Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Zemné práce Košice

Hľadáte staviteľa na zemné práce v lokalite Košice? V tejto kategórii máme 20286 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Zemné práce Košice

Hľadáte zemné práce Košice? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Šebastovciach, Pereši. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Rozhanovce, Medzev, Kysak. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:odstránenie starých stromov, pňov a kríkov, buriny, zabezpečenie odvozu odpadu. Zabezpečia pre vás mechanizmy na zemné práce, kopanie základov, úpravy ciest a komunikácií a použijú pri tom minibager, hydraulickú ruku. Vyberte si najlepšiu ponuku pre zemné práce Košice z našich stavbárov.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Výkopové práce

vykopove prace k vodovodnej pripojke hlavny vodovod sa nachadza v cestnom telese vzdialenost medzi sachtou a vodovodom je cca 6m. do cesty bu yreba kopat asi 1.5x1m do hlbky 1.5m v zatravnenej ploche krizuje vykop plynovod,cize nutne aj rucne kopanie

Miroslav C.
Paňovce
Zemné práce

Dobrý deň, Potrebovala by som vyrovnanie pozemku v obci Macov. Jedna sa o zadnú časť pozemku kde by som potrebovala doviezť a vyrovnať cca 50m3 hliny. Prístup na pozemok je už po parkovacej dlažbe takze veľké auto sa tam nedostane. Plus do zadu by som potrebovala po dĺžke 19,5m obrubník A makadam do priestoru 19,5m x 4,5m Obhliadka možna 19.4.2021 Za ponuky ďakujem

Dušana Z.
Macov
Zemné práce

Reorganizácia záhrady: na vyznačenej ploche záhrady cca 16,3 x 5,5 m potrebujeme odhrabat vrstvu štrku (asi 5 cm) a prefúrikovať do inej časti záhrady. Drevené vyvýšené záhony treba čiastočne rozobrat, zúziť o cca 20 cm a presunúť a osadiť na zatrávnenej časti (vyznačená na fotke) a naviezť do nich hlinu. Existujúci drevený obrubník ktorý oddeľuje pôvodný trávnik od štrkovej plochy treba posunúť o 5,5 m (ako je vyznačené na fotke). Závlaha: 3 postrekovače Hunter treba preložiť v trávniku (cca 6 m každý). Preferujeme prácu od pondelka do piatku (v nevyhnutnom prípade aj v sobotu). Aktuálne ihneď.

Lukáš M.
Bratislava
Výkopové práce

Potrebujem do chodnika na pred domom na ulici polozit kabel od stlpa ku hodinam v plote, a nasledne to zabetonovat. Jedna sa len o necelych 10 metrov medzi stlpom plotom. Elektro material dodam (chranicka, kabel).

Michael K.
Košice
Výkopové práce

Potrebujeme odkopať cca 6 m. zo svahu pred stromami a odkopanú hlinu zrovnať s pozemkom na fotografii. Šírka pozemku je 13 m.

Marek N.
Prešov
Výkopové práce

Potrebujeme odstrániť hlinu zo zadného svahu, to je cca 3 metre pred stromami na fotke. Nieje to podmienka tejto zákazky ale taktiež tú hlinu budeme chcieť vyspať cca 20 metrov od miesta výkopu.

Marek N.
Prešov
Vybudovanie kanálu

Hľadám zhotoviteľa na stavbu- výkopové práce, realizácia rozšírenia verejnej kanalizácie, rozšírenia vodovodu, dažďovej kanalizácie.

Lubos C.
Lutila
Výkopové práce

Potrebovali by sme vykop cca 1.5m3 v chodníku až ku pripojke kanalizácie ktorú potrebujeme vyčistiť. Dakujeme pekne vopred za informáciu

Erika A.
Žilina
Výkopové práce

Vykopove prace, odvoz vykopaneho materialu a nasledna uprava priestoru. Vzniknute miesto ma sluzit ako parkovisko. Vykopany material je mozne vyviest na skladku cca 2 km od vykopovych prac.

