hadicu pripadne nejaké kolienko a dať peciatku

Jozef B.
Hlohovec
Zapojenie spotrebičov

Vyvrtanie diery pre digestor 150mm, plus montaz digestora kominoveho, hrubka steny 45, 30 tehla a zvysnych 15cm zateplenie.

delltech1 n.
Borovce
Zapojenie spotrebičov

Dobry den, chcela by som kupit mame umyvacku riadu. Mame problem, ze nevieme kam ju dat a aku objednat, kedze jej kuchynska linka nema standartne miery. V prvom rade hladam poradenstvo na mieste, potom pomoc s vyberom umyvacky a nasledna instalacia. Mesto - Stara Tura

Erika S.
Stará Turá
Zapojenie spotrebičov

Pravdepodobne bude treba urobiť novú zásuvku 220V, do ktorej sa zapoji rura. 380V na dosku je vyvedenych.

Stanislav P.
Dolné Dubové
Zapojenie spotrebičov

v priestoroch panelového bytu v TT chcem vymeniť starú kuchynskú línku za novu (vstavané elektrospotrebiče)

Peter G.
Trnavský kraj
Zapojenie spotrebičov

Umývačka BOSCH, model SPV66TX01E vstavaná. Bude k dispozícií 27.05.2020. Takže montáž po tomto dátume. Viem sa prispôsobiť na konkrétny dátum/čas. Jedná sa o rodinny dom, inštalácia v kuchyni na 2 poschodí. Základné informácie sú uvedené aj na priloženom obrázku. Material na zapojenie nemám k dispozícii. (len hadice priamo k umývačke) - Inštalácia pod linku (rozmery k dispozícii – 82,5/59/45 (koniec linky vedľa šikmá stena) - Nie je tam predpríprava na vodu. Treba rozdvojiť prívod teplej vody pre batériu. (Pre prístup k rozvodom vody bude treba pravdepodobne odmontovať sifón) - Sifón pod umývadlom má prípojku na odpad. . - za linkou v tom mieste sú vedené silikónové hadice k čističke vody. Treba ich tam ponechať tak ako sú. Budú vedené za umývačkou

Michal H.
Trnava
Zapojenie spotrebičov

Potrebujem umývačku riadu vsunúť do kuchynskej linky. pripojiť na vodu a odpad a namontovať krycie dvierka

Roman K.
Trnavský kraj
Zapojenie spotrebičov

Odpojenie umývačky riadu BOSCH z kuchynskej linky voda, odpad elektrika ,vysunutie umývačky nahnutie do lava a pripojenie späť voda, elektrika,odpad. Bosch požaduje vysunutie myčky a nahnutie do lava aby sa chyba odstránila.

Robert M.
Biely Kostol
Zapojenie spotrebičov

Z dovodu kupy novej chladnicky potrebujem namontovat dvierka 4 ks panty a posunut policky pre vstavanu chladnicku. Vid foto

Martin P.
Ivanka pri Dunaji
Zapojenie spotrebičov

dobry den, potrebujem zapojit pracku, umyvacku(odpad + vodu), chladnicku (vodu) a este aj umyvadlo (odpad) s bateriou. bateria pride v pondelok ( zato az vecerne hodiny), ostatne je vsetko osadene a ma hadice. iba tu bateriu neviem potvrdit kedze este neprisla. pripadne sa vieme dohodnut aj na utorok rano, dalujem

Patrik V.
Chorvátsky Grob
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Často kladené otázky o zapojení a opravách spotrebičov

Čo potrebujem vedieť o údržbe a opravách spotrebiča?

Majitelia domov môžu považovať za samozrejmé, keď ich domáce spotrebiče správne fungujú. Spoliehame sa však každý deň na pohodlie a efektívnosť rôznych elektrických a plynových spotrebičov, a ich nepredvídané poruchy nám vedia poriadne znepríjemniť život. Pravidelná údržba vykonávaná profesionálnym opravárom spotrebičov môže predĺžiť životnosť a zvýšiť účinnosť väčšiny domácich spotrebičov. Okrem toho je pre majiteľov domov dôležité, aby vedeli rozpoznať, kedy zariadenie vyžaduje údržbu alebo opravu. Pretože nie každý majiteľ domu má čas alebo know-how na to, aby sa o spotrebiče správne staral, má význam najať si odborníka na opravy a údržbu domácich spotrebičov, ktorý mu ich pomôže udržať vo funkčnom stave. 

Spotrebiče sa môžu pokaziť takmer v každej miestnosti, ale najviac ohrozené sú kúpeľňa/práčovňa a kuchyňa. Môže sa stať, že práčka nebude správne odtekať, sušička sa nebude zahrievať na správnu teplotu alebo prehrievať. Chladnička nemusí dostatočne chladiť, zatiaľ čo v mrazničke môže vzniknúť námraza. Ovládací panel rúry na pečenie nemusí fungovať alebo sa varné dosky nemusia ohrievať. Ktorýkoľvek z týchto problémov, okrem mnohých iných, by mohol spôsobiť nepríjemnosti alebo predstavovať nebezpečenstvo. Takže je vždy rozumné, aby ste mali vždy prehľad o údržbe a opravách domácich spotrebičov pomocou odborníka na tieto spotrebiče.

Ako často by ste mali svoju práčku a sušičku opravovať?

Neexistuje žiadny odporúčaný harmonogram údržby práčky a sušičky. Aby ste však servisné zásahy obmedzili na minimum, je dôležité vykonávať rôzne pravidelné úkony údržby, aby práčka a sušička fungovali hladko a efektívne. Ak práčka nevypúšťa vodu, netesní alebo vydáva alarmujúce zvuky, je čas nechať ju opraviť odborným opravárom spotrebičov. Rovnako, ak sa bubon sušičky netočí, sušička bielizne nehreje, vydáva divné zvuky, bielizeň je pokrčená, zavolajte si odborného opravára spotrebičov cez Wilio. 

Tu je niekoľko tipov na údržbu, ktoré vám zaistia správne fungovanie práčky a pomôžu vyhnúť sa nutnosti povolať opravára:

•    Po každom vložení bielizne vypúšťací filter na textilné vlákna jemne očistite.
•    Každé tri mesiace dvierka práčky dôkladne umyte.
•    Dôležité je, že raz ročne si nechajte vyčistiť hadice sušičky bielizne. Upchaté hadice môžu predstavovať nebezpečenstvo požiaru.
•    Po každom vložení práčky spredu plneného stroja vysušte dvere práčky a tesnenie.
•    Uistite sa, že ste vlhké oblečenie okamžite odstránili, aby ste zabránili vzniku plesní. Ak nepoužívate práčku, nechajte ju otvorenú, aby ste zabránili vzniku plesní a zápachu v jej vnútri.
•    Raz mesačne skontrolujte tesnosť hadíc a tesnení.

Vykonanie vyššie uvedených krokov s práčkou a sušičkou predĺži životnosť vašich spotrebičov a pomôže vám vyhnúť sa nákladným opravám.

Koľko stojí zapojenie / oprava / revízia spotrebiča?

Náklady na zapojeni či opravu spotrebiča sa budú líšiť v závislosti od rôznych faktorov. U každého spotrebiča skontrolujte, či je spotrebič stále v záruke, pretože by vám tak mohol ušetriť peniaze za náklady na opravu. Cena opravy sa tiež bude líšiť podľa toho, aký typ spotrebiča sa pokazil, či oprava potrebujete kvalifikovaného elektrikára alebo inštalatéra, a podľa zložitosti opravy. 

Náklady na opravu práčky, sušičky na bielizeň, umývačky riadu alebo rúry na pečenie sa môžu tiež líšiť v závislosti od miesta, kde žijete, a dostupnosti kvalifikovaných odborníkov na opravy spotrebičov vo vašej oblasti. Opravári si budú účtovať poplatok za hodinu. Ak si oprava vyžaduje nové súčiastky a opravár ich dodá, počítajte s tým, že zaplatíte ďalšie náklady za dodaný materiál. V závislosti od naliehavosti problému s opravou môže mať význam získať písomné cenové  odhady najmenej od troch profesionálov, aby ste sa uistili, že za opravu vášho prístroja zaplatíte primeranú cenu. To všetko môžete jednoducho získať na Wilio, keď tam zadáte svoju požiadavku na opravu, ktorú potrebujete. 

Prečo by som si mal najať odborníka na opravu spotrebičov?

Keď sa pokazí spoľahlivý domáci spotrebič, ako je práčka alebo sušička, rúra na pečenie, chladnička alebo umývačka riadu, je rozumné najať si odborného opravára, ktorý vykoná túto prácu. Profesionál v oblasti opravy spotrebičov by mal byť schopný identifikovať príčinu väčšiny porúch spotrebiča a mal by mať prístup k špecializovaným nástrojom na riešenie problému. Prinášajú skúsenosti, znalosti a zručnosti na akékoľvek opravy spotrebičov.

Majitelia spotrebičov pri neodborných zásahoch môžu zrušiť platnosť akýchkoľvek záruk alebo spôsobiť ešte väčšie problémy, zvlášť pri zložitých moderných zariadeniach. Okrem hľadania návodu na riešenie problémov, ktoré poskytuje väčšina manuálov k spotrebičom, môže byť majiteľ domu bezradný pri hľadaní príčin poruchy, a strácať čas a energiu pri opravách, ktoré problém nevyriešia. Zavolanie si odborného opravára spotrebiča môže majiteľovi domu ušetriť čas, peniaze a bolesti hlavy.

Čo robí opravár spotrebičov?

Majitelia domov môžu ušetriť čas, peniaze a potenciálne starosti tým, že si nájmu kvalifikovaného opravára, keď sa domáci spotrebič pokazí. Dodávateľ opravy spotrebičov bude musieť poznať značku a model vášho spotrebiča skôr, ako bude súhlasiť s vykonaním opravy. Buďte tiež pripravení ponúknuť podrobný popis poruchy spotrebiča , a toho, čo predchádzalo poruche, pretože to môže pomôcť opravárovi diagnostikovať príčinu/poruchu a vyriešiť problém. Spolu s tým, že dokáže diagnostikovať vaše potreby v oblasti opráv, profesionálny opravár prinesie so sebou aj špecializované nástroje, aby mohol spotrebič opraviť. Po príchode opravára musí byť spotrebič prázdny a pripravený na použitie/opravu. 

Predtým, ako profesionál začne s opravou vášho zariadenia, mal by ponúknuť písomný odhad ceny za prácu. Vy a dodávateľ sa budete musieť dohodnúť na platobných podmienkach a na tom, či je platba požadovaná v čase opravy/pred opravou alebo vám bude vyúčtovaná neskôr. Je rozumné najať si profesionála na správnu, bezpečnú a efektívnu opravu vášho prístroja.

Ako si najmem dobrého opravára spotrebičov?

Majitelia domov sa pravidelne spoliehajú na množstvo spotrebičov, ktoré zabezpečia bezproblémový chod ich domácnosti. Keď veľké spotrebiče, ako sú chladničky, práčky alebo sušičky, prestanú správne fungovať, môže byť čas zavolať profesionálneho opravára. Najskôr je však dôležité urobiť si prieskum, aby ste našli  najkvalifikovanejšieho profesionála na opravy spotrebičov.

Musíte sa ubezpečiť, že každý opravár je certifikovaný a ak je to potrebné, má správnu licenciu na prácu vo vašom meste a štáte. Zistite, ako si potenciálny opravár spotrebičov za danú prácu účtuje poplatok a či sú schopní ponúknuť písomný odhad potenciálnych nákladov na opravu vrátane materiálov. Predtým, ako podpíšete spoluprácu, uistite sa, či opravár je schopný prispôsobiť sa vášmu plánu, možno budete musieť nájsť opravára, ktorý ponúka večerný, víkendový alebo hodinový servis. Ak potrebujete núdzový servis, budete musieť nájsť profesionála, ktorý je schopný rýchlo reagovať. A uvedomte si, že pohotovostná oprava bude nákladnejšia ako práca naplánovaná vopred.