Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Betónovanie cena

Betónovanie? Na túto kategóriu máme 17677 overených firiem a odborníkov za férové ceny. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Betónovanie cena

Koľko stojí betónovanie? Pri betónovaní často poskytujeme tieto služby: príprava povrchu, vyrovnanie podkladu, vylievanie betónu. Ceny staviva z kameniva, cementu, vody a iných prísad sa pohybujú okolo 11-33 eur za m2. Najdrahšou položkou v rámci betónovania zväčša býva prenájom betonárskej techniky. Ďalšie náklady môžu predstavovať: miešačka, lopata, fúrik, špachtľa, hadica na vodu, ktoré priemerne stoja 10-300 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 17677 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: betónovanie cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Cena za: Betónovanie

Priemerné ceny

Nízka cena11.0 €/m2
Priemerná cena22.6 €/m2
Vysoká cena33.0 €/m2
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
m2
Zadať dopyt

Kalkulačka

Cenník betónovania

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu betónovania pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii betónovanie.

Betónovanie základových dosiek100.0€ / m3
Betónovanie základových dosiek, betón železový 0,4-Dmax 22 - S3 z troskoportlandského cementu.
Spolu
m3
Zadať dopyt
Betónovanie základových pásov90.0€ / m3
Betónovanie základových pásov z betónu železového 0,4-Dmax 22 - S3 z troskoportlandského cementu.
Spolu
m3
Zadať dopyt
Betónovanie základových pätiek91.0€ / m3
Betónovanie základových pätiek z betónu železového 0,4-Dmax 22 - S3 z troskoportlandského cementu.
Spolu
m3
Zadať dopyt
Betónovanie základových múrov93.0€ / m3
Betónovanie základových múrov (bez výstuže) z betónu železového 0,4-Dmax 22 - S3 z troskoportlandského cementu.
Spolu
m3
Zadať dopyt

Súvisiace cenníky

Cenníky ďalších služieb

Stavebné práceKoľko stoja stavebné práce? Pri stavebných prácach často poskytujeme tieto služby: rekonštrukcie,...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Betónovanie

Oporný múr v tvare L a deku pre terasu. Oporný múr by slúžil ako podpora pre už jestvujúci múr ktorý má 77 rokov. Nad oporným múrom vedie spevnené cesta. V priestore pod oporným múrom (bývalé hnojisko) by som chcel novú deku aby vytvorila terasu.

Daniel C.
Hradište pod Vrátnom
Betónovanie

Hladam murara na opravu betoniveho chodnika. Cena ma obsahovat vyburanie a odvoz stareho betonoveho chodnika (podla foto), debnenie a betonaz noveho chodnika. Pristup na pozemok je schodoch, vyskove prevysenie z cesty asi 2,5 metra.

Karol Z.
Bratislava
Betónovanie

Dobrý deň, hľadám partiu na vymurovanie plotu z DT tvárnic. Ako vidieť na foto základ a prvý rad je uložený. Je potrebné postupne ťahať plot takže ručne si zarábať betón v miešačke. Prosím pošlite mi vašu cenu na m2 plotu, iba práca.

Lubys M.
Topoľčany
Betónovanie

dobrý deň, chceli by sme postaviť identický plot ako na priloženej foto, iba na oprotiľahlej hranici pozemku. Dĺžka by bola cca 30bm, výška múrika nad zemou cca 0,7m - do tejto výšky by sa dosypávala zemina pre vyrovnanie terénu. Jedná sa o výkop základov, betonáž, múrik z tvárnic, zaliatie betónom, roxorová výstuž, dodávka a montáž hliníkových stĺpikov a prípadne montáž latovania (sušené plotové laty aj priečne hranoly sú zabezpečené). Prístup techniky do výšky 2,3m možná. Geodetické zameranie s kolíkovaním je už hotové. Príprava projektu pre ohlášku na stavebný úrad je (celkom určite) potrebný. Prosím len seriózne ponuky. Ďakujem, AH

alexandra H.
Bratislava
Betónovanie

mame dieru v zachode po vymene stupaciek, potrebujeme ju zamurovat a osadit dvierka Je to aktualne Vyska zachoda po strop 257 Sirka 75 Vyska rozbitej casti 170 Otvor min 40x40

Michal M.
Bratislava
Betónovanie

Jedna sa o zabetonovanie branky do plota, ktory treba v tom mieste prerusit, odpilit kovovu cast aj murik.

Jana V.
Bratislava
Betónovanie

I need to make foundation for garden shed. Potrebujem postavit betonovy zaklad pod zahradny dom hrubka 10-15cm

Matej Z.
Rovinka
Betónovanie

Jedna sa o zrealizovania komplet oplotenia okolo novostavby rod. domu , od vykopania základov na plot , drenáž ak bude potrebná, atď . Pozemok 31x18m S jednej strany 31m je uz zaklad s DT spravený , medzi susedmi by stacilo aj panelove (zvarane pletivo), a s prednej strany s okrasnych DT, brána na auto , bránička atď. Ďakujem

Jozef J.
Prešov
Betónovanie

Stavba rodinneho domu komplet od zakladov az po strechu najlepsie aj s izolaciou podlahy, strechy aj fasady. Vodoinstalacia, elektroinstalacia, stierkovanie exterieru aj interieru, sadrokarton, krbova vlozka, komin...

Katarina Z.
Dolný Kubín
Betónovanie

Potrebujem opravit betonovy plotovy murik natiahnutim cementovej omietky, pripadne zasietkovat. Cela plocha je uz vyvapkovana cca 40m2. Miesto Bratislava Trnavka.

Vladimir B.
Bratislava
Betónovanie

potrebujem zburat staru branu+plot, odviest sutinu a na jej mieste vybetonovat prijazd ako zaklad pre buducu sekcionalnu branu na pristresku termin je priblizne v oktobri. nasledne (ked bude pristresok vyrobeny) budem potrebovat aby to bolo vykonane co v najkratsom case

Ludovit V.
Bratislava
Betónovanie

Potrebujeme lahky poter vo vyske 15 cm v byte na druhom poschodi. Byt je po vybratí piesku a škváry, tzv. sendvicovej konstrukcie. Spodok je beton. Vaha odobrateho materialu je cca 7 ton. Jedna miestnost ma 11,1 m x 3,9 m. Druha miestnost 1,6 m x 4,4 m. Poprosim cenovy odhad aj s dilatacnymi paskami.

Katarína D.
Bratislava
Betónovanie

jedna sa o cca 50m stvorcovych poteru, treba ale povedat ze je tam popraskana nivelcka na tom. dakujem za info.

Michal Majky M.
Hrochoť
Betónovanie

Betonovanie, šalovanie schodiska, pokladka prefa žlabov do svahu, montaz obrubnikov, betonovanie chodnikov.(beton pumpa)

Dominik K.
Šamorín
Betónovanie

potrebujem vybetonovanie 7 schodov 17cm vyska. 130cm sirka, dlzka 5 metrov (cca 80 cm na schod) schody podla obrazka na striedacku cik-cak.

M O.
Hrubá Borša
Betónovanie

Potrebujem vykopať základy a zaliať betónom. Je to asi 12 metrov dlhé, tak ako ukazuje červená čiara na obrázku. Sú to základy na dve posuvné brány, jedna z pravej a druhá z ľavej strany garáže. Ďakujem.

Juraj M.
Topoľčany
Betónovanie

Jedná sa o vybúranie betónového základu, medzi dvomi domami o rozmeroch 1,2x1,2x0,2 metra, v ktorom môže ale aj nemusí byť roxor.

Matúš G.
Bratislava
Betónovanie

Dobry den, hladam skuseneho majstra, ktory v jednej izbe cca 15m2, vyleje nivelizacku uz na betonovy povrch (cca 3-4 roky stary) a zarovna tak podlahu s chodbou. Predokladam, ze vyska poteru bude max do 0,5 cm. Prosim nacenit pracu a material, pripadne odporucit, aky material a ake mnozstvo si mam zabezpecit. A tiez cas, kedy by ste to vedeli zrealizovat. Dakujem

Peter M.
Ružomberok
Betónovanie

Dobrý deň, potreboval by som vybetónovať novú podlahu ktorá bude od starej podlahy vo výške cca 1200mm. Plocha betónu je 2000x1500mm a hrúbka by mala byť cca 1250mm. Materiál na debnenie, kari rohož a suchú betónovú zmes dodám. Betónovú zmes už mám zaobstaranú, kari rohož a debnenie ešte dokúpim, poprípade ponúknite aká by bola cena práce s materiálom na debnenie + kari rohož. Vopred ďakujem za ponuky.

Peter G.
Bratislava
Betónovanie

Dobey den, Hladam niekoho kto by mi vybetonoval betonovu platnu na dvore(vyrovnanie podlazia,polozenie podkladu a vybetonovanie plochy o rozmere cca 120 m2...poprosim cenu aj z materialom...dakujem za ponuky

Viktor S.
Bojničky

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS