Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Bezplatne

Vyhľadaj šikovných profesionálov

Závesy
Zadať projekt
Spokojný zakazníkSkvelá komunikácia, všetko prebehlo podľa dohody, na miesto projektu došiel presne načas ako sme sa dohodli. Práca spravená super, ako človek veľmi fajn, takže odporúčam :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Prečo Wilio
33 513 profesionálov na Slovensku
92 170 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Závesy

Potrebujete službu z oblasti závesy? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na obhliadku a zameranie, ušitie závesov na mieru, inštaláciu závesov. Cena záclon a závesov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: garníža, háčiky, čistenie závesov, ktoré vám poskytne niektorý z našich špecialistov a šičiek v danej kategórií

Pozrite tiež:CenníkyRady a tipy
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

V čom je naša služba montáže záclon výnimočná a prečo je vhodná pre každé miesto?

Bezproblémová spolupráca, ktorá šetrí váš čas 
Keď už ste si vybrali dokonalé záclony pre váš domov, môžete sa obrátiť na spoločnosť Wilio Services, ktorá vám poradí s kovaním na záclonové tyče a aj všetkým ostatným. Nie je potrebné sa zbytočne namáhať ani sa báť, že prácu spackáte. Stačí si rezervovať službu pre váš domov (alebo vaše pracovisko) a pošleme montéra záclon, ktorý vám bezpečne a bezproblémovo namontuje tyče i držiaky. 

Využite špecializovaných pracovníkov
Montéri záclonových držiakov, s ktorými spolupracujeme, sú skúsení a vysoko kvalifikovaní odborníci. Prinesú si so sebou všetko potrebné vybavenie a náradie potrebné na inštaláciu závesového kovania. Naši odborníci už vykonali nespočetné množstvo takýchto inštalácií, takže si môžete byť istí, že objednané služby budú vykonané efektívne a s maximálnou starostlivosťou. 

Zaručená kvalita 
Naším cieľom je priniesť vám požadované výsledky čo najefektívnejším spôsobom prostredníctvom služby, ktorá vás urobí šťastnými. 

Flexibilné možnosti rezervácie 
Montáž záclonovej lišty je jednou z tých drobných prác, s ktorou sme pripravení vám pomôcť celý týždeň, a to aj počas oficiálnych sviatkov a bez ďalších poplatkov. Stačí teda otvoriť náš praktický rezervačný online formulár a vykonať rezerváciu časového úseku, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Prípadne si stiahnite aplikáciu Wilio pre Android alebo iOS a nastavte si termín cez ňu. 

Zaoberáme sa všetkými typmi montáží záclon. 
Keď nastane čas pre vami objednané služby, pošleme na vašu adresu skúseného technika, ktorý vašu prácu zvládne. Musíte mať na pamäti, že naši pracovníci vykonali nespočetné množstvo služieb v oblasti montáže záclon a vedia všetko, čo treba vedieť o tejto konkrétnej úlohe. Priamo na mieste vám tiež poskytnú užitočné rady a návrhy. 

Typy závesov, ktoré pre vás môžeme namontovať:

Jednoduché a dvojité tyče; Záclonové dráhy; Závesné závesy bez ohľadu na typ pripevnenia; Panelové závesy, Dverové závesy. Inými slovami, budeme vám schopní poskytnúť úplné riešenie vašej situácie bez ohľadu na to, aké máte záclony alebo závesy.

Často kladené otázky 

Otázka: Ako dlho bude vykonanie služby trvať?

Odpoveď: Profesionálny pracovník zvyčajne potrebuje asi 1 hodinu na namontovanie 2 záclonových koľajníc a ďalších 15 minút na zavesenie závesov. Všetko závisí od toho, koľko uchytení je potrebné namontovať a tiež od ich dĺžky. Poznámka: Berte do úvahy, že čas sa môže líšiť v závislosti od typu a veľkosti koľajnice. 

Otázka: Dodávate záclonové kovanie?

Odpoveď: Poskytnutie záclon a príslušenstva je na vás. Keď technik dorazí na miesto, majte ich pripravené. 

Otázka: Môžete mi pomôcť s namontovaním žalúzií?

Odpoveď: Áno, montáž žalúzií je ďalšou prácou, s ktorou vám môžeme pomôcť. Len sa uistite, že po príchode technika budete mať žalúzie a všetko náradie na mieste k dispozícii.