Marek K.
Malá Lehota
Výkopové práce

Žiadam cenovú ponuku na výkopové práce základov RD, podľa priložených údajov. Termín realizácie čo najskôr, podľa toho, ako dovolí počasie. Zeminu z výkopu chcem uložiť v zadnej časti pozemku, netreba ju odvážať mimo pozemok.

TOMAS S.
Ovčiarsko
Výkopové práce

Dobrý deň, hladám menší báger na vykopanie základov na vybetónovanie patiek pod prīstrešok na autá. Ďakujem

Michal R.
Domaniža
Výkopové práce

Dobry den, zhanam sikovnych majstrov co by vedeli zburat (rozobrat) chatku. Popripade rozbyt zaklady a spravit nove väčšie plus vykopove prace na kanalizaciu cca 40m. Hladam nieaku firmu najlepsie v okoli Prievidze ktora ma stavebne stroje. V pripade zaujmu ma kontaktujte iba telefoncky 0905651510

Matúš J.
Nitrianske Rudno
Výkopové práce

Potrebujeme zhotoviť ručné výkopové práce pre verejné osvetlenie. Výkopové práce by sa realizovali cca v polovici augusta.

Filip B.
Topoľčany
Výkopové práce

Dobrý deň, Chcel by som vás požiadať o cenovú ponuku na dodanie a kompletnú montáž (vrátane výkopov a zapojenia): -zbernej šachty s ponorným kalovým čerpadlom, o rozmeroch ca 1,0x1,0x3,5 m, -betónovej prefabrikovanej žumpy objemu aspon 5 m3. Miesto dodania je pozemok č. 1644/1 na adrese Banka-Červená veža, chata ev.č. 1145 (LV1279). V prípade potreby podrobnejších informácií ma môžete kontaktovať aj telefonicky na 0904431883. S pozdravom Milan Mésároš

Milan M.
Banka
Výkopové práce

Pozadujeme vykopove prace plus uprava terenu velkost -5m kubickych. Polozenie zamkovej dlazby pod altan a pristupovy chodik. Pravdepodovna nutra potreba obhliadky.

Martin M.
Zeleneč
Výkopové práce

potrebujem vykopat zakladove pasy a pivnicu v 2-3 fazach. Najprv pivnicu, potom schody v pasoch a obvodove pasy. Kombinovane bagrom vacsina a zlozitejsie miesta rucne. Potrebne bude aj salovanie niektorych miest. Nakoniec vyrovnanie vykopanej zeminy do zakladov. Pozemok je cca 75cm pod nulovou vyskou projektu. Dokoncit najneskor do konca tohto tyzdna t.j 17.8.2019

Simona F.
Cífer
Výkopové práce

Dobrý deň. Potreboval by som na stavbe vykopať základy pod terasou ( 10,5m a 9m). Ďalej by som potreboval vykopať jamu na kanalizáciu o celkovej dĺžke 17,5m. Za ponuky vopred ďakujem.

Matúš Š.
Viničné
Výkopové práce

Platim nadstandardne... K dispozicii 1 furik a naradie. Pri vacsej partii potrebny dalsi furik. Potrebne odkopat a vyvozit cca 20 metrov od stavby.

Martin S.
Pezinok
Výkopové práce

Potrebujeme niekoho, kto nám vykope 30 cm priestor pred domom (momentálne tam je štrkopiesok) a rozhrnie tam nanosenú hlinu aby sa tam mohol vysadiť trávnik a položiť zatrávňovače smerom ku garáži. Bude najlepšia obhliadka. Priestor je približne 60-70m2

Ivana K.
Studené
Výkopové práce

Dobry deň potrebujem službu MINIBAGRA na začistenie už vykopanej jamy + výkop jamy 1,8x1,8x1,2 na šachtu. potrebujem to na konkrétny dátum SOBOTA 20.7.2019 NAJLEPŠIE RANO. Prosím ponuky s rozumnymi cenami najlepšie z okolia Chorvátskeho Grobu. Ďakujem

Filip P.
Chorvátsky Grob
Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.
Regióny