Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Bezplatne

Vyhľadaj šikovných profesionálov za férové ceny

3D vizualizácia
Zadať projekt
Spokojný zakazníkSom veľmi spokojný s celým procesom od reakcie na potrebu opravy až po vykonanú prácu, okamžitá ponuka ceny a termínov, rýchla oprava, výborná komunikácia, skvelá cena. Ďakujem.
profile image
Matúš K.Zákazník
Prečo Wilio
33 620 profesionálov na Slovensku
93 507 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
3D vizualizácia cena

Koľko stojí 3D vizualizácia? Pri 3D vizualizácii často poskytujeme tieto služby: 3D modelovanie, architektonické a produktové vizualizácie. Ceny 3D projektovania sa pohybujú okolo 125-370 eur za projekt. Najdrahšou položkou v rámci 3D vizualizácie zväčša býva návrh projektu formou virtuálnej a rozšírenej reality. Ďalšie náklady môžu predstavovať: konzultácie s projektantom, zapracovanie pripomienok do návrhu, ktoré priemerne stoja 50-130 eur. Zadajte dopyt a získajte cenové ponuky od profesionálov. Už nemusíte hľadať: 3D vizualizácia cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
KalkulačkaCenník 3D vizualizácií

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu 3D vizualizácií pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii 3D vizualizácia.

Exteriér rodinného domu do 100 m2347,48€ / kpl
Vizualizácia rodinného domu zakreslená do fotografií, alebo s 3D modelovaným prostredím.
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Exteriér rodinného domu nad 200 m2489,04€ / kpl
Vizualizácia rodinného domu zakreslená do fotografií, alebo s 3D modelovaným prostredím.
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Exteriér hotela, bytového alebo polyfunkčného domu1 801,73€ / kpl
Exteriér hotela, bytoveho alebo polyfunkčného domu. Vizualizácia väčšej stavby zakreslená do fotografií, alebo s 3D vymodelovaným okolitým prostredím.
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Interiér miestnosti bytu alebo domu360,35€ / kpl
Vizualizácia kuchyne, jedálne, spálne, obývacej alebo detskej izby s modelovaním vybavenia na mieru.
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
Architekt, architektúraKoľko stojí architekt? Pri architektúre a architektoch často poskytujeme tieto služby: interierový...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
3D vizualizácia

Hladam niekoho kto by mi spravil interierovu vizualizaciu domu (fotorealisticka). Po finalnej dohode aj projektovu dokumentaciu. Jedna sa o bungalov o rozmere 145m2. Navrh by mal byt pre obyvacku s kuchynou, 2 kupelky, predsien a detska izba. Hladam niekoho schopneho kto vie samostatne tvorit a prist s vlastnymi napadmi. Dakujem.

profile image
Matej G.
Bratislava
3D vizualizácia

Hladam interieroveho dizajnera, ktory by vedel navrhnut interieru 3D (kuchyne a obyvacky) v podkrovi s dvoma sikminami.

profile image
Peťa S.
Považská Bystrica
3D vizualizácia

Hladame flexibilneho dizajnera ktory by pre nas navrhol novy obchodny priestor. tuzex Fashion store, mozete pozriet na instagrame. Zaoberame sa predajom limitovanych tenisiek a hypoveho oblecenia. Nas obchodny priestor ktory potrebujeme efektivne a stylovo navrhnut ma 55metrov stvorcovych.

profile image
Nelka N.
Bratislava
3D vizualizácia

Dobry den, mala by som zaujem o 3D vizualizaciu kuchyne s obyvackou, ide o podkrovnu kuchynu na mieru do tvaru U (sucastou linky chceme aj jedalensky stol)

Alena M.
Bratislava
3D vizualizácia

Kúpili sme dom a potrebujeme navrhnúť priestorové usporiadanie obývacej haly s kuchyňou, kúpeľne, detskej izby.

Tibor K.
Ruská Nová Ves
3D vizualizácia

Hľadám riešenie na moderné, minimalistické prekrytie vchodu do domu, ktoré by siahalo od predného stĺpu vedľa vchodových dverí až ku garáži. Malo by to byť z dreva, konštrukčne a technicky z realizovateľné. Predpríprava vo fasáde nie je žiadna. Priklafam aj foto domu a garáže

Zuzana B.
Nitrianske Sučany
3D vizualizácia

Malé skrášlenie kuchyňe +chodba. Najdôležitejšie sú nové el. rozvody.Je však potrebné zvoliť iný postup ako sú bežné. Nechcem zavádzať do panelu nové káble, ale po existujúcich stenách. Ak mi viete ponúknuť /poradiť možnosť takejto práce s následným izolačným materiálom na zakrytie novej el.inštalácie +steny bez náročnej práce a omietnutia. Materiál ktorý by bol vhodný na existujúce steny a stropy. Najlepšie aby sa dali nalepiť tapety a nebolo vidieť rozvody. Je taká možnosť vôbec reálna?

Lubo D.
Šaľa
3D vizualizácia

Dobrý deň, prostredníctvom tejto aplikácie,by som rád dal nacenit projekt rodinného domu,kde by mala nastať jeho zmena,hlavne strechy s možnosťou ďalšieho využitia podkrovia po jeho úprave. Na pozemku sa ďalej nachádza bývalá dielňa, ktorá je nevyužitá a dobrým projektom s možnosťou ďalšej dostavby k tejto nevyužitej budove,by malo byť miesto na bývanie,resp.v ďalšom období na prenajimanie priestorov. Nehnuteľnosť sa nachádza v rodinnej zástavbe obce Hrabušice,t.j. blízko do Slovenského raja,s možnosťou prenajimania týchto opravenych priestorov v budúcnosti. Vopred by však šlo o prvotné nacenenie takejto prestavby,a následne ďalšie kroky k celkovému projektu a samotnej vizualizácie. Viem poskytnúť potrebné údaje vo forme príloh zo znaleckého posudku k naceneniu. V neposlednom rade,by bolo určite fajn, keď by sa našiel človek, ktorý by vedel riešiť túto záležitosť komplexne aj s navrhnutým vnútorným dizajnom dispizicneho riešenia jednotlivých priestorov pre použitie. Ďakujem za záujem. S úctou Rastislav.

Rastislav G.
Hrabušice
3D vizualizácia

Plánujem urobiť na balkóne zimnú záhradu. Potrebujem spraviť vizualizáciu aby som si to vedel predstaviť ako by to vyzeralo.

Daniel T.
Bratislava
3D vizualizácia

Hladam kreativneho dizajnera ktory dokaze z maleho priestoru vyuzit maximum. Chceme prerobit satnik na pracovnu/storage. Momentalne je tam urobeny policovy otvoreny satnik ktory chceme skombinovat s pracovnym stolom s 2mi monitormi v ramci jedneho miesta. Storage priestor by sme chceli vyuzit az po strop. Dvere do pracovne zmenime na posuvne aby sme usetrili vnutorny priestor.

Jana S.
Bratislava
3D vizualizácia

Potrebujeme upravit vizualizaciu predajneho stanku 4x4m Nie je potrebne detailne prekreslenie. Iba jednoducha vizualizacia, na zaklade uz existujucich podkladov, fotiek.

Arti B.
Bratislava
3D vizualizácia

Potrebujeme pomoct s novym zariadenim terasy 40m2 . Bude nova podlaha nabytok a renovacia drevenej pergoly ktora tam stoji. Predstavu mame hladame sikovneho architekta na 3D vizualizaciu za rozumnu cenu. Napiste cenu prosim.

Zuzana M.
Bratislava
3D vizualizácia

Dobrý deň , Potrebovali by sme pomôcť s vizualizáciou bungalovu s rovnou strechou v okoli Ke. Projekt je hotový potrebujeme iba zastrešenie / strechu. Dakujem.

Simona P.
Košice
3D vizualizácia

Hľadám dizajnéra na návrh záhradného domčeka cca o veľkosti 25m2. Keďže si budeme domček stavať sami, tak aj s konkrétnymi materiálmi a postupmi.

Alexandra Z.
Bratislavský kraj
3D vizualizácia

Hladame niekoho na kompletny navrh prerabky bytoveho jadra v panelovom byte (wc a kupelna). Preferujeme okolie TT

Jan C.
Trnava
3D vizualizácia

Realizácia prístavby k staršiemu rodinnému domu v obci Kysak. Potrebujeme konzultáciu a návrhy architekta, aby riešenie bolo čo najbližšie našej predstave. Projekt potrebujeme čo najskôr, prístavba sa bude robiť na jar, ale rekonštrukcie v dome už teraz, preto nám čím skôr treba rozumne rozvrhnutie priestoru.

Zuzana J.
Kysak
Aktualizované dňa: Nov 15, 2023