Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Bezpečnostné dvere cena

Hľadáte stavebného stolára na bezpečnostné dvere? V tejto kategórii máme 13 213 stavebných stolárov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
32 712 profesionálov na Slovensku
87 701 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Bezpečnostné dvere cena

Koľko stoja bezpečnostné dvere? Pri bezpečnostných dverách často poskytujeme tieto služby: zameranie dverí, výroba dverí, osadenie dverí, odvoz starých dverí. Ceny ochranných dverí sa pohybujú okolo 250-550 eur za kus. Najdrahšou položkou v rámci bezpečnostných dverí zväčša býva výroba bezpečnostného systému do dverí. Ďalšie náklady môžu predstavovať: servis dverí, nonstop servisná služba, kvalitnejšie materiály, ktoré priemerne stoja 30-100 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 17 923 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: bezpečnostné dvere cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
32 712 profesionálov na Slovensku
87 701 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Cena za: Bezpečnostné dverePriemerné ceny

Nižšia cena249,00 €/ks
Priemerná cena396,00 €/ks
Vyššia cena550,00 €/ks
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník bezpečnostných dverí

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu bezpečnostných dverí pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii bezpečnostné dvere.

Dvere do bytu600.0€ / ks
Dvere do bytu vstupné bezpečnostné plné, šírka 600-900 mm, kovová výplň BT3+37 dB.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Zárubňa100.0€ / ks
Oceľová jednodielna bezpečnostná zárubňa v základnom nátere (šedá). Hrúbka 2 mm. Možnosť nástreku RAL podľa vzorkovníka. Na hrúbku múru 120 mm prípadne 170 mm.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Kľučka60.0€ / ks
Kľučka a guľa dverová bezpečnostná 04, nehrdzavejúca oceľ, povrch chróm, SAPELI
Spolu
ks
Zadať dopyt
Dvere 500.0€ / ks
Vonkajší oceľový hlbokoťažný plech. Vnútorná doska laminovaná. Bezpečnostné dvere vhodné do jestvujúcich i nových zárubní. Vyrábajú sa ako dvere otváravé do chráneného priestoru. Možnosť skrátenia odspodu -45 mm. Bezpečnostná trieda 2 podľa ENV 1627 / Dôverné. Nepriezvučnosť Rw 36 dB. 5 aktívnych čapov (3 na rozvorovom zámku Rostex) + 2 pasívne čapy na pántovej strane, proti vyoseniu zo zárubne.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
Montáž dveríKoľko stojí montáž dverí? Pri montáži dverí často poskytujeme tieto služby: zameranie,...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Nie je nič horšie ako myšlienka, že prídete domov a zistíte, že váš domov bol vykradnutý. Ešte horšie je to však vtedy, ak vám vykradli obydlie v noci, keď ste boli v dome a spali ste. Žiť s vedomím, že ste mohli podniknúť kroky, aby ste tomu zabránili, a neurobili ste tak, nie je vôbec príjemné.

Mať vykradnutý dom nie je vôbec zábavné a je s tým spojených množstvo starostí a trampôt. Ako majiteľ však máte veľa možností, aby ste sa nemuseli obávať toho, aký bezpečný je váš dom, a aby ste mohli pokojne spať. Aby bola vaša rodina chránená, je nevyhnutné, podniknúť akékoľvek kroky na zabezpečenie ochrany svojho domu pred nevítanými návštevníkmi.

V súčasnosti existuje veľa možností, či už máte väčší, alebo menší rozpočet. Naozaj nie je žiadny pádny dôvod, prečo by ste nemohli urobiť všetko pre to, aby ste chránili svoj majetok. Jedným z najlepších miest, ako začať zabezpečovať svoj majetok, je vchod do domu. Bezpečnostné dvere sú v súčasnosti nielen funkčné z hľadiska ochrany a prevencie, ale aj dizajnovo na vysokej úrovni.

Výhody inštalácie bezpečnostných dverí

Bráni ľahkému prístupu

Zlodeji budú vždy hľadať ľahký cieľ a využijú jednoduchú príležitosť. Aj zlodeji sú len ľudia, nebudú si komplikovať život náročnými prácami. Budú hľadať domy bez kamier a domy, ktoré nie sú jasne osvetlené. Ak máte jednoduché klasické zámky, ktoré sa dajú ľahko otvárať, dávate vlamačom ďalší dôvod na to, aby si vybrali práve váš dom.

Opačný efekt majú bezpečnostné dvere. Zlodej vie, že na to, aby sa dostal cez dvere, bude potrebovať špeciálne náradie. Nebude sa trápiť s vaším domom, keď dom vedľa nemá žiadnu úroveň zabezpečenia. Dostať sa cez bezpečnostné dvere by mu trvalo oveľa, oveľa dlhšie a s veľkou pravdepodobnosťou by sa mu to ani nepodarilo. Musel by naozaj použiť hrubú silu, a to riskovať nebude. Je to príliš hlučná záležitosť.

Odolné a robustné

Bezpečnostné dvere sú vyrobené z veľmi pevného kovu, ako je oceľ, železo alebo hliník, takže na rozdiel odo dverí s dreveným alebo plastovým rámom sú prakticky nezničiteľné. Väčšina bezpečnostných dverí je odolná proti vŕtaniu, takže i takýmto spôsobom je prístup sťažený. Sú vybavené západkami a neodnímateľnými čapovými závesmi, ktoré zvyšujú úroveň bezpečnosti dverí a vášho domova. Zámky sú na kľúč a také pevné, že je prakticky nemožné sa cez ne dostať.

Zvyšuje hodnotu vášho majetku

Investovali ste už do domu, tak prečo si nenechať namontovať aj bezpečnostné dvere? Je to skvelý spôsob, ako získať späť časť peňazí, ktoré ste už minuli na svoj majetok. Bezpečnostné dvere zvyšujú hodnotu vašej nehnuteľnosti a umožňujú vám požiadať o vyššiu cenu, ak sa rozhodnete dom, prípadne byt predať a presťahovať sa do väčšieho a lepšieho.

Dokonca môžete po nainštalovaní bezpečnostných dverí uvažovať aj o znížení poistenia domácnosti. Váš dom bude považovaný za lepšie chránený, a teda s menším rizikom vniknutia.

Veľa dizajnových možností

Keď uvažujete o bezpečnostných dverách, možno si predstavujete veľké, škaredé, dominantné dvere, toto však už naozaj neplatí. V súčasnosti sa bezpečnostné dvere dodávajú v obrovskej škále farieb a na výber je veľa rôznych vyhotovení. Môžete si bez problémov vybrať dvere, ktoré dokonale zapadnú do celkovej estetiky vášho domova, a často sa dokonca môžu stať skutočným dizajnovým prvkom domu. Môžu mu dodať štýl a istý nádych luxusu.

Bezpečnostné dvere pre váš domov

Bezpečnostné dvere sú skvelou investíciou a umožňujú vám relaxovať s vedomím, že váš dom je dobre chránený. Pretože sú tieto dvere také odolné a takmer nezničiteľné, odradia každého potenciálneho votrelca od toho, aby sa vôbec pokúsil preniknúť k vám. A čo viac, znížia váš účet za poistenie, zvýšia hodnotu vášho domu a môžu do vášho domova pridať nový dizajnový prvok. Vaše veci budú chránené a dobre zabezpečené a vaša rodina môže byť pokojná a v bezpečí.