Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Čistenie komína cena

Čistenie komína? Na túto kategóriu máme 15881 overených firiem a odborníkov za férové ceny. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Čistenie komína cena

Koľko stojí čistenie komína? Pri čistení komína často poskytujeme tieto služby: kontrola stavu komína, čistenie komína od dechtu, spriechodnenie komína. Ceny údržby komínov sa pohybujú okolo 15-30 eur za prácu. Najdrahšou položkou v rámci čistenia komína zväčša býva kompletná revízia komína. Ďalšie náklady môžu predstavovať: vysavač na popol, sada náradia na čistenie sadzí, kominárske závažie, ktoré priemerne stoja 10-90 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 15881 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: čistenie komína cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Cena za: Čistenie komína

Priemerné ceny

Nízka cena15.0 €/kus
Priemerná cena21.2 €/kus
Vysoká cena30.0 €/kus
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
kus
Zadať dopyt

Kalkulačka

Cenník čistenia komína

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu čistenia komína pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii čistenie komína.

Čistenie krbovej vložky20.0€ / kpl
Čistenie krbovej vložky
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Čistenie izbovej kachlovej pece35.0€ / kpl
Čistenie izbovej kachlovej pece
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Čistenie kuchynského sporáku, piecky35.0€ / kpl
Čistenie kuchynského sporáku, piecky
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Revízna správa85.0€ / kpl
Revízna správa ku kolaudácii, kontrola a potvrdenie preskúšania komína
Spolu
kpl
Zadať dopyt

Súvisiace cenníky

Cenníky ďalších služieb

Klampiar, strechárKoľko stojí klampiar? Pri prácach klampiara často robíme tieto služby: stavba krovu,...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Klampiar, strechár

UPRESNENIE. Na streche je aktualne natiahnuta folia, ktora je poskodena a je ju treba zamenit za novu, ktoru mam kupenu. Dalej treba položit latovanie a kontra laty. Krytina bude plechová od fy. Blachotrapez. Strecha ma rozmer 8,2x4,9m. a je na nej plny zaklop.

Ján K.
Dunajská Lužná
Klampiar, strechár

Dobry den. Velka rekonstrukcia bude buduci rok ale susedia chcu opravit hned tie casti, ktore su najhorsie. Treba osobne prist, skontrolovat a susedka by vam presne informovala v prehliadku.

Daniel M.
Bratislava
Klampiar, strechár

Prosím o cenovú ponuky na opravu strechy. Povrch ipa. Zateká na jednom mieste, pravit, prípadne pokryť nanovo celú. Rozmer cca 12x12m. Vopred ďakujem.

Pavol U.
Dubnica nad Váhom
Klampiar, strechár

Potrebujem opraviť oplechovanie okolo tyče na hromozvod, odstrániť tyč z nefunkčného nástrecháču (doplniť škridlami), opraviť/vymeniť oplechovanie pri boku strechy, nájsť príčimu zatekania v časti domu kde hneď pod strechou je sadrokartón (asi prasknutá škridla) a vymeniť prasknutú škridlu. Škridle mám, plech bude treba zabezpečiť.

Ján K.
Bratislava
Klampiar, strechár

Dobry den, hladam klampiara na osadenie rin - jedna sa o odtok dazdovej vody z twrasy, ktora sa bude zastresovat.

andrea k.
Senec
Klampiar, strechár

Dobrý deň. Potrebujeme vyrobiť a namontovať okapové plechy na strechu. Tie staré na dome niesu dostatočne široké a voda steká po stene.

Peter B.
Drienovec
Klampiar, strechár

Okolo komína začalo zatekať do domu, potrebujem opraviť izolovanie otvoru v streche okolo komína, evidentne je tam niekde prasklina, kadiaľ pri daždi už preteká voda. Strecha je plechová, dom bol postavený v roku 2011.

Martina T.
Šarišské Bohdanovce
Klampiar, strechár

pravdepodobne cez rynu nám zateká na stenu. potrebujeme skontrolovať rynu, prípadne nájsť chybu prwco nam vlhne stena

Rasto S.
Bratislava
Klampiar, strechár

dobrý deň, potrebujem obnoviť podstrešie na RD,v radovej zástavne z obidvoch strán, t.j. prebrúsiť dosky a natrieť vhodným moridlom, 2. natrieť farbou odkvapovú rúru. šírka domu 9 bm, šírka podstrešia v časti mimo loggie je 3 bm, hlbka cca 1 bm,tam kde je balkón je šírka 6 bm, a hĺnka cca 2 bm.výška domu cca 8 bm.

Miroslav B.
Košice
Klampiar, strechár

Potrebujem vyriesit (urobit) odkvap z terasy - vid foto. Voda mi steka na fasadu a ta sa odlupuje. Na druhej strane domu mi zateka voda z odkvapu az na vnutorny mur. Potrbujem identifikovat a vyriesit problem - odkvap.

Peter B.
Senec
Klampiar, strechár

Dobrý deň. Potrebujem vyriešiť nepodarok na foto, odborník pochopí z foto, potrebujem aby voda ztekala do riny/odkvapu a nie po fasáde. Vďaka

Marek P.
Smolenice
Klampiar, strechár

Dobrý deň hľadáme strechárov, odborníkov na ploché strechy s fatrafolom. Strecha nám zhnila, máme aj odborný posudok a potrebovali by sme celú strechu vymeniť.

Dominika M.
Miloslavov
Klampiar, strechár

Potrebujem opravit medenu strechu na dvoch virkieroch. virkier sa nachadza nad stvrtym poschodim, ale je dostupny len s lanom cez strechu, vid foto. praca sa bude fakturovat. dakujem za ponuky. rozsah prac cca 2m2. pri oprave strechy by sme potrebovali aj vyspravit cast omietky.

Lubo H.
Bratislava
Klampiar, strechár

Mal by som záujem o zhotovenie a montáž ríny a svodu pre moju garáž. Garáž je radová, betónová a teraz je tam stará hrdzavá rína. Na fotke v prílohe je susedná garáž, ktorá má rínu a svod aký by som chcel.

Andrej Š.
Bratislava
Klampiar, strechár

Na streche mám odkvap, ktorý odteká na nižšiu časť strechy. pri silných dažďoch množstvo vody z označeného vývodu asi obtečie škridlu a vykvapká popri múre. potrebujem to zakončenie odkvapu (označené) vyústiť priamo do odkvapov a to buď odkvap zo strany pri dome alebo odkap zo zadnej strany múra. Rád vysvetlím telefonicky.

Michal B.
Svätý Jur
Klampiar, strechár

Potrebujem vyrobit, nasadit a tmelom nalepit ochranne krytky na drevene stlpy z nehrdzavejuceho plechu sivej farby aby do nich netiekla voda. Krytka by mala zakryt celu sikmu plochu stlpa, cize tych 18x14cm s 2cm zahybom na kazdej strane. Presne rozmery sa mozu jemne lisit pre jednotlive stlpy. Stlpov je 15ks.

Ladislav G.
Bratislava
Klampiar, strechár

Hladam ludi na pokladku Fatrafol folie na terasu velkosti cca 35m2. Terasa je na prilozenom foto. Folia je kupena, treba vsak dokupit: Geotextília 200gm /80m Okapový plech zavetrný 250 rš 10bm Okapový plech žlabový 250 rš 16bm Rohova lišta vnutorna 12bm Soklova lišta 12bm Natlkačky rozperne 6/60 150 ks+podložky PU tmel 600ml 1ks+detailova folia 1 m Som otvoreny aj inej moznosti realizacie plechov/list, podstatne je, aby nezatekalo za zateplenie ani od bocneho vetra. Cenovu ponuku prosim rozdelit na cenu prace a cenu materialu. Takisto by som chcel casovy odhad. Nastup mozny zajtra rano.

Ladislav L.
Bernolákovo
Klampiar, strechár

Potrebujem vymenit odvapovy system na chalupe a sucadne pozriet skridle na streche a popripade ich vymenit za nove

Lenka R.
Sklené
Klampiar, strechár

potrebujeme oblozit zahradny domcek falcovanym plechom, cca 45 m 2, jedno okno 2000*550, dvere 2000*900

Katarina G.
Prešov
Klampiar, strechár

Dobrý deň, na troch radových garážach potrebujeme vymeniť cca 12 odkvapovych hakov, t.j. odstránenie starých, montáž nových, samozrejme s vyspádovaním, pričom odkvapový žľab je možné znovu použiť. Ďakujem

Jana W.
Košice

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS