Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Čistenie strechy a odkvapov cena

Hľadáte profesionála na čistenie strechy a odkvapov? V tejto kategórii máme množstvo profesionálov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
33 297 profesionálov na Slovensku
89 950 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Čistenie strechy a odkvapov cena

Koľko stojí čistenie strechy a odkvapov? Pri čistení strechy a odkvapov často poskytujeme tieto služby: odstránenie organických nečistôt, machov, plesní, suchého lístia, odstránenie hniezd, renovácia strechy, maľovanie strechy a strešnej konštrukcie. Ceny údržby strešných krytín sa pohybujú okolo 1,8-3,4 eur za m2. Najdrahšou položkou v rámci čistenia strechy a odkvapov zväčša býva nanoimpregnácia. Ďalšie náklady môžu predstavovať: lak, farba, vysokotlakový čistič, prenájom vysokozdvižnej plošiny, ktoré priemerne stoja 20-130 eur. Zadajte dopyt a získajte cenové ponuky od profesionálov. Už nemusíte hľadať: čistenie strechy a odkvapov cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
33 297 profesionálov na Slovensku
89 950 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Cena za: Čistenie strechy a odkvapovPriemerné ceny

Nižšia cena1,80 €/m2
Priemerná cena2,48 €/m2
Vyššia cena3,40 €/m2
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník čistenia striech a odkvapov

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu čistenia striech a odkvapov pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii čistenie strechy a odkvapov.

Ručné čistenie2,00€ / m
Manuálne čistenie odkvapu, odstránenenie nečistôt a lístia bez techniky
Spolu
m
Zadať dopyt
Čistiaci nadstavec3,00€ / m
Čistenie odkvapov špeciálnymi prístrojmi, ktoré majú na jednom konci škrabku a na druhom zmetáčik.
Spolu
m
Zadať dopyt
Robotický čistič4,00€ / m
Čistenie robotickými čističami odkvapov, ktoré prejdu všetkými druhmi odkvapov (oblými aj hranatými, vysokými i úzkymi). Gumovou vrtuľou sa z odkvapu odstránia listy, vetvičky a ďalšie nečistoty.
Spolu
m
Zadať dopyt
Čistenie striech2,00€ / m2
Čistenie striech od machu, lišajníkov a iných prírodných nečistôt, spôsobených prírodnými vplyvmi.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Čistenie a oprava dažďových žľabov4,00€ / bm
Servisné práce systému, pravidelný servis, vyčistenie žľabov a zvodov, tesniace práce a rozličné opravy. Výmena poškodených klampiarskych segmentov, výmena starého systému za nový a natieračské práce.
Spolu
bm
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
Upratovacie službyKoľko stojí upratovanie? Pri upratovaní často poskytujeme tieto služby: umývanie okien, vysávanie,...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Čistenie strechy a odkvapov

Dobry den, mali by sme zaujem o vycistenie odkvapov na rodinnom dome v Bratislave. Odkvapy su na prvom a druhom poschodi. Dakujem, Terekova

Katarina T.
Bratislava
Čistenie strechy a odkvapov

Mal by som zaujem o vycistenie odkvapovych zlabov a zvodov na rodinnom dome v Bratslave, Stare Mesto. Obhliadka je mozna v pondelok a piatok medzi 9 a 19 a utorok az stvrtok medzi 18 a 20. Najvyssie polozene zlaby su odhadom cca. 7-8m

Martin B.
Bratislava
Čistenie strechy a odkvapov

Potrebujem zaistiť vyčistenie strechy o ploche asi 120m2 a odkvapov v dľžke 2x17m. Miesto realizácie je cca 5km od Žiliny. Ponúknite možný termín (neodkladajte).

Ivan H.
Žilinský kraj
Čistenie strechy a odkvapov

Dobrý deň.Potreboval vy som vyčistenie odkvapovej ríny na dome. Je pravdepodobne zanesená lístím z popínavej rastliny na dome vedľa. výška cca 8m

Ladislav S.
Košický kraj
Čistenie strechy a odkvapov

Dobrý deň, potreboval by som vyčistiť časť strechy od ťahavého paviniču. Je to rodinný dom, výška cca 5m. Práca na cca 1 hod.

David E.
Podunajské Biskupice
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Koľko stojí čistenie odkvapu?

Ukladanie nečistôt, lístia, vetvičiek a iných zvyškov v odkvapoch vášho domu môže spôsobiť veľké problémy, čo vedie k netesnostiam, poškodeniu vodou a mnohým ďalším problémom, ktorých oprava môže dosiahnuť tisíce eur. Udržiavať ich čisté a nechať im voľný prietok je životne dôležité, ale vzhľadom na ich nedostupnosť má často zmysel najať si na to profesionála. Ak vás zaujíma, koľko môže stáť čistenie odkvapov, zostavili sme túto príručku, aby sme vám ukázali, o aké ceny ide.

Náklady na čistenie odkvapov

Odkvapy je možné čistiť buď staromódnym spôsobom – dostať sa až po líniu strechy na rebríku a vyčistiť odpad alebo existuje modernejší spôsob pomocou špeciálneho vysávača na tyči. ktorý má prístup k žľabom z úrovne terénu.

Čistenie odkvapov by zvládlo viacero remeselníkov – odkvapoví špecialisti, ktorí inštalujú, opravujú a udržiavajú fasády, podhľady a odkvapy, by túto prácu zvládli, najmä ak ide o úseky, ktoré je potrebné vymeniť alebo modernizovať. Práce vykonajú aj niektorí pokrývači, pravdepodobne ich zvládnu aj domáci majstri a čističi okien.

Dobrá cena za čistenie odkvapov je okolo 3 € za meter odkvapu. Ak ste v malom radovom dome s iba asi 5 m odkvapu, cena by bola približne 20 eur, ale niektoré firmy si môžu účtovať minimálny poplatok aj viac, aby sa im práca oplatila – okolo 30 eur. Na väčších nehnuteľnostiach s odkvapovými žľabmi vedenými okolo všetkých strán budovy môžu ceny ľahko dosiahnuť 120 € alebo viac. Ak majú odborníci problémy s prístupnosťou niektorých odkvapov, môžu vzniknúť dodatočné náklady.

Aktualizované dňa: May 15, 2023