Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Čistenie komína cena

Hľadáte kominára na čistenie komína? V tejto kategórii máme 13 262 kominárov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
32 766 profesionálov na Slovensku
87 794 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Čistenie komína cena

Koľko stojí čistenie komína? Pri čistení komína často poskytujeme tieto služby: kontrola stavu komína, čistenie komína od dechtu, spriechodnenie komína. Ceny údržby komínov sa pohybujú okolo 15-30 eur za prácu. Najdrahšou položkou v rámci čistenia komína zväčša býva kompletná revízia komína. Ďalšie náklady môžu predstavovať: vysavač na popol, sada náradia na čistenie sadzí, kominárske závažie, ktoré priemerne stoja 10-90 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 16 965 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: čistenie komína cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
32 766 profesionálov na Slovensku
87 794 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Cena za: Čistenie komínaPriemerné ceny

Nižšia cena15,00 €/kus
Priemerná cena21,20 €/kus
Vyššia cena30,00 €/kus
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník čistenia komína

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu čistenia komína pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii čistenie komína.

Čistenie krbovej vložky20,00€ / kpl
Čistenie krbovej vložky
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Čistenie izbovej kachlovej pece35,00€ / kpl
Čistenie izbovej kachlovej pece
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Čistenie kuchynského sporáku, piecky35,00€ / kpl
Čistenie kuchynského sporáku, piecky
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Revízna správa85,00€ / kpl
Revízna správa ku kolaudácii, kontrola a potvrdenie preskúšania komína
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
Klampiar, KlampiarstvoKoľko stojí klampiar? Pri prácach klampiara často robíme tieto služby: stavba krovu,...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Klampiar, Klampiarstvo

UPRESNENIE. Na streche je aktualne natiahnuta folia, ktora je poskodena a je ju treba zamenit za novu, ktoru mam kupenu. Dalej treba položit latovanie a kontra laty. Krytina bude plechová od fy. Blachotrapez. Strecha ma rozmer 8,2x4,9m. a je na nej plny zaklop.

Ján K.
Dunajská Lužná
Klampiar, Klampiarstvo

Dobry den. Velka rekonstrukcia bude buduci rok ale susedia chcu opravit hned tie casti, ktore su najhorsie. Treba osobne prist, skontrolovat a susedka by vam presne informovala v prehliadku.

Daniel M.
Bratislava
Klampiar, Klampiarstvo

Takže, ide o rekonštrukciu strechy na starom dome, kde treba strechu komplet rozobrať, tzn.demontáž starej škridle, hranoly, laty a podobne. Potom opäť výstavba novej konštrukcie a pokládka novej škridle. Ide o 400m2 Materiál je zabezpečený, takže len to urobiť. Prosím posielajte cenu za prácu. Ďakujem...

profile image
Marek R.
Piešťany
Klampiar, Klampiarstvo

Na rodinnom dome zo 70 rokov, výmena, alebo oprava strechy z pálenej škridle cca 200 m2. Obec Štefanov pri Senici. Tel. 0903459372

Ervin P.
Štefanov
Klampiar, Klampiarstvo

Prosím o cenovú ponuky na opravu strechy. Povrch ipa. Zateká na jednom mieste, pravit, prípadne pokryť nanovo celú. Rozmer cca 12x12m. Vopred ďakujem.

Pavol U.
Dubnica nad Váhom
Klampiar, Klampiarstvo

kompletne položenie zamkovej dlažby cca 100m plus cca 40m obrubniky. stavba v Sekulach. material dodam. cena za pracu?

Frantisek M.
Sekule
Klampiar, Klampiarstvo

Hladam niekoho, kto by mi vedel teplovzdusnou pistolou zvarit foliu Fatrafol. Foliu uz mam na pristresku, su 4 zvary v dlzke 6.5m kazdy zvar.

Matúš K.
Bratislava
Klampiar, Klampiarstvo

Dobrý deň, mám jednopodlažný dom s rovnou strechou. Problém: nedoliehajú žlaby na odkvapovom systéme. Zateká na fasádu. Zo žlabov tečie voda z oboch strán. (neviem určiť problém- zlé vyspádovanie? nestíha odkvap? neviem..)

Dominika N.
Hviezdoslavov
Klampiar, Klampiarstvo

Dobrý deň, hľadám klampiara na pokladku strešnej krytiny (plech),namontovanie 2 strešných okien a odkvapu. Ďakujem

Ján P.
Zálesie
Klampiar, Klampiarstvo

Dobry den, hladam klampiara na osadenie rin - jedna sa o odtok dazdovej vody z twrasy, ktora sa bude zastresovat.

andrea k.
Senec
Klampiar, Klampiarstvo

Mám strechu s kanadským šindľom. Chcem ju vymeniť za novú s tým, že by som starú chcela dat preč a pravdepodobne opraviť aj zateplenie + výmena strešných okien a na jednom mieste spraviť nové strešné okno. Tiež potrebujem vymeniť žľaby a všetky ryne. Dakujem za cenovú ponuku.

Zuzana B.
Stupava
Klampiar, Klampiarstvo

Hľadám šikovných majstrov, ktorí by mi urobili podbitie strechy /podhľady cca 80m2 / na novostavbe rodinného domu v Nitra Štitáre.

Branislav P.
Štitáre
Klampiar, Klampiarstvo

Potrebná čiastočná oprava strechy, jedna časť začala zatekať. Eternit. Prídete pozrieť a zhodnotíte...

Juraj V.
Prešov
Klampiar, Klampiarstvo

pravdepodobne cez rynu nám zateká na stenu. potrebujeme skontrolovať rynu, prípadne nájsť chybu prwco nam vlhne stena

Rasto S.
Bratislava
Klampiar, Klampiarstvo

oplechovanie atiky na oblznikovej plochej streche o rozmeroch 20x10 m atika bude mat sirku 55cm. plech vo farbe atracit.

Filip R.
Slovenský Grob
Klampiar, Klampiarstvo

Dobrý deň hladam strechara ktory by mi spravil dieru na komin aby mohol ist z kotla komin von cez strechu...je to oraca na hodinku mozno dve a mozno menej...priemer je 150mm aby mala diera.Dakujem za ponuky

Ján P.
Spišský Štiavnik
Klampiar, Klampiarstvo

Hydroizolácia rovnej strechy.Jedná sa rodinný dom z 3/4 pokritý plechom a 1/4 pokritý asfaltovými pásmi cez ktoré presiaka voda.

Stano K.
Senec
Klampiar, Klampiarstvo

Potrebujem opravit medenu strechu na dvoch virkieroch. virkier sa nachadza nad stvrtym poschodim, ale je dostupny len s lanom cez strechu, vid foto. praca sa bude fakturovat. dakujem za ponuky. rozsah prac cca 2m2. pri oprave strechy by sme potrebovali aj vyspravit cast omietky.

Lubo H.
Bratislava
Klampiar, Klampiarstvo

Potrebujem vymenit odvapovy system na chalupe a sucadne pozriet skridle na streche a popripade ich vymenit za nove

Lenka R.
Sklené
Klampiar, Klampiarstvo

Hladam ludi na pokladku Fatrafol folie na terasu velkosti cca 35m2. Terasa je na prilozenom foto. Folia je kupena, treba vsak dokupit: Geotextília 200gm /80m Okapový plech zavetrný 250 rš 10bm Okapový plech žlabový 250 rš 16bm Rohova lišta vnutorna 12bm Soklova lišta 12bm Natlkačky rozperne 6/60 150 ks+podložky PU tmel 600ml 1ks+detailova folia 1 m Som otvoreny aj inej moznosti realizacie plechov/list, podstatne je, aby nezatekalo za zateplenie ani od bocneho vetra. Cenovu ponuku prosim rozdelit na cenu prace a cenu materialu. Takisto by som chcel casovy odhad. Nastup mozny zajtra rano.

Ladislav L.
Bernolákovo
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Koľko stojí kominár?

Vďaka fungujúcemu krbu sa váš domov bude cítiť ako doma a bude teplým a upokojujúcim stredobodom každej obývačky. Avšak každý krb, či už je plne otvorený, alebo kachle na uhlie či drevo, musí byť dobre udržiavaný, aby fungoval dobre a bezpečne – a to znamená čistenie komína. Obraz tradičného kominára pochádza priamo z Mary Poppins, takže veľa ľudí nevie, ako moderní kominári fungujú alebo koľko kominári stoja; táto príručka vám ukáže, aká je typická cena kominára a čo môžete očakávať, že zaplatíte.

Náklady na čistenie komína

Kominári zvyčajne účtujú za prácu. Vo všeobecnosti je to jednoduchá práca za predpokladu, že neexistujú žiadne abnormálne blokády, ako napríklad uviaznutie vtáka alebo veľké vtáčie hniezdo. V priemere to vyzerá tak, že kominár bude stáť vo väčšine prípadov 40 až 100 eur. 

Proces zvyčajne netrvá dlho. Zametači pripravia priestor, aby sa minimalizoval neporiadok pred vykonaním čistých, bežiacich kief po celej dĺžke komína alebo dymovodu, aby sa odstránili všetky prekážky alebo upchávky, ktoré by mohli spôsobiť požiar alebo ovplyvniť dobrý chod krbu.

Komíny by sa mali vo všeobecnosti čistiť raz ročne, aby sa zabezpečila ich údržba a udržiavanie v dobrom prevádzkovom stave. Ak máte komín na drevo, môže byť vhodné čistiť komín častejšie, najmä počas chladnejších mesiacov, keď budete častejšie používať oheň. Ak sa nasťahujete do nehnuteľnosti s komínom, oplatí sa najať si kominára, aby skontroloval komín a vykonal čistenie, najmä ak plánujete krb používať, pretože je nepravdepodobné, že budete vedieť, kedy bol naposledy vyčistený. 

Ak váš komín utrpel vážnejšie zablokovanie alebo poškodenie, ako je napríklad stavanie vtáčieho hniezda na komíne, ktoré spadlo do komína, možno budete musieť vymeniť kryt komína, ochranu, ktorá je umiestnená nad hornou časťou komína, aby sa zabránilo padajúce predmety. Kryty zvyčajne stoja okolo 20 až 50 eur v závislosti od dizajnu a materiálov, pričom najať niekoho, kto ich namontuje, bude stáť okolo 150 až 200 eur, ak má prístup ku komínu cez rebrík, alebo viac, ak je potrebné lešenie.