Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Zastrešenie bazéna Nitra

Hľadáte staviteľa na zastrešenie bazéna v lokalite Nitra? V tejto kategórii máme 17253 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

40249 profesionálov na Slovensku

72093 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Zastrešenie bazéna Nitra

Hľadáte zastrešenie bazéna Nitra? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Dolných Krškanoch, Čermáni. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Klasov, Ivanka Pri Nitre, Mojmírovce. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:servis, opravu, premazanie koľajničiek. Zabezpečia pre vás zameranie, montáž a upevnenie jednotlivých sektorov a použijú pri tom kotviaci systém, vŕtačku, skrutky a skrutkovač. Vyberte si najlepšiu ponuku pre zastrešenie bazéna Nitra z našich odborníkov.

40249 profesionálov na Slovensku

72093 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

10 inteligentných dôvodov na zakrytie bazéna

Kryty kúpeľov a bazénov šetria energiu, vodu a peniaze

Aj keď udržiavate svoj bazén a jeho príslušenstvo čisté, zaobstaranie krytu zníži spotrebu energie a náklady, odparovanie a ušetrí váš čas. Je to len jedna z vecí, ktoré si skôr či neskôr budete musieť kúpiť.

Áno, váš bazén môže mať teraz pokojnú vodu, dokonalú atmosféru ako v raji, keď trávite čas vo svojej záhrade. Tvrdo pracujete na udržiavaní čistoty bazéna a odráža to vaše úsilie. Ale potom cez noc sa dvihne vietor a nasledujúce ráno je váš bazén nepoznateľným jazierkom plným lístia, vetvičiek a trosiek z včerajšieho vetra. Tam je váš malý kúsok raja.

Keby ste si namiesto nafukovacieho plávajúceho baru kúpili radšej kryt na bazén. Ale áno, nikdy nie je neskoro bazén zakryť. 

Zvážte týchto 10 presvedčivých dôvodov, prečo si konečne zaobstarať krytý bazén.

Spomaľuje alebo zastavuje odparovanie

Pamätáte si, ako ste sa o výparoch učili na hodine prírodovedy na základnej škole? Je to proces, pri ktorom sa kvapalina mení na paru, a to sa deje s vašou bazénovou vodou každý deň, keď nie je zakrytá.

Znižuje používanie chémie

Zaslzené červené oči a kýchanie sú smrteľným darčekom: Chemické látky v bazéne môžu spôsobiť reakcie od podráždenia až po alergie a astmu. Používanie zastrešenia bazénu znižuje spotrebu chemikálií v bazéne o 35 až 60 percent.

Pomáha v bazéne udržiavať teplo

Krytie vyhrievaného bazéna v noci zníži tepelné straty. To znamená teplejšiu vodu, o ktorej vám môže povedať každý, kto sa niekedy kúpal v chladnom bazéne, že je veľmi dôležitá. V prípade bazénu, ktorý sa pri horúčave spolieha na slnko, môže jeho prikrytie v noci zaistiť dostatočné teplo na ďalšie plávanie. Namiesto toho, aby pri poklese teplôt cez noc stratilo všetko teplo.

Na to, aby ste si všimli rozdiel, nemusíte kupovať najdrahší kryt na bazén - lacnejšie vinylové a solárne kryty udržia vodu stále teplú.

Chráni pred lístím, vetvičkami a zvyškami z dvora

Predstavte si bazén bez krytu. Tieto faktory sa vymykajú kontrole: hračky pre psov, mŕtvy hmyz, zbavovanie sa kríkov a stromov atď. Ďalej budete vonku so sieťou pripevnenou k teleskopickej tyči a popoludní budete tráviť lovom náhodných predmetov. Alebo môžete použiť zastrešenie bazéna a nemusíte vyhadzovať každý list, ktorý vo vašom bazéne pristane. Možno máte viac času na niečo také, hm, plávanie?

Menej údržby

Radi vysávate bazén? Aj keby ste z tejto práce mali nevysvetliteľné vzrušenie, nebolo by pekné vysávať menej často a na kratšiu dobu? Kryty bazénov uľahčujú údržbu bazénu.

Šetrí peniaze

Viete, ako sa do určitých vecí oplatí investovať? Toto je jedna z tých vecí. Kúpte si plachtu na bazén a šetrite takmer okamžite. Účty za kúrenie budú nižšie, nebudete musieť kupovať toľko chemikálií, spotrebovať toľko vody atď.

Znižuje náklady na energiu

Okrem úspory peňazí môžu kryty bazénov pomôcť pri úspore energie, či už je váš bazén vyhrievaný plynom, elektrinou alebo solárom. Úspora energie = úspora peňazí. Situácia prospešná pre obe strany.

Zvyšuje bezpečnosť

Kryty bazénov vyrobené z odolnej sieťoviny zo sklenených vlákien zabránia každému spadnúť do vody za predpokladu, že sú správne pripevnené a nainštalované. Niektoré poťahy zo sklenených vlákien môžu pojať až 400 libier na štvorcový meter. Nie je prekvapením, že tieto kryty sú ťažké a bude ich treba používať s manuálnym alebo automatickým pásovým systémom.

Ostatné kryty, ako napríklad plachty a solárne kryty, neposkytujú žiadnu bezpečnosť proti pádu cez a do vody. Dajte si pozor na každého, kto sa vám pokúsi predať plachtu alebo solárny kryt ako bezpečnostný kryt.

Šetrí vodu

Krytý bazén šetrí vodu tým, že menej stráca odparovaním. To znamená, že nebudete napĺňať svoj bazén tak často, ako keď bol bez krytu. 

Môže byť ľahko použiteľný

Ak si môžete dovoliť automatický kryt, ktorý sa dá ovládať stlačením tlačidla alebo diaľkového ovládača, vo všetkých ohľadoch zintenzívnite činnosť a ušetrite si starosti so zápasením so snímaním krytu.

Aj keď nemáte prostriedky na automatický kryt, ostatné kryty sa ľahko používajú. 

Postavte a uzatvorte integrovaný vonkajší bazén

V posledných rokoch sa tento architektonický trend ujal. Tu je bazén technicky mimo steny vášho domu. Je však integrovaný do domáceho dizajnu tak, aby nevyzeral ako dodatočný nápad. V skutočnosti sa tieto nádherné štruktúry bez problémov integrujú do domácnosti a terénnych úprav.

Ak chcete získať vnútornú súčasť a urobiť bazén použiteľným po celý rok, vhodný je dizajnový kryt. Tu môžete využívať všetky výhody ochrany pred poveternostnými podmienkami a stále byť na slnku. A tieto sklenené štruktúry môžu odfiltrovať škodlivé UV žiarenie. Pre tento prístup obvykle existujú takzvané príležitostné ohrádky. To znamená, že jedna alebo viac strán konštrukcie je pripevnených k domu.

Ďalšou konštrukčnou možnosťou pre tieto integrované bazény je výsuvný kryt. Ako môžete tušiť, tieto môžu byť otvorené pre skutočný vonkajší zážitok a tiež kedykoľvek zatvorené. Výsuvné kryty môžu byť ručne ovládané alebo pohodlne motorizované. Medzi ďalšie možnosti príležitostných krytov patria okná a dvere, tienenie a priesvitné alebo nepriehľadné panely na zabezpečenie súkromia.

Integrované a uzavreté vonkajšie bazény môžu byť nákladné. Avšak pri porovnaní podobných veľkostí a vzorov bazénov je integrovaný uzavretý prístup vo všeobecnosti menej nákladný ako krytý bazén